Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Tre skåningar och en dansk

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Tre skåningar och en dansk
Arrangörsorganisation: Helsingborgs SOK
Datum: fredag 15 juni 2018 - söndag 17 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Göteborg-Majorna OK (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David AndréGöteborg-Majorna OKH351981614
Christer BorgGöteborg-Majorna OKH559110619
Andreas EklundGöteborg-Majorna OKH458000234
Lisa FalkGöteborg-Majorna OKD16500515
Lotta FalkGöteborg-Majorna OKD50672206
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OKH352089486
Irene Johansson SeguraGöteborg-Majorna OKD107000524
Sandra Johansson SeguraGöteborg-Majorna OKD147000521
Gunnar JönssonGöteborg-Majorna OKH50330547
Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OKH609580125
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OKH752107478
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OKD352057311
Laust SörensenGöteborg-Majorna OKH401046021

Annonser