Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Lagadalskampen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Lagadalskampen
Arrangörsorganisation: FK Finn
Datum: söndag 6 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 222 anmälda deltagare.

D21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Maria BraunVäxjö OK1075121
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Katarina LenanderVäxjö OK790111
Elin NeckénOK Älme9831207
Maja PorleVäxjö OK848888
Moa SvenssonNässjö OK950530

H21 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Loke AgmarkenHalmstad OK8010497
Erik BengtssonFK Åsen696669
Peter BraunVäxjö OK1700416
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Henrik JanssonIK Hakarpspojkarna850103
Mattias KarlssonVäxjö OK840326
Patrik KarlssonVäxjö OK7871223
Henrik KroksmyrVäxjö OK9770517
Joel Käll KarlssonLinköpings OK7900816
Per LenanderVäxjö OK770310
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Anders PerssonVäxjö OK741208
Martin SchagerlindTrollhättans SOK9810428
Rasmus SvenssonVärend GN OL344223
Sebastian WahlströmMalmö OK1470561

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Martina BraunVäxjö OK2031980
Emma NilssonAlvesta SOK9010923

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan HøhneOK Sorø1401704

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna OlssonIFK Sävsjö1020930
Bella PalmqvistIFK Sävsjö2081953
Hanna RingRonneby OK9020829

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa BraunVäxjö OK1060223
Maja LindénVäxjö OK451134
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias HøhneOK Sorø1413387
Liam KarlssonAlvesta SOK26979
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
Erik OlssonFK Åsen452403
Caspar PegardOK Gynge7210288
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK213760

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Selma AbrahamssonHalmstad OK343823
Ebba AnderssonAlvesta SOK7060313
Amanda GustavssonVäxjö OK2093275
Eva HøhneOK Sorø2049209
Lovisa KroksmyrVäxjö OK1484367
Wilma KroksmyrVäxjö OK1361375
Hilda LindénVäxjö OK2079773
Julia LönnHalmstad OK2074539

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Isac ElingforsVäxjö OK1352641
Kasper FagerKarlskrona SOK7060207
Nils LinderIFK Sävsjö2057338
Gustav NilssonAlvesta SOK9071021
Max OlssonIFK Sävsjö2081947
Valter RoothVäxjö OK1060426
Albert SvenssonFK Finn1071001

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lova ElvingFK Finn418012

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BengtssonAlvesta SOK1712208
Emmy EllbringFK Finn2104147
Maja HavtorpVäxjö OK
Lisa JohnssonFK Finn1080419
Lovisa LexellFK Finn2107518
Sara LönnHalmstad OK2066289

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Linus LindénVäxjö OK2088549

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Annika EmanderStigmännen Karlshamns OK801219
Maria LönnHalmstad OK2068996
Christina OlssonSkåneslättens OL580810

D40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jennie GustavssonVäxjö OK7805266
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK770422
Eva PerssonVäxjö OK434131

H40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob FagerKarlskrona SOK7770726
Peter JohanssonVäxjö OK244655

D45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Malin ClassonOK Stigen421782
Camilla HolmqvistOK Stigen404056
Eva OlssonFK Åsen7207836
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Corinne StäubleOLG Galgenen1969112

H45 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Jens AndertoftVästerås SOK700304
Anders HolmbergOK Vivill43795
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
Jan LagerHalmstad OK9700328
Torgny LundHästveda OK930249
Ola NilssonAlvesta SOK9690412
Filip SjöforsOK Älme7000137
Pär SvenssonVärend GN OL452579
Niklas WelanderÖrkelljunga FK690405
Mårten WikströmHalmstad OK9996636

D50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Susann BerntssonOK Reftele28643
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Kristina JohanssonBredaryds SOK25412
Charlott LiljaOK Stigen15527
Ina SkalbergBredaryds SOK19747

H50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AbrahamssonHalmstad OK2058173
Bengt AnderssonAlvesta SOK7640302
Håkan DanielssonVäxjö OK680072
Niklas EkelöfVärend GN OL351050
Kennet HorvathHalmstad OK7565038
Per JohanssonOK Reftele28639
Stefan JohanssonBredaryds SOK25437
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Klas NilssonOL Norska8019640
Magnus PorleVäxjö OK777929
Magnus SvenssonNässjö OK19756
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK213717

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EklundVäxjö OK8130161
Marita FilipssonMarkaryds FK7630326
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Maria StrömOK Stigen15535
Eva TollsternVäxjö AIS25585

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Glen HåkanssonVäxjö OK262721
Bo JohanssonOK Älme441991
Göran MånssonStigmännen Karlshamns OK8180361
Lennart StenssonHelsingborgs SOK9600722
Håkan SvenssonBredaryds SOK25417
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK7611213

D60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Mona EnforsTockarps IK17054
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Bente KällVäxjö OK9560113
Berit RuneforsVäxjö OK15943

H60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lars EklundVäxjö OK16848
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Per-Arne HöögOK Vilse 8710136
Lars Olof JohanssonÅlems OK16956
Lars MagnussonOK Älme17742
Ingemar PeterssonMarkaryds FK570520

D65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Inger GustafssonLunds OK15576
Margareta HeldFK Åsen9639108
Karin LarssonOK Kompassen9500417
Gunnel MånssonOK Vilse 8713787
Ingalill NilssonStigmännen Karlshamns OK1416650
Lena Rabe JosefssonFjärås AIK231005
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Roger BergvikVäxjö OK421736
Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna37605
Olle EnforsTockarps IK17053
Anders ErikssonIF Hagen15658
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Stig GustafssonLunds OK25405
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK15223
Stefan HägelmarkFjärås AIK2122025
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Jan KarlssonOK Virdarna16938
Åke KarlssonAlvesta SOK26977
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Krister NilssonVäxjö OK7015986
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Göran SvensonSOK Viljan520101

D70 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Barbro BengtssonOskarströms OK16564
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Solbritt GustafssonOK Virdarna13913
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Barbro NilssonAlvesta SOK17795
Ann-Mari PerssonVäxjö OK16000
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Rune EliassonFalkenbergs OK748288
Tommy HeldFK Åsen9818252
Lars HenrikssonOK Älme17701
Arne JohanssonOK Älme17705
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Göran LarssonOK Kompassen600109
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Leif MalmHärlövs IF555448
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Håkan NilssonMalmö OK511010
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Roy OvessonHelsingborgs SOK1413026
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Karsten RichardtKøge OK680027
Sven RuterOK Älme428978
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823
Leif SandgrenFrosta OK671202
Bo SenjeHalmstad OK1510513

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Eva BergstrandVärend GN OL10316
Siv EkelöfVärend GN OL10313
Berit NilssonOK Älme25912
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H75 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Ingvar BengtssonOskarströms OK16553
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Torsten ClaessonOK Älme1205515
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Nils-Åke NilssonHärlövs IF28568
Inge PerssonFK Boken2107546
Krister SandbladVäxjö OK1420201
Göran ThourVärend GN OL263097

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gun HanssonYstads OK450325
Karin LexellOK Torfinn417450

H80 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AdlerLinköpings AIK41467
Gillis AlmVäxjö OK15927
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Lennart ErikssonOK Stigen15517
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Bengt PeterssonOK Älme1351108
Bernt PeterssonAlvesta SOK7061028

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt EdvardssonOK Torfinn404321

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas HavtorpVäxjö OK

U1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Saga HavtorpVäxjö OK
Anton KroksmyrVäxjö OK1110511

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria KroksmyrVäxjö OK1780329
Johanna LindénVäxjö OK244653

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus ClassonOK Stigen421781
Jakob LexellFK Finn2101745
Kirsten LindemannOK Roskilde440195
Annika SvärdOskarströms OK1408715

Öppen motion 7 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Mogens BruunOK Roskilde2083202
Ole BøggildOK Roskilde7194612
Jan LindemannOK Roskilde444570
Eva WildmarkFK Boken304871

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael SvärdOskarströms OK1408711
Kåre SørensenOK Sorø1406280

Annonser