Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Veteran-SM, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Veteran-SM, lång
Arrangörsorganisation: FK Boken
Datum: söndag 16 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 673 anmälda deltagare.

Alfta-Ösa OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
John BerglundAlfta-Ösa OKH8013944
Karin DelinAlfta-Ösa OKD70204995
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OKH759420223

Alvesta SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Barbro NilssonAlvesta SOKD702088984
Bernt PeterssonAlvesta SOKH807061028

Anderstorps OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Andreas KaverénAnderstorps OKH451236648

Andrarums IF (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christian GlantzAndrarums IFH35240955
Bengt HanssonAndrarums IFH65511230
Johan MickelåkerAndrarums IFH358230479
Christina NilssonAndrarums IFD65256340
Kent R NilssonAndrarums IFH659490705
Michael NilssonAndrarums IFH459721231
Heide PerssonAndrarums IFH458182834
Ingela ThoressonAndrarums IFD508191268

Boxholm-Mjölby OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OLH70425069

Brattås CK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas BergstrandBrattås CKH452075419

Bredareds IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunilla LarssonBredareds IFD601570415

Bredaryds SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas AlbinssonBredaryds SOKH65520922
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOKD657530718

Eds SK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Märit GustafssonEds SKD609581029
Sten GustafssonEds SKH609570726
Lasse JohanssonEds SKH609570505

Ej klubbansluten (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders PerssonEj klubbanslutenÖppen motion 92139097

Eksjö SOK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christer FolkessonEksjö SOKH6519720
Elisabeth HagelbergEksjö SOKD408070912
Lars HagelbergEksjö SOKH508060800
Monica HenrikssonEksjö SOKD5541618
Arne KlintbergEksjö SOKH60580812

Emmaboda Verda OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OKD701572001
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OKH708470220
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OKD659521016
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OKH709471101
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OKD70444608

Enebybergs IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IFD65895434

Eskilstuna OL (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kenneth JohanssonEskilstuna OLH70304916
Stig LundinEskilstuna OLH85208433
Rolf MathisenEskilstuna OLH65442287
Inger OnsbringEskilstuna OLD65259172

Eslövs FK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stefan AdolfssonEslövs FKH5019086
Ronny LiljenbergEslövs FKH5019083
Bengt OlssonEslövs FKH55630912

Falkenbergs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik BengtssonFalkenbergs OKH40780128

Finspångs SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mats AnderssonFinspångs SOKH60362464

Fjärås AIK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Benny IvarssonFjärås AIKH7019235
Göran OlofssonFjärås AIKH801371107

FK Finn (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anneli KarlssonFK FinnD50343186
Bernt-Ove KarlssonFK FinnH6533681
Håkan KarlssonFK FinnH509102157
Lucian SemeniucFK FinnH35341748

FK Friskus-Varberg (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-VarbergD85451423
Emma LindénFK Friskus-VarbergD407201362

FK Göingarna (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Andreas FermFK GöingarnaH40780307
Håkan GunnarssonFK GöingarnaH40761207
Lindha HellnerFK GöingarnaD4519146
Jesper HåkanssonFK GöingarnaH401008402
Henrik LarssonFK GöingarnaH5026692
Magnus LarssonFK GöingarnaH509670106
Bertil OttossonFK GöingarnaH75910018
Kerstin PerssonFK GöingarnaD5526657

FK Herkules (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Laila B HöglundFK HerkulesD557620407

FK Åsen (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Britt-Marie BengtssonFK ÅsenD55620228
Margareta HeldFK ÅsenD659639108
Tommy HeldFK ÅsenH709818252
Jan-Eric NelkingFK ÅsenH8015920
Johnny NimvikFK ÅsenH55620325
Christel OlssonFK ÅsenD5047186
Marie SvenssonFK ÅsenD359821120

Frosta OK (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Benkt AnderssonFrosta OKH7025268
André BjärbyFrosta OKH3528778
Anna BjärbyFrosta OKD45421160
Anna-Karin BondessonFrosta OKD35790301
Nils-Erik BondessonFrosta OKH70581124
Leif KarlssonFrosta OKH7027905
Janne LindholmFrosta OKH7027900
Bengt I NilssonFrosta OKH8028703
Leif SandgrenFrosta OKH70671202
Torill SvendsenFrosta OKD7025270
Olle WindeliusFrosta OKH45721102
Börje ÅkessonFrosta OKH7028763

Främmestads IK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Birgitta AnderssonFrämmestads IKD6028487
Berith IvehagFrämmestads IKD7037365
Kenneth IvehagFrämmestads IKH7537384
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IKH60431231
Ingrid JessenFrämmestads IKD601413010
Robert JessenFrämmestads IKH651393073

