Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Medeltidskampen, Gotland

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Medeltidskampen, Gotland
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: lördag 4 augusti 2018 - söndag 5 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 186 anmälda deltagare.

Alfta-Ösa OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ellen DavidssonAlfta-Ösa OKD21860224
Heidi Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OKD352075105
Christer JohanssonAlfta-Ösa OKH40259354

Attunda OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Catharina JäderbergAttunda OKD559200671
Greta SandvikAttunda OKD1036496
Lars Håkan SandvikAttunda OKH21651231
Svante SandvikAttunda OKH14330727
Mikael WirénAttunda OKH558654400
Maria Von SchmalenséeAttunda OKD21731088

Björnbär OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fadrina KüngBjörnbär OKD148280105
Jann Andri KüngBjörnbär OKH188200059
Loris KüngBjörnbär OKH168210303
Mareia KüngBjörnbär OKD128211107
Markus KüngBjörnbär OKH558640959
Anatina SchoopBjörnbär OKD458230870

Bromma-Vällingby SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agnes ModinBromma-Vällingby SOKD50431173
Göran ModinBromma-Vällingby SOKH501964319
Karin ModinBromma-Vällingby SOKD189180551

Centrum OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders LavforsCentrum OKH60449517

Eskilstuna OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bo SegerEskilstuna OLH70249214

Finspångs SOK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ammy ÖstemarFinspångs SOKInskolning362468
Emil ÖstemarFinspångs SOKH12342353
Marika ÖstemarFinspångs SOKÖppen motion 31268770
Martin ÖstemarFinspångs SOKÖppen motion 31105946
Pontus ÖstemarFinspångs SOKH147003121

FK Boken (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Inge PerssonFK BokenH752107546
Eva WildmarkFK BokenD60304871

FK Finn (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emmy EllbringFK FinnD102104147

FK Herkules (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Helena SvenssonFK HerkulesD509967515

Frösö IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik LarssonFrösö IFH452104201
Jessica WestmanFrösö IFD402081808

Garda OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sune LevinGarda OKH2118268

Gotlands Bro OK (16)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Felice GardelinGotlands Bro OKD128070424
Natalie GardelinGotlands Bro OKD168040425
Magnus IhreskogGotlands Bro OKH5541731
Linnea Kimell TynnvallGotlands Bro OKD129717273
Elisabeth KimellGotlands Bro OKD7518041
Göran KimellGotlands Bro OKH459711122
Mårten KorallGotlands Bro OKH21445825
Andreas LiljegrenGotlands Bro OKH21890401
Ronny LiljegrenGotlands Bro OKH55600202
Karin MårtenssonGotlands Bro OKD65451551
Anders NilssonGotlands Bro OKH70451559
Ulf NilssonGotlands Bro OKH50641222
Edvard PetterssonGotlands Bro OKH148223189
Folke SvangrenGotlands Bro OKH169012000
Leif SvangrenGotlands Bro OKH6042140
Ylva SvangrenGotlands Bro OKD459710610

Grycksbo IF OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ella OlssonGrycksbo IF OKD219839280

Gustavsbergs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Roger HagelinGustavsbergs OKÖppen motion 742441

Göteborg-Majorna OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OKD352057311
Laust SörensenGöteborg-Majorna OKH401046021

Halmstad OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Susanna BergHalmstad OKD407505060

IF Hansa-Hoburg (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf AhlquistIF Hansa-HoburgH70245976
Jerker EnekvistIF Hansa-HoburgH7018219
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-HoburgD6518222

IFK Enskede (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus ElwinIFK EnskedeH45343543

IFK Göteborg Orientering (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg OrienteringD128000079
Stefan KinellIFK Göteborg OrienteringH458629806
Tage KinellIFK Göteborg OrienteringH168629807

IFK Hedemora OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Peter LidholmIFK Hedemora OKH6030412

IFK Lidingö SOK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Curt BalckIFK Lidingö SOKH759555001
Gunnel BalckIFK Lidingö SOKD708636977
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOKU11399765
Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOKD218370466
Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOKH458457544
Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOKU2771005

IK Gandvik (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Daniel AnderssonIK GandvikH409202067
Johanna JonssonIK GandvikD401470499

IK Hakarpspojkarna (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mattis CarlströmIK HakarpspojkarnaInskolning1828828
Åsa CarlströmIK HakarpspojkarnaD4544640
Per LindgrenIK HakarpspojkarnaH6018676

Järfälla OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Max BoströmJärfälla OKH107070800
Per NilssonJärfälla OKH50680224
Christoffer SchönningJärfälla OKH217861105
Johan SköldJärfälla OKH55725547
Eva SvanbergJärfälla OKD559610904
Gunnar SvanbergJärfälla OKH609580719

Järla Orientering (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jakob JanssonJärla OrienteringH21791001
Linus NybergJärla OrienteringH122119855

Kungälvs OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna BerlinKungälvs OKD409750113
Arvid HägerstrandKungälvs OKU2234504
Daniel HägerstrandKungälvs OKH409760418
Erik HägerstrandKungälvs OKU2253871

Leksands OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf MagnussonLeksands OKH55630210

Lunds OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karl-Gunnar OlssonLunds OKH607550820

Länna IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ewa NordlundLänna IFD7036528
Leif NordlundLänna IFH70600914

Malarruta (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Carolina CuestaMalarrutaD452062054

OK Djerf (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan-Olof BäckOK DjerfH609581002
Charlotte FlansbjerOK DjerfD459710521

