Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Skärmjakten, dag 1, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Skärmjakten, dag 1, lång
Arrangörsorganisation: HJS-Vansbro OK
Datum: lördag 29 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 356 anmälda deltagare.

D21 Elit (6)

NamnOrganisationBricknummer
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Sara KindlundOK Tranan551081
Kristin Löfgren JohansenIFK Mora OK8220789
Maria NilssonDomnarvets GOIF442083
Olha PanchenkoIFK Mora OK502558
Saga SanderOK Milan9802150

H21 Elit (16)

NamnOrganisationBricknummer
Albin BergkvistOK Kåre964021
Erik BjörklundOK Linné9940302
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna9900720
Rikard ClaessonStora Tuna OK760314
Adrian DahlströmIFK Mora OK7149709
Daniel DuhlboIFK Mora OK8280296
Martin HammarbergMalungs OK Skogsmårdarna831900
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Martin HederskogIFK Umeå882011
Markus LangStora Tuna OK9830918
Albin LillieströmOK Roxen970116
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Stefan SöderströmIK Vikings OK41170
Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna961130
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819
Tobias ÖströmOK Tyr860317

D20 Elit (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia BerglundIFK Mora OK9991028
Cecilia DjerfVästerbergslagens OL980928
Erika DuhlboIFK Mora OK980330

D18 Elit (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ronja HuggForsa OK9101869
Tindra JernströmAvesta OK8650823
Ida JohnssonOK Kåre797877
Alice PalmgrenSundsvalls OK449497

H18 Elit (4)

NamnOrganisationBricknummer
Albin BergerDomnarvets GOIF9201484
Zeb PalmHJS-Vansbro OK9000908
Samuel StålnäbbDomnarvets GOIF8010811
Johannes ÖhgrenOK Kåre551144

D21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kristin E KarlssonKexholms SK2125984

H21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik SpångmyrIK Jarl Rättvik404284

D21 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Maria BoisMalungs OK Skogsmårdarna913001
Frida ErikssonLustens OK44435
Sara JonssonOK Klyftamo742438
Lina LångStora Tuna OK930622

H21 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF8012108

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina DjerfVästerbergslagens OL8182818
Karin JohanssonGagnefs OK2104292
Alva RyttherVästerbergslagens OL9000529

D16 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonDomnarvets GOIF7100602
Julia BergKFUM Örebro OK7030304
Maja BergqvistKorsnäs IF OK1127615
Sofia DjerfVästerbergslagens OL8113118
Emma EliassonDomnarvets GOIF7030801
Elsa GörasLeksands OK9201605
Lina HällstenStora Tuna OK2089268
Mirjam InemyrIstrums SK2041890
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL7208378
Clara JohanssonOK Skärmen9100302
Frida JohanssonOK Skärmen9030905
Klara JohanssonVästvärmlands OK8001661
Emilia JohnssonOK Kåre747576
Isabella JoonsLeksands OK2041836
Lovisa MoqvistLerums SOK9021105
Elsa NilssonDomnarvets GOIF1025921
Thea NordinKorsnäs IF OK1038147
Lilian PalmHJS-Vansbro OK9020702
Tove RingiOK Kåre620523
Alma WallmanVästerbergslagens OL7208377
Karin WedmanVästerbergslagens OL2089350

H16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BrandtDomnarvets GOIF8021231
Jonas CarlssonStora Tuna OK9431492
Markus HalvarssonLeksands OK431445
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK1021815
Christoffer LindgrenOK Kåre7962466
Klockar-Eskil NääsLeksands OK8031230
Tore PalmgrenSundsvalls OK449491
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL7020108
Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK1025858

D14 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina AnderssonDalaportens OL1140414
Ida BengtssonOK Alehof449230
Irma BergDomnarvets GOIF442043
Johanna BergKFUM Örebro OK450023
Anja BergerDomnarvets GOIF8445795
Moa BergqvistKorsnäs IF OK1240505
Elsa BrandtDomnarvets GOIF8050920
Elin BryggarGrycksbo IF OK9546607
Lovisa DjerfVästerbergslagens OL231308
Ellen FunkeLeksands OK8177177
Sofia HuggForsa OK9101855
Sanna HörnellDomnarvets GOIF2062020
Elsa KaipeOK Kåre1051003
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK550530
Enni LundbergOK Kåre2065373
Anja NilssonDomnarvets GOIF9040109
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK1049694

