Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till OK Bävern

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: OK Bävern
Arrangörsorganisation: OK Bävern
Datum: tisdag 1 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 413 anmälda deltagare.

D21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia BerganderEksjö SOK870303
Anna Gornicka-AntonowiczKalmar OK8680624
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering771114
Lovisa JohanssonVästerviks OK33490
Lina LudvigssonEksjö SOK29808
Linda NordinEksjö SOK527278
Pia OlssonSkåneslättens OL234922
Hanna PalmIK Hakarpspojkarna720714
Frida PerssonNässjö OK604039
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121
Carina SvenssonBredaryds SOK888519
Elin SvenssonNässjö OK930129
Moa SvenssonNässjö OK950530

H21 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Michal BestaJönköpings OK920674
Tord HultbergSOK Viljan559911
Daniel HåkanssonOK Gränsen2077543
Johan G HördegårdhIFK Göteborg Orientering866866
Jakob JakobssonNybro OK441086
Erik KarlssonMålilla OK940000
Hugo LillieströmOK Roxen990911
Adam LöfströmJönköpings OK9901058
Johan LöfströmJönköpings OK9512197
Simon NilssonEksjö SOK860303
Johan SandlundOK Njudung947575
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Bo SöderqvistIK Hakarpspojkarna990110
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL9840913
Anders YngveIK Hakarpspojkarna44648

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Olivia LönkvistOK Vivill8225714

D18 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Wilma BerganderEksjö SOK670428
Vera ChiusoleEksjö SOK9190101
Alma HaagOK Gränsen2075388
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna810515
Klara HöglundEksjö SOK7429479
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Vendela LönkvistOK Vivill8010316

H18 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Eric BerlinTrollhättans SOK7000703
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Hugo DjurstedtEksjö SOK9010528
Emanuel HerberthsonLinköpings OK8010621
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Hugo JakobssonEksjö SOK9016916
David NeroNässjö OK12559
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Jonas SoldiniEksjö SOK8641420
Oskar SvahnEksjö SOK430171
Simon SvahnEksjö SOK246071
Albin TollOK Njudung7543288
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021

D16 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes DjurstedtEksjö SOK9030425
Emma ErikssonEksjö SOK27750
Alma GustafssonSOK Aneby9021008
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Ellinor LihvOK Gränsen2058744
Emma LingIK Hakarpspojkarna9193710
Frida MouchardIF Hallby SOK2107125
Thea Nordin AbajiEksjö SOK7031006
Hanna OlssonIFK Sävsjö1020930
Bella PalmqvistIFK Sävsjö2081953
Clara SamuelssonOK Vivill225723
Dorota ŠmelíkováKarlskrona SOK8635809
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108

H16 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Sixten EkbladhSol Tranås9480525
Hugo EricssonVäxjö OK9085619
Rasmus ErikssonNässjö OK2801079
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna9116257
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Gustaf JohanssonOK Njudung2106053
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Isak LiljeholmGamleby OK8030306
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Oscar OlinIK Hakarpspojkarna9101918
Karl PetersénOK Njudung7020210
Frantisek SvetnickyKarlskrona SOK8656687
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453
Aron ÖstangårdGamleby OK8021109

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas RostedtBodafors OK1020525

D14 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Moa FagerströmSOK Aneby341647
Emelie ForslundKristinehamns OK354375
Felicia FyhrSOK Aneby9040321
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Alice HallOK Bävern9050510
Klara HultbergSOK Viljan1050223
Jenny JanssonTenhults SOK1050609
Ida KarlssonOK Gränsen2077566
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Andrea LundellIF Hallby SOK27996
Emma OlinIK Hakarpspojkarna9050814
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Tilda RosanderSOK Aneby9040201
Ida RosjöJönköpings OK9040921
Linda SahlinNässjö OK7960602
Moa SälebyNässjö OK2122075
Ellen TollOK Njudung9619427
Tuva ÖstangårdGamleby OK7050326
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

