Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till GM, medel, publiktävling

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: GM, medel, publiktävling
Arrangörsorganisation: Eksjö SOK
Datum: söndag 12 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 311 anmälda deltagare.

D21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia BrattOK Orion993541
Petra EklundLunds OK8006157
Eva GustafssonVäxjö OK7912134
Josefin HäggdahlHaninge SOK
Agnes LeoHalden SK940407
Josephine RegnellVäxjö OK8094052
Carina SvenssonBredaryds SOK888519
Moa SvenssonNässjö OK950530

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonVäxjö OK7902114
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Henrik EklundLunds OK9790527
Måns LennermoNässjö OK29373
Simon LennermoNässjö OK29377
Torgny LindströmRonneby OK730619
Jesper MelinGarphyttans IF9005106
Anders YngveIK Hakarpspojkarna44648

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Leonie ZemboldLifesaving Team Bad Bramstedt2068668

H20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Vit HorcickaKarlskrona SOK8656558
Albin LarssonGotlands Bro OK980125
Rasmus SvenssonVärend GN OL344223
Johan WehlinSkogspojkarnas OK501820

D18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa BlomgrenSOK Aneby8000523
Julia ElverlindOK Tranan921286
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Catherine ScheckLifesaving Team Bad Bramstedt2111486
Lovisa WeidenSkåneslättens OL9010419
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H18 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Noah BechtelFK Friskus-Varberg1520216
Petter BergstedtMarkbygdens OK9102775
Melker ElofssonOK Njudung9010306
Axel ErikssonOK Löftan9110901
Erik HultanderIF Rigor1010921
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Jann Andri KüngBjörnbär OK8200059
Mattias LevinSvaide Roma SOK7667812
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
David NeroNässjö OK7010606
Edvin NilssonGotlands Bro OK1200107
Gustav OlssonOK Orion9000723
Adrian VartiaOK Löftan9011128

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mira EnellJönköpings OK1791799
Clara JohanssonOK Skärmen9100302
Frida JohanssonOK Skärmen9030905
Ebba LindOK Skärmen9020220
Bella PalmqvistIFK Sävsjö2081953

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Loris KüngBjörnbär OK8210303

H16 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gustaf JohanssonOK Njudung2106053
Timo ZemboldLifesaving Team Bad Bramstedt2082038

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Vega EnellJönköpings OK1311071
Alice HallOK Bävern9050510
Moa HolstenHestra IF2063885
Fadrina KüngBjörnbär OK8280105
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Smilla LennartssonNässjö OK2075322
Linda SahlinNässjö OK7960602
Moa SälebyNässjö OK2122075

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Matti JohanssonOK Njudung8170517
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Emil LindbladSävedalens AIK9990826
Sebastian MitchellHOC8090404
Carl ÖbergGamleby OK8160406

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin JohanssonOK Njudung2106075

D12 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AbajiEksjö SOK7060114
Linnéa EdvardssonEksjö SOK9454776
Alice EttlingSkogspojkarnas OK1070105
Felicia GustafssonOK Njudung345050
Edith HolmstrandOK Landehof9071223
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Mareia KüngBjörnbär OK8211107
Hilda LindénVäxjö OK2079773
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Tyra StalebrantGamleby OK2112445
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Ida SälebyNässjö OK1410900
Miranda WallströmSävedalens AIK9060310
Molly WirefeldtNybro OK441095

H12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna7060707
Carl JohanssonOK Tyringe15753
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Arthur MitchellHOC8260106
Adam NeroNässjö OK660902
Olof OlssonOK Skogsfalken1070314
Vidar PihlGamleby OK2801115
Ruben QwickEksjö SOK343496
Elias SamuelssonOK Vivill225733
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK2801085
Simon WaxegårdTorsås OK7472821

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anna EnbergLinköpings OK38738
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering8080628
Elsa HallOK Bävern9080623
Klara JohanssonSOK Aneby7080706
Evelina LindgrenLidköpings VSK2109381
Moa WallströmSävedalens AIK14704
Nikki WeihartHestra IF1111199