H14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob CarlssonStora Tuna OK9431491
Joel GolsäterKorsnäs IF OK2077949
Isaak GustafssonVästerbergslagens OL7402873
Jon HanssonOK Kåre9102609
Elias HällstenStora Tuna OK2089055
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK7170405
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre7041110
Viktor NorbergStora Tuna OK9041026
Wille SöderqvistOK Kåre9050309
Lucas WannerAvesta OK9041227
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL2063728
Fredrik WestlundKils OK8050515

D12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Tyra ElgesjöDomnarvets GOIF451243
Maja EliassonDomnarvets GOIF730130
Julia GellerbrandtMalungs OK Skogsmårdarna9663154
Agnes GustafssonVästerbergslagens OL344093
Ylva HanssonOK Kåre9102610
Fanny HemmingssonStora Tuna OK248236
Filippa HemmingssonStora Tuna OK306828
Malin HållHJS-Vansbro OK452770
Linnea JunevikLeksands OK1060704
Alma JöhnemarkStora Tuna OK2075111
Emma MattssonMalungs OK Skogsmårdarna782015
Tilde SvederDomnarvets GOIF2104225

H12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Sebastian AlinIFK Mora OK2122015
Joel AllmungsLeksands OK8060521
Albin AnderssonArboga OK2115890
Vidar BrodénLeksands OK439563
Malte GranefeltOK Tyr8081118
Elias HörnellDomnarvets GOIF2062012
Axel JohanssonHJS-Vansbro OK452760
Nils JohanssonVästvärmlands OK443698
Leo KristianssonHJS-Vansbro OK344271
Johan OlarsLeksands OK2065370
Walter SöderqvistOK Kåre431433
Olle WallmanVästerbergslagens OL7789755

D10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Tindra BlomkvistSkattkärrs SOK710008
Elvira BuudIFK Mora OK1426973
Ida-Maria EkströmStora Tuna OK7706942
Elin ForsHJS-Vansbro OK343104
Alice FunkeLeksands OK7080611
Moa KristianssonHJS-Vansbro OK341520
Elsa MattssonMalungs OK Skogsmårdarna782011
Elsa NorgrenDomnarvets GOIF2062008
Ella SandVästerbergslagens OL343943
Maja SvederDomnarvets GOIF2104232
Moa SölscherKorsnäs IF OK1080930

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Sixten BuudIFK Mora OK1426992
Ville ElgesjöDomnarvets GOIF451229
Oskar KaipeOK Kåre1080616
Erik LundbackStora Tuna OK1080816
Elvin LundbergOK Kåre7080326
Gustav NorbergStora Tuna OK9080916
Nils SernfältLeksands OK8019547
Per Gustav WedmanVästerbergslagens OL450009

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Therese BergqvistKorsnäs IF OK770317
Karin JohnssonOK Kåre960726
Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK451149
Malin WiklundAlmby IK19145

H40 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Hans AlinIFK Mora OK2122054
Mikael BlessbornDomnarvets GOIF442096
Andreas ElgesjöDomnarvets GOIF2062046
Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna782009
Thomas E ErikssonKexholms SK730111
Pontus FunkeLeksands OK7750610
Jörgen GranefeltOK Tyr1974107
Johan GustafssonVästerbergslagens OL342823
Per HolmIFK Mora OK676788
Patrik JohnssonOK Kåre8050522
Edward LarssonIFK Mora OK9771023
Klockar Mattias NääsLeksands OK9031230
Stefan SvederDomnarvets GOIF2132153
Jakob WedmanVästerbergslagens OL446200

D45 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK9641228
Hillevi EkstrandVästerbergslagens OL439870
Anna ElgesjöDomnarvets GOIF2104212
Lena Karlsson HolmerIFK Mora OK44608
Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK1074877
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK711005
Helena NorbergStora Tuna OK730207
Charlotta PalmgrenSundsvalls OK19897
Kristin RamsellLeksands OK8280472
Kersti RingiOK Kåre437021

