Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Veteran-SM, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Veteran-SM, lång
Arrangörsorganisation: FK Boken
Datum: söndag 16 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 673 anmälda deltagare.

D35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Karin BondessonFrosta OK790301
Hanna ModinLunds OK812212
Elin NeckénOK Älme9831207
Marie RubérLinköpings OK1800929
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Sara SöderqvistLinköpings OK1800227

H35 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
David AndréGöteborg-Majorna OK1981614
Jonas BengtssonHelsingborgs SOK790326
André BjärbyFrosta OK28778
Jonas FagerholmHalmstad OK828510
Martin FagerlundKFUM Örebro OK2060722
Christian GlantzAndrarums IF240955
Jonathan GunnarssonMalmö OK820218
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK820282
Per Erik JönssonOK Torfinn790823
Björn KarlssonHalmstad OK811206
Erik LennartssonSOK Viljan8212122
Mikael LöfvingTibro OK667788
Johan MickelåkerAndrarums IF8230479
Fredrik SalomonssonSkåneslättens OL800418
Johan SchagerlindOK Bävern9042881
Lucian SemeniucFK Finn341748
Emanuel StridMalmö OK9101404

D40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Emma BerggrenLinköpings OK2085395
Stina BorängSnättringe SK448865
Anna EideforsSundbybergs IK1417479
Marie EngOK Pan-Kristianstad780721
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Maria HelmerssonHässleholms OK9741007
Jenny LindblomMalmö OK7501114
Emma LindénFK Friskus-Varberg7201362
Åsa LinnersjöOK Tor9760128
Pia OlssonSkåneslättens OL7403243
Louise PihlOK Pan-Kristianstad21058
Maria SvenssonLunds OK17077
Helena WestlingHäverödals SK2115478

H40 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonHässleholms OK9771215
Håkan AnderssonHalmstad OK9741203
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Henrik BengtssonFalkenbergs OK780128
Anders BlomqvistJönköpings OK8002496
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
David EkstrandHässleholms OK2063327
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Andreas FermFK Göingarna780307
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Johan GustafsonLunds OK7771015
Michael HusénOK Pan-Kristianstad42024
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Mats JeppssonOK Gynge27840
Mattias KarlssonIK Trenne Ullared666621
Mikael NilssonLunds OK740474
Ulf NilssonHjärnarps OL2052788
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Martin RidderstedtSkåneslättens OL9821611
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK1046021
Mikael TrofastJönköpings OK8078078

D45 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlbinssonHjärnarps OL8000626
Susanne AnderssonOK Pan-Kristianstad711011
Anna BjärbyFrosta OK421160
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Emma CarlstedtHjärnarps OL2078070
Lotta EnbergHalmstad OK9519295
Åsa EricssonLunds OK9690311
Mia EronnLinköpings OK1721008
Lindha HellnerFK Göingarna19146
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Annika IvarssonLinköpings OK700213
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Lotta MagnussonMalmö OK2107169
Lotta MorénHjärnarps OL1720423
Semona NilssonOK Orion450892
Josefine NordströmOK Triangeln921107
Maureen Olsson LoLunds OK451403
Jenny ReménSnättringe SK2115457
Carina RydlundHässleholms OK8301270
Karin SpjuthIK Hakarpspojkarna500072
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Susanne WallenborgLunds OK699331
Jenny VinbladLunds OK991100

H45 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Jens AndertoftVästerås SOK700304
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Thomas BergstrandBrattås CK2075419
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Martin BobergIF Rigor702105
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK8000234
Fredrik EnbergHalmstad OK9451287
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Pontus GustavssonLunds OK8402708
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Fredrik HugossonLunds OK690610
Jonas HöstHjärnarps OL701219
Patrik IngelströmOK Gynge9015774
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
Magnus JonassonMalmö OK730912
Andreas KaverénAnderstorps OK1236648
Jan LagerHalmstad OK9700328
Fredrik LindellIF Thor9050872
Torgny LindströmRonneby OK730619
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Torgny LundHästveda OK930249
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Michael LönnHjärnarps OL8631097
Per MagnussonLinköpings OK721120
Ulrik MagnussonHalmstad OK1931224
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Michael NilssonAndrarums IF9721231
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Heide PerssonAndrarums IF8182834
Johan PetterssonOK Motala1408709
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735
Conny RaskHjärnarps OL9731124
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Magnus ThuressonSkåneslättens OL7721002
Magnus WallenborgLunds OK8090331
Olle WindeliusFrosta OK721102