H14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Jan AntonowiczKarlskrona SOK8636188
Martin ErikssonAnnebergs GIF27749
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Hugo HedströmOK Bävern9050504
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna660555
Otto NilssonLinköpings OK9101419
Olle PetersénOK Njudung9050517
Noel RostedtBodafors OK2048685
Albin SamuelssonOK Vivill225725
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna1050708
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik MartinssonNässjö OK1280104

D12 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AbajiEksjö SOK7060114
Saga ChristensenSkåneslättens OL353082
Tindra DavidssonOK Bävern9994000
Linnéa EdvardssonEksjö SOK9454776
Wilma ErikssonNässjö OK2801078
Felicia GustafssonOK Njudung345050
Amanda GustavssonVäxjö OK2093275
Alva HagelbergEksjö SOK8060208
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Emilia JakobssonNybro OK29294
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Maja LaxNässjö OK1410882
Tilde LennartssonNässjö OK2075312
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Ebba StenhagNässjö OK2078090
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Ida SälebyNässjö OK2122073
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396405

H12 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Walter BlomqvistJönköpings OK2112544
Axel ErikssonKexholms SK9071009
Filip GummessonNybro OK433821
Noah GöthEksjö SOK1470592
Matti JohanssonOK Njudung8170517
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Nils LinderIFK Sävsjö2057338
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Alvin LönkvistOK Vivill2089048
Max OlssonIFK Sävsjö2081947
Elias SamuelssonOK Vivill225733
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna7138777
Rasmus SternerOK Gränsen2075370
Viggo WulffOK Gränsen8297890

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Vera DahlbergJönköpings OK787341
Anna EnbergLinköpings OK701201
Elsa HallOK Bävern9080623
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering354392
Klara JohanssonSOK Aneby7080706
Evelina LindgrenLidköpings VSK2109381
Hilma TrofastJönköpings OK8078008

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Vilmer HagelbergEksjö SOK8090728
Olof HertinIK Hakarpspojkarna9090307
Pelle JakobssonEksjö SOK231362
Hugo JanssonTenhults SOK1080918
Alexander JohanssonSOK Aneby341627
Gustaf KarlssonOK Njudung2106056
Tage MöllerströmJönköpings OK8080128
Edwin OtterborgIK Hakarpspojkarna33576
Felix SvenssonJönköpings OK2801073

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Michael ForslundKristinehamns OK402606
Jari HuttunenSOK Aneby442324

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Cecilia KarmetunOK Njudung7750915
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK9750225
Sara WulffOK Gränsen2075452

H40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Anders BlomqvistJönköpings OK8002496
Andreas EkbladhSol Tranås41433
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Mikael GummessonNybro OK24753
Jonas HåkanssonEksjö SOK450686
Tobias MöllerströmJönköpings OK8123077
Mikael TrofastJönköpings OK8078078

D45 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina AreskougAnderstorps OK2050942
Susanna DjurstedtEksjö SOK9690724
Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna28626
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK9070569
Malin HolmqvistIK Hakarpspojkarna435730
Annika IvarssonLinköpings OK700213
Maria LillieströmOK Roxen9690823
Helene LöfströmJönköpings OK229485
Marie NordSol Tranås711003
Carin RosjöJönköpings OK771498
Maria SundbergOK Njudung345270
Camilla TinglöfOK Gränsen421291

H45 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Anders DahlénOK Njudung14083
Tobias Den BraverOK Gränsen8400048
Tomas FridénOK Gränsen1710923
Mattias GunnarssonBredaryds SOK9731011
Tobias HaagOK Gränsen2059125
Pelle HöglundEksjö SOK439448
Thomas JohanssonGamleby OK9690111
Björn KarlssonKexholms SK7210176
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Torbjörn LönkvistOK Vivill2089038
Markus OlinIK Hakarpspojkarna9200662
Anders PeterssonOK Njudung1700509
Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna720811