H45 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Christer CarlssonAlfta-Ösa OK730810
Per CarlssonStora Tuna OK9201447
Magnus GörasLeksands OK720331
Magnus HjorthDomnarvets GOIF8000506
Jonas HolmgrenVästerbergslagens OL7720728
Per HåstlundAlmby IK9731223
Johan LundbergOK Kåre2072799
Hans NykvistStora Tuna OK2075146
Roger PalmgrenSundsvalls OK1428374
Mats ThunwallFagersta OK428955

D50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlfredssonOK Tyr8070466
Florence BergDomnarvets GOIF449225
Elisabet ElmertoftNorbergs OK208927
Annelie JohanssonOK Skärmen343828
Maria JunevikLeksands OK343525
Anna JöhnemarkStora Tuna OK2075168
Lena LiljeforsAvesta OK249504
Ellinor PerssonStora Tuna OK248248
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL7650601
Carina SandbergSäterbygdens OK47094
Lotta StålVästerbergslagens OL7670521
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre7651212

H50 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Matz AnderssonLesjöfors SK661022
Anders BergDomnarvets GOIF402008
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK670528
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK681112
Lars GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna9410939
Lars HalvarssonLeksands OK431444
Thomas HøjsgaardDomnarvets GOIF670918
Ola JernströmAvesta OK8118118
Tony KarlssonIFK Mora OK330808
Pelle LandforsLustens OK343867
Tomas LöfgrenStora Tuna OK8196474
Joakim NilssonStora Skedvi IK SOFF44494
Tomas NormanLeksands OK9680122
Svein NygårdLillomarka OL887862
Fredrik PetrisiVästerbergslagens OL7660922
Ulf K. RaskIFK Mora OK640223
Mikael RingiOK Kåre437022
Mattias RobertsonCentrum OK28871
Pär StålVästerbergslagens OL7650415
Peter TorgénIstrums SK443286
Per WintherVästerbergslagens OL650618
Kalle ÖstgrenOK Kåre7640507
Robert ÖstlundSäterbygdens OK640607

D55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anita BodinGällstadbygdens SOK36217
Mia GustafssonOK Kåre620414
Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik38994
Katarina SundqvistOK Kåre42971
Eva SvanbergJärfälla OK9610904

H55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Michael BergkvistHällefors OK262164
Peter CederbergVänersborgs SK218296
Petter GullikstadRøros IL2077574
Björn JakobssonTäby OK1590130
Mikael JohanssonOK Skärmen2062724
Ulf MagnussonLeksands OK630210
Per SandbergSäterbygdens OK47097
Terje SchjølbergRøros IL977886
Frode SjøvoldRøros IL9040962

D60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnnersandOK Tyr402858
Britt FredrikssonKroppa IF42772
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb1561220
Gunilla LärfarsLeksands OK26939
Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9570121
Jannike WålbergOK Kåre36743

H60 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Erik BerglövFagersta OK18498
Allan EinarssonMalungs OK Skogsmårdarna351842
Jan EskilssonHaninge SOK354337
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Anders GedinSäterbygdens OK8171256
Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro560514
Leif GustafssonSäterbygdens OK939164
Bengt HameliusSäterbygdens OK858688
Sven-Erik LevinTierps SOK47396
Roger LindLeksands OK26936
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Sten-Olof MatssonLeksands OK2126161
Johnny NilssonStora Skedvi IK SOFF44495
Kenneth PetterssonJärfälla OK2104217
Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik38439
Gunnar SvanbergJärfälla OK9580719
Peter SvenssonAvesta OK29096
Henry VestergårdAlmby IK343564

D65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Britt Linnéa ErikssonSala OK8490502
Yvonne GalborgenEds SK2077507
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Lena HedmanHallstahammars OK1677476
Mona HullAlmby IK7510903
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF33834
Inger LindholmFjärås AIK28675
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Marit NilssonKils OK407217
Inger OnsbringEskilstuna OL259172
Gunilla PetterssonVästerviks OK10244

