Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till PreO i Väst DM Bohuslän/Dals, Göteborgs och Västergötlands OF

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: PreO i Väst DM Bohuslän/Dals, Göteborgs och Västergötlands OF
Arrangörsorganisation: Idefjordens SK
Datum: lördag 17 juni 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 58 anmälda deltagare.

Pre-A (43)

NamnOrganisationBricknummer
Gun AnderssonUddevalla OK30320
Sven-Arne AnderssonUddevalla OK2058243
Arne AskLierbygda O-lag213819
Elin BirkestadOK Orinto7201385
Henrik BirkestadOK Orinto1894921
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK9911979
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Sigurd DæhliLøten o-lag530506
Magnus DanielssonKvillebyns SK241341
Karl-Gustaf DäldehögFjärås AIK248229
Lars ElfvingOK Gipen26330
Bosse EngborgHällefors OK417380
Pahn GardhemNybro OK1560430
Ingemar GidenstamKungälvs OK14464
Lars-Erik GidenstamStenungsunds OK26562
Bibbi GustafssonOK Gipen451105
Jan Erik HaugØstmarka OK2045168
Odd HåkensenOL Vallset/Stange
Svein JakobsenFredrikstad SK7207891
Eva JohanssonKungälvs OK340290
Johan JohanssonVänersborgs SK203840
Michael JohanssonVänersborgs SK25129
Roger JohanssonKungälvs OK14389
Britt KarlssonStenungsunds OK26547
Eva KarlssonUddevalla OK356097
Johnny KarlssonUddevalla OK356093
Mats KarlssonStenungsunds OK402893
Kristina LindOK Skärmen2062775
Liv LindOK Skärmen2062773
Rolf OsbeckTolered-Utby Ol-klubb11069
Knut Terje OvesenLardal OL341304
Bengt-Erik PedersenOL Vallset/Stange
Desiré RexOK Landehof9800425
William RexOK Landehof212039
Klas SkogOK Gipen451146
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401
Margareta StålnackeHølen IK7204916
Per StålnackeHølen IK
Egil SønsterudbråtenOL Vallset/Stange9102114
Lars Jakob WaalerPorsgrunn OL262684
Martin Aarholt WaalerPorsgrunn OL262683
Ole-Johan WaalerPorsgrunn OL2077225
Geir Myhr ØienRingsaker OK216787

Pre-B (2)

NamnOrganisationBricknummer
Monica BrönnestamOK Gipen451125
Ingrid Rex WallströmOK Landehof9111311

Pre-16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea AxelssonÅmåls OK1040624
Emelie BackmanÅmåls OK2077327
Axel BrönnestamOK Gipen451123
Ebba LindOK Skärmen9020220

Pre-12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lina AhlstedtÅmåls OK2093571
Arvid ErikssonÅmåls OK2093577
Emilie HellströmÅmåls OK2093683
Saga KällstrandÅmåls OK2093598
Pontus NilssonÅmåls OK2093554
Alva OlssonÅmåls OK7070320
Gustav RexOK Landehof2048787
Linnéa RexOK Landehof2048786
Albin SkottÅmåls OK9060210

Annonser