Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, medel, Ångermanland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, medel, Ångermanland
Arrangörsorganisation: OK Nipan
Datum: söndag 3 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 128 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BoströmJärfälla OK840214
Helena ForsbergSkogslöparna9770221
Sara ForsgrenOK Nolaskogsarna8159231
Helen HanstockÖstersunds OK891216
Josefin MikaelssonOK Nolaskogsarna567726
Stina PerssonUmeå OK441983
Anna QuayleOK Nolaskogsarna750623

H21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BengtssonSol Tranås19920
Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna8404244
Isak ErikssonOK Nolaskogsarna8431109
Oskar ForsbergSkogslöparna9990111
Linus LindbergSkogslöparna306358
Erik MemmiHalmstad OK880416
Markus NordmarkNässjö OK960728
Börje PaulerSkogslöparna780804
Henrik PerssonUmeå OK8305131
Stefan SjölundSkogslöparna780723
Arvid StrandbergSkogslöparna8494104
David SundströmSöderhamns OK8625750
James TurtonÖstersunds OK1950612

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik ÖsterbergSkogslöparna306361

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Smilla SandströmSkogslöparna9946886
Emelie WibergSkogslöparna2800663

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Seth BorglundHärnösands OK8021018
Linus DahlbergOK Nolaskogsarna9030511

D14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Nova AnundborgSidensjö IK448701
Hanny EdströmHärnösands OK8040521
Nora EngströmOK Nolaskogsarna7040206
Cornelia HörnquistÖrnsköldsviks OK2068920
Elsa LindahlHärnösands OK452970
Clara NordströmSkogslöparna2104124
Elin NäslundOK Nolaskogsarna1168432
Alva PerboSkogslöparna7051118
Alice RytterstedtSkogslöparna2089215
Nora WesterlundOK Nolaskogsarna903045

H14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Erik ByströmOK Nolaskogsarna7040210
Nils EngbergHärnösands OK8200506
William HäggkvistOK Nolaskogsarna1706968
Jonatan HälldalSkogslöparna8371334
Marcus NilssonSkogslöparna9040301
Filip NordströmSkogslöparna1040709
Sixten PerssonSkogslöparna1050204
Victor VikmanOK Nolaskogsarna980502

D12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Signe ForsbergSkogslöparna9070907
Liv PaulerSkogslöparna205460
Tindra RytterstedtSkogslöparna2089004
Linnea SjöbergOK Branten441848
Ellen WesterlundOK Nolaskogsarna1060327
Hanna WoxlinSkogslöparna7070430

H12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Titan AnundborgSidensjö IK448723
Joel ByströmOK Nolaskogsarna9201448
Eskil EngbergHärnösands OK436063
Jakob EngströmHärnösands OK2087304
Liam HälldalSkogslöparna8201859
Edvin KällströmOK Nipan2065263
Martin NilssonSkogslöparna9070228
Albert StrandlundOK Nipan2065222

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Theia AnundborgSidensjö IK448734
Emma ByströmOK Nolaskogsarna452609
Ida PaulerSkogslöparna261561
Emma PerboSkogslöparna7080723
Stina PerssonSkogslöparna36326

H10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan EngströmHärnösands OK2087305
Ture ForsbergSkogslöparna262951
Sixten KjellqvistSidensjö IK448760
Björn StrandlundOK Nipan441808

D35 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Iza AnundborgSidensjö IK448799
Susanna EdströmHärnösands OK403063
Marie-Louise EngbergHärnösands OK2087328
Lina KjellqvistSidensjö IK448724
Åsa PaulerSkogslöparna37005
Karin PerssonSkogslöparna1770620
Monika WesterlundOK Nolaskogsarna403914

H35 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas ByströmSkogslöparna37631
Torbjörn EngbergHärnösands OK448390
Jonas HälldalSkogslöparna7206297
Mattias PerssonSkogslöparna1976021
Peter WoxlinSkogslöparna8177744

D45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lena DahlbergOK Nolaskogsarna442044
Anna-Lena LindströmOK Nolaskogsarna350528
Monica SjöbergOK Branten244968
Marita SöderlindÖrnsköldsviks OK2068968

H45 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik BlidefalkOK Södertörn560203
Per EdströmHärnösands OK403098
Clas EngströmOK Nolaskogsarna7670611
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna720712
Ulf LindahlHärnösands OK435778
Rune LindströmOK Nolaskogsarna7670302
Christer MikaelssonHusums IF OK1660402
Per MolinHärnösands OK436068
Thomas NordströmSkogslöparna448579
Jan NäslundOK Nolaskogsarna670903
Sören PeterssonOK Nolaskogsarna227703
Magnus SjöbergOK Branten402906
Mathias WesterlundOK Nolaskogsarna1989230

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin Caap-HällgrenHärnösands OK409515
Inger EdinSidensjö IK47230
Agnetha FredrikssonKramfors-Alliansen208293
Agneta LindbergSkogslöparna306374
Birgitta StrandbergSkogslöparna205461
Gudrun WegelandOK Nolaskogsarna8000600

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen EdinSidensjö IK405410
Per MagnussonOK Nolaskogsarna8000400
Leif SellingHärnösands OK402972
Leif StrandbergSkogslöparna261585
Lennart StrandbergSkogslöparna302470
Per Inge SundellOK Branten242206

H65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas LarssonLugnviks IF244973
Lars SjölanderHärnösands OK37115
Per SundinSkogslöparna438150
Lennart VedinOK Branten208262
Bernt ÅkerlundFältjägarnas IF2058202
Hasse ÅströmOK Branten423365

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carin NordinSkogslöparna261587

H70 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart KorénOK Branten42318
Bertil NordinSkogslöparna261580

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anne-Marie ByströmSidensjö IK47228

H80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sten ErikssonOK Branten208157
Lars LindKramfors-Alliansen208205

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stina EngbergHärnösands OK452944
Lukas SjöbergOK Branten441852

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde LarssonÖrnsköldsviks OK208318
Amanda MattssonÖrnsköldsviks OK208315

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Victor Groenewegen Vd WeijdenOlifant2800622

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina PerboSkogslöparna7042678

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf KinertSkogslöparna2106291
Mikael NilssonSkogslöparna9680822
Elis SjödinOK Nipan352445

Annonser