Frölunda OL (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders ArfwedsonFrölunda OLH45721107
Rolf BlomFrölunda OLH8511578
Magne HagströmFrölunda OLH752079762

FSK Orientering (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hanne FoghFSK OrienteringD507011222
Kim FolanderFSK OrienteringH657207947

Gafanhori (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Catherine DawsonGafanhoriD652102190
Roy DawsonGafanhoriH702102785

Gamleby OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johnny GustafssonGamleby OKH702800695
Jan JohanssonGamleby OKH609541208
Yvonne JohanssonGamleby OKD559590223

GEN (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mary HealyGEND608629122

Gotlands Bro OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ronny LiljegrenGotlands Bro OKH55600202
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OKD7518042
Gert LundquistGotlands Bro OKH659491230

Gudhems IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Pia Käck FritzellGudhems IFD50642421
Arne SääfGudhems IFH5538305

Göteborg-Majorna OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David AndréGöteborg-Majorna OKH351981614
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OKD759911979
Andreas EklundGöteborg-Majorna OKH458000234
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OKH609500500
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OKH752107478
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OKÖppen motion 82057311
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OKD6514001
Laust SörensenGöteborg-Majorna OKH401046021

Göteborgs SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marianne GrahnGöteborgs SKD8014734

Halmstad OK (18)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus AbrahamssonHalmstad OKH502058173
Håkan AnderssonHalmstad OKH409741203
Åke BrodénHalmstad OKH7038050
Ernie BroströmHalmstad OKH80437495
Fredrik EnbergHalmstad OKH459451287
Lotta EnbergHalmstad OKD459519295
Jonas FagerholmHalmstad OKH35828510
Kennet HorvathHalmstad OKH507565038
Margareta JohanssonHalmstad OKD657520808
Martin JohanssonHalmstad OKH457131111
Stig JohanssonHalmstad OKH8016314
Björn KarlssonHalmstad OKH35811206
Jan LagerHalmstad OKH459700328
Mikael LundqvistHalmstad OKH458312020
Ulrik MagnussonHalmstad OKH451931224
Bo SenjeHalmstad OKH701510513
Dan SjöholmHalmstad OKH60300924
Mårten WikströmHalmstad OKH509996636

Hammarby IF OF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Britt ErikssonHammarby IF OFD7527894

Helsingborgs SOK (17)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOKH359810930
Jonas BengtssonHelsingborgs SOKH35790326
Veronica DahlbomHelsingborgs SOKD65902930
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOKD608210458
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOKH608220257
Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOKH65500318
Rolf GustafssonHelsingborgs SOKH651413015
Rune IsakssonHelsingborgs SOKH90802005
Astrid JohannessonHelsingborgs SOKD7017923
Patrik JohanssonHelsingborgs SOKH35820282
Stig JohanssonHelsingborgs SOKH658490529
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOKH7017931
Lena NielsenHelsingborgs SOKD6017937
Jonas NorénHelsingborgs SOKH408000037
Mathias PerssonHelsingborgs SOKH40760417
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOKD559630308
Lennart StenssonHelsingborgs SOKH559600722

Hestra IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bill AnderssonHestra IFH6524903

Hjärnarps OL (20)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marie AlbinssonHjärnarps OLD458000626
Olle BohmanHjärnarps OLH65520907
Anders BorgHjärnarps OLH5516092
Björn CarlstedtHjärnarps OLH502077925
Emma CarlstedtHjärnarps OLD452078070
Robin CarlstedtHjärnarps OLÖppen motion 5244691
Tobias CarlstedtHjärnarps OLÖppen motion 92078061
Lars ErikssonHjärnarps OLH55362392
Jonas HöstHjärnarps OLH45701219
Michael LönnHjärnarps OLH458631097
David MorénHjärnarps OLÖppen motion 81040903
Lennart MorénHjärnarps OLH451690819
Lotta MorénHjärnarps OLD451720423
Ulf NilssonHjärnarps OLH402052788
Magnus OlssonHjärnarps OLH507204063
Åke PerssonHjärnarps OLH707480502
Conny RaskHjärnarps OLH459731124
Bengt StåhlHjärnarps OLH707471006
Åsa StåhlHjärnarps OLD657500209
Allan SunnergrenHjärnarps OLH75441869

Hudiksvalls OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christina WestmanHudiksvalls OKD701418142
Lennart WinbergHudiksvalls OKH602800588
Marianne ÅsåkerHudiksvalls OKD501968063

