Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomens 10mila

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Ungdomens 10mila
Arrangörsorganisationer: Istrums SK / Mariestads FK / OK Amne / OK Klyftamo / OK Skogsstjärnan / SOK Träff
Datum: fredag 3 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 240 anmälda lag.

HD12 (100)

NamnLaguppställning
Almby IK 1
1Axel Kylborn
2Sixten Widmark
3Oscar Kristoffersson
 Emma Lindkvist
 Astrid Kraft
4Alvin Isenström
Brattås CK 1
1Malva Arvidsson1060211
2Anton Arvidsson9090129
3Floyd Gerhardt2073361
 Miles Gerhardt2073351
4Lisa Hafstad Wallander722307
Degerfors OK / IK Vikings OK 1
1Ella Laine
2Gabriel Laine
3Elsa Höglund
4Linnea Luthman
Eksjö SOK 1
1
2
3
4
Espoon Suunta 1
1Antti Tiainen
2Martta Kankaanpää
3Lauriina Soikkeli
 Aarne Kemppainen
4Olivia Karelo
Espoon Suunta 2
1Miikka Pekkala
2Venla Teuri
3Senni Määttälä
 Villö Farkas
4Noora Niittymaa
Espoon Suunta 3
1Ilari Suntioinen
2Mikki Kankaanpää
3Toivo Castrén
 Petrus Pirilä
4Kaapo Tuominen
FK Friskus-Varberg 1
1Lovisa Eliasson
2William Rönn
3Alice Carlqvist
 Viola Rönn
 
4Lova Johansson
Frölunda OL 1
1Emil Wallenius
2Ellen Skovbjerg
3Alexander Fedje
4Harald Martner
Frölunda OL 2
1Marcus Lamm
2Anna Johannesson
3Erik Saméus
 William Fedje
 Martin Skovbjerg
4Björn Djupström
Garphyttans IF 1
1Fabian Bergqvist
2Olle Haglund
3Svante Eliasson
 Jakob Fahlström
 
4Elin Doering
Gävle OK 1
1Max Alfredsson
2Morgan Alfredsson
3Svea Forsslund
 Siri Hejdenberg
4Hugo Lavigne
Göteborg-Majorna OK 1
1Ludwig Rosén
2Filip Valentin
3Wilma Rosén
 Ebba Jönsson
 Jonas Leire
4Ola Leire
Halmstad OK 1
1Julia Lönn
2Sara Lönn
3Gabriel Ekström
4Emma Persson
Helsingborgs SOK 1
1Ebba Ranbro
2Klara Friberg
3Alma Kjellén
 Linnea Stéen
4Saga Palmertz
Helsingin Suunnistajat 1
1Väinö Haara
2Mikael Saranen
3Väinö Länsiluoto
 Aapo Joensuu
 Sofia Viippola
4Lenni Kallela
Hestra IF 1
1
2
3
 
4
Hyvinkään Rasti 1
1Ninni Åberg
2Vili Kantelinen
3Joni Ahokas
4Leevi Kantelinen
Hämeenlinnan Suunnistajat / Rastikarhut 1
1Emma Raimovaara
2Lauri Kujansuu
3Niklas Göransson
 Otso Tomula
4Topias Lautamäki
IF Hagen 1
1Agnes Johansson
2Jonatan Sahlén
3Filip Bergqvist
 Sigurd Sunding
4Hampus Sahlén
IF Thor 1
1Albin Jemth
2Emmy Roos
3Theodor Von Seth
 Rickard Jemth
 
4Tora Jonsell
IFK Göteborg Orientering 1
1Nils Andreasson
2Elin Noborn
3Minna Gruvefeldt
 Elin Johansson
 Alice Fagerström
4Gustav Asp
IFK Mora OK 1
1Elin Gezelius
2Rebecka Åkärbjär
3Filip Åkärbjär
 Gunnar Dahlgren
 Frida Brudin
4Alfred Danielsson
IK Gandvik 1
1Johan Andersson
2Hilda Ahlgren
3Elin Forsberg
 Alma Van Oosten
4Aida Mehmedagic
IK Hakarpspojkarna 1
1Emil Ling
2Olof Hertin
3Edwin Otterborg
4Minna Palm
IK Hakarpspojkarna 2
1Felix Frykfeldt
2Måns Sandahl
3Viggo Persson
 Sofia Öhlund
4Signe Eskilsson
Järfälla OK 1
1Hampus Sundberg
2Noah Mehreteab
3Elsa Forsberg
 
 
4Ebba Westring
Jönköpings OK 1
1Walter Blomqvist
2Hilma Trofast
3Alfred Claesson
 Vera Dahlberg
 
4Felix Svensson
Kangasala SK 1
1Miko Sipilä
2Aaro Hämäläinen
3Vilma Liuha
 Vilma Mustonen
 
4Erik Lillqvist
Karlskrona SOK 1
1Joel Leistra
2Märta Svennerud
3Elin Nilsson
 Linnea Hedman
 
4Lova Kronmar
Karlskrona SOK 2
1Kasper Fager
2Elias Kronmar
3Erik Zettervall
 Isak Törnqvist
 
4Anton Svetnicky
KFUM Örebro OK 1
1Julia Gustafsson
2Viktor Jonhed
3Edvin Halldin
 Emma Segura
 Simon Jonhed
4Ella Kruse
Kils OK 1
1Lina Uller
2Henry Nordström
3Ida Häggqvist
 