D50 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen9641214
Anna Sofie BarkLinköpings OK7660623
Anette BernhedSävedalens AIK653358
Lotta BorgLinköpings OK9680622
Annika EngelHässleholms OK660812
Agneta ErikssonUddevalla OK26448
Hanne FoghFSK Orientering7011222
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Inger GuståsLinköpings OK7670904
Anna JohanssonJönköpings OK9650706
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Anneli KarlssonFK Finn343186
Anna KullbergLinköpings OK7651016
Pia Käck FritzellGudhems IF642421
Carolina LandinMalmö OK9671026
Christel OlssonFK Åsen47186
Marie OlssonÖrkelljunga FK1399769
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Lena RegnellVäxjö OK670701
Christina SmedbergOK Skogsfalken641022
Kristina SpångbergLunds OK8468864
Ingela ThoressonAndrarums IF8191268
Emeli ZeilonSkåneslättens OL403418
Marianne ÅsåkerHudiksvalls OK1968063

H50 (41)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AbrahamssonHalmstad OK2058173
Stefan AdolfssonEslövs FK19086
Per-Olof AnderssonOK Tyringe651204
Torbjörn AnderssonOK Motala30364
Ola AndertoftMarkaryds FK650610
Olof BarrSkåneslättens OL667551
Fredrik BarrulfOK Tyr260681
Magnus Ö BernhedSävedalens AIK676728
Björn CarlstedtHjärnarps OL2077925
Anders EricssonLunds OK9670506
Håkan ErikssonHästveda OK670630
Karl ErikssonUddevalla OK26449
Håkan GrubbMalmö OK7680501
Lars HagelbergEksjö SOK8060800
Dennis HansenOK Kompassen2052719
Erik HelanderOK Roxen9191315
Kennet HorvathHalmstad OK7565038
Ola HultinOK Roslagen7731377
Henric HöglindOK Pan-Kristianstad208583
Ulf JanssonOK Triangeln9680620
Jan JohanssonSkåneslättens OL438138
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Henrik LarssonFK Göingarna26692
Lars-Ola LarssonOK Orion670124
Magnus LarssonFK Göingarna9670106
Ronny LiljenbergEslövs FK19083
Jens LindströmTibro OK341026
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Anders NilssonOK Orion450881
Tomas NilssonHässleholms OK640831
Magnus OlssonHjärnarps OL7204063
Johan RisbergTormestorps IF1965621
Patrik RosénVäxjö OK670418
Fredrik SmedbergOK Skogsfalken8000042
Patrik SteenOK Enen9670708
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Mats ToftnerOK Kompassen2052707
Tomas WestlundOK Pan-Kristianstad7205502
Mårten WikströmHalmstad OK9996636
Johan ÅttingLinköpings OK660618