Härlövs IF (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Camilla CarlssonHärlövs IFD45682312
Åke EkstrandHärlövs IFH7515219
Christer GrönbladHärlövs IFH70445369
Gunilla GrönbladHärlövs IFD75445397
Verner LönnquistHärlövs IFH7533435
Leif MalmHärlövs IFH70555448
Nils-Åke NilssonHärlövs IFH7528568
Kjell-Arne PetterssonHärlövs IFH8533437
Magnus TenghagenHärlövs IFH508231268
Carina ThynellHärlövs IFD459497731

Hässleholms OK (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik AnderssonHässleholms OKH409771215
Brita DahlbergHässleholms OKD751662309
David EkstrandHässleholms OKH402063327
Annika EngelHässleholms OKD50660812
Maria HelmerssonHässleholms OKD409741007
Nils HelmerssonHässleholms OKH459997105
Ann-Charlotte JensenHässleholms OKD751662900
Kenneth LindborgHässleholms OKH752050839
Tomas NilssonHässleholms OKH50640831
Carina RydlundHässleholms OKD458301270
Sven-Inge SvenssonHässleholms OKH659199191
Britt ÅkessonHässleholms OKD7016642

Hästveda OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Håkan ErikssonHästveda OKH50670630
Sven-Åke GranquistHästveda OKH7515839
Torgny LundHästveda OKH45930249

Häverödals SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Helena WestlingHäverödals SKD402115478

IF Hagen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karl Evert SvenssonIF HagenH70445454
Tommy WesterbergIF HagenH65661414

IF Rigor (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bernt AnderssonIF RigorH602058862
Martin BobergIF RigorH45702105
Emil ErdeliusIF RigorH459720710
Kjell JeppsonIF RigorH702075451

IF Thor (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik LindellIF ThorH459050872

IFK Göteborg Orientering (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik UndelandIFK Göteborg OrienteringH60259022

IFK Lidingö SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunnel BalckIFK Lidingö SOKD708636977

IFK Mora OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annlouise AlmqvistIFK Mora OKD559630504
Olle AnderssonIFK Mora OKH7542309

IFK Sävsjö (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Åke EckerbomIFK SävsjöH701441104

IK Dran (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sören AnderssonIK DranH7030722

IK Hakarpspojkarna (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lena BarkestamIK HakarpspojkarnaD7018609
Arto BlomdahlIK HakarpspojkarnaH55890706
Karin SpjuthIK HakarpspojkarnaD45500072

IK Stern (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik HvoslefIK SternH757201243
Ulla LindheIK SternD757201252

IK Trenne Ullared (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mattias KarlssonIK Trenne UllaredH40666621
Lasse OlssonIK Trenne UllaredH8513763
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne UllaredD551402379
Marianne ThorssonIK Trenne UllaredD607570307
Ove ThorssonIK Trenne UllaredH70578285
Ann-Britt WinnbergIK Trenne UllaredD6041507
Håkan WinnbergIK Trenne UllaredH651402373

IK Uven (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin AxelssonIK UvenD6514380
Gunnel BörjessonIK UvenD808652919
Carl-Henrik HallbergIK UvenH8514328

IK Vikings OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Leif LindhIK Vikings OKH752058233

IK Ymer (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eva AlsinIK YmerD707470816
Anders KumlinIK YmerH651501114
Britt RangertIK YmerD759434343
Bengt-Åke SvenssonIK YmerH7528464
Gunnel SvenssonIK YmerD7528463

IS Kullen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nils RågstedtIS KullenH85259442

IS Skanne (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Per-Olof FernbergIS SkanneH7036139

Järfälla OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf RadlerJärfälla OKH6527597

Järla Orientering (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lena JanssonJärla OrienteringD60798390
Gunilla KreissJärla OrienteringD602125926

Jönköpings OK (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rune AhlanderJönköpings OKH8037647
Anders BlomqvistJönköpings OKH408002496
Eva CarlssonJönköpings OKD552107343
Per GranevikJönköpings OKH7017869
Lennart GustafssonJönköpings OKH65451942
Maritha HenrikssonJönköpings OKD5541697
Anna JohanssonJönköpings OKD509650706
Per LarssonJönköpings OKH80409289
Erland LingJönköpings OKH752057367
Vega SlottnerJönköpings OKD7028051
Fredrik SvenssonJönköpings OKH457105240
Bengt SörensenJönköpings OKH7028038
Mikael TrofastJönköpings OKH408078078

Kalmar OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars ErikssonKalmar OKH60209020

Karlskrona SOK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lennart BohmanKarlskrona SOKH7016850
Stefan CaleklintKarlskrona SOKH407502040
Kenneth FagerKarlskrona SOKH657520401
Inge GötessonKarlskrona SOKH6016663
Kristin JohanssonKarlskrona SOKD6521069
Tommy OlssonKarlskrona SOKH7016659
Eva PetterssonKarlskrona SOKD50661215