OK Enen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunlis LarssonOK EnenD658092848
Kenneth LarssonOK EnenH658232429

OK Hammaren (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maria EnquistOK HammarenD451428393
Nilla EnquistOK HammarenD121070211

OK Hedströmmen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf KjellinOK HedströmmenH65670212

OK Kåre (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stefan SöderholmOK KåreH452088673

OK Linné (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans ThorOK LinnéH55304951

OK Ravinen (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ellen AnelandOK RavinenD122060706
Kristina AnelandOK RavinenD212058106
Oscar AnelandOK RavinenH169030626
Anders GezeliusOK RavinenH608090416
Stefan WångbergOK RavinenH5038218

OK Skeidi (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Morten AndresenOK SkeidiH55187234
Hilde Gunn HellenesOK SkeidiÖppen motion 57109802

OK Skogshjortarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil AndreassonOK SkogshjortarnaH4015956

OK Södertörn (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olle BlomgrenOK SödertörnH6538850

OK Tjärnen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lena PetterssonOK TjärnenD50216432

OK Tor (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Catharina AnderssonOK TorD402052716
Emilia AnderssonOK TorD122052730
Julia AnderssonOK TorD142052694
Mikael AnderssonOK TorÖppen motion 72052703

OK Trian (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rune LundgrenOK TrianH601291032

OK Österåker (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Robin HyppelOK ÖsteråkerH14 Kort2060808

OLV Baselland (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ineke GrendelmeierOLV BasellandD458430121
Peter GrendelmeierOLV BasellandÖppen motion 38350122

Ronneby OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Håkan ForsmanRonneby OKH60560619
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OKD601571127

Sala OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Göran LarssonSala OKH658636984
Lena LarssonSala OKD609571015

SK Trim/Virsbo (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marita StadigSK Trim/VirsboD60351454

Skogsluffarnas OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erika CarlingerSkogsluffarnas OKD50701039
Tilde CarlingerSkogsluffarnas OKD16444736
Henning FalkenströmSkogsluffarnas OKH129071201
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OKH217730620

Skogslöparna (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Amelie JosefssonSkogslöparnaD218021214
Christina JosefssonSkogslöparnaD4536425
Per-Johan JosefssonSkogslöparnaH45302477

Skåneslättens OL (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OLH21971031
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OLD707451125
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OLH759664311

Snättringe SK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan BernhardSnättringe SKH2115001
Ludvig RosendahlSnättringe SKH12 Kort2115599
Wilmer RosendahlSnättringe SKU2443375
Rune RådeströmSnättringe SKH751430205
Robert WallsténSnättringe SKH211260375

Svaide Roma SOK (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders EklundSvaide Roma SOKH45720915
Pontus GustafssonSvaide Roma SOKH458441107
Anki HallströmSvaide Roma SOKD5518086
Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOKD6018202
Anders LevinSvaide Roma SOKH50640826
Fredrik LevinSvaide Roma SOKH21550291
Mattias LevinSvaide Roma SOKH217667812
Olof LevinSvaide Roma SOKH129071023
Olof PerssonSvaide Roma SOKH211234555
Duncan RobertsonSvaide Roma SOKH217010507
Adam UllbergSvaide Roma SOKH101050524
Tommy UllbergSvaide Roma SOKÖppen motion 71217950

Södertälje-Nykvarn OF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan BrolundSödertälje-Nykvarn OFH702119346

Tibro OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hugo GustavssonTibro OKH12444650
Stefan GustavssonTibro OKH5029886
Marie OlssonTibro OKD5029879

Tullinge SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ebba-Lisa FlygarTullinge SKD8019881
Rudolf HersénTullinge SKH50650527

Tumba-Mälarhöjden OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OKH6029124

Täby OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonathan ChristianssonTäby OKU29090105
Carin KihlströmTäby OKD50343939
Oscar KoertgeTäby OKH12249362

Visborgs OK (26)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Brita AugustssonVisborgs OKD65244941
Karin BengtssonVisborgs OKD607060607
Johan BergiusVisborgs OKH162059976
Anna BäckstädeVisborgs OKD408440620
Felix BäckstädeVisborgs OKH218020612
Klara BäckstädeVisborgs OKD148041014
Neo CederqvistVisborgs OKH128070916
Jerker DrottenmyrVisborgs OKH21431144
Matilda DrottenmyrVisborgs OKÖppen motion 59132001
Ingrid EnekvistVisborgs OKD7018084
Rasmus GunnarssonVisborgs OKH102801007
Åsa GunnarssonVisborgs OKÖppen motion 72121760
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OKH458221115
Leon HanssonVisborgs OKH219202063
Gustav HellminVisborgs OKH102126116
Siv JohanssonVisborgs OKD7018319
Jenny KoertgeVisborgs OKD45
Bo MagnussonVisborgs OKH6518073
Andreas NikolaussonVisborgs OKH21720927
Lena NyströmVisborgs OKD601540313
Tommie OlssonVisborgs OKH7018102
Maja PerssonVisborgs OKU2
Måns PerssonVisborgs OKH457300478
Stefan PerssonVisborgs OKH459701228
Patrik RönnbäckVisborgs OKH45244981
Daniel SeestrandVisborgs OKH407204922

Visby IF Gute SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Edith BergvallVisby IF Gute SOKD75441057

Ystads OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gun HanssonYstads OKD80450325

Annonser