D55 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Annlouise AlmqvistIFK Mora OK9630504
Ingela AnderssonLunds OK9000888
Karin BacktemanLinköpings OK43422
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Christina BirathStenungsunds OK258584
Eva CarlssonJönköpings OK2107343
Marita FilipssonMarkaryds FK7630326
Tina HagårdRävetofta OK601224
Kristina HammarfalkÖstersunds OK2085498
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Monica HenrikssonEksjö SOK41618
Laila B HöglundFK Herkules7620407
Yvonne JohanssonGamleby OK9590223
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Leila LjunggrenMarkbygdens OK36759
Ann NilssonMarkaryds FK600926
Lollo NybergOK Kontinent1070324
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Kerstin PerssonFK Göingarna26657
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared1402379
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Ann-Kristin SjöströmLunds OK610330
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Christina SternerTockarps IK7630502
Carina SundbüeSträngnäs-Malmby OL42499
Lena SwartzOK Orion9620620
Pia VångellLinköpings OK920414
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Per-Erik BengtssonLunds OK9590717
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL17434
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Anders BorgHjärnarps OL16092
Lars ErikssonHjärnarps OL362392
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Anders GranqvistVärend GN OL205374
Jan HanssonStenungsunds OK9600605
Pesho HedbergLunds OK8240962
Glen HåkanssonVäxjö OK951028
Björn JakobssonTäby OK1590130
Bo JohanssonOK Älme441991
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Ronny LiljegrenGotlands Bro OK600202
Ulf MinörLunds OK8100200
Jörgen ModigOK Pan-Kristianstad1628817
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Johnny NimvikFK Åsen620325
Bengt OlssonEslövs FK630912
Björn PerssonÖrkelljunga FK417366
Gert PetterssonLunds OK8443322
Jörgen SköldLinköpings OK244387
Lennart StenssonHelsingborgs SOK9600722
Arne SääfGudhems IF38305
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435

D60 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta AnderssonFrämmestads IK28487
Gunilla AxelssonSävedalens AIK1504099
Ingela EkelövSkåneslättens OL581203
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Märit GustafssonEds SK9581029
Mary HealyGEN8629122
Lena JanssonJärla Orientering798390
Ingrid JessenFrämmestads IK1413010
Eva KarlssonUddevalla OK356097
Gunilla KreissJärla Orientering2125926
Bente KällVäxjö OK9560113
Gunilla LarssonBredareds IF1570415
Lena LarssonSala OK9571015
Ina LindebergSkåneslättens OL554422
Lotta LinseforsLunds OK8461030
Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9570121
Monica MartinssonOK Tranan540504
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Lena NielsenHelsingborgs SOK17937
Birgitta OlssonOK Skogsfalken214205
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Marie SvernestamLinköpings OK1954067
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared41507

H60 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Magnus AnderssonUlricehamns OK9101531
Mats AnderssonFinspångs SOK362464
Tomas AnderssonOK Tor7003066
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Ingmar EkelövSkåneslättens OL561106
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Lars ErikssonKalmar OK209020
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Thomas GeorgssonOK Nackhe2087280
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK1550816
Anders GrundbergLunds OK258041
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Sten GustafssonEds SK9570726
Inge GötessonKarlskrona SOK16663
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK431231
Jan JohanssonGamleby OK9541208
Lasse JohanssonEds SK9570505
Lennart KalénSOK Viljan2052786
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Urban LarssonOK Gipen9550226
Håkan LindbergOK Vilse 87205249
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL550412
Jerker NetzTrollhättans SOK7041256
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Ingemar PeterssonMarkaryds FK7570520
Bengt SchwartzOK Kolmården7070600
Dan SjöholmHalmstad OK300924
Bruno StubPI-København1411290
Kyrre ThalbergLunds OK570913
Roger ThörnOK Vilse 877899999
Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering259022
Jan WahlströmSnättringe SK9874998
Lennart WinbergHudiksvalls OK2800588

D65 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Karin AxelssonIK Uven14380
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Titti BergendahlOK Måsen9520605
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK902930
Catherine DawsonGafanhori2102190
Mona ForsbergNyköpings OK2119530
Lena GranefeltOK Tyr36010
Marion HallstenUddevalla OK1500423
Margareta HeldFK Åsen9639108
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Margareta JohanssonHalmstad OK7520808
Marie-Louise KarlssonNybro OK507049
Monica KnutssonSävedalens AIK520616
Karin LarssonOK Kompassen9500417
Ann-Helen LinnersjöOK Orion27257
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK7530718
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Gunnel MånssonOK Vilse 877300207
Ingrid MårtenssonOK Kolmården426235
Christina NilssonAndrarums IF256340
Gudrun NilssonLunds OK1025266
Maria NordwallOK Kolmården1396300
Inger OnsbringEskilstuna OL259172
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK14001
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605
Gunnel TurpeinenKvillebyns SK239350