KFUM Örebro OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Martin FagerlundKFUM Örebro OKH352060722

Kristinehamns OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Britt GunnarssonKristinehamns OKD601541217
Stefan GunnarssonKristinehamns OKH601541223
Birgitta JohanssonKristinehamns OKD751430704
Runo JohanssonKristinehamns OKH751430827

Kungälvs OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OKD7014493
Bertil QvickKungälvs OKH701944827
Eivor Steen-OlssonKungälvs OKD8014437
Barbro VallinKungälvs OKD801446024

Kvarnsvedens GOIF OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OKH659520915
Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OKD609570121

Kvillebyns SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunnel TurpeinenKvillebyns SKD65239350

Køge OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karsten RichardtKøge OKH708657111

Laholms IF OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingrid JohanssonLaholms IF OKD5016484
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OKD6516482

Lerums SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOKH707001947

Lessebo OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kurt BergstrandLessebo OKH7517587
Göran KarlssonLessebo OKH7017581
Stig KarlssonLessebo OKH7517565

Linköpings AIK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders AdlerLinköpings AIKH8041467

Linköpings OK (24)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin BacktemanLinköpings OKD5543422
Anna Sofie BarkLinköpings OKD507660623
Emma BerggrenLinköpings OKD402085395
Lotta BorgLinköpings OKD509680622
Roger DanielssonLinköpings OKH709461001
Christian EnbergLinköpings OKH409740304
Mia EronnLinköpings OKD451721008
Lotta GranholmLinköpings OKD75861861
Inger GuståsLinköpings OKD507670904
Göran HektorLinköpings OKH801006579
Annika IvarssonLinköpings OKD45700213
Anna KullbergLinköpings OKD507651016
Eva LindgrenLinköpings OKD7038060
Per MagnussonLinköpings OKH45721120
Gustaf OlssonLinköpings OKH707480826
Inga-Lill PetterssonLinköpings OKD701470705
Yngve PetterssonLinköpings OKÖppen motion 71491119
Marie RubérLinköpings OKD351800929
Jörgen SköldLinköpings OKH55244387
Marie SvernestamLinköpings OKD601954067
Sara SöderqvistLinköpings OKD351800227
Ulf WaldenfjordLinköpings OKH75531020
Pia VångellLinköpings OKD55920414
Johan ÅttingLinköpings OKH50660618

Lunds OK (37)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingela AnderssonLunds OKD559000888
Per-Erik BengtssonLunds OKH559590717
Rune BergLunds OKH75204697
Anders EricssonLunds OKH509670506
Åsa EricssonLunds OKD459690311
Anders GrundbergLunds OKH60258041
Johan GustafsonLunds OKH407771015
Pontus GustavssonLunds OKH458402708
Jan HanssonLunds OKH7041480
Pesho HedbergLunds OKH558240962
Fredrik HugossonLunds OKH45690610
Christer JönssonLunds OKH70439918
Tom LindbergLunds OKH757206840
Sara Snogerup LinseLunds OKD55620430
Lotta LinseforsLunds OKD608461030
Christer LjungquistLunds OKH7511262
Anna LjungqvistLunds OKD459990619
Fabian LjungqvistLunds OKH459700604
Ulf MinörLunds OKH558100200
Hanna ModinLunds OKD35812212
Bo Anders NilssonLunds OKH651025267
Gudrun NilssonLunds OKD651025266
Mikael NilssonLunds OKH40740474
Maureen Olsson LoLunds OKD45451403
Gert PetterssonLunds OKH558443322
Margareta SjöbergLunds OKD709101913
Ann-Kristin SjöströmLunds OKD55610330
Kristina SpångbergLunds OKD508468864
Ingemar SvenssonLunds OKH759127172
Maria SvenssonLunds OKD4017077
Kyrre ThalbergLunds OKH60570913
Sven ThelanderssonLunds OKH7041894
Magnus WallenborgLunds OKH458090331
Susanne WallenborgLunds OKD45699331
Jenny VinbladLunds OKD45991100
Thomas VinbladLunds OKÖppen motion 7340605
Lukas WittenbecherLunds OKÖppen motion 92104001