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Joar AnderssonVäxjö OK7907255
Erik EttlingSkogspojkarnas OK1100313
Pelle JakobssonEksjö SOK2104174
Daniel KarlssonOK Njudung2106058
Gustaf KarlssonOK Njudung2106056
Linus LindénVäxjö OK2088549
Elias LindströmRonneby OK1080223
Viktor WretbäckSOK Aneby341644

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Anna Gornicka-AntonowiczKalmar OK8240668
Marika HallOK Bävern9810614

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael HallOK Bävern9800222
Jari HuttunenSOK Aneby442324

D40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Maria HolmqvistSjövalla FK9750325
Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof1226100
Linda LarssonKarlskrona SOK8050275
Anna LennartssonNässjö OK2077916
Sarah LindströmRonneby OK770601
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK9750225

H40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Peter EttlingSkogspojkarnas OK7740511
Peter JohanssonVäxjö OK244655
Lars NicanderJärla Orientering2060827
Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL1121076

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne GranGamleby OK452364
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK9070569
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Sara LarssonOK Bävern902944
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Anatina SchoopBjörnbär OK8230870
Maria SundbergOK Njudung345270
Anna SvenssonSOK Viljan710623

H45 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Tobias BorgerKalmar OK616999
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
Thomas JohanssonGamleby OK9690111
Björn KarlssonKexholms SK7210176
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Jan LagerHalmstad OK9700328
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Michael LönnHjärnarps OL8631097
Tony LövdahlSOK Viljan720731
Magnus NilssonTorsås OK7043828
Paul OlssonOK Skogsfalken1972830
Henrik PeterssonNybro OK7701006
Conny RaskHjärnarps OL9731124
Pär SvenssonVärend GN OL452579
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Brett WeihartHestra IF909558

D50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Helena AnderssonSOK Aneby226495
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK9009693
Judith HoferOLG Thun8006006
Kristina JohanssonBredaryds SOK1178107
Helena KarlssonNässjö OK2093498
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Lena MolinBoxholm-Mjölby OL670430
Anna Nero NordmarkNässjö OK680720
Lena RegnellVäxjö OK670701

H50 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Johan BlomgrenSOK Aneby36341
Stefan ErikssonIK Hakarpspojkarna343726
Nils GustavssonLidköpings VSK7202465
Erik HelanderOK Roxen9191315
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Ulf HolstenHestra IF259045
Stefan JohanssonBredaryds SOK1178104
Tomas KarlssonKexholms SK7671026
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL1370508
Patric MolinBoxholm-Mjölby OL8150464
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Thomas PerssonOK Denseln555556
Patrik RosénVäxjö OK670418
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108

D55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid JohanssonGamleby OK26759
Kristina JohanssonKalmar OK600325
Yvonne JohanssonGamleby OK9590223
Agneta OlivestamVimmerby OK2021312
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF27736
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK501850
Christina SternerTockarps IK7630502
Lena SwartzOK Orion9620620
Eva TollsternVäxjö AIS25585
Anne TuressonBredaryds SOK1178109

H55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ralph BeckerLifesaving Team Bad Bramstedt1304611
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Jonas BornetunSkillingaryds FK7630808
Mats BrorssonTockarps IK7590415
Glen HåkanssonVäxjö OK951028
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Markus KüngBjörnbär OK8640959
Tommy LjungdahlIK Hakarpspojkarna860614
Stefan SvenssonBredaryds SOK7630921
Michael WehlinSödertälje-Nykvarn OF620225
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Karin ArgusSol Tranås1954011
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK2081945
Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK1570402
Lena PerssonGamleby OK16756
Berit RuneforsVäxjö OK15943
Liselott SigbyIK Vista2123869
Britt ThörnOK Vilse 8710144

