Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Hallands 3-dagars

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Hallands 3-dagars
Arrangörsorganisationer: Halmstad OK / Laholms IF OK / OK Lindéna / Oskarströms OK / Simlångsdalens IF
Datum: fredag 13 juli 2018 - söndag 15 juli 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 506 anmälda deltagare.

H21 Lång (5)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar GustafssonIdefjordens SK880120
Anton KarlssonOK Kullingshof1902933
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad8242526
Marko Birk NielsenAalborg OK9182736
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630

D21 Lång (6)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AnderssonOK Kåre870504
Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK9940618
Emma BergmanOK Pan-Kristianstad8180991
Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK724601
Sofie JohanssonLøten o-lag850701
Amanda LeoBredaryds SOK9806090

D21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Amalie Snedker MosbækHolbæk OK8641006

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar AhlstrandVäxjö OK12313
Carl AlvelidKalmar OK42662
Simon EngelHässleholms OK8111094
Anton HemlinIK Uven880513
Jonas HemlinIK Uven14372
Johannes ItenOLC Winterthur8118811
Viktor TorstenssonÄtrans IF16771
Anders Winther MortensenOdense OK1417050

D21 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AlbinssonBredaryds SOK25426
Anna AlgotsonMotala AIF OL900126

H21 Kort (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anton BacklundSäterbygdens OK9910222
Nicolai KrabekOdense OK1411608
Albin Olausson AlgotsonMotala AIF OL9921108
Peter M. SigvardtOdense OK1416985
Asker ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK888946
Esben ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK1402979
Sune ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK1402970

D20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Alice HultinOK Löftan9800528
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Aurora MoholthKongsberg OL990908
Elin WihlborgOK Gynge9904200

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Benjamin SturekSOK Viljan9999092

D18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1470465
Johanna NilssonKungälvs OK8000511

H18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Filip BengtssonOK Orion8001337
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
David NeroNässjö OK12559
Adrian VartiaOK Löftan9011128

D17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Martina SundelinOK Orion1401354

H17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav ClassonOK Stigen421783

D16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Maja BergqvistKorsnäs IF OK1127615
Sigrid Høyer StaugaardFIF Hillerød661661
Emma IsidorssonOK Vivill443511
Ebba LindOK Skärmen9020220
Emma LingIK Hakarpspojkarna9193710
Märta LjungbergSjövalla FK9020219
Nicolina MobergOK Tyr8020605
Konstanse MoholthKongsberg OL1399771
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Anna SvarfvarSjövalla FK264137
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK2078174
Emely WeihartHestra IF9021003

H16 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK8030712
David AlménTrollhättans SOK8030415
Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK1020312
Arvid EkströmStenungsunds OK7030208
Jacob GrahnIK Uven9991337
Asger HolmbergFIF Hillerød8170202
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg9030829
Rasmus JohanssonOK Stigen9538774
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Jakob LundbergTolered-Utby Ol-klubb452875
Theis MunktvedAllerød OK8640535
Pelle NilssonOK Linné9997900
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
Johan VinbladLunds OK7020514

H16 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav KarlsrydOK Löftan2123418
Erik SundelinOK Orion1401311

D14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Moa BergqvistKorsnäs IF OK1240505
Lovis BergstrandBrattås CK2075306
Lilly ChristieSnättringe SK1420215
Lovisa DufvaSundsvalls OK2077261
Maja GraadIF Rigor9040324
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg451439
Smilla LennartssonNässjö OK2075322
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Ella PetterssonSävedalens AIK8051216
Elina ReinholdssonOK Alehof8042004
Linda SahlinNässjö OK7960602
Jennifer StigssonTrollhättans SOK439925
Amanda Ström EckerlidSävedalens AIK9202077

H14 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Victor BeischerIK Uven8040530
Isak BengtssonOK Lindéna8001336
Oskar BlomOK Löftan9143404
Axel BrönnestamOK Gipen451123
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Alwin EinarssonKungälvs OK9990906
Victor EricssonHelsingborgs SOK2066532
Gustav L. HolmbergFIF Hillerød8150404
Victor HörnquistAnderstorps OK9451854
Isak JohanssonOK Gisle7051007
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna660555
Anton KnollBielefelder TG8040604
Valle LarssonIF Thor2065283
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb7887788
Jonathan Birk NielsenAalborg OK8162432
Erik OlssonFK Åsen452403
Albin PaulssonOK Löftan9051125
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122100
Benjamin ReulOK Orinto2058842
Emil SeldénIF Rigor9201460
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Arvid SkeppSävedalens AIK9040805
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Albin SundströmHestra IF450564
Erik SüdhoffBrattås CK451958
Edvin TolestamIF Rigor2075494
Tom WeihartHestra IF9051121
Melker ÅkessonOK Landehof8040721

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva JohanssonNässjö OK2095452

H14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Adam BromsFK Friskus-Varberg1050216
Martin G. DybvikStokke IL

D12 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Lilly AxelssonJönköpings OK451945
Molly BergstrandBrattås CK2075333
Kerstin ChristieSnättringe SK1420208
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Linnéa EdvardssonEksjö SOK9454776
Hilma EkströmStenungsunds OK7070604
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg247828
Annkathrin KnollBielefelder TG9180106
Tilde LennartssonNässjö OK2075312
Julia LönnHalmstad OK2074539
Emy PetterssonIK Gandvik2106300
Wilma ReinholdssonOK Alehof8061007
Frida SkoglundUlricehamns OK2101656
Ebba SkullmanLinköpings OK435795
Ebba StenhagNässjö OK2078090
Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK446206
Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK446217

H12 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Alvar AlexanderssonIF Rigor2107137
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared1402399
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Simon GrahnIK Uven8061337
Frederik HolmbergFIF Hillerød2065755
Viggo HolmbergOK Tylöskog8060929
Noah KorallMotala AIF OL670211
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Adam NeroNässjö OK660902
Isak NilssonOK Landehof2077936
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122085
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216
Emil SkeppSävedalens AIK9070823
Edvin SonedahlOK Landehof2087063
Torbjørn Høyer StaugaardFIF Hillerød7208284
Axel Ström EckerlidSävedalens AIK9555000
Simon TolestamIF Rigor2101829
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1410854
Erik WihlborgOK Gynge9060824
Calle WärnOK Skogshjortarna1071222

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Nanna SundelinOK Orion1401388

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jens G DybvikStokke IL

D10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Evelina BjörkmanKungälvs OK11506
Elly EinarssonKungälvs OK9102627
Molly GraadIF Rigor2075345
Vera HöglundSjövalla FK2088301
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg451497
Elsa KorallMotala AIF OL923010
Sara LönnHalmstad OK2066289
Linnea NilssonOK Landehof2095375
Agnes PaulssonOK Löftan9081011
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122063
Hilma TrofastJönköpings OK8078008
Nikki WeihartHestra IF1111199

H10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg2126055
William BjörnbeckerSjövalla FK9080121
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Alexander DufvaSundsvalls OK41920
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Gustav KarlssonUlricehamns OK9091209
Ludvig LindenauOK Alehof2115580
Herman PetterssonSävedalens AIK8080422
Melker SundströmHestra IF450570
Hugo TolestamIF Rigor2101816
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415658
Oscar WärnOK Skogshjortarna1100120

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AhlstrandVäxjö OK7016608
Jenny EkströmStenungsunds OK448859

H35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AnderssonSjövalla FK9790201
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag9200289
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK9800117
Marcus KvarndalUlricehamns OK8100300

D40 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AlexanderssonIF Rigor2109306
Karin AlthoffKungälvs OK2041859
Therese BergqvistKorsnäs IF OK770317
Anna BerlinKungälvs OK9750113
Anneli ChristieSnättringe SK2123474
Marie GrönlundLunds OK771218
Jenny JohanssonOK Gisle7602060
Anna KorallMotala AIF OL8060811
Anna LennartssonNässjö OK2077916
Anne Mølgaard NielsenOdense OK1416997
Helene NilssonOK Linné18645
Eva PerssonVäxjö OK434131
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122089
Agnes PetterssonSävedalens AIK28465
Katrin SkeppSävedalens AIK740403
Johanna SundströmHestra IF2063882

H40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik CorneliussonOK Löftan8310778
Rasmus GrönlundLunds OK780709
Mats GustafssonGöteborg-Majorna OK806070
Daniel HägerstrandKungälvs OK9760418
Thies KnollBielefelder TG9200008
Bo Birk NielsenAalborg OK9101009
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122072
Martin PetterssonSävedalens AIK740325
Mikael PetterssonIK Gandvik2106282
Mikael TrofastJönköpings OK8078078
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415661
Mathias WärnOK Skogshjortarna1070420

D45 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BeischerIK Uven2057250
Jeanette BlomOK Löftan2062005
Malin BrorsonOK Nackhe8081828
Malin ClassonOK Stigen421782
Martina Dahlström StigssonTrollhättans SOK7207655
Anna GrahnIK Uven444011
Maria HarrieLunds OK19824
Heidi HolmbergFIF Hillerød2065750
Camilla HolmqvistOK Stigen404056
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna450485
Caroline KnollBielefelder TG9010972
Dorthe MunktvedAllerød OK8621007
Eva OlssonFK Åsen7207836
Katarina SundelinOK Orion9650108
Christina SüdhoffBrattås CK2132115
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Camilla WeihartOK Orinto700414
Jenny VinbladLunds OK991100

H45 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AderstedtKungälvs OK9730526
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Erik BengtssonFK Åsen696669
Thomas BergstrandBrattås CK2075419
Daniel BjärsvikIK Hakarpspojkarna710721
Fredrik BrorsonOK Nackhe8498771
James ChristieSnättringe SK2107411
Anders EdvardssonEksjö SOK710909
Robert HjelmVimmerby OK701031
Frank K. HolmbergFIF Hillerød1402985
Ulf JohanssonOK Gisle7005180
Magnus JonssonSundsvalls OK730321
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna1010031
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Lars MunktvedAllerød OK8620