Malmö OK (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Håkan BrostMalmö OKH75444060
Håkan GrubbMalmö OKH507680501
Jonathan GunnarssonMalmö OKH35820218
Arne GustafssonMalmö OKH809101537
Magnus JonassonMalmö OKH45730912
Carolina LandinMalmö OKD509671026
Jenny LindblomMalmö OKD407501114
Lotta MagnussonMalmö OKD452107169
Håkan NilssonMalmö OKH70511010
Emanuel StridMalmö OKH359101404
Ingemar TuressonMalmö OKH80443701
Benjamin ViebkeMalmö OKH559895435

Mariestads FK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans-Gösta BernhardMariestads FKH7015019

Markaryds FK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FKD75521030
Ola AndertoftMarkaryds FKH50650610
Marita FilipssonMarkaryds FKD557630326
Ann NilssonMarkaryds FKD55600926
Ingemar PeterssonMarkaryds FKH607570520

Markbygdens OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bo HerderssonMarkbygdens OKH657510722
Leila LjunggrenMarkbygdens OKD5536759
Håkan SkogumMarkbygdens OKH8017091

Mullsjö SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sven Erik SjöholmMullsjö SOKH752083995
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOKD707206830
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOKH757206820

Målilla OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Daniel AxelssonMålilla OKH407203833

Nybro OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders BuhréNybro OKH759420921
Marie-Louise KarlssonNybro OKD65507049
Leif LindströmNybro OKH751396333
Britt NybergNybro OKD7529335

Nyköpings OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans-Ove ErikssonNyköpings OKH702089305
Göran ForsbergNyköpings OKH702062733
Mona ForsbergNyköpings OKD652119530
Inga JohanssonNyköpings OKD70450032

Nynäshamns OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rolf ÖhrnNynäshamns OKH752132235

OK Bävern (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan SchagerlindOK BävernH359042881

OK Enen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Camilla AdlertegOK EnenD509641214
Patrik SteenOK EnenH509670708

OK Frisene (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Dag LorénOK FriseneH70501513

OK Gipen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Urban LarssonOK GipenH609550226

OK Gläntan Vessigebro (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Margareta BengtssonOK Gläntan VessigebroD7541740

OK Gynge (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sverker ErikssonOK GyngeH559601024
Carina GustafssonOK GyngeD509680208
Ulla HåkanssonOK GyngeD709460203
Patrik IngelströmOK GyngeH459015774
Mats JeppssonOK GyngeH4027840

OK Hedströmmen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf KjellinOK HedströmmenH65670212

OK Järnbärarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ove JohanssonOK JärnbärarnaH802095421

OK Kolmården (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingrid MårtenssonOK KolmårdenD65426235
Maria NordwallOK KolmårdenD651396300
Bengt SchwartzOK KolmårdenH607070600

OK Kompassen (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agne BengtssonOK KompassenH70987000
Karin BengtssonOK KompassenD7016187
Dennis HansenOK KompassenH502052719
Göran LarssonOK KompassenH70600109
Karin LarssonOK KompassenD659500417
Kjell LindauOK KompassenH7533722
Lars PerssonOK KompassenH709481206
Mats ToftnerOK KompassenH502052707

OK Kontinent (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lollo NybergOK KontinentD551070324

OK Landehof (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars FinbomOK LandehofH7514594

OK Lindéna (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hjördis ErlandssonOK LindénaD708001335
Kjell ErlandssonOK LindénaH708001342
Bernt LarssonOK LindénaH808001339
Gun LarssonOK LindénaD758001346

OK Löftan (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gösta LindqvistOK LöftanH7516820

OK Motala (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Chatarina AnderssonOK MotalaD7530376
Leif AnderssonOK MotalaÖppen motion 71420205
Torbjörn AnderssonOK MotalaH5030364
Johan PetterssonOK MotalaH451408709

OK Måsen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Titti BergendahlOK MåsenD659520605

OK Nackhe (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas GeorgssonOK NackheH602087280
Björn-Olof ValdemarssonOK NackheH6525276

OK Njudung (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Margareta LarssonOK NjudungD70727645
Stefan G LarssonOK NjudungH709450325
Arne SvenssonOK NjudungH75345319

OK Norrvirdarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elis BengtssonOK NorrvirdarnaH55620419

OK Orinto (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kurt EkbergOK OrintoH6519101
Ingemar LindblomOK OrintoH707441027
Torbjörn WikströmOK OrintoH709470130

OK Orion (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingemar AnderssonOK OrionH70262488
Lennart AnderssonOK OrionH7030357
Thomas DagsbergOK OrionH602075166
Gunilla GustafssonOK OrionD50650406
Jenny HåkanssonOK OrionD458021031
Lars-Ola LarssonOK OrionH50670124
Ann-Helen LinnersjöOK OrionD6527257
Björn LinnersjöOK OrionH7527256
Anders NilssonOK OrionH50450881
Semona NilssonOK OrionD45450892
Leif SjögrenOK OrionH8018567
Lena SwartzOK OrionD559620620