4Joel Holmgård
Koovee 1
1Lauri Lakanen
2Hanni Koski
3Annika Rantanen
 Heidi Salonen
4Leevi Pinta
Koovee 2
1Elias Schüle
2Ilona Mäkelä
3Sandra Mariani
 Reetta Yliaho
4Olli Kuusisto
Kouvolan Suunnistajat 1
1Lauri Mattila
2Alma Laukkanen
3Selma Lindén
 Tuomas Tonteri
 Emilia Kiintola
4Jere Pylvänäinen
Kungälvs OK 1
1Arvid Hermansson
2Axel Ekdala
3Rasmus Granäng
 Sonia Jolly-Jansson
 Emma Jolly-Jansson
4Karl Aderstedt Althoff
Leksands OK / IFK Hedemora OK 1
1Linnea Junevik
2Jonatan Haglund
3Pauline Haglund
 Alice Funke
 Lova Wilén
4Johan Olars
Lerums SOK 1
1Elin Axelsson
2Tova Wessbro
3
 Lisa Gunnarsson
4Elsa Moqvist
Lidköpings VSK 1
1Emilia Mellegård
2Alice Hult
3Evelina Lindgren
 Egon Karlson
 Alfred Färdig
4Cornelia Berglund
Lindebygdens OK 1
1Axel Thybeck8070131
2Lovisa Thybeck8080805
3Oliver Arnesson435837
 Oliver Angberg Johnson25023
 Kevin Angberg Johnson25022
4Penny Haglund352087
Lynx 1
1Rasmus Koponen
2Oliver Hellstedt
3Saana Viskari
 Antti Isoherranen
4Florian Fritzén
Lynx 2
1Eemeli Leskinen
2Kia Mbembela
3Laura Sukselainen
4Lotta Packalen
Lynx 3
1Minttu Laakkonen
2Viliina Sundberg
3Rasmus Enqvist
4Tuomas Vuorensola
Markbygdens OK 1
1Elsie Häggmark
2Gustav Fagerlind
3Olle Blomqvist
 Alfred Martinsson
4Elin Blomqvist
Mullsjö SOK / Falköpings AIK OK 1
1Julius Wiklund
2Irma Westh
3Moa Vemdal
 Adam Samuelsson
 Alice Wahlberg
4William Härström
Mölndal Outdoor IF 1
1Alice Olsson
2Klara Brockmark
3Astrid Lagerstedt
4Theander Hulthén
Nydalens SK 1
1Hanne Wærp Hauge
2Aina Elisabeth Tirkkonen Toft
3Juni Hagelid Norheim
4Eira Skaarer Wiklund
Nydalens SK 2
1Linus Mjøsund
2Per Noah Sommerhein
3Eskil Hafskjold
4Vetle Frydenlund Norling
Nyköpings OK 1
1Cajsa Alenius
2Emil Clashammar
3Elvira Lindsten
4Filippa Guttke
Nyköpings OK 2
1Anders Petersson
2Jonathan Petersson
3Evelina Petersson
4Miriam Gustafsson
OK Alehof 1
1Sara Bengtsson
2Malte Ljungkvist
3Agnes Boge
 Hjalmar Johansson
 
4Felix Johansson
OK Alehof 2
1Axel Slätt
2Signe Kullman
3Hanna Schälin
 Ebba Boge
 
4Wilma Reinholdsson
OK Denseln 1
1Wilmer Kempe7060526
2Elias Sjöwall9076075
3Lova Braam1090622
 Hannes Peterson350657
 Emmy Borg2101818
4Hugo Braam9505050
OK Djerf 1
1Edvard Pelander
2Axel Lindblad
3Joline Petri
 Isabella Holm
 Lucas Bodin Liliegren
4Linus Bodin-Liliegren
OK Gränsen 1
1Viggo Wulff
2Tilda Sundkvist
3Hannes Holmberg
 Linus Holmberg
4Rasmus Sterner
OK Hällen 1
1Rasmus Öberg
2Emil Öberg
3Jonah Stenils
 
4Melvin Johansson
OK Kåre 1
1
2
3
 
 
4
OK Landehof 1
1Edith Holmstrand
2Gustav Rex
3Elin Karlsson
 Linnéa Rex
 Jakob Ringström
4Samuel Ringström
OK Linné / Rasbo IK 1
1Sara Roos
2Alfons Westerbergh
3
 Tor Nylund
 Anton Åberg
4Emil Åberg
OK Löftan 1
1Hugo Corneliusson
2Agnes Paulsson
3Cornelia Hällås
 Ella Andersson
4Filip Hansson
OK Milan 1
1Fabian Larsson
2Edvin Lindh
3Mio Eriksson
 Arvid Larsson
4Cecilia Eriksson
OK Njudung 1
1Matti Johansson8170517
2Felicia Gustafsson345050
3Evanna Johansson7060517
4Wilhelm Karmetun7760520
OK Ravinen 1
1Tuva Holmström
2Milla Klasson
3Arvid Rundström
 Viola Holmström
 
4Wilma Mårtensson
OK Skogshjortarna 1
1Klara Eberlén
2Olof Tholén
3Ida Ivarsson
 Ebba Eberlén
4Calle Wärn
OK Skogshjortarna 2
1Stina Thern
2Samuel Jakobsson
3Albin Schröder
 Moa Bengtsson
4Viktor Hedström
OK Tisaren 1
1Philip Sjödin
2Isak Larsson
3Maja Sjödin
 Allis Sjödin
4Robin Helmersson
OK Tranan 1
1
2
3
4
OK Trian 1
1Saana Kajander
2Cecilia Nordgren
3Joar Bäckblom
 Lucas Liski
 Mico Määttä
4Valter Sillman
OK Tyr 1
1Anton Jonsson
2Irma Eriksson
3Mira Karlström
4Sara Storm-Andersson
OK Tyr 2
1Hugo Ekström
2Wilma Jonsson
3Tilda Kindlund
 Olle Granefelt
4Ivar Wikström
OK Tyr 3
1Malte Granefelt
2Albin Ransjö
3Gilbert Karlström
 Lowe Ekström
4Adam Stråle
OK Tyr 4
1Felix Lind
2Matteo Moberg
3William Lundqvist
 Axel Nordquist
4Oscar Andersson
OK Tyr 5
1Izabella Ljungberg
2Tuva Henricsson
3Tage Nyman
 Alrik Wikström
4Danilo Moberg
Ronneby OK 1
1
2
3
 
 
4
Sjövalla FK 1
1Eric Olofsson
2Lukas Randåker
3William Björnbecker
 Alvar Hedenblom
4Emelina Holmqvist
Sjövalla FK 2
1Einar Beckman
2Vera Höglund
3Elsa Arvidsson
 Jesper Randåker
4Noah Hedenblom
Skattkärrs SOK 1
1Alfred Nyberg
2Lea Johannesdal
3Ella Nyberg
 Edith Bergenfur
4Felicia Rööhs
Sundbybergs IK 1
1Noel Hellberg
2Alice Hellberg
3Botvid Simonsson
4Maja Falk
Sävedalens AIK 1
1Isak Ögren
2Gustav Ståhl
3Linus Weihard
 Filip Ståhl
4Signe Kullander
Sävedalens AIK 2
1Emil Skepp
2Herman Pettersson
3Moa Wallström
 
