Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Markarydssprinten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Markarydssprinten
Arrangörsorganisationer: Markaryds FK / Tockarps IK
Datum: fredag 4 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 157 anmälda deltagare.

D21 Kort (12)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta EkbergÖrkelljunga FK1399754
Annika EmanderStigmännen Karlshamns OK801219
Liane GunnarssonÖrkelljunga FK1399772
Linda JanssonOK Älme870406
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Caroline LindelöwHärlövs IF8102600
Hanna MårtenssonGöteborg-Majorna OK9904299
Marie OlssonÖrkelljunga FK1399769
Elin SvenssonOK Älme507000
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Moa SvenssonNässjö OK950530

H21 Kort (15)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Jens AndertoftVästerås SOK700304
Henrik BengtssonFalkenbergs OK780128
Anton CarlssonIF Hagen8030102
Marcus CarlssonIF Hagen9000818
Tobias CarlstedtHjärnarps OL2078061
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Olle HedmanIF Hagen9993770
Filip KarlssonIF Hagen8070397
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Johan MårtenssonIF Hagen9030615
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Axel OlssonIF Hagen9091337
Anton PerssonOK Pan-Kristianstad903046
Roine SchölinLaholms IF OK7740526

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Moa AlsiöIF Hagen8189102
Tina LjungqvistLunds OK9092001

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Embla CinthioSkåneslättens OL9021228
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Hanna OlssonIFK Sävsjö1020930
Nellie RydlundHässleholms OK8442363

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Robin CarlstedtHjärnarps OL2078063
Loke HedbergLunds OK9031205
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Gabriel SteffertOK Tyringe2089472

D14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna AlsiöIF Hagen8237648
Emelia CarlströmFK Boken1181205
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Johan BjörckOK Älme9926040
Villyam JohanssonOK Tyringe15760
Anton KarlssonFK Finn451930
Hugo MartinssonFK Finn9443922
Erik OlssonFK Åsen452403
William SteffertOK Tyringe2089123

D12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lova ElvingFK Finn418012
Wilma JönssonÖrkelljunga FK8060907
Alice KristenssonMarkaryds FK9122007
Sara LjungqvistLunds OK9060715
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318

H12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Benjamin DavidsonHelsingborgs SOK9070524
Kasper FagerKarlskrona SOK7060207
Carl JohanssonOK Tyringe15753
Emil MårtenssonÖrkelljunga FK1399759
Otto NybergÖrkelljunga FK1399746
Elias PerssonHelsingborgs SOK1061227
Nils PerssonOK Tyringe2123427
Malte RobértStigmännen Karlshamns OK
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sara CarlstedtHjärnarps OL2078068
Emmy EllbringFK Finn2104147
Alma GieseÖrkelljunga FK1155604
Olivia SvenssonFK Åsen1081218

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anton CarlströmFK Boken1080305
Wiggo JönssonÖrkelljunga FK8081231

D40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anne-Li AugustssonOK Tyringe2089489
Jessica BjörckOK Älme720224
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Eva OlssonFK Åsen7207836
Ann-Sofie RobértStigmännen Karlshamns OK2101716
Carina RydlundHässleholms OK8301270
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Maria TuressonHärlövs IF8010323
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531
Anna WikströmHästveda OK9102606

H40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Per CarlssonIF Hagen445417
Magnus CinthioSkåneslättens OL9691211
Jakob FagerKarlskrona SOK7770726
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Björn MårtenssonIF Hagen436108
Pierre RobértStigmännen Karlshamns OK2101717
Mattias RundgrenVäxjö OK9780408
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad7622001

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AlsiöIF Hagen343129
Åsa Flink-SvenssonNässjö OK29408
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Anneli KarlssonFK Finn343186
Christina OlssonSkåneslättens OL580810

H50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Björn CarlstedtHjärnarps OL2077925
Pesho HedbergLunds OK7000666
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Kjell SvenssonOK Älme418035
Magnus SvenssonNässjö OK19756
Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK741961

D60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Lisbeth DahlHelsingborgs SOK17914
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL8629598
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Maj-Britt GustafssonHelsingborgs SOK1413016
Margareta HeldFK Åsen9639108
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb1561220
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Inger WesterbergIF Hagen9551116

H60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK1413015
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK15223
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Sven Erik JönssonOK Tyringe262133
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Carl-Johan RoubertFK Finn2107207
Kurt SvenssonIK Hakarpspojkarna1561110

D70 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Maria Foster SchadSkåneslättens OL17432
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Lena JönssonLaholms IF OK16481
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Karin PerssonOK Tyringe970478
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H70 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Åke EckerbomIFK Sävsjö1441104
Jan HanssonLunds OK41480
Tommy HeldFK Åsen9818252
Ulf JönssonLaholms IF OK16460
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Leif MalmHärlövs IF555448
Ronald Mc GrailHjärnarps OL8657150
Håkan NilssonMalmö OK511010
Roy OvessonHelsingborgs SOK1413026
Karsten RichardtKøge OK680027
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Allan SunnergrenHjärnarps OL441869
Bo TuressonIFK Sävsjö9470105

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gunvor GöranssonLaholms IF OK16496
Gun HanssonYstads OK450325

H80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK440714
Bertil JohanssonSkåneslättens OL570206
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad43492

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred GieseÖrkelljunga FK417364

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Signe DavidsonHelsingborgs SOK9090831

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa LexellFK Finn2107518

Öppen motion 4 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Per Inge ErikssonStigmännen Karlshamns OK530322
Caroline JönssonÖrkelljunga FK17152
Magnus JönssonÖrkelljunga FK17183
Johanna LexellFK Finn2107502

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas AlmarssonEj klubbansluten
Jakob LexellFK Finn2101745

Annonser