H60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan ArbinAnnebergs GIF448629
Leif AsplundJönköpings OK421589
Arne BackOK Södertörn796906
Svante BjurgrenIK Hakarpspojkarna1560511
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF216598
Jan JohanssonGamleby OK9541208
Jan-Ola KarlssonOK Njudung8023045
Bernt KlassonIK Hakarpspojkarna44642
Lennart LarssonJönköpings OK9550413
Håkan LindbergOK Vilse 87205249
Arne LundStenungsunds OK2081968
Kjell NeroNässjö OK541106
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Kurt SvenssonIK Hakarpspojkarna1561110
Roger ThörnOK Vilse 877899999
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL7203707

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Gunvor ArbinAnnebergs GIF448640
Kerstin ErikssonBjörkfors GOIF350771
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Annastina Högemo KarlssonSOK Aneby17121

H65 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Roger BergvikVäxjö OK421736
Leif CarlssonSOK Viljan8460264
Göran DehlinAnnebergs GIF27743
Bo-Gunnar JosefssonNässjö OK29394
Inge LöwegrenKatrineholms OK1491117
Tommy OlaussonSOK Aneby2048741
Ingemar PerssonGamleby OK530318
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Göran SvensonSOK Viljan520101
Hans SvensonSOK Viljan9189469
Ulf SvenssonOK Njudung536373
Håkan TengvallBoxholm-Mjölby OL425052
Per-Åke TengvallBoxholm-Mjölby OL425064
Hans TrofastTenhults SOK526837

D70 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Kerstin GunnarssonNässjö OK29382
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Margareta LarssonOK Njudung727645
Monica LarssonOK Tranan12065
Gerd LindholmSol Tranås1471122
Inger PetterssonBjörkfors GOIF439623
Lena SandahlGamleby OK16698

H70 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Nils-Birger JohanssonSol Tranås1945081
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK9440525
Göran KarlssonSOK Aneby17119
Lars KarlssonGamleby OK9016699
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Kjell LindholmSol Tranås1460330
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL421360
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Rune RingsgårdOK Roxen9191322
Roland SandahlAnnebergs GIF27739
Hans SjögrenAlvesta SOK2135795
Bo TuressonIFK Sävsjö9470105

D75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812
Ann-Britt BjörnlingerIK Vista205289
Siv EkelöfVärend GN OL10313
Ulla NilssonSOK Viljan426277
Gudrun ThigerLinköpings AIK226782

H75 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Nils-Gustav BlomqvistAnnebergs GIF27735
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Hans FalkVärend GN OL44394
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Rune GunnarssonNässjö OK245832
Stig JonssonBjörkfors GOIF350769
Stig KarlssonTorsås OK341095
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Göran LillieströmSOK Aneby7430903
Kjell MånssonRonneby OK2050912
Allan OlovssonOK Njudung17227
Karl-Gerhard RamdeSOK Aneby17111
Arne SvenssonOK Njudung345319
Göran ThourVärend GN OL263097

H80 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AdlerLinköpings AIK41467
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Lars-Göran BjörnlingerIK Vista28110
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Johan JanssonVäxjö OK27167
Tore JohanssonSOK Aneby2048770
Lars-Erik LindellVäsby OK41614
Lars PerssonVäsby OK440052
Leif SjögrenOK Orion18567

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Signe PihlGamleby OK2112414

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas NicanderJärla Orientering2095582
Per NicanderJärla Orientering1418174
Viola OlssonOK Skogsfalken1100311
Ingrid WretbäckSOK Aneby

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anton CarlströmFK Boken1080305

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Marita HultanderIF Rigor2075483
Johanna LindénVäxjö OK244653
Per WretbäckSOK Aneby2048737

Öppen motion 5 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Saskia BehnkleLifesaving Team Bad Bramstedt422685
Per EnellJönköpings OK2112538
Sofia EnellJönköpings OK2109192
Lars HultanderIF Rigor2075455
Per LennartssonNässjö OK2075497
Heinrich Josef WöbelOK Kolmården2126124
Marco ZülligOLG Thun

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Heike HolmLifesaving Team Bad Bramstedt1230872
Lars KreutnerSOK Viljan2054914

Annonser