H65 (50)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlbinssonBredaryds SOK520922
Bill AnderssonHestra IF24903
Bengt AspvallRonneby OK302334
Arne BogrenOK Vivill19689
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Leif CarlssonSOK Viljan8460264
Kurt EkbergOK Orinto19101
Lennart ErforsOK Torfinn650728
Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOK500318
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Kim FolanderFSK Orientering7207947
Christer FolkessonEksjö SOK19720
Anders ForsstedtSöders-Tyresö7777666
Kent GranqvistVästerviks OK919658
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Rolf GustafssonHelsingborgs SOK1413015
Bengt HanssonAndrarums IF511230
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad9520818
Bo HerderssonMarkbygdens OK7510722
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK15223
Robert JessenFrämmestads IK1393073
Bo JohanssonOK Vilse 87205254
Stig JohanssonHelsingborgs SOK8490529
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Göran JohnssonSkåneslättens OL17425
Bernt-Ove KarlssonFK Finn33681
Jan KarlssonOK Virdarna16938
Ulf KjellinOK Hedströmmen670212
Anders KumlinIK Ymer1501114
Göran LarssonSala OK8636984
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Gert LundquistGotlands Bro OK9491230
Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9520915
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Rolf MathisenEskilstuna OL442287
Stefan MillegårdSävedalens AIK511004
Bo Anders NilssonLunds OK1025267
Kent R NilssonAndrarums IF9490705
Krister NilssonVäxjö OK7015986
Gert OlssonTockarps IK258594
Ulf RadlerJärfälla OK27597
Lennart SmedenmarkRonneby OK8021216
Lars StrinnholmÖstersunds OK8165900
Göran SvensonSOK Viljan520101
Lars SvenssonOK Vilse 8710162
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK9199191
Hans TrofastTenhults SOK526837
Björn-Olof ValdemarssonOK Nackhe25276
Tommy WesterbergIF Hagen661414
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared1402373

D70 (41)

NamnOrganisationBricknummer
Eva AlsinIK Ymer7470816
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK8636977
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18609
Karin BengtssonOK Kompassen16187
Ing-Marie BergmanVisborgs OK18083
Anna BlomgrenTullinge SK780426
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Barbro BörjessonOK Skogshjortarna19601
Karin DelinAlfta-Ösa OK204995
Hjördis ErlandssonOK Lindéna8001335
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Karin GustafssonSträngnäs-Malmby OL52392
Solbritt GustafssonOK Virdarna13913
Margareta HaraldssonSigtuna OK11853
Ulla HåkanssonOK Gynge9460203
Berith IvehagFrämmestads IK37365
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Inga JohanssonNyköpings OK450032
Inge JørgensenOK Roskilde362410
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Margareta LarssonOK Njudung727645
Eva LindgrenLinköpings OK38060
Barbro NilssonAlvesta SOK2088984
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK14493
Ann-Mari PerssonVäxjö OK16000
Karin PerssonOK Tyringe970478
Inga-Lill PetterssonLinköpings OK1470705
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Vega SlottnerJönköpings OK28051
Torill SvendsenFrosta OK25270
Gull SvenssonÖrkelljunga FK444055
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148
Gun SvenssonRehns BK409271
Ingalill TimgrenOK Österåker421579
Christina WestmanHudiksvalls OK1418142
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830
Britt ÅkessonHässleholms OK16642