OK P4 (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christer OttossonOK P4H707686783

OK Pan-Kristianstad (18)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Melker AnderssonOK Pan-KristianstadÖppen motion 99921006
Susanne AnderssonOK Pan-KristianstadD45711011
Peo BengtssonOK Pan-KristianstadH8528670
Peter DahlstedtOK Pan-KristianstadH75436126
Clarie EkOK Pan-KristianstadD85520216
Marie EngOK Pan-KristianstadD40780721
Ulla EngelbyOK Pan-KristianstadD60540609
Tommy HautopOK Pan-KristianstadH659520818
Michael HusénOK Pan-KristianstadH4042024
Henric HöglindOK Pan-KristianstadH50208583
Eivor MagnussonOK Pan-KristianstadÖppen motion 71570411
Jörgen ModigOK Pan-KristianstadH551628817
Thomas NajvikOK Pan-KristianstadH50681127
Louise PihlOK Pan-KristianstadD4021058
Mikael PihlOK Pan-KristianstadH45735735
Raimo SalminenOK Pan-KristianstadH75354710
Bo UllmanOK Pan-KristianstadH8043492
Tomas WestlundOK Pan-KristianstadH507205502

OK Roskilde (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Inge JørgensenOK RoskildeD70362410
Ole SvendsenOK RoskildeH75501138

OK Roslagen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ola HultinOK RoslagenH507731377

OK Roxen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik HelanderOK RoxenH509191315
Christer SandhOK RoxenH709898533

OK Silva (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lena PehrssonOK SilvaD75444637

OK Skogsfalken (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Birgitta OlssonOK SkogsfalkenD60214205
Christina SmedbergOK SkogsfalkenD50641022
Fredrik SmedbergOK SkogsfalkenH508000042
Lena SöderbergOK SkogsfalkenD659510605

OK Skogshjortarna (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Barbro BörjesonOK SkogshjortarnaD7019601
Åke GatelidOK SkogshjortarnaH752083775
Lars JohanssonOK SkogshjortarnaH75355805
Lisbeth JohanssonOK SkogshjortarnaD8028476

OK Tor (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tomas AnderssonOK TorH607003066
Stig LandstorpOK TorH707460126
Åsa LinnersjöOK TorD409760128

OK Torfinn (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bengt EdvardssonOK TorfinnH85404321
Lennart ErforsOK TorfinnH65650728
Per Erik JönssonOK TorfinnH35790823
Karin LexellOK TorfinnD80417450

OK Tranan (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingvar BergmanOK TrananH7012437
Kjell MartinssonOK TrananH65890406
Monica MartinssonOK TrananD60540504

OK Triangeln (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf JanssonOK TriangelnH509680620
Josefine NordströmOK TriangelnD45921107

OK Tylöskog (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stig IsraelssonOK TylöskogH759410906

OK Tyr (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik BarrulfOK TyrH50260681
Lars GranefeltOK TyrH7036026
Lena GranefeltOK TyrD6536010

OK Tyringe (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Per-Olof AnderssonOK TyringeH50651204
Erland MartinssonOK TyringeH70213888
Lennart MartinssonOK TyringeH70262131
Karin PerssonOK TyringeD70970478

OK Vilse 87 (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bo JohanssonOK Vilse 87H65205254
Håkan LindbergOK Vilse 87H60205249
Gunnel MånssonOK Vilse 87D657300207
Elsa SvenssonOK Vilse 87D759876542
Lars SvenssonOK Vilse 87H6510162
Margareta SvenssonOK Vilse 87D659500520
Roger ThörnOK Vilse 87H607899999

OK Virdarna (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Berit ByströmOK VirdarnaD757430315
Solbritt GustafssonOK VirdarnaD7013913
Jan KarlssonOK VirdarnaH6516938

OK Vivill (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arne BogrenOK VivillH6519689

OK Älgen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Åke GustavssonOK ÄlgenH70445345
Hans PerssonOK ÄlgenH70540323

OK Älme (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars HenrikssonOK ÄlmeH7017701
Arne JohanssonOK ÄlmeH7017705
Bo JohanssonOK ÄlmeH55441991
Elin NeckénOK ÄlmeD359831207
Berit NilssonOK ÄlmeD7525912
Sven RuterOK ÄlmeH70428978

OK Älvsjö-Örby (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Solveig DillmanOK Älvsjö-ÖrbyD752093599
Lennart StenbergOK Älvsjö-ÖrbyH8540900

OK Österåker (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingalill TimgrenOK ÖsteråkerD70421579

