Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Spikcup 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Spikcup 3
Arrangörsorganisation: Västerås SOK
Datum: tisdag 14 februari 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 77 anmälda deltagare.

Kort (28)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AhlströmVästerås SOK7020125
Joakim AhlströmVästerås SOK347125
Maja AhlströmVästerås SOK7040902
Dennis BjurstedtSurahammars SOK244271
Stefan BjurstedtSurahammars SOK244270
Gustav BromanVästerås SOK450004
Fredrik DahlmarkVästerås SOK2081980
Tobias DahlmarkVästerås SOK9102624
Ida HallinSurahammars SOK2058282
Linus HallinSurahammars SOK2075444
Ludvig HaslerSurahammars SOK446081
Rebecka HaslerSurahammars SOK437568
Johan HerbstVästerås SOK2101796
Kristoffer KlarinVästerås SOK39481
Göran LarsendahlVästerås SOK7206827
David LindgrenVästerås SOK8400504
Lill NallgårdVästerås SOK450855
Martin NorrbomSala OK9961223
Axel OlssonHallstahammars OK2075200
Rickard PerssonVästerås SOK450031
Hans SundgrenVästerås RK438353
Tamás SzütsVästerås SOK9081247
Wilma ThornellSurahammars SOK451724
Stefan TörnqvistVästerås SOK439912
Albin VelanderSurahammars SOK2058279
Anton VelanderSurahammars SOK2058280
My VelanderSurahammars SOK446087
Hampus WestmanVästerås SOK9005072

Mellan (30)

NamnOrganisationBricknummer
Niclas AhlströmVästerås SOK39145
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Jan-Olov BergmanVästerås SOK8000800
Daniel BjörnbergVästerås SOK249156
Johanna BreivoldVästerås SOK9000906
Tommy FröjdSundsvalls OK2054994
Anders GunnarssonSurahammars SOK443441
Inger GunnarssonVästerås SOK997933
Henrik HallinSurahammars SOK9102587
Ida LarssonVästerås SOK990502
Magnus LarssonVästerås SOK671018
Pontus LindgrenVästerås SOK9102110
Peter LjungströmVästerås SOK1501106
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK9510530
Elin NallgårdVästerås SOK9991108
Henrik OlssonHallstahammars OK2078213
Jan PalmquistVästerås RK207583
Göran PetterssonVästerås SOK452826
Anders SahlénVästerås SOK409459
Jenny SigurdssonVästerås SOK1060401
Lars-Erik SjöstrandVästerås SOK443571
Noa SjöstrandVästerås SOK9884855
Hanna SundströmVästerås SOK990724
Oscar ThornellSurahammars SOK437562
Eva WadmanVästerås SOK208818
Leif WadmanKöping-Kolsva OK9530525
Per WadmanVästerås SOK208528
Anders WaldemarssonKöping-Kolsva OK530508
Hans WestmanVästerås SOK9600702
Leif ZettervallVästerås SOK1406454

Lång (19)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AhlströmVästerås SOK730928
Christoffer AndersénOK Alehof911338
Marcus EkKöping-Kolsva OK830425
Andreas ErikssonVästerås SOK740621
John GunnarssonSurahammars SOK7971204
Henrik HamreforsVästerås SOK9980422
Lars-Erik HaslerSurahammars SOK7201152
Jonas Jensen-TornehedVästerås SOK26854
Tomas JonssonVandrarringen9101544
Malin Leijon LindOK Kolmården890423
Jonas LindegrenVästerås SOK730121
Terje LundVästerås SOK244866
Henrik OrtmanVästerås SOK8222333
Jonathan RosendahlÄrla IF870428
Håkan SjöbergVästerås SOK788889
Per SundströmVästerås SOK9630310
Magnus ThornellSurahammars SOK356079
Sixten TörnqvistVästerås SOK9000522
Henrik WickströmArboga OK811705

Annonser