Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Göingefejden

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Göingefejden
Arrangörsorganisation: FK Göingarna
Datum: söndag 22 april 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Andrarums IF (15)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Brian AhlmAndrarums IFH16772424
Ludwig AnderssonAndrarums IFH142083895
Christian GlantzAndrarums IFH35240955
Stellan GradinAndrarums IFH169939757
Ola HäggströmAndrarums IFH352058752
Vide HäggströmAndrarums IFD122058755
Christina NilssonAndrarums IFD65256340
Elin NilssonAndrarums IFD168020326
Bertil OlofssonAndrarums IFH75240952
Anton SoelbergAndrarums IFU12083867
Eskil SoelbergAndrarums IFH127050912
Anette ThoressonAndrarums IFD50256320
Erik ThoressonAndrarums IFH169020610
Hugo ThoressonAndrarums IFH12421411
Ingela ThoressonAndrarums IFD508191268

Annonser

Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr
Hallands 3 dagars