Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Trätäljalunken

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Trätäljalunken
Arrangörsorganisation: Säffle OK
Datum: söndag 9 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 191 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hedda Bergqvist-kringstadGöteborg-Majorna OK1863390
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Elsa HolmgårdKils OK8040599
Sofia HolmgårdKils OK701212
Malin JonssonOK Tyr1771123
Johanna KindlundOK Tyr8050125
Ella NordströmKils OK9000304

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen GranefeltOK Tyr1974107
Anders HedqvistEksjö Garnisons IF450678
Lars HolmgårdKils OK8010164
Sören KindlundOK Tyr8050731
Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad9159159
Fredrik PerssonIFK Göteborg Orientering810200
Andrew QuinIFK Lidingö SOK7780916
Stefan SöderströmIK Vikings OK41170

D21 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Frida ErikssonLustens OK44435

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elias BergenfurIK Vikings OK8010617
Arvid ErikssonHagaby GoIF Örebro9001117
Gustav PermanOK Tyr8010615

H17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred RehnVästvärmlands OK2101848

D16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda AlfredssonOK Tyr8441291
Elin BomanOK Tyr2060891
Klara JohanssonVästvärmlands OK8001661
Ylva JohanssonOK Djerf520817
Cornelia KindlundOK Tyr8048007
Kristina KlingnéusIK Vikings OK438113
Nicolina MobergOK Tyr8020605
Klara NordströmKils OK8031114
Lova PermanOK Tyr8030424
Thea SvenssonIK Vikings OK438127
Rebecka WestlundKils OK8030718

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik HaneOK Tyr9030802
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185
Anton UllerKils OK602303
Isak WikströmOK Tyr8030221

D14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AlfredssonOK Tyr8150051
Linn AnderssonOK Tyr9040809
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Julia ForsgrenOK Tyr7050331
Ellen PelanderOK Djerf436046

H14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo BergenfurIK Vikings OK9201634
Albert BrohedeOK Tyr8051012
Arvid ErikssonOK Tyr9050815
Isak HolmgårdKils OK1050604
Arvid JohanssonOK Djerf550803
Gustav JörgOK Tyr9050621
Eric LuthmanDegerfors OK2088685
Linus NilssonOK Tyr1051011
William RebaneKils OK1040102
Albin SkottÅmåls OK9060210
Fredrik WestlundKils OK8050515
Hjalmar WIlhelmssonFilipstads OK445557

D12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Lina AhlstedtÅmåls OK2093571
Linnea BjörklundOK Tyr8060818
Emilie HellströmÅmåls OK2093683
Tuva HenricssonOK Tyr1411390
Ida HäggqvistKils OK407228
Lea JohannesdalSkattkärrs SOK1080481
Tilda KindlundOK Tyr8070301
Ellen KringstadSäffle OK417718
Ella LaineDegerfors OK8400014
Izabella LjungbergOK Tyr2107579
Linnea LuthmanDegerfors OK2106164
Alva OlssonÅmåls OK7070320
Klara PetterssonÅmåls OK2093665
Felicia RööhsSkattkärrs SOK701016
Sara Storm-AnderssonOK Tyr8220270
Lina UllerKils OK8060927

H12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AnderssonOK Tyr9061012
Hugo EkströmOK Tyr8060612
Malte GranefeltOK Tyr8081118
Joel HolmgårdKils OK9080305
Anton JonssonOK Tyr9201633
Danilo MobergOK Tyr8060520
Matteo MobergOK Tyr8071215
Edvard PelanderOK Djerf9436047
Albin RansjöOK Tyr2119807
Adam StråleOK Tyr8060412
Ivar WikströmOK Tyr1070525
Eric ÅhlÅmåls OK9070108

D10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Edith BergenfurSkattkärrs SOK47295
Evelina BönströmKils OK
Irma ErikssonOK Tyr1401317
Emma HellströmÅmåls OK2093689
Alva InelindKils OK
Wilma JonssonOK Tyr1415337
Mira KarlströmOK Tyr7924893
Malin NilssonOK Tyr1080509
Eira OlssonÅmåls OK1090124
Jonna ÅhlÅmåls OK9091216

H10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid ErikssonÅmåls OK2093577
Birger KarlströmOK Tyr7726426
Gilbert KarlströmOK Tyr7492054
Gabriel LaineDegerfors OK1771205
Henry NordströmKils OK8091123
Simon SkottÅmåls OK9100128

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina KällstrandIFK Göteborg Orientering262527
Angelica WikströmOK Tyr1791023

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Per FredbergKristinehamns OK1000032
David HenrikssonKristinehamns OK7140306

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ann HyvönenSkattkärrs SOK8652930
Lina RööhsSkattkärrs SOK780211

H40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Mathias BjörklundOK Tyr8010000
Jonas FogelbergVästvärmlands OK46719
Tomas JohanssonÅmåls OK7197711
Martin LjungbergOK Tyr37947
Anders PelanderOK Djerf229973
Mattias PerssonOK Tyr9741114

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlfredssonOK Tyr8070466
Anna HaneOK Tyr9631369
Anna Isaksson ForsgrenOK Tyr711108
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK8019459
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK711005
Anna UllerKils OK8281272

H45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK710209
Henric BrohedeOK Tyr700419
Jonas LarssonKristinehamns OK1973921
Ulf MellerdalKils OK418040
Fredrik NordströmOK Älgen512547
Magnus NordströmKils OK690321
Mikael RööhsSkattkärrs SOK8245245
Jörgen ÅhlÅmåls OK9710105

D50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina LandforsLustens OK345227

H50 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik BarrulfOK Tyr260681
Örjan BeckiusOK Tyr8050263
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK670528
Mikael ErikssonOK Tyr36997
Anders JonssonIK Vikings OK8090965
Mats LiljaOK Älgen230571
Peter PetterssonÅmåls OK417592
Anders WestlundKils OK441107
Mats WilhelmssonFilipstads OK262286

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Inger Haag-OlssonOK Fryksdalen304851
Tone HollowellOK Tyr611126
Ann-Sofie HultsvedOK Tyr260626
Catarina HögkvistOK Tyr260629
Gunilla PetersonVästvärmlands OK2101550
Anna Weckner WestlundOK Tyr610926

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lars AnderssonOK Tyr260628
Michael BergkvistHällefors OK262164
Björn EngströmLustens OK610407
Per HögkvistOK Tyr260632
Bengt JohanssonOK Tyr9610324
Göran KarlströmOK Tyr431416
Magnus WideFrölunda OL26162
Rolf WikströmOK Tyr590927

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Maria ErikssonÅmåls OK47461
Märit GustafssonEds SK9581029
Elisabeth ÖströmOK Tyr9560518

H60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AlamaaIK Vikings OK42790
Sten GustafssonEds SK9570726
Lasse JohanssonEds SK9570505
Lars NordströmKils OK511800
Sixten WestlundOK Tyr560312
Paavo YlikiiskiläOK Fryksdalen46901
Olov ÖströmOK Tyr9541217

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Karin JanssonOK Fryksdalen46903
Marit NilssonKils OK407217
Lotta RåbergOK Tyr242492
Eva TrangiusOK Tyr208897

H65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell AnderssonÅmåls OK25661
Göran ErikssonLustens OK528085

D70 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karin Creutzer BlomgrenOK Tyr260611
Margareta KarlssonStigsökarna26368

H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Jan FogelbergVästvärmlands OK43996
Åke GustavssonOK Älgen445345
Sven-Arne NilssonVästvärmlands OK261438
Hans PerssonOK Älgen540323
Gunnar RåbergOK Tyr260682
Leif SalinOK Tyr260736

H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart MattssonLustens OK714643

H85 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Valter AlamaaIK Vikings OK17019
Göran BarremyrOK Fryksdalen46909
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK8330304
John LarssonVästvärmlands OK999977

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alma LuthmanDegerfors OK
Cornelia RebaneKils OK407224

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tyra HäggqvistKils OK
Oskar OlssonÅmåls OK

Öppen motion 2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sören AnderssonOK Tyr8468977

Öppen motion 5 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Maria ErikssonOK Tyr9740226
Erika JensenÅmåls OK263986
Linda JohanssonDegerfors OK1780925
Tatiana KarlströmOK Tyr431417
Niclas LuthmanDegerfors OK
Thorbjörn NilssonVästvärmlands OK261443
Pertti PalokangasOK Tyr1773590

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas CarlssonÅmåls OK2093600
Kristina HellströmÅmåls OK1975072
Björn NilssonOK Fryksdalen304865

Öppen motion 9 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus HellströmÅmåls OK1978070

Annonser