Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Skärmjakten, dag 2, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Skärmjakten, dag 2, medel
Arrangörsorganisation: HJS-Vansbro OK
Datum: söndag 30 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 316 anmälda deltagare.

D21 Elit (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna BarkegrenOK Kåre961005
Elin DahlinDomnarvets GOIF810223
Eva ElfvingDomnarvets GOIF828282
Hanna ErikssonIFK Mora OK950202
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Emma JohanssonDomnarvets GOIF811007
Kristin Löfgren JohansenIFK Mora OK8220789
Olha PanchenkoIFK Mora OK502558
Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK732555

H21 Elit (17)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlexanderssonStora Tuna OK900907
Erik BjörklundOK Linné9940302
Jonas CarlssonStora Tuna OK9431492
Rikard ClaessonStora Tuna OK760314
Adrian DahlströmIFK Mora OK7149709
Kristian DahlströmIFK Mora OK890297
Daniel DuhlboIFK Mora OK8280296
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Martin HederskogIFK Umeå882011
Markus LangStora Tuna OK9830918
Mattias MårtsStora Tuna OK780622
Mathias NyströmNorbergs OK1178108
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF963411
Linus RappIFK Mora OK560219
Fredrik SturessonOK Alehof721012
Stefan SöderströmIK Vikings OK41170

D20 Elit (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia BerglundIFK Mora OK9991028
Cecilia DjerfVästerbergslagens OL980928
Erika DuhlboIFK Mora OK980330

H20 Elit (1)

NamnOrganisationBricknummer
Adrian LundbergIK Vikings OK8091227

D18 Elit (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina DjerfVästerbergslagens OL8182818
Ronja HuggForsa OK9101869

H18 Elit (2)

NamnOrganisationBricknummer
Zeb PalmHJS-Vansbro OK9000908
Samuel StålnäbbDomnarvets GOIF8010811

D21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria BoisMalungs OK Skogsmårdarna913001
Frida ErikssonLustens OK44435

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karin JohanssonGagnefs OK2104292
Alva RyttherVästerbergslagens OL9000529

D16 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonDomnarvets GOIF7100602
Ida BengtssonOK Alehof449230
Julia BergKFUM Örebro OK7030304
Sofia DjerfVästerbergslagens OL8113118
Lina HällstenStora Tuna OK2089268
Clara JohanssonOK Skärmen9100302
Frida JohanssonOK Skärmen9030905
Klara JohanssonVästvärmlands OK8001661
Isabella JoonsLeksands OK2041836
Lilian PalmHJS-Vansbro OK9020702
Olga RindeskogVästerbergslagens OL2060798
Alma SandVästerbergslagens OL7208376
Alma WallmanVästerbergslagens OL7208377

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BrandtDomnarvets GOIF8021231
Jesper JanssonVästerås SOK2107309
Christoffer LindgrenOK Kåre7962466
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL7020108

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna BergKFUM Örebro OK450023
Greta BladlundKarlsbyhedens OK1096940
Elsa BrandtDomnarvets GOIF8050920
Lovisa DjerfVästerbergslagens OL231308
Sanna HörnellDomnarvets GOIF2062020
Enni LundbergOK Kåre2065373

H14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Simon BerglundKarlsbyhedens OK1668681
Jakob CarlssonStora Tuna OK9431491
Anton ForsHJS-Vansbro OK431473
Joel GolsäterKorsnäs IF OK2077949
Isaak GustafssonVästerbergslagens OL7402873
Pontus HedbergKarlsbyhedens OK1803283
Elias HällstenStora Tuna OK2089055
Elias HörnellDomnarvets GOIF2062012
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK7170405
Olle WallmanVästerbergslagens OL7789755

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Nils SkymbergKFUM Örebro OK446036

D12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Klara BerglundKarlsbyhedens OK1946977
Tyra ElgesjöDomnarvets GOIF451243
Julia GellerbrandtMalungs OK Skogsmårdarna9663154
Elsa GolsäterKorsnäs IF OK2101801
Agnes GustafssonVästerbergslagens OL344093
Malin HållHJS-Vansbro OK452770
Alma JöhnemarkStora Tuna OK2075111
Nelly RindeskogVästerbergslagens OL2077272
Tilde SvederDomnarvets GOIF2104225

H12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Sebastian AlinIFK Mora OK2122015
Albin AnderssonArboga OK2115890
Edvin FridleiferGagnefs OK452108
Malte GranefeltOK Tyr8081118
Simon HansesGagnefs OK449654
Emil Höglund (uF18)IK Vikings OK8097156
Axel JohanssonHJS-Vansbro OK452760
Nils JohanssonVästvärmlands OK443698
Leo KristianssonHJS-Vansbro OK344271
Per PulkkinenLeksands OK2139721
Filip SköldDomnarvets GOIF342076
Olle VillmanHJS-Vansbro OK452767
André ÖstmanVästerbergslagens OL452646

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Elin ForsHJS-Vansbro OK343104
Lovisa HansesGagnefs OK452121
Tuva HällstenLeksands OK7081111
Lovisa KajsIFK Mora OK1150210
Moa KristianssonHJS-Vansbro OK341520
Ella SandVästerbergslagens OL343943
Maja SvederDomnarvets GOIF2104232

H10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BladlundKarlsbyhedens OK417304
Ville ElgesjöDomnarvets GOIF451229
Mikael GustafssonHällefors OK227083
Nils SernfältLeksands OK8019547
Erik StrömGagnefs OK2104283

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karin ElfvingDomnarvets GOIF8205100

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Dan ErikssonVästerbergslagens OL2077295

D40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Malena DernfalkVästerbergslagens OL244152
Jenny ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna782005
Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK451149
Helena WallmanVästerbergslagens OL9623711
Malin WiklundAlmby IK19145

H40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Hans AlinIFK Mora OK2122054
Martin AnderssonLeksands OK750614
Mikael BlessbornDomnarvets GOIF442096
Mattias BrandtHällefors OK46765
Andreas DernfalkVästerbergslagens OL2089112
Andreas ElgesjöDomnarvets GOIF2062046
Jörgen GranefeltOK Tyr1974107
Johan GustafssonVästerbergslagens OL342823
Fredrik HällstenStora Tuna OK42380
Mats HörnellDomnarvets GOIF7761022

D45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Sussie BjörklundKvarnsvedens GOIF OK1011126
Hillevi EkstrandVästerbergslagens OL439870
Anna ElgesjöDomnarvets GOIF2104212
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK711005
Kristin RamsellLeksands OK8280472
Anna-Karin SchmutzLeksands OK26928
Maria StrömbergAvesta OK214376

H45 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Christer CarlssonAlfta-Ösa OK730810
Per CarlssonStora Tuna OK9201447
Niklas ErikssonVästerbergslagens OL710101
Magnus HjorthDomnarvets GOIF8000506
Jonas HolmgrenVästerbergslagens OL7720728
Per HåstlundAlmby IK9731223
Fredrik N. JanssonVästerbergslagens OL19002
Tommy JohanssonVästvärmlands OK449163
Per LovangVästerbergslagens OL25092
Johan LundbergOK Kåre2072799
Hans NykvistStora Tuna OK2075146
Anders StrömGagnefs OK2104253
Stefan SöderholmOK Kåre2088673
Mats ThunwallFagersta OK428955
Peter ÖstmanVästerbergslagens OL7209755

D50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK9641228
Marie AlfredssonOK Tyr8070466
Elisabet ElmertoftNorbergs OK208927
Berit GummusIFK Mora OK8630877
Annelie JohanssonOK Skärmen343828
Lena LiljeforsAvesta OK249504
Lena PetrisiVästerbergslagens OL7680503
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL7650601
Carina SandbergSäterbygdens OK47094
Lotta StålVästerbergslagens OL7670521

H50 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Matz AnderssonLesjöfors SK661022
Krister BerglundKarlsbyhedens OK1903863
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK670528
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK681112
Tony KarlssonIFK Mora OK330808
Pelle LandforsLustens OK343867
Jan LindbergKorsnäs IF OK38856
Torbjörn Nilsson AlataloStora Tuna OK408902
Joakim NilssonStora Skedvi IK SOFF44494
Tomas NormanLeksands OK9680122
Svein NygårdLillomarka OL887862
Ulf K. RaskIFK Mora OK640223
Lars SkymbergKFUM Örebro OK448301
Pär StålVästerbergslagens OL7650415
Tomas SundqvistOK Kåre226925
Robert ÖstlundSäterbygdens OK640607

D55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anita BodinGällstadbygdens SOK36217
Mia GustafssonOK Kåre620414
Ewa LundbergIK Vikings OK438151
Gunnel RaskIFK Mora OK10776
Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik38994
Katarina SundqvistOK Kåre42971
Eva SvanbergJärfälla OK9610904

H55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Michael BergkvistHällefors OK262164
Petter GullikstadRøros IL2077574
Björn JakobssonTäby OK1590130
Mikael JohanssonOK Skärmen2062724
Mats JönssonKorsnäs IF OK9610407
Jan LindellLånghundra IF259515
Per SandbergSäterbygdens OK47097
Terje SchjølbergRøros IL977886
Frode SjøvoldRøros IL9040962
Torbjörn SöderlundLeksands OK1196101
Johan TryggIFK Mora OK12613

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnnersandOK Tyr402858
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb1561220
Gunilla LärfarsLeksands OK26939

H60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlmqvistVästerviks OK560611
Jan-Olof BjörklundBjursås OK1411857
Bosse EngborgHällefors OK417380
Ronnie ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna7206802
Jan EskilssonHaninge SOK354337
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK551223
Arne HolmerIFK Mora OK9540901
Roger LindLeksands OK26936
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Johnny NilssonStora Skedvi IK SOFF44495
Bengt RobertssonAlmby IK570907
Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik38439
Åke SundinHällefors OK46775
Gunnar SvanbergJärfälla OK9580719
Peter SvenssonAvesta OK29096
Mats WallmanVästerbergslagens OL7879371
Henry VestergårdAlmby IK343564

D65 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Britt Linnéa ErikssonSala OK8490502
Yvonne GalborgenEds SK2077507
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Lena HedmanHallstahammars OK1677476
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF33834
Ingrid LindLeksands OK26935
Annica Lindell LangVästerbergslagens OL510311
Marit NilssonKils OK407217
Gunilla PetterssonVästerviks OK10244

H65 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Roland BergSäterbygdens OK1470414
Anders DahlgrenHagaby GoIF Örebro536679
Harry EnbergVästerbergslagens OL19029
Göran ErikssonLustens OK528085
Arvid GalborgenEds SK7012551
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Jan-Eric HellgrenNorbergs OK37268
Gunde HjalmarssonStora Tuna OK14867
Per-Åke HullAlmby IK519155
Inge HultmanKovlands IF226366
Lasse KokkonenLångshyttans AIK OK8194281
Johan KällmanNorbergs OK37144
Hans-Erik LangVästerbergslagens OL531107
Sven LarssonSärna SK259375
Jan LärfarsLeksands OK26940
Thomas NybergAvesta OK249554
Anders RobertssonAlmby IK510821
Börje SanderLeksands OK26958
Tor TrøanHadeland OL1304150
Lars TörnblomHällefors OK46782
Kalle WegerfeltVästerbergslagens OL449739

D70 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro CarlssonAlfta-Ösa OK263362
Siv FrodinKöping-Kolsva OK1401307
Eva HalvarsonOK Kåre600321
Monica LarssonOK Tranan12065
Elisabeth LindholmDomnarvets GOIF33883
Inger LöfgrenStora Tuna OK14882
Margareta LöfkvistBjursås OK1411852
Barbro MöllbergArboga OK1460627
Lena WahssAvesta OK9480410

H70 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Sven-Olof AspLeksands OK42301
Kurt BodinGällstadbygdens SOK36356
Sven-Erik CarlssonAlfta-Ösa OK9470500
Anders ClaessonIFK Mora OK9460201
Jan Olof DahlströmBjursås OK1411860
Östen ErikssonAvesta OK444190
Paul Erik GlasbergVästerbergslagens OL37335
Hans GruddStora Tuna OK2119622
Christer HellströmStora Tuna OK14959
Hans KäckDalaportens OL43125
Sven-Åke LundbergIK Vikings OK9183776
Ulf LöfgrenStora Tuna OK14884
Bernt LöfkvistBjursås OK1411862
Gunnar LöfkvistBjursås OK1411851
Mats MårtenssonStora Tuna OK14892
Torgny PetterssonVästerviks OK19656
Kjell-Åke RyenKroppa IF42766
Magnus SäverosNilivaara IS209784
Lars-Erik TjäderIFK Mora OK37034

D75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Irma BjärudVästerbergslagens OL262602
Lisbeth EurénAvesta OK18713
Sonia JohanssonKvarnsvedens GOIF OK263711
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK263335

H75 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Hans L AnderssonVästerbergslagens OL19030
Olle AnderssonIFK Mora OK42309
Rolf BjärudVästerbergslagens OL262601
Johnny BrandtHällefors OK46763
Sven Gustav DahlbergIK Jarl Rättvik10265
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen2135798
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
Janne JanssonMalungs OK Skogsmårdarna27457
Jan JohanssonIFK Hedemora OK888985
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Olle JohanssonIFK Hedemora OK44511
Ove JohanssonOK Järnbärarna2095421
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Nils MogrenHällefors OK46784
Sven NilssonMalungs OK Skogsmårdarna27481
Folke NyströmVästerbergslagens OL37094
Svante NyströmVästerbergslagens OL304982
Karl-Erik PerssonIK Vikings OK42060
Rune PerssonMalungs OK Skogsmårdarna27458
Stig ÖstKorsnäs IF OK38043

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Inger Daniels-ÖstKorsnäs IF OK38750

H80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK8330304
Erik LindbergKorsnäs IF OK14926
Åke SundbergFagersta OK306991

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bo SandbergIK Jarl Rättvik36376

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim GustafssonHällefors OK227056
Charlie SvederDomnarvets GOIF2132199

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan AlinIFK Mora OK409269

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Leni AnderssonArboga OK2115886
Leo RyapolovIFK Mora OK777123

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AlmqvistKarlsbyhedens OK244604
Elsa NorgrenDomnarvets GOIF2062008

Öppen motion 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
David RindeskogVästerbergslagens OL2089147
Therese SvederDomnarvets GOIF2132170

Öppen motion 7 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Östen AnderssonVästerbergslagens OL37236
Annika BengtssonOK Alehof1996877
Camilla BerglundKarlsbyhedens OK1780814
Mathias BladlundKarlsbyhedens OK417327
Maria Johansson LissGagnefs OK2104290
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK8019459
Björn KajsIFK Mora OK1811223

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan SvederDomnarvets GOIF2132153

Annonser