Oslättforspojkarnas IK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IKH609005508

PI-København (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bruno StubPI-KøbenhavnH601411290

Rehns BK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gun SvenssonRehns BKD70409271
Lars-Ivar SvenssonRehns BKH70450092

Ronneby OK (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bengt AspvallRonneby OKH65302334
Rune BengtssonRonneby OKH8012373
Håkan ForsmanRonneby OKH60560619
Roland KarlssonRonneby OKH802126005
Torgny LindströmRonneby OKH45730619
Ingemar MånssonRonneby OKH55591016
Kjell MånssonRonneby OKH752050912
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OKD601571127
Birgitta OlssonRonneby OKD75611004
Ragnar OlssonRonneby OKH75590821
Lennart SmedenmarkRonneby OKH658021216
Ingrid E StrömRonneby OKD651521007
Gullevi SvenssonRonneby OKD701213148

Rydboholms SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Vivi-Anne BylundRydboholms SKD802123820

Rävetofta OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maj-Britt ByströmRävetofta OKD7016300
Tina HagårdRävetofta OKD55601224
Stig LarssonRävetofta OKH70208228
Willie OlssonRävetofta OKH707201375

Sala OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Göran LarssonSala OKH658636984
Lena LarssonSala OKD609571015
Tanja-Birgit SöderströmSala OKD609550304

Sigtuna OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Margareta HaraldssonSigtuna OKD7011853

Skarpnäcks OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OLH60550412

Skattkärrs SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvo HyvönenSkattkärrs SOKH85860636

Skillingaryds FK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FKH757202810

Skåneslättens OL (28)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olof BarrSkåneslättens OLH50667551
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OLH5517434
Anders CarlssonSkåneslättens OLH751391130
Marianne CarlssonSkåneslättens OLD75309169
Ingela EkelövSkåneslättens OLD60581203
Ingmar EkelövSkåneslättens OLH60561106
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OLD707451125
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OLH759664311
Maria Foster SchadSkåneslättens OLD7517432
Jan JohanssonSkåneslättens OLH50438138
Göran JohnssonSkåneslättens OLH6517425
Anders JägrydSkåneslättens OLH508638365
Karin JägrydSkåneslättens OLD50408984
Ina LindebergSkåneslättens OLD60554422
Ola MarkholmSkåneslättens OLH457710220
Fredrik NystedtSkåneslättens OLH459440144
Christina OlssonSkåneslättens OLD60580810
Gert OlssonSkåneslättens OLH709200092
Lena OlssonSkåneslättens OLD559600206
Pia OlssonSkåneslättens OLD407403243
Martin RidderstedtSkåneslättens OLH409821611
Fredrik SalomonssonSkåneslättens OLH35800418
Christina SegerslättSkåneslättens OLD55591103
Curth SvenssonSkåneslättens OLH909060227
Magnus ThuressonSkåneslättens OLH457721002
Klas TykessonSkåneslättens OLH809005071
Torbjörn WingqvistSkåneslättens OLH80743217
Emeli ZeilonSkåneslättens OLD50403418

Snättringe SK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stina BorängSnättringe SKD40448865
Jenny ReménSnättringe SKD452115457
Rune RådeströmSnättringe SKH751430205
Jan WahlströmSnättringe SKH609874998

SOK Viljan (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karl-Evert AnnegårdSOK ViljanH707471222
Majvie AnnegårdSOK ViljanD65858890
Leif CarlssonSOK ViljanH658460264
Allan HåkanssonSOK ViljanH85428957
Lennart KalénSOK ViljanH602052786
Erik LennartssonSOK ViljanH358212122
Roland NilssonSOK ViljanH709460113
Ulla NilssonSOK ViljanD75426277
Göran SvensonSOK ViljanH65520101

Stenungsunds OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christina BirathStenungsunds OKD55258584
Jan HanssonStenungsunds OKH559600605

Stigmännen Karlshamns OK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OKH7511800
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OKD6519571
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OKH7010711
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OKH80440714
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OKH6515223
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OKH651490927
Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OKH7015222
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OKD75344432
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OKD55451996

Strängnäs-Malmby OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin GustafssonSträngnäs-Malmby OLD7052392
Carina SundbüeSträngnäs-Malmby OLD5542499

Sundbybergs IK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rune CarlssonSundbybergs IKH8019416
Anna EideforsSundbybergs IKD401417479

Sundsvalls OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulla HellmanSundsvalls OKD75362377

Svanesunds GIF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunnar PerssonSvanesunds GIFH75234760