H70 (82)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Lennart AnderssonOK Orion30357
Sören AnderssonIK Dran30722
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Agne BengtssonOK Kompassen987000
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Ingvar BergmanOK Tranan12437
Hans-Gösta BernhardMariestads FK15019
Lennart BohmanKarlskrona SOK16850
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Åke BrodénHalmstad OK38050
Roger DanielssonLinköpings OK9461001
Roy DawsonGafanhori2102785
Åke EckerbomIFK Sävsjö1441104
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK2089305
Kjell ErlandssonOK Lindéna8001342
Per-Olof FernbergIS Skanne36139
Jan FogelbergVästvärmlands OK43996
Göran ForsbergNyköpings OK2062733
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Lars GranefeltOK Tyr36026
Per GranevikJönköpings OK17869
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Åke GustavssonOK Älgen445345
Jan HanssonLunds OK41480
Tommy HeldFK Åsen9818252
Lars HenrikssonOK Älme17701
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Benny IvarssonFjärås AIK19235
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Arne JohanssonOK Älme17705
Kenneth JohanssonEskilstuna OL304916
Kent JohanssonÖrkelljunga FK17160
Christer JönssonLunds OK439918
Göran KarlssonLessebo OK17581
Johnny KarlssonUddevalla OK356093
Leif KarlssonFrosta OK27905
Per-Arne KällénUddevalla OK570818
Stig LandstorpOK Tor7460126
Göran LarssonOK Kompassen600109
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Stig LarssonRävetofta OK208228
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Janne LindholmFrosta OK27900
Dag LorénOK Frisene501513
Leif LöfTrollhättans SOK1470226
Vidar LöfvingTibro OK11885
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL425069
Leif MalmHärlövs IF555448
Erland MartinssonOK Tyringe213888
Lennart MartinssonOK Tyringe262131
Håkan NilssonMalmö OK511010
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Gustaf OlssonLinköpings OK7480826
Tommie OlssonVisborgs OK18102
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Christer OttossonOK P47686783
Hans PerssonOK Älgen540323
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Bertil QvickKungälvs OK1944827
Karsten RichardtKøge OK8657111
Sven RuterOK Älme428978
Rune SandbergUddevalla OK550523
Leif SandgrenFrosta OK671202
Christer SandhOK Roxen9898533
Bo SenjeHalmstad OK1510513
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Karl Evert SvenssonIF Hagen445454
Lars-Ivar SvenssonRehns BK450092
Bengt SörensenJönköpings OK28038
Sven ThelanderssonLunds OK41894
Ove ThorssonIK Trenne Ullared578285
Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OK15222
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Börje ÅkessonFrosta OK28763

D75 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Chatarina AnderssonOK Motala30376
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Margareta BengtssonOK Gläntan Vessigebro41740
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK9911979
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Marianne CarlssonSkåneslättens OL309169
Brita DahlbergHässleholms OK1662309
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby2093599
Siv EkelöfVärend GN OL10313
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Maria Foster SchadSkåneslättens OL17432
Lotta GranholmLinköpings OK861861
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Ulla HellmanSundsvalls OK362377
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Birgitta JohanssonKristinehamns OK1430704
Gun LarssonOK Lindéna8001346
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Ulla LindheIK Stern7201252
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK18042
Berit NilssonOK Älme25912
Ulla NilssonSOK Viljan426277
Britt NybergNybro OK29335
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Lena PehrssonOK Silva444637
Britt RangertIK Ymer9434343
Elsa SvenssonOK Vilse 879876542
Gunnel SvenssonIK Ymer28463
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H75 (60)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Olle AnderssonIFK Mora OK42309
Rune BergLunds OK204697
John-Erik BergstrandVärend GN OL10315
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Håkan BrostMalmö OK444060
Anders BuhréNybro OK9420921
Anders CarlssonSkåneslättens OL1391130
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK7202810
Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad436126
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Ivan ErnvidUlricehamns OK1940128
Lars FinbomOK Landehof14594
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OL2119769
Åke GatelidOK Skogshjortarna2083775
Sven-Åke GranquistHästveda OK15839
Magne HagströmFrölunda OL2079762
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
Kenneth IvehagFrämmestads IK37384
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK9420223
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Runo JohanssonKristinehamns OK1430827
Bengt JönssonÅkers IF1431025
Stig KarlssonLessebo OK17565
Arne LarsenVästerviks OK19653
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK2107478
Kjell LindauOK Kompassen33722
Tom LindbergLunds OK7206840
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Leif LindhIK Vikings OK2058233
Gösta LindqvistOK Löftan16820
Leif LindströmNybro OK1396333
Erland LingJönköpings OK2057367
Björn LinnersjöOK Orion27256
Christer LjungquistLunds OK11262
Verner LönnquistHärlövs IF33435
Kjell MånssonRonneby OK2050912
Nils-Åke NilssonHärlövs IF28568
Ragnar OlssonRonneby OK590821
Bertil OttossonFK Göingarna910018
Gunnar PerssonSvanesunds GIF234760
Hagbert PerssonVäxjö OK15998
Rune RådeströmSnättringe SK1430205
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Krister SandbladVäxjö OK1420201
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995
Lennart SturessonVästerviks OK9420318
Allan SunnergrenHjärnarps OL441869
Ole SvendsenOK Roskilde501138
Arne SvenssonOK Njudung345319
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer28464
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531
Ingemar SvenssonLunds OK9127172
Göran ThourVärend GN OL263097
Ulf WaldenfjordLinköpings OK531020
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820
Rolf ÖhrnNynäshamns OK2132235