D50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg262377
Agneta BerlinTrollhättans SOK217458
Maria HolmbergJönköpings OK445466
Sari HåkanssonOK Gränsen17893
Kristina JohanssonBredaryds SOK25412
Helena KarlssonNässjö OK2093498
Pia Käck FritzellGudhems IF642421
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL1671023
Anna Nero NordmarkNässjö OK680720
Ulrika WahlströmTenhults SOK27988
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H50 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna18603
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg352499
Nils GustavssonLidköpings VSK7202465
Michael HertinIK Hakarpspojkarna10011
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Lennart HolstNässjö OK29397
Bo HultgrenOK Njudung17247
Peter JacobssonIK Hakarpspojkarna680309
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna24428
Per JohanssonOK Reftele28639
Stefan JohanssonBredaryds SOK25437
Lars KarlssonOK Gränsen2077554
Tomas KarlssonKexholms SK7671026
Magnus LarsenFK Boken15365
Anders LillieströmOK Roxen670702
Göran LundqvistJärfälla OK2081964
Pontus LöfströmJönköpings OK229486
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL1370508
Fredrik MouchardIF Hallby SOK7640349
Jimmy NicklassonKexholms SK225165
Göran NordSol Tranås671203
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna670821
Krister RosjöJönköpings OK687522
Anders SvenssonOK Njudung344295
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna9609592
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL7203707
Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL259237
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering7670531

D55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Marie AnderssonTenhults SOK27979
Inger BergLinköpings OK620929
Eva CarlssonJönköpings OK2107343
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Monica HenrikssonEksjö SOK41618
Ann-Katrin JohanssonVästerviks OK33485
Ingrid JohanssonGamleby OK26759
Yvonne JohanssonGamleby OK9590223
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF27736
Elisabeth SkoglundOK Gränsen2059182
Anne TuressonBredaryds SOK25404

H55 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Anders BergLinköpings OK9630527
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Jonas BornetunSkillingaryds FK7630808
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL248409
Anders FogelströmOK Gränsen441689
Magnus HerberthsonLinköpings OK630409
Bengt HesslekransOK Njudung28970
Håkan HåkanssonOK Gränsen17892
Rolf E JohanssonVästerviks OK442231
Gert JonssonIK Hakarpspojkarna621230
Ove LernåKalmar OK600524
Ulf MinörLunds OK8100200
Bo PeterssonLessebo OK202556
Stefan SvenssonBredaryds SOK7630921
Peter ValterssonAnderstorps OK2050950

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AnderssonBredaryds SOK409705
Anna-Karin ArgusSol Tranås1954011
Susanne DittmerIK Hakarpspojkarna540127
Inger EnglundIFK Sävsjö1550124
Siv LarssonEmmaboda Verda OK9025597
Monica MartinssonOK Tranan540504
Liselott SigbyIK Vista2123869

H60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Kenneth AnderssonNässjö OK29368
Leif AsplundJönköpings OK421589
Svante BjurgrenIK Hakarpspojkarna1560511
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIF216598
Jan JohanssonGamleby OK9541208
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Bernt KlassonIK Hakarpspojkarna44642
Lennart LarssonJönköpings OK9550413
Kjell NeroNässjö OK541106
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Vanja GummessonNybro OK29326
Annastina Högemo KarlssonSOK Aneby17121
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK25473

H65 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlbinssonBredaryds SOK520922
Bill AnderssonHestra IF24903
Klas BjörkIK Hakarpspojkarna1500322
Leif CarlssonSOK Viljan8460264
Göran CarnanderIK Hakarpspojkarna7530214
Göran DehlinAnnebergs GIF27743
Peter EnglundIFK Sävsjö36298
Christer FolkessonEksjö SOK19720
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Stellan HäggbrinkBerga SOK27105
Anders JohanssonSol Tranås19913
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK9025593
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Tommy OlaussonSOK Aneby2048741
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Lars-Erik SpaakEksjö SOK41620
Göran SvensonSOK Viljan520101
Hans SvensonSOK Viljan9189469
Ulf SvenssonOK Njudung536373
Håkan TengvallBoxholm-Mjölby OL425052
Per-Åke TengvallBoxholm-Mjölby OL425064
Kenneth WalterssonBredaryds SOK25444

D70 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18609
Monica BerggrenBodafors OK29258
Laila ErlandssonMålilla OK1026137
Kerstin GunnarssonNässjö OK29382
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Margareta LarssonOK Njudung727645
Gerd LindholmSol Tranås1471122
Ulla LingJönköpings OK2078062
May-Sofie OlssonForserums SOK29816
Vega SlottnerJönköpings OK28051
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna441288
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Leif AxelssonMålilla OK7203832
Roger DanielssonLinköpings OK9461001
Staffan DittmerIK Hakarpspojkarna504810
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Nils-Birger JohanssonSol Tranås1945081
Göran KarlssonSOK Aneby17119
Jan-Ulf KarlssonMålilla OK9440831
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Kjell LindholmSol Tranås1460330
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Roland SandahlAnnebergs GIF27739
Christer SandhOK Roxen9898533
Bengt SörensenJönköpings OK28038
Bo TuressonIFK Sävsjö9470105
Jan WingstedtBodafors OK29257

D75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin BengtssonMotala AIF OL7205416
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812
Siv EkelöfVärend GN OL10313
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK28059
Monica LindgrenLinköpings OK727266
Ulla NilssonSOK Viljan9102779

H75 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Nils-Gustav BlomqvistAnnebergs GIF27735
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK7202810
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Rune GunnarssonNässjö OK245832
Anders LarssonGränna-Bygdens OK17989
Göran LillieströmSOK Aneby426111
Leif LindströmNybro OK1396333
Erland LingJönköpings OK2057367
Alf OlssonForserums SOK29815
Bengt OlssonMarkbygdens OK18406
Karl-Gerhard RamdeSOK Aneby17111
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995
Arne SvenssonOK Njudung345319
Göran ThourVärend GN OL263097
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423

H80 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Rune AhlanderJönköpings OK37647
Stig BengtssonMotala AIF OL7205413
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Lennart ErikssonOK Stigen15517
Tore JohanssonSOK Aneby2048770
Lennart KammenhedJönköpings OK409290
Per LarssonJönköpings OK409289
Lars-Erik LindellVäsby OK41614

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Love GöthEksjö SOK

U1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Norah BlomqvistJönköpings OK330865
Lovisa DahlbergJönköpings OK28002
Måns DjärvJönköpings OK1081017
Bo MöllerströmJönköpings OK208097
Alma TrofastJönköpings OK8078010

U2 (12)

NamnOrganisationBricknummer
David DackeSOK Aneby2077489
Agnes ErikssonKexholms SK9100712
Maia FagerströmSOK Aneby442368
Linus FogelströmOK Gränsen441660
Arvid GustavssonVäxjö OK2093619
Alvin JakobssonNybro OK895300
Malte LaxNässjö OK1410884
Nova LindbergNässjö OK1410873
Arvid RosanderSOK Aneby9730904
Isabella StenbergSOK Aneby341631
Malte StenhagNässjö OK2095123
Viktor WretbäckSOK Aneby341644

Öppen motion 3 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Maria DahlbergJönköpings OK28006
Lena JohanssonIFK Sävsjö1670108
Ann-Sofie LönkvistOK Vivill225713
Mathias StenbergSOK Aneby442347
Jörgen StenhagNässjö OK2095134
Per WretbäckSOK Aneby2077482

Öppen motion 5 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AhlstrandOK Vivill44543
Hans DjärvJönköpings OK8007501
Lotta FischerströmSol Tranås352432
Alva LoreforsIK Hakarpspojkarna9681031
Klas LoreforsIK Hakarpspojkarna1396874
Ola SamuelssonOK Vivill44542
Charlotte StenhagNässjö OK2078071

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jennie GustavssonVäxjö OK7805266
Anna HertinIK Hakarpspojkarna423241

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus ErikssonKexholms SK9740727
Sofia ÖstenssonOK Tranan443691

Annonser