Sävedalens AIK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunilla AxelssonSävedalens AIKD601504099
Anette BernhedSävedalens AIKD50653358
Magnus Ö BernhedSävedalens AIKH50676728
Roland BrandshageSävedalens AIKH8014727
Monica KnutssonSävedalens AIKD65520616
Stefan MillegårdSävedalens AIKH65511004

Söders-Tyresö (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders ForsstedtSöders-TyresöH657777666
Lars ForsstedtSöders-TyresöH609009000

Södertälje-Nykvarn OF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Göran LarssonSödertälje-Nykvarn OFH85259207

Tenhults SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans TrofastTenhults SOKH65526837

Tibro OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Pär-Magnus BjurekTibro OKH4529885
Angelica BrandqvistTibro OKD45341059
Jens LindströmTibro OKH50341026
Mikael LöfvingTibro OKH35667788
Vidar LöfvingTibro OKH7011885

Tjällmo-Godegårds OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sven GranathTjällmo-Godegårds OKH601550816
Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OKH852119543

Tockarps IK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gert OlssonTockarps IKH65258594
Christina SternerTockarps IKD557630502

Tormestorps IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Leif ClaessonTormestorps IFH859193301
Johan RisbergTormestorps IFH501965621

Trollhättans SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Leif LöfTrollhättans SOKH701470226
Jerker NetzTrollhättans SOKH607041256
Margareta NetzTrollhättans SOKÖppen motion 727755

Tullinge SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna BlomgrenTullinge SKD70780426

Täby OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Björn JakobssonTäby OKH551590130

Uddevalla OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agneta ErikssonUddevalla OKD5026448
Karl ErikssonUddevalla OKH5026449
Marion HallstenUddevalla OKD651500423
Eva KarlssonUddevalla OKD60356097
Johnny KarlssonUddevalla OKH70356093
Per-Arne KällénUddevalla OKH70570818
Rune SandbergUddevalla OKH70550523

Ulricehamns OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus AnderssonUlricehamns OKH609101531
Ivan ErnvidUlricehamns OKH751940128
Kerstin ErnvidUlricehamns OKD7030100
Ulf PalmérUlricehamns OKH607560703

Vaggeryds SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOKD709002070

Vallentuna-Össeby OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OLH752119769

Visborgs OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ing-Marie BergmanVisborgs OKD7018083
Tommie OlssonVisborgs OKH7018102

Vänersborgs SK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annette Falck LarssonVänersborgs SKD55611026
Nils-Olof LarssonVänersborgs SKH55600328
Britta SahlinVänersborgs SKD55610126

Värend GN OL (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
John-Erik BergstrandVärend GN OLH7510315
Erling EkelöfVärend GN OLH7510312
Siv EkelöfVärend GN OLD7510313
Anders GranqvistVärend GN OLH55205374
Göran ThourVärend GN OLH75263097

Väsby OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars PerssonVäsby OKH80440052

Västerviks OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kent GranqvistVästerviks OKH65919658
Arne LarsenVästerviks OKH7519653
Lennart SturessonVästerviks OKH759420318

Västerås SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jens AndertoftVästerås SOKH45700304
Kuno ÖsterlundVästerås SOKH809202078

Västvärmlands OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan FogelbergVästvärmlands OKH7043996
John LarssonVästvärmlands OKH85999977

Växjö OK (16)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gillis AlmVäxjö OKH8015927
Glen HåkanssonVäxjö OKH55951028
Johan JanssonVäxjö OKH8027167
Jan KarlssonVäxjö OKH559590321
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OKD70350747
Bente KällVäxjö OKD609560113
Kalle LindqvistVäxjö OKH659525487
Laila MalmqvistVäxjö OKD8015950
Lars-erik MalmqvistVäxjö OKH8515960
Krister NilssonVäxjö OKH657015986
Ann-Mari PerssonVäxjö OKD7016000
Hagbert PerssonVäxjö OKH7515998
Lena RegnellVäxjö OKD50670701
Patrik RosénVäxjö OKH50670418
Krister SandbladVäxjö OKH751420201
Werner TörnblomVäxjö OKH802058133

Ystads OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gun HanssonYstads OKD80450325

Åkers IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bengt JönssonÅkers IFH751431025

Älvdalens IF OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OKD75714542

Örkelljunga FK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kent JohanssonÖrkelljunga FKH7017160
Marie OlssonÖrkelljunga FKD501399769
Björn PerssonÖrkelljunga FKH55417366
Bo SvenssonÖrkelljunga FKH75258531
Gull SvenssonÖrkelljunga FKD70444055

Östersunds OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kristina HammarfalkÖstersunds OKD552085498
Lars StrinnholmÖstersunds OKH658165900

Annonser