D80 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Vivi-Anne BylundRydboholms SK2123820
Gunnel BörjessonIK Uven8652919
Marianne GrahnGöteborgs SK14734
Gun HanssonYstads OK450325
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476
Karin LexellOK Torfinn417450
Laila MalmqvistVäxjö OK15950
Eivor Steen-OlssonKungälvs OK14437
Barbro VallinKungälvs OK1446024

H80 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AdlerLinköpings AIK41467
Rune AhlanderJönköpings OK37647
Gillis AlmVäxjö OK15927
Rune BengtssonRonneby OK12373
John BerglundAlfta-Ösa OK13944
Roland BrandshageSävedalens AIK14727
Ernie BroströmHalmstad OK437495
Rune CarlssonSundbybergs IK19416
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK440714
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Göran HektorLinköpings OK1006579
Johan JanssonVäxjö OK27167
Ove JohanssonOK Järnbärarna2095421
Stig JohanssonHalmstad OK16314
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Bernt LarssonOK Lindéna8001339
Per LarssonJönköpings OK409289
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Bengt I NilssonFrosta OK28703
Göran OlofssonFjärås AIK1371107
Lars PerssonVäsby OK440052
Bernt PeterssonAlvesta SOK7061028
Leif SjögrenOK Orion18567
Håkan SkogumMarkbygdens OK17091
Ingemar TuressonMalmö OK443701
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071
Werner TörnblomVäxjö OK2058133
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad43492
Torbjörn WingqvistSkåneslättens OL743217
Kuno ÖsterlundVästerås SOK9202078

D85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Clarie EkOK Pan-Kristianstad520216

H85 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad28670
Rolf BlomFrölunda OL11578
Leif ClaessonTormestorps IF9193301
Bengt EdvardssonOK Torfinn404321
Carl-Henrik HallbergIK Uven14328
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK860636
Allan HåkanssonSOK Viljan428957
Göran LarssonSödertälje-Nykvarn OF259207
John LarssonVästvärmlands OK999977
Stig LundinEskilstuna OL208433
Lars-erik MalmqvistVäxjö OK15960
Lasse OlssonIK Trenne Ullared13763
Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF33437
Nils RågstedtIS Kullen259442
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900
Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK2119543

H90 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rune IsakssonHelsingborgs SOK802005
Curth SvenssonSkåneslättens OL9060227

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Robin CarlstedtHjärnarps OL244691

Öppen motion 7 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Leif AnderssonOK Motala1420205
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad1570411
Margareta NetzTrollhättans SOK27755
Yngve PetterssonLinköpings OK1491119
Thomas VinbladLunds OK340605

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK2057311
David MorénHjärnarps OL1040903

Öppen motion 9 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad9921006
Tobias CarlstedtHjärnarps OL2078061
Anders PerssonEj klubbansluten2139097
Lukas WittenbecherLunds OK2104001

Annonser