Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Mattissprinten och Skigo Cup, sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Mattissprinten och Skigo Cup, sprint
Arrangörsorganisation: Gammelstads IF
Datum: lördag 4 februari 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 59 anmälda deltagare.

D21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina BennitzOK Renen7780826
Elin LundgrenSävast Ski Team IF980727
Elin NordlundPiteå IF Orienteringsklubb980402
Ida NordlundPiteå IF Orienteringsklubb960109
Signe RosendahlOK Renen7971126
Isabel SalénIFK Mora OK960488
Kristina TholerudÖvertorneå IF9912060
Lena TuressonOK Renen608478
Sofia WestinSävast Ski Team IF990122

H21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BennitzOK Renen7791229
Simon ErikssonUmeå OK7980616
Nils HenrikssonSeskarö IF7931606
Mattias JohanssonIFK Mora OK9000410
Gabriel LarssonGammelstads IF9110200
Harald LarssonBergnäsets AIK7990615
Truls LindholmSundsvalls OK9990528
Albin NorénPiteå IF Orienteringsklubb7448506
Melker PetterssonOK Renen1040876
Robin SalénOK Renen980128
Claes TuressonOK Renen608647
Frans WickbomI 19 IF553389
Rasmus WickbomSävast Ski Team IF980927

H20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Erik TuuriBergnäsets AIK7000260
Oskar ÖqvistBergnäsets AIK445177

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes KarlssonÄlvsby IF OK7003055

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Frida JohanssonÄlvsby IF OK572003
Edit KarlssonÄlvsby IF OK435386
Klara KivijärviOK Renen452050
Ella TuressonOK Renen9041215

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anton HedströmOK Renen2106004
Simon MarkströmOK Renen9664523

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Minna TuressonOK Renen9070126

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta HolmgrenBergnäsets AIK9850523
Karin KarlssonÄlvsby IF OK730505

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan TibbelinOK Renen8241276

H45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Mats DruggeVittjärvs IK248826
Mats HedströmOK Renen2106026
Kjell HenrikssonSeskarö IF343412
Krister RosendahlOK Renen556406
Roger WestinSK Gränsen1023895
Per ÖgrenBergnäsets AIK19389
Sven ÖrnerlingOK Renen9915140

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Inger VennbergOK Renen9571123

H55 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Åke GustafssonBergnäsets AIK7549096
Fredrik HolmgrenBergnäsets AIK929394
Mikael KivijärviOK Renen344486
Leif NordlundBergnäsets AIK445179
Sture NorénÄlvsby IF OK9580322
Leif PetterssonBergnäsets AIK9541001
Anders RensgardOK Renen9560601
Björn SamuelssonOK Renen2109268
Håkan TholerudÖvertorneå IF9600729

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Irene DanielssonPiteå IF Orienteringsklubb1414486

H65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Matts EngvallBodens Bandyklubb OS8470623
Conny LagerskogArvidsjaurs OK9100420
Kjell MörtbergBodens Bandyklubb OS9451208
Hans YlipääSeskarö IF700960

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ann PerssonPiteå IF Orienteringsklubb9401223

H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sven-Ivan GrönlundOK Renen403105

Annonser