H65 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK9510700
Roland BergSäterbygdens OK1470414
Anders DahlgrenHagaby GoIF Örebro536679
Lars DahlströmVästerbergslagens OL36307
Harry EnbergVästerbergslagens OL19029
Göran ErikssonLustens OK528085
Kurt ErikssonVandrarringen9500821
Arvid GalborgenEds SK7012551
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Jan-Eric HellgrenNorbergs OK37268
Gunde HjalmarssonStora Tuna OK14867
Per-Åke HullAlmby IK519155
Inge HultmanKovlands IF226366
Johan KällmanNorbergs OK37144
Sven LarssonSärna SK259375
Jan LärfarsLeksands OK26940
Anders RobertssonAlmby IK510821
Tor TrøanHadeland OL1304150
Lars TörnblomHällefors OK46782
Anders Stefan VestlundOK Kåre402026

D70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro CarlssonAlfta-Ösa OK263362
Siv FrodinKöping-Kolsva OK1401307
Eva HalvarsonOK Kåre600321
Margareta LöfkvistBjursås OK1411852
Barbro MöllbergArboga OK1460627
Pirkko StenerhagVästerbergslagens OL37442

H70 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Åke AnderssonVästerbergslagens OL19032
Nils BoremyrKvarnsvedens GOIF OK7450328
Sven-Erik CarlssonAlfta-Ösa OK9470500
Anders ClaessonIFK Mora OK9460201
Jan Olof DahlströmBjursås OK1411860
Leif ErikssonHeby AIF403103
Östen ErikssonAvesta OK444190
Christer HellströmStora Tuna OK14959
Jan Olov JonssonTierps SOK47368
Hans KäckDalaportens OL43125
Royne LenngrenIK Jarl Rättvik246416
Jan LundOK Kåre42975
Sven-Åke LundbergIK Vikings OK9183776
Bernt LöfkvistBjursås OK1411862
Gunnar LöfkvistBjursås OK1411851
Mats MårtenssonStora Tuna OK14892
Inge PerssonOckelbo OK2059935
Torgny PetterssonVästerviks OK19656
Benny RendalenKorsnäs IF OK902968
Kjell-Åke RyenKroppa IF42766
Bengt StenerhagVästerbergslagens OL37411

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Irma BjärudVästerbergslagens OL262602
Lisbeth EurénAvesta OK18713
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK263335

H75 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Hans L AnderssonVästerbergslagens OL19030
Olle AnderssonIFK Mora OK42309
Rolf BjärudVästerbergslagens OL262601
Johnny BrandtHällefors OK46763
Sven Gustav DahlbergIK Jarl Rättvik10265
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
Janne JanssonMalungs OK Skogsmårdarna27457
Jan JohanssonIFK Hedemora OK888985
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Olle JohanssonIFK Hedemora OK44511
Lars-B LarssonOK Tyr707580
Nils MogrenHällefors OK46784
Sven NilssonMalungs OK Skogsmårdarna27481
Karl-Erik PerssonIK Vikings OK42060
Rune PerssonMalungs OK Skogsmårdarna27458

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar JohanssonFilipstads OK38372

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Charlie SvederDomnarvets GOIF2132199

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan AlinIFK Mora OK409269
Egil BrodénLeksands OK431441
Kerstin NorgrenDomnarvets GOIF2104235

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Leni AnderssonArboga OK2115886

Öppen motion 5 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anders HedlundGagnefs OK2104260
Jacob HedlundGagnefs OK2104261
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK8019459
Göran JuhlinGagnefs OK2104285
Therese SvederDomnarvets GOIF2132170
Anders SölscherKorsnäs IF OK1051221

Öppen motion 7 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Annika BengtssonOK Alehof1996877
Sussie BjörklundKvarnsvedens GOIF OK1011126
Maria Johansson LissGagnefs OK2104290
Bengt RobertssonAlmby IK570907
Alma SandVästerbergslagens OL7208376

Öppen motion 8 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Eva ElfvingDomnarvets GOIF828282
Göran ReinholdssonJärfälla OK7207646
Patrik SöderqvistOK Kåre750505

Annonser