4Miranda Wallström
Tampereen Pyrintö 1
1Aatos Riikonen
2Eemil Koskinen
3Meri Väistökoski
 Eino Liponkoski
4Akseli Pesu
Tampereen Pyrintö 2
1Arttu Ritala
2Eevert Riikonen
3Lotta Pesu
 Aino Koskinen
 Eetu Lehtovirta
4Julius Sipiläinen
Tampereen Pyrintö 3
1Kaisla Häkkinen
2Akseli Skyttä
3Sanni Hänninen
 Saana Lehtovirta
 Samu Ritala
4Linnea Davidsson
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Noah Törngren
2Erik Petersson
3Miranda Nordenfelt
 Stina Petersson
 Erik Rothamel
4Amanda Cliffordson
Tolered-Utby Ol-klubb 2
1Axel Rydgren
2Albin Törngren
3Ulrik Olsson
 Erik Nyström
 Pontus Cliffordson
4Isabella Baier
Tullinge SK 1
1Gustav Myrberger
2Fanny Bergman
3Isa Flodman
 Eskil Myrberger
4Arvid Myrberger
Tumba-Mälarhöjden OK 1
1Freja Hjerne2089379
2Filippa Hjerne2089389
3Hilda Mårsell2088908
 Simon Adebrant2119633
4Alice Ljungberg7060108
Täby OK 1
1Erik Nederheim711026
2Wilmer Hagrot7771209
3Elliot Ljungdell1071016
 Max Lindqvist2060745
4Villehart Frölid9070906
Täby OK 2
1Alice Röken1060116
2Emelie Holmström1290607
3Ida Röken1080902
 Julia Holmström1030609
4Ella Lindqvist8652946
Uddevalla OK 1
1Emma Christiansson
2Vilma Henriksson
3Elina Christiansson
 Rasmus Lindén
4Alva Zakariasson
Ulricehamns OK 1
1Edvin Lennartson
2Jacob Holmberg
3Anton Karlsson
 Frida Skoglund
 Linus Claesson
4Erik Arneborg
Ulricehamns OK 2
1Algot Carlsson
2Olle Nordin
3Teo Palmér
 Gustav Karlsson
 Johannes Holmberg
4Helena Eriksson
Vänersborgs SK 1
1Andrea Enbom
2Linn Enbom
3Ida Andersson
 Melwin Norberger
4Liam Hogedal
Vänersborgs SK 2
1Vilgot Åhlund
2Johannes Andersson
3Elvira Åhlund
 Ida Sylvan
4Gabriel Hogedal
Västmanlands OF 1
1Nova Sahlén1060210
2Alicia Hermann2104324
3Frida Herbst7079859
 Felix Slagbrand1011206
4Amanda Bäck2075423
Växjö OK 1
1Lovisa Kroksmyr
2Wilma Kroksmyr
3Alvin Lundgren
 Amanda Gustavsson
 Emma Lindén
4Frida Lindén
Åmåls OK 1
1Eric Åhl
2Alva Olsson
3Pontus Nilsson
 Emilie Hellström
 Saga Källstrand
4Albin Skott
Åmåls OK 2
1Elsa Reuter
2Emma Hellström
3Jonna Åhl
4Alice Källstrand
Åmåls OK 3
1
2
3
 
 
4

HD18 (73)

NamnLaguppställning
Almby IK / Garphyttans IF / Hagaby GoIF Örebro / OK Tisaren / Örebro Läns OF 1
1Valter Pettersson
2Arvid Eriksson
3David Mårtensson
4Johannes Green
5Alfred Sjödin
 Noel Helmersson
 Rasmus Doering
6Måns Bergqvist
7Jonatan Kraft
8Emil Larsson
9Karl Kylborn
10Johan Alpberg
Bredaryds SOK / Anderstorps OK 1
1Axel Elmblad
2Emil Auselius
3Tuva Nylund
4Victor Hörnquist
5Clara Adolfsson
 Hugo Auselius
6Hjalmar Folkestad
7Asta Törnkvist
8Filip Broling
9Stina Andersson
10Anton Gunnarsson
Domnarvets GOIF / Stora Tuna OK 1
1Emil Byberg
2Jonas Carlsson
3Moa Hjorth
4Johan B Nordahl
5Alice Eriksson Björling
 Anja Nilsson
6Elsa Brandt
7Emma Eliasson
8Elsa Nilsson
9Klara Andersson
10Samuel Stålnäbb
Eksjö SOK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Espoon Suunta / Helsingin Suunnistajat / OK77 / SK Vuoksi 3
1Eetu Korhonen
2Eljas Talja
3Juho Noponen
4Joona Vuorela
5Toivo Castrén
 Petrus Pirilä
 Kaapo Tuominen
6Miikka Pekkala
7Eino Haara
8Aarne Kemppainen
9Noel Gustafsson
10Iiro Virrankoski
Espoon Suunta 1
1Mikko Tervakangas
2Kristian Boström
3Emil Laaksonen
4Benjamin Lamberg
5Olli Tiainen
 Daniel Rautio
6Mikko Määttälä
7Topias Uusitalo
8Antti Sorsa
9Vilppu Viinikainen
10Mikael Rautio
Espoon Suunta 2
1Lauri Puupponen
2Otso Pajuoja
3Luukas Karelo
4Jussi Raasakka
5Andreas Kärkkäinen
 Ilari Suntioinen
 Mikki Kankaanpää
6Lukas Teuri
7Antti Tiainen
8Leevi Väisänen
9Markus Määttänen
10Elias Tikkanen
FK Boken / Helsingborgs SOK / Hjärnarps OL / Örkelljunga FK 1
1Albin Kronkvist
2Simon Harden
3Agust Kronkvist
4Jacob Moberg
5Noah Krikström
 David Morén
 Alfred Kjellén
6Hugo Cedervall
7Erik Johansson
8Simon Olsson
9Pontus Eriksson
10Axel Orrhede
FK Friskus-Varberg / Halmstad OK 1
1Albin Persson
2Tim Johansson
3Noah Bechtel
4Lovisa Lager
5Hanna Carlqvist
 Emma Eliasson
 Malte Kristiansson
6Axel Bechtel
7Lovisa Ring
8Alex Johansson
9Klara Persson
10Emil Jägstedt
FK Herkules / IFK Enskede / IFK Göteborg Orientering / Stenungsunds OK / Sävedalens AIK 2
1
2Anton Kastrup
3Emrik Lind
4Erik Lund
5Lukas Erdalen
 
6Alexander Höglind
7Johan Lund
8Jakob Asp
9Elis Forsberg Rundström
10
Frölunda OL 1
1Axel Blom
2Martin Lamm
3Tim Martner
4Marcus Lamm
5Johan Saméus
 Björn Djupström
6Emil Wallenius
7Harald Martner
8Matilda Johannesson
9Zebastian Arfwedson
10Edvin Borne
Gamleby OK 1
1
2
3
4
5
 
 
6
7
8
9
10
Gävle OK 1
1Isak Berggren
2Alfred Liljeström
3Ebba Ottosson
4Jakob Sjöberg
5Max Alfredsson
 Morgan Alfredsson
 Hugo Lavigne
6Lucas Söderberg
7Axel Hejdenberg
8Sara Åbom
9Elvira Silver
10Felix Silver
Göteborg-Majorna OK 1
1Arvid Aronsson
2Viktor Jellvert Börjeson
3Elias Nordberg
4Simon Nordberg
5Ola Leire
 Filip Valentin
6Ludwig Rosén
7Lovisa Davidson
8Jennifer Davidson
9Ivan Magnusson
10Felix Falk
Haninge SOK / OK Ravinen 1
1Felix Persson
2Martin Rinnbäck
3Nina Persson
4Jakob Gadefors Nau
5Malte Thelander
 Hampus Glanshed
 
6Moa Glanshed
7Filip Storell
8Alvar Melin
9Albin Lindskog
10Gustav Nirvin
Helsingin Suunnistajat 1
1Lauri Syrjäläinen
2Miika Tala
3Atte Ikola
4David Bunn
5Aapo Ikola
 Juho Leiniö
 Juho Länsiuoto
6Luca Kallela
7Lenni Väisänen
8Anton Hamppu
9Kaarel Vesilind
10Ville Mannonen
IF Hagen 1
1Johan Mårtensson
2Axel Olsson
3Johan Holmberg
4Marcus Carlsson
5Johan Hedman
6Per Hedman
7Liam Johansson
8Reto Giezendanner
9Anton Carlsson
10Daniel Bogren
IF Thor 1
1Emil Jonsell
2Aron Hellgren
3Victor Bylund
4Erik Hannrup
5Axel Andersson
 Miro Mårtensson
 Albin Jemth
6Arvid Bylund
7Love Bylund
8Hugo Bäsén
9Viktor Jemth
10Matviy Khotyaintsev
IK Hakarpspojkarna 1
1Emil Öhlund
2Viktor Gunnarsson
3Olle Karlsson
4Lukas Granstedt
5Albin Hjellström
 Joel Björnlinger
 Oscar Olin
6Mattias Öhlund
7Adrian Sjödin
8Isak Eskilsson
9Jakob Ingström
10Joar Hertin
Jämsän Retki-Veikot / Kuhmon Peurat / Sotkamon Jymy 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Järfälla OK 1
1William Grunder
2Noel Waldenfjord
3Manne Hammarberg
4Anton Silier
5Isak Westring
 Melker Palm
 Miia Roller
6Jonatan Anderson
7Erik Bovallius
8Niklas Svensson
9Johan Lundbäck
10Johan Langerak
Jönköpings OK 1
1Filip Rosjö
2Victor Hansson
3Ida Rosjö
4Olivia Grönkvist
5Alfred Claesson
 Walter Blomqvist
 
6Hilma Trofast
7Felix Svensson
8Mira Enell
9Vega Enell
10Gabriel Claesson
Kalmar OK 1
1Isak Hagberg
2Adrian Skobe
3Julia Glowacz
4Hugo Unosson
5Jonathan Konradsson
 Linn Björneld
 Julia Mianowska
6Lukas Hagberg
7Lena Chabiera
8Bartlomiej Olszewski
9Filippa Söderberg
10Edvin Strandberg
Kangasala SK / Turun Suunnistajat / Valkeakosken Haka 1
1Ilmari Aho
2Seeti Salonen
3Vili Olkkonen
4Touko Seppä
5Juho Leonsaari
 Leevi Niemelä
 
6Rauli Aho
7Eerik Aaltio
8Onni Sinervä
9Vilhelm Toivonen
10Kimmo Kontio
Karlskrona SOK 1
1Frantisek Svetnicky
2Hugo Larsson
3Jakob Wilhelmsson
4Lukas Katvala
5Adam Andersson
 Oleksii Zhelobkov
 Radek Svoboda
6Matyas Dolezal
7Jan Antonowicz
8Arvid Kronmar
9Anton Törnqvist
10Mikulas Jirka
KFUM Örebro OK 1
1Hugo Örn
2Linus Malm
3Anton Kruse
4Marcus Klasenius
5Johanna Halldin
 Olle Malm
 Johanna Berg
6Gustav Askroth
7Julia Berg
8Karin Lindgren
9Lovisa Gustafsson
10William Segura
Kils OK / Filipstads OK / Kristinehamns OK / OK Tyr / Västvärmlands OK 5
1Lukas Olm
2Jonathan Uller
3Fredrik Westlund
4Anton Uller
5Emelie Forslund
 Danilo Moberg
 Elin Boman
6Anton Jonsson
7Isak Holmgård
8Hjalmar WIlhelmsson
9William Rebane
10Klara Johansson
Koovee 1
1Vertti Laitinen
2Joel Schüle
3Henrik Hihnala
4Oliver Alajoutsi
5Lauri Lakanen
 Elias Schüle
 Leevi Pinta
6Iiro Pitkänen
7Oliver Schüle
8Valtteri Rantala
9Joona Yliaho
10Jasper Alajoutsi
Kouvolan Suunnistajat 1
1Aaro Ojala
2Arttu Lindqvist
3Riikka Peltonen
4Liisa Peltonen
5Amalia Lindén
 Urho Ojala
 Juho Laukkanen
6Salla Vanhatalo
7Elina Espo
8Lauri Mattila
9Lasse Peltonen
10Tanja Harjula
Kungälvs OK 1
1Johanna Nilsson
2Elina Hanson
3Karl Aderstedt Althoff
4Fritjof Aderstedt Althoff
5Rasmus Granäng
 Arvid Hermansson
 
6Axel Ekdala
7Molly Granäng
8Lukas Groth
9Sofia Rask
10Oscar Lundborg
Leksands OK / IFK Mora OK 1
1Viktor Berg
2Markus Halvarsson
3Klockar-Eskil Nääs
4Simon Karlsson Holmer
5Ivar Lissmyr
 Alfred Danielsson
6August Göras
7Egil Lissmyr
8Sebastian Åkärbjär
9Thobias Brodin
10Fredrik Junevik
Linköpings OK 1
1Emanuel Herberthson
2Olof Ljunggren
3Gunnar Engström
4Jonathan Jylltorp
5Alexander Lindström
 Erik Sahlman
6Wilhelm Larsson
7Otto Nilsson
8Hanna Lundgren
9Emmy Lindgren
10Johan Årbrink
Lounais-Hämeen Rasti 1
1Niilo Syrjälä
2Matias Rokka
3Siiri Julkunen
4Elmeri Syrjälä
5Anni Rokka
 Viljami Koskinen
 Tiuku Suomi
6Tyko Suomi
7Matias Koskinen
8Venni Silmälä
9Tuomas Rokka
10Vili Silmälä
Lunds OK 1
1Povel Hedberg
2Allan Hedberg
3Moa Wallenborg
4Carl Ås
5Lucas Treldal
 David Olander
 Lina Ås
6Kajsa Heyden
7Isak Andersson
8Elin Hugosson
9Loke Hedberg
10Daniel Hellberg
Lynx 1
1Karim Mbembela
2Juuso Viskari
3Florian Fritzén
4Anton Packalen
5Antti Isoherranen
 Saana Viskari
 Eemil Peltola
6Oliver Hellstedt
7Rasmus Koponen
8Arttu Peltola
9Joonatan Vuorensola
10Matias Maronen
Långhundra IF 1
1Arvid Umegård
2Axel Leijon Thorell
3Albin Warvelin
4Edvin Nilsson
5Olivia Unnerud
 Fanny Cedstedt
6Ella Servin
7Isabel Unnerud
8Sara Sundqvist
9Agnes Weiss
10Lovisa Hambäck
Markbygdens OK 1
1Olle Bergstedt
2Erika Åkesson
3Anton Blomqvist
4Lisa Åkesson
5Einar Sörqvist
 Gustav Fagerlind
6Elin Blomqvist
7Elsie Häggmark
8David Hansson
9Matilda Fagerlind
10Petter Bergstedt
Mullsjö SOK / Hestra IF 1
1Alfred Pettersson
2William Lundstedt
3Axel Nalbin
4Hugo Ström
5Simon Westh
 Filip Ingemarsson
 Tom Weihart
6Julia Westh
7Stina Nalbin
8Kasper Vemdal
9Elin Axelsson
10Erik Ingemarsson
NAIS Orienteringsklubb 1
1Viktor Waernqvist
2Mattis Nilsson
3Gustav Träff
4Ida Waernqvist
5Emma Lindgren
6Ylva Wengelin
7Gustav Granström
8Mattis Granström
9Linnea Samuelsson
10Ludvig Classon
Nyköpings OK 1
1Albin Falk
2Philip Carlsson
3Odin Ek
4Edvin Hellsten
5Anders Petersson
6Emil Clashammar
7Emanuel Eriksson
8Oscar Ekenborg
9Axel Lindgren
10Kasper Lagerström
OK Alehof / Göteborgs SK / Lerums SOK 1
1Gabriel Sturesson
2Emil Axelsson
3Jakob Gunnarsson
4William Sturesson
5Olle Kullman
 Simon Ljungkvist
6Felix Johansson
7Adrian Bergqvist
8Erik Johansson
9Alfred Johansson
10Oscar Wall Jungbjer
OK Djerf / IK Vikings OK 1
1Rasmus Pettersson
2Tim Dalheimer
3Ellen Pelander
4Alexander Jansson
5Hugo Bergenfur
 Elsa Höglund
 Linus Bodin-Liliegren
6Arvid Johansson
7Edvard Pelander
8Thea Svensson
9Kristina Klingnéus
10Elias Bergenfur
OK Hällen 1
1Karl Lundin
2Hugo Kindborn
3Linnéa Gustafsson
4Melker Lundin
5Annika Källman
 Vilma Johansson
 Rasmus Öberg
6Elsa Linder
7Gustav Norberg
8Oskar Källman
9Ella Stenils
10Beatrice Eriksson
OK Kolmården 1
1Leo Johansson
2Arvid Westerberg
3Simon Johansson
4Sverre Röjgård
5David Malm
6Carl-Henrik Wass
7Carl Hedegård
8Kuba Kijak
9Erik Johnsson
10Michal Krzysztynski
OK Kåre 1
1
2
3
4
5
 
 
6
7
8
9
10
OK Landehof 1
1Samuel Pihlström
2Nils Körle
3Melker Åkesson
4Albin Nyqvist
5Johanna Pihlström
 Ida Körle
 Emma Karlsson
6Elias Nyqvist
7Matilda Åkesson
8Rebecka Pihlström
9Elsa Karlsson
10Felix Drejmo
OK Linné / Länna IF / Rasbo IK / Rånäs OK 1
1Emil Boström
2Pelle Nilsson
3Elias Westerbergh
4Axel Gidlund
5Moa Lundin
 Nadine Huss Landström
 Joni Müller af Uhr
6Elsa Hedin
7Elliot Angelsiöö
8Johanna Roos
9Cornelia Krafft
10Oskar Sundblom
OK Löftan 1
1Adrian Vartia
2Jesper Johansson
3Victor Hansson
4Simon Corneliusson
5Filip Hansson
 Hugo Corneliusson
 
6Albin Paulsson
7Daniel Glimtén
8Jakob Moberg
9Axel Eriksson
10Tobias Johansson
OK Njudung 1
1Karl Petersén
2Albin Toll
3Oscar Hultgren
4Amanda Karmetun
5Alvin Johansson
 Linus Norén
 Gustaf Johansson
6Olle Petersén
7Matti Johansson
8Alexander Gustafsson
9Ellen Toll
10Melker Elofsson
OK Orion 1
1Filip Bengtsson
2Gustav Olsson
3Axel Bratt
4Ellen Kallerbäck
5Hedda Svensson
 Malva Larsson
6Oliver Håkansson
7Nils Swartz
8Lisa Swartz
9Melker Larsson
10Filip Håkansson
OK Rodhen 1
1Axel Bergström
2John McLelland
3Simon Claesson
4David Melin
5Agnes Söllvander Eklund
6Elsa Söllvander Eklund
7Frida Melin
8Fannie Sjölander
9Kevin Sjölander
10Emilia Bergström
OK Skogshjortarna / OK Kullingshof 1
1Lukas Larsson
2Samuel Böke
3Ludvig Hedström
4Melker Warfvinge
5Samuel Jakobsson
 Olof Tholén
6Calle Wärn
7Viktor Hedström
8Noel Bengtsson
9Gustav Harryson
10Tobias Erixon
OK Södertörn / Snättringe SK 1
1Mattias Kallhauge
2Ludvig Sigrand
3Isak Gelius
4Jesper Lidmar
5Mattis Sandén
 Max Österling
 John Wolgast
6Björn Renner
7Albin Hainke
8Niklas Erlandsson
9Erik Lidström Lauri
10Johan Calleberg
OK Tranan 1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK Trian 1
1Kristian Salo
2Eelis Johansson
3Marcus Kopra
4Oskari Reijonen
5Max Määttä
6Anton Liukkonen
7Simon Nordgren
8Nicholas Stjernberg
9Leevi Liukkonen
10Eetu Liukkonen
OK Tyr 1
1Mattias Hane
2Oskar Nyman
3Fredrik Hane
4Samuel Axelson
5Oscar Andersson
 Hugo Ekström
 Felix Lind
6Richard Take
7Isak Wikström
8Linus Nilsson
9Arvid Eriksson
10Gustav Perman
Paimion Rasti / Rasti 88 1
1Vesa Nokka
2Klaus Haanpää
3Milja Väätäjä
4Jarkko Rantoja
5Jaana Haapala
 Vilma Wahlsten
 Selina Arola
6Tuomo Haapala
7Leo Haanpää
8Essi Hölsö
9Aleksi Välimaa
10Voima Tuomasjukka
Rastikarhut / Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1Matias Lautamäki
2Jussi Jalonen
3Antti-Jussi Oksa
4Pietu Jutila
5Paavo Lahti
 Aaro Kujansuu
 Ilari Skyttä
6Valtteri Lahti
7Iivari Willman
8Joona Nolvi
9Erik Kesti
10Pyry Willman
Ronneby OK 1
1
2
3
4
5
 
 
6
7
8
9
10
Skånes OF 1
1Edvin Selin
2Svante Selin
3Alice Olvegård
4Sofia Palm
5Hannes Dahlberg
 Gustav Friberg
 Victor Ericsson
6Emmy Palm
7Tuva Selin
8Linnea Rydlund
9Embla Cinthio
10Wilmer Selin
Sundsvalls OK / Härnösands OK / Skogslöparna 1
1Benjamin Näslund
2Axel Lundgren
3Hannes Lindahl
4Albin Kårén
5Lukas Johansson
6Seth Borglund
7Petter Erlandsson
8Björn Johansson
9Jonne Liukkonen
10Tore Palmgren
Sävedalens AIK 1
1Elias Ljungqvist
2Carl Josefsson
3Johannes Holmgren
4Per Nordholm
5Gabriel Öhgren
 Simon Bååth
 Emil Lindblad
6Nils Grimbeck
7Rasmus Johansson Fjordside
8Simon Björklund
9Arvid Skepp
10Casper Skepp
Södertälje-Nykvarn OF / OK Tor 1
1David Borg
2Erik Wigle
3Casper Hedar
4Ludvig Holmqvist
5Viktor Fröberg
 Alexander Ahlsén
 Axel Rystedt
6Joel Aristondo Magnusson
7Viktor Löfgren
8Casper Karlsson
9Henrik Willamo
10Christoffer Ahlsén
Tampereen Pyrintö 1
1Lasse Viilo
2Henrik Asklöf
3Ossi Mustonen
4Sakari Koivuniemi
5Aapo Liponkoski
 Olli Mustajoki
 Vili Mähönen
6Juho Nieminen
7Tiitus Mustajoki
8Leevi Keronen
9Akseli Konttila
10Mikko Eerola
Tampereen Pyrintö 2
1Matias Mäenpää
2Aaro Koskinen
3Eemil Koskinen
4Tommi Valkolehto
5Totte Välkki
 Aarni Laine
 Miro Sivonen
6Akseli Pesu
7Tommi Viilo
8Milo Konttila
9Jyry Tukiainen
10Otso Tukiainen
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Hugo Söderberg
2Samuel Ljungqvist
3Ivar Henriksson
4Linn Mauritzson
5Amanda Cliffordson
 Isabella Baier
 
6Arvid Petersson
7Pontus Hedin
8Melvin Andersson
9Jakob Baier
10Jakob Lundberg
Trollhättans SOK / OK Skogsvargarna 1
1Linus Kristiansson
2Eric Berlin
3Johan Eriksson
4Hugo Mandinger
5Eskil Leon
 Viggo Andersson
 Jennifer Stigsson
6Alva Björk
7Edvin Ockborn
8Ronja Andersson
9Alfred Leon
10Moa Eriksson
Tullinge SK / Järfälla OK 2
1Alfred Längheim
2Johannes Bladh
3Konrad Stamer
4Hampus Hatlen
5Felix Flodman
 Marcus Grunder
 Anton Wällstedt
6Gustav Myrberger
7Axel Trofast
8Arvid Myrberger
9David Törnqvist
10Wilhelm Bergman
Tumba-Mälarhöjden OK 1
1Ludvig Lange
2Alexander Käll
3Max Igor Kajanus
4Elias Adebrant
5Leo Kajanus
 Melker Gardby
 
6Teodor Hedberg
7Kajsa Ljungberg
8Ludvig Svahn Lind
9Viggo Hjerne
10Lukas Brodin
Täby OK / Gustavsbergs OK / Söders-Tyresö 1
1Elias Röstin
2Marcus Ekman
3Filip Lindqvist
4Anton Hänström
5Elliot Ljungdell
 Max Österberg
 Max Lindqvist
6Elias Ljungdell
7Villehart Frölid
8Gustaf Hofstedt
9Erik Nederheim
10Fredrik Hansson
Ulricehamns OK 1
1Adam Skoglund
2Ludvig Carlbom
3Albin Genberg
4Alfred Hallqvist
5Ellen Arneborg
 Edvin Lennartson
 Erik Arneborg
6Anna Genberg
7Astrid Eriksson
8Isak Skoglund
9Maja Nordin
10Joel Holmberg
Västmanlands OF 1
1Martin Sandqvist1401355
2Markus Österlund937800
3Kristoffer Klarin39481
4Filip Bäck2075428
5
 
 
6Elis Wiklund1135255
7Sixten Slagbrand1000929
8Vidar Nettelmark2058258
9Simon Svensson1350585
10Hugo Frisk8070800
Växjö OK 1
1Erik Åkesson
2Isac Ericsson
3Olle Kallerbäck
4Gustav Runefors
5Martina Braun
 Lovisa Kroksmyr
 Wilma Kroksmyr
6Filippa Braun
7William Björkman
8Ludvig Zaar
9Alicia Lundgren
10Hugo Ericsson

D18 (67)

NamnLaguppställning
Almby IK / Garphyttans IF / OK Tisaren / Örebro Läns OF 1
1Sofie Franzén
2Johanna Särnbrink
3Amanda Sjödin
 Nelly Mårtensson
 Anna Nilsson
4Sofia Green
5Sofie Bodin
Eksjö SOK 1
1
2
3
4
5
Eksjö SOK 2
1
2
3
4
5
Espoon Suunta / Hyvinkään Rasti 4
1Essi Lappi
2Vilja Viinikainen
3Senni Määttälä
 Iida Suntioinen
 Noora Niittymaa
4Lauriina Soikkeli
5Venla Tiljander
Espoon Suunta 1
1Hanne Hilo
2Melina Lahdenperä
3Liisa Raasakka
 Kerttu Peura
 Sofia Soikkeli
4Siana Senn
5Maria Määttänen
Espoon Suunta 2
1Roosa Laine
2Linnea Soikkeli
3Ulrika Rautio
 Olivia Karelo
4Iris Hosio
5Aino Lehikoinen
Espoon Suunta 3
1Elli-Anna Suntioinen
2Fanni Määttälä
3Martta Kankaanpää
 Venla Teuri
 Villö Farkas
4Liisa Turkkila
5Sofia Pellonperä
Falköpings AIK OK 1
1Ellen Blennow
2Alma Vilhelmsson
3Moa Skoog
4Elsa Sonesson
5Alva Sonesson
Helsingin Suunnistajat 1
1Venla Turakainen
2Emilia Tala
3Anni Rajala
 Katarina Sallila
 
4Juulia Tala
5Minja Nietula
Helsingin Suunnistajat 2
1Sanni Mäkinen
2Venla Salonen
3Ella Rantala
 Siiri Roschier
 
4Elli Salonen
5Merianna Rantakokko
Helsingin Suunnistajat 3
1Kaisa Mäntylä
2Ulla-Riina Mäntylä
3Lumi Joensuu
 Venla Syrjäläinen
 Sofia Viippola
4Doris Väisänen
5Ellen Heinaro
Hestra IF 1
1Ebba Hjertberg
2Nora Aroneng
3Ida Helgesson
 Emely Weihart
 Maja Inghammar
4Alma Hjertberg
5Elsa Lindeblom
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1Sanni Prittinen
2Maija Mäenpää
3Sanni Kuusinen
 Venla Imberg
4Outi Haikama
5Saana Kuusinen
Härlövs IF 1
1Irmalinn Nilsson
2Clara Dahl
3Linnea Leijon
 Viola Holmström
 
4Alma Leijon
5Hilma Holmström
IF Hagen 1
1Moa Alsiö
2Hanna Alsiö
3Agnes Johansson
4Malin Kindbom
5Erica Bogren
IF Rigor / Lerums SOK 1
1Maja Graad
2Maja Axelsson
3Ebba Näsman
4Unni Granfors
5Lovisa Moqvist
IF Thor 1
1Ebba Lindell
2Alva Lindell
3Ester Blomster
 Ellen Hannrup
 Emelie Svärd
4Hanna Jonsell
5Lotta Weyhenmeyer
IFK Göteborg Orientering 1
1Elin Flakberg
2Olivia Asp
3Matilda Asp
 Anna Flakberg
4Meja Eneljung
5Thea Fagerström
IFK Mora OK / Älvdalens IF OK 1
1Liv Åkerman
2Elsa Hermansson
3Elin Gezelius
 Rebecka Åkärbjär
 Julia Meijer
4Sofie Karlsson Holmer
5Emelie Brudin
IK Hakarpspojkarna 1
1Annika Simonsen
2Sara Granstedt
3Hilda Holmqvist Johansson
4Alma Holmqvist Johansson
5Isa Envall
IK Hakarpspojkarna 2
1Emma Ling
2Tilda Palm
3Evelina Svensson Finndahl
4Ella Palm
5Ida Eskilsson
IK Hakarpspojkarna 3
1Siri Gautschi Simonsen
2Emmy Granstedt
3Sandra Ling
 Vilda Persson
4Emma Olin
5Tova Rangert
Jämsän Retki-Veikot 1
1
2
3
4
5
Jämsän Retki-Veikot 2
1
2
3
4
5
Kangasala SK / Pälkäneen Luja-Lukko 2
1Katja Linnainmaa
2Siiri Pajula
3
 Vilma Liuha
 
4Kirsi Kontio
5Veera Olkkonen
Kangasala SK 1
1Katri Kontio
2Venla Heinimaa
3Mia Sipilä
 
 
4Isabella Lillqvist
5Linda Sainio
Karlskrona SOK 1
1Alma Svennerud
2Ema Markova
3Sandra Widuch
 Lova Kronmar
 Märta Svennerud
4Vendula Skoupa
5Emma Zettervall
Kils OK 1
1Ella Nordström
2Linn Lugne
3Thea Bad
 Klara Nordström
 Lina Uller
4Rebecka Westlund
5Tove Ordqvist
Koovee 1
1Rita Simola
2Idaliina Kuusisto
3Oona Kaikkonen
 Hanni Koski
 Heidi Salonen
4Alisa Asp
5Rosa Simola
Kungälvs OK 1
1Ellika Groth
2Lisa Börnstedt
3Melissa Jolly-Jansson
 
4Isabella Aumo
5Elsa Aderstedt Althoff
Leksands OK 1
1Adelina Funke
2Tuva-Cajsa Spik
3Tilda Berg
 Ellen Funke
 Isabella Joons
4Elsa Göras
5Clara Spik
Linköpings OK 1
1Tove Ekström
2Kristin Herberthson
3Siri Berglund
 Greta Berglund
 Ebba Skullman
4Sigrid Ljunggren
5Frida Sahlman
Nyköpings OK 1
1Alice Ek
2Caroline Guttke
3Cajsa Alenius
4Frida Jarding
5Emma Westerlund
Nyköpings OK 2
1Meja Alenius
2Lovis Hellsten
3Katja Gustafsson
 Miriam Gustafsson
4Filippa Guttke
5Nadja Dixon Kassman
OK Alehof 1
1Elina Reinholdsson
2Ida Bengtsson
3Sara Bengtsson
 Wilma Reinholdsson
 
4Julia Boge
5Tove Johansson
OK Djerf 1
1
2Amanda Jansson
3Matilda Holm
 Emma Wahlström
 Jonna Lindblad
4Ylva Johansson
5
OK Kolmården 1
1Adrianna Biedermann
2Linnea Lund
3Fanny Östlund
 Alva Karlsson
 Elin Netz
4Annie Lund
5Yrsa Röjgård
OK Kåre 1
1
2
3
 
 
4
5
OK Ravinen 1
1Amanda Granqvist
2Tilda Mårtensson
3Sanna Rinnbäck
 Johanna Almgren
 Hedda Röstin
4Emma Almgren
5Elin Berg
OK Roxen 1
1
2
3
 
 
4
5
OK Skogshjortarna 1
1Ebba Thern
2Agnes Ivarsson
3Elina Fredman
 Stina Thern
 Klara Eberlén
4Johanna Fredrixon
5Elsa Andersson
OK Skogsvargarna / Istrums SK / Trollhättans SOK 1
1Malin Kristiansson
2Mirjam Inemyr
3Elin Danielsson
4Elin Helmersson
5Linnea Solvang Stagg
OK Södertörn 1
1Hanna Lagerberg
2Ella Andersson
3Elisabeth Larsson
 Ester Andersson
4Sara Möller
5Tilde Backlund
OK Södertörn 2
1Ylva Sandén
2Lotten Sandén
3Malin Adolfsson
 Märta Wigle
4Sanna Hedberg
5Katarina Norrby
OK Tor 1
1Wilma Larsson
2Ingrid Olsson
3Ella Jacobson
4Agnes Olsson
5Josefine Jonsson
OK Trian 1
1Sandra Isoniemi
2Sofia Nordgren
3Venla Silvennoinen
 Wilma Wickholm
4Saga Wickholm
5Jannica Lindahl
OK Tyr 1
1Nicolina Moberg
2Elsa Albinsson
3Linn Andersson
 Milla Forkéus
 Emma Alfredsson
4Amanda Alfredsson
5Cornelia Kindlund
OK77 1
1Lydia Mårtenson
2Wilma Arrakoski
3Sofia Slotte
 Wilhelmina Backman
4Ada Kero
5Matilda Nilsson
Rastikarhut 1
1Iisa Jutila
2Heta Haunia
3Nea Koivunen
 Jutta Koivunen
 Netta Koivunen
4Maria Hoskari
5Pinja Jutila
Sjövalla FK 1
1Eleonora Alinder
2Maria Logren
3Olivia Lundstedt
4Anna Svarfvar
5Linnea Wedberg-Kilnäs
Skånes OF 1
1Elin Nilsson
2Nellie Rydlund
3Hanna Larsson
 Elsa Wiberg
 Alice Persson
4Alva Nystedt
5Johanna Nilsson
SOK Aneby 1
1
2
3
 
4
5
Sundbybergs IK 1
1Kajsa Bogren
2Sigrid Carlsson
3Tuva Falk
 Maja Falk
 Alice Hellberg
4Vilde Jonsson Wold
5Matilda Lindh
Sundsvalls OK / OK Nolaskogsarna 2
1Irmelie Enström
2Nora Westerlund
3Emma Johansson
 Stina Lindholm
4Amanda Schönfeldt
5Lisa Jakobsson
Sundsvalls OK 1
1Alice Palmgren
2Alice Larsson
3Tyra Karlsson
 Ebba Lindholm
 Ylva Sandström
4Ebba Andersson
5Julia Nordlander
Sävedalens AIK 1
1Julia Lindblad
2Ella Pettersson
3Signe Kullander
 
4Miranda Wallström
5Matilda Wallström
Södertälje-Nykvarn OF 1
1Klara Borg
2Lisa Heldt
3Lovisa Borg
4Alexandra Stål
5Sofia Wigle
Tampereen Pyrintö 1
1Oona Luoma
2Ilona Tikkakoski
3Pihla Häkkinen
 Emilia Schmidt
 Liisa Matinheikki
4Ida Jussila
5Lotta Eerola
Tampereen Pyrintö 2
1Outi Savisaari
2Villa Mustajoki
3Noora Laine
 Linnea Davidsson
 Meri Väistökoski
4Elli Luoma
5Anni Laine
Tampereen Pyrintö 3
1Emma Jussila
2Aura Aalto
3Sanni Hänninen
 Aino Koskinen
 Lotta Pesu
4Kaisla Häkkinen
5Pihla Myllykoski
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Elvira Söderberg
2Siri Larsen
3Maja Nordenfelt
 Rakel Hanson
 Evelina Glänneskog
4Silje Ringstad
5Filippa Kinde
Tullinge SK / Gustavsbergs OK / IFK Lidingö SOK 2
1Lisa Thunell
2Ida Österberg
3Emilia Bergman
 Märta Södervall
 
4Alva Bladh
5Josefin Hersén
Tullinge SK 1
1Ella Sjöberg
2Lovisa Längheim
3Wilma Leickt
 
4Tilda Andersson
5Tove Sjöberg
Tumba-Mälarhöjden OK 1
1Ingrid André
2Ebba Kolmodin
3Elsa Käll
 Lydia Hylander
 Alva Björklund Boljang
4Liv Herne
5Ebba Adebrant
Täby OK 1
1Fredrika Nordquist1040315
2Ida Hänström777831
3Alice Röken1060116
 Ella Lindqvist8652946
 Emelie Holmström1290607
4Emelie Röken1110720
5Doris Iko2107358
Västerbergslagens OL 1
1Alma Wallman
2Alva Rytther
3Olga Rindeskog
4Kajsa Ivarsson
5Karin Wedman
Västmanlands OF 1
1
2
3Hanna Hermann2101568
 Beatrice Österberg451722
 
4
5

Annonser