Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Veteran-SM, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Veteran-SM, lång
Arrangörsorganisation: FK Boken
Datum: söndag 16 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Linköpings OK (24)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin BacktemanLinköpings OKD5543422
Anna Sofie BarkLinköpings OKD507660623
Emma BerggrenLinköpings OKD402085395
Lotta BorgLinköpings OKD509680622
Roger DanielssonLinköpings OKH709461001
Christian EnbergLinköpings OKH409740304
Mia EronnLinköpings OKD451721008
Lotta GranholmLinköpings OKD75861861
Inger GuståsLinköpings OKD507670904
Göran HektorLinköpings OKH801006579
Annika IvarssonLinköpings OKD45700213
Anna KullbergLinköpings OKD507651016
Eva LindgrenLinköpings OKD7038060
Per MagnussonLinköpings OKH45721120
Gustaf OlssonLinköpings OKH707480826
Inga-Lill PetterssonLinköpings OKD701470705
Yngve PetterssonLinköpings OKÖppen motion 71491119
Marie RubérLinköpings OKD351800929
Jörgen SköldLinköpings OKH55244387
Marie SvernestamLinköpings OKD601954067
Sara SöderqvistLinköpings OKD351800227
Ulf WaldenfjordLinköpings OKH75531020
Pia VångellLinköpings OKD55920414
Johan ÅttingLinköpings OKH50660618

Annonser