Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Frostalunken

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Frostalunken
Arrangörsorganisation: Frosta OK
Datum: söndag 29 april 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 305 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AxénMalmö OK900930
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Anna IsgrenMalmö OK12643
Camilla NilssonOK Torfinn921301
Anna SjöströmLunds OK910329
Sandra SällbergFK Åsen1891220
Siri WahlströmMalmö OK9512564

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan GunnarssonMalmö OK820218
David LarssonLunds OK41574
Simon OlssonHjärnarps OL7202815
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735
Simon PreutzOK Torfinn404331
Markus PålssonOK Kompassen2052702
Conny RaskHjärnarps OL9731124
David SällbergFK Åsen1851231

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Julia LundHästveda OK15854

D18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Petra ErikssonOK Gynge437062
Linn LindblomMalmö OK9092000
Linn NordhEslövs FK426737
Maja TenghagenHärlövs IF8010914

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa HeydenLunds OK7031204
Hilma HolmströmHärlövs IF8020414
Selma LarssonLunds OK7030731
Agnes LindblomMalmö OK9020728
Lea PalmEslövs FK426710

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AlbinssonHjärnarps OL7030322
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Johan VinbladLunds OK7020514

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna GersneSkåneslättens OL2078609

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emelia CarlströmFK Boken1181205
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Joanna PerssonOK Tyringe1223000
Alva SvenssonFK Åsen1202004
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Lina ÅsLunds OK9060521

H14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Herbert AdamssonStigmännen Karlshamns OK202433
Arvid AlbinssonHjärnarps OL7051225
Hannes DahlbergSkåneslättens OL1418157
Edwin FalkstrandTormestorps IF2109399
Calle JohanssonOK Ravinen9102622
Erik JönssonStigmännen Karlshamns OK253709
Magnus LundsgaardOK Kontinent2800735
David MorénHjärnarps OL1040903
Elias NilssonHässleholms OK2119842
Erik OlssonFK Åsen452403
Melker OlssonStigmännen Karlshamns OK1050600
Casper PegardOK Gynge7210288
Love PerssonMalmö OK2107553

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Villyam JohanssonOK Tyringe15760

D12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Frida EmilssonFK Åsen2104137
Wilma JönssonÖrkelljunga FK8060907
Liv LundsgaardOK Kontinent2075332
Hanna MorénHjärnarps OL1060118
Allie NelkingSkåneslättens OL2112492
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318
Ebba RosénLunds OK17749
Wilda SchmidtOK Kontinent2075337
Mathea YngveOK Kontinent2075350

H12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonLunds OK2084122
Benjamin DavidsonHelsingborgs SOK9070524
Arvid FalkstrandTormestorps IF1071118
Johan JönssonStigmännen Karlshamns OK253706
Atle KulstadSkåneslättens OL7080221
Otto NybergÖrkelljunga FK1399746
Alfred OlssonLunds OK2085383
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Moa NilssonEslövs FK452525

H12 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Melvin BillingOK Kompassen2087132
Carl JohanssonOK Tyringe15753
Tage SjögärdSkåneslättens OL450460
Jakob ÅkessonSkåneslättens OL2089213

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba NilssonOK Gynge9090126
Olivia SvenssonFK Åsen1081218

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Axel FalkstrandTormestorps IF1090906
Wiggo JönssonÖrkelljunga FK8081231

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad7922001
Maureen Olsson LoLunds OK451403
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Marie SvenssonFK Åsen9821120

D40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Maria HelmerssonHässleholms OK9741007
Lotte HenrikssonSimrishamns OK345279
Johanna HärwellAndrarums IF1780330
Jenny LindblomMalmö OK7501114
Louise PihlOK Pan-Kristianstad21058
Helena WestlingHäverödals SK2115478
Anna WikströmHästveda OK9102606

H40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Henrik LindblomMalmö OK7501081
Mikael NilssonLunds OK740474
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Mikael PerssonFK Göingarna781200
Jonas PrellnerSkåneslättens OL17411
Henrik RosénLunds OK2084125
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad7622001
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268

D45 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlbinssonHjärnarps OL1700626
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Åsa EricssonLunds OK9690311
Jeanette HenningssonLunds OK1406438
Lotta MagnussonMalmö OK2107169
Lotta MorénHjärnarps OL1720423
Eva PerssonTormestorps IF404322
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Anna PrellnerSkåneslättens OL450455
Katarina SundelinOK Orion9650108
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531

H45 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Lars DahlHärlövs IF234427
Mats EriksonLunds OK7207837
Thomas FalkstrandTormestorps IF218300
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Marcus HenningssonLunds OK2059996
Raul HindovLunds OK9102233
Torgny HolmströmHärlövs IF9690415
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
Magnus JonassonMalmö OK730912
Örjan LarssonLunds OK7700316
Torgny LundHästveda OK930249
Thomas LåstbomHärlövs IF690906
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Thomas NilssonEslövs FK711117
Bengt OlssonEslövs FK630912
Bo-Arne OlssonEslövs FK7105040
Tobias PalmEslövs FK426711
Heide PerssonAndrarums IF8182834
Urban SchmidtOK Kontinent1720129
Anders SundelinOK Orion9700716
Magnus ThuressonSkåneslättens OL7721002
Niklas WelanderÖrkelljunga FK690405
Tomas VensrydEslövs FK2104056

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Annika EngelHässleholms OK660812
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Christel OlssonFK Åsen47186
Anette ThoressonAndrarums IF256320
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK9670715

H50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anders EricssonLunds OK9670506
Lars ErikssonHjärnarps OL362392
Dennis HansenOK Kompassen2052719
Jan JohanssonSkåneslättens OL438138
Martin JohanssonOK Ravinen7206296
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Magnus OlssonHjärnarps OL7204063
Nils ToftLunds OK2089476
Mats ToftnerOK Kompassen2052707
Tomas WestlundOK Pan-Kristianstad7205502
Björn ÅkessonSkåneslättens OL2083861

D55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Yvonne AnderssonHässleholms OK25491
Agneta ErforsOK Torfinn590504
Carina GöranssonYstads OK12048
Ann NilssonMarkaryds FK600926
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Ann-Kristin SjöströmLunds OK610330
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Anna-Lena TynongGävle OK262672

H55 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen AnderssonMalmö OK330841
Per-Erik BengtssonLunds OK9590717
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL17434
Mats BrorssonTockarps IK7590415
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda O-lag7208218
Harry HietanenGävle OK600915
Morten JensenOK Roskilde7100260
Ulf MinörLunds OK8100200
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Bo PaxbyMalmö OK428976
Lennart StenssonHelsingborgs SOK9600722
Jan WahlströmSnättringe SK9874998
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435
Johan WiknerHögåkers OK2062180
Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK741961
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK9030463

D60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mona EnforsTockarps IK17054
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Jette KreibergOK Roskilde1130457
Ina LindebergSkåneslättens OL554422
Britt-Marie SvenssonOK Pan-Kristianstad19372

H60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Patrick AdlercreutzLunds OK449959
Leif-Åke AnderssonFK Boken15341
Roland BäcklinSigtuna OK580731
Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK29124
Bengt LarssonFK Göingarna26651
Karl-Gunnar OlssonLunds OK7550820
Alf WestessonOK Kontinent878889

D65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Inger GlansOK Torfinn8490923
Inger GustafssonLunds OK15576
Sonja HammarOK Kompassen2052700
Margareta HeldFK Åsen9639108
Karin LarssonOK Kompassen9500417
Gunnel MånssonOK Vilse 8713787
Gudrun NilssonLunds OK1025266
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Eva TykessonRävetofta OK9070530

H65 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Olle EnforsTockarps IK17053
Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOK500318
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK1413015
Stig GustafssonLunds OK25405
Kaare HanssonMalmö OK433494
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad9520818
Lars JohanssonMalmö OK29686
Jan JönssonMalmö OK433500
Sven Erik JönssonOK Tyringe262133
Bo Anders NilssonLunds OK1025267
Kent R NilssonAndrarums IF9490705
Krister NilssonVäxjö OK7015986
Ken RagnarssonOK Kompassen9707606
Kenth SundgrenSkåneslättens OL8100081
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK9199191

D70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BengtssonOK Kompassen16187
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Kerstin LarssonOK Pan-Kristianstad17079
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Berit SchannongMalmö OK17528
Margareta SjöbergLunds OK9101913

H70 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Agne BengtssonOK Kompassen987000
Janne BrunstedtOK Roskilde1230548
Bo BülowMalmö OK17490
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Jan HanssonLunds OK41480
Tommy HeldFK Åsen9818252
Mats HåkanssonMalmö OK2095205
Göran LarssonOK Kompassen600109
Stig LarssonRävetofta OK208228
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Leif MalmHärlövs IF555448
Lennart MartinssonOK Tyringe262131
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Håkan NilssonMalmö OK511010
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Jan-Evert OlssonAndrarums IF12343
Roy OvessonHelsingborgs SOK1413026
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Jan PerssonYstads OK9470110
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Karsten RichardtKøge OK680027
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Sven ThelanderssonLunds OK41894

D75 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Marianne CarlssonSkåneslättens OL309169
Brita DahlbergHässleholms OK1662309
Maria Foster SchadSkåneslättens OL17432
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Birgit PalmFK Boken15383
Lena PehrssonOK Silva444637
Lena PerssonMalmö OK30460

H75 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan BrostMalmö OK444060
Anders CarlssonSkåneslättens OL1391130
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Nils-Eric EricsonFK Åsen47196
Bertil ErikssonMalmö OK41989
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Sven-Åke GranquistHästveda OK15839
Allan HammarOK Kompassen16190
Hubert HugossonOK Gynge27828
Kjell LindauOK Kompassen33722
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Johnny MalmgrenHjärnarps OL9430124
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Nils-Åke NilssonHärlövs IF28568
Björn NordströmHässleholms OK16602
Bertil OlofssonAndrarums IF240952
Ragnar OlssonRonneby OK590821
Bertil OttossonFK Göingarna910018
Inge PerssonFK Boken2107546
Allan SunnergrenHjärnarps OL441869

D80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Clarie EkOK Pan-Kristianstad520216
Gun HanssonYstads OK450325
Karin LexellOK Torfinn417450

H80 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AdlerLinköpings AIK41467
Bo BengtssonHässleholms OK29245
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Börje NilssonHässleholms OK344115
Ingemar TuressonMalmö OK443701
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071

H85 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell BjörupLunds OK404000
Bengt EdvardssonOK Torfinn404321
Bertil JohanssonSkåneslättens OL570206
Ingvar PeterssonHässleholms OK9009313
Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF33437

H90 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Curth SvenssonSkåneslättens OL9060227

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ester WanstadiusFK Åsen452402

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anton CarlströmFK Boken1080305
Sonia KurashovaFK Åsen1080909

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Caroline JönssonÖrkelljunga FK17152
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Anette NilssonTormestorps IF2125962

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bea WanstadiusFK Åsen504757

Öppen motion 7 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Per GersneSkåneslättens OL2051802
Elena KurashovaFK Åsen1980316
Eva WildmarkFK Boken304871
Helén ÅkessonSkåneslättens OL2083897

Öppen motion 8 (6)

NamnOrganisationBricknummer
David BengtssonFK Åsen800430
Casper LindemannOK Roskilde434108
Eva NelkingSkåneslättens OL1721219
Arnau OrmellaAmager OK1502139
Henrik WanstadiusFK Åsen2101569
Anna ÅsLunds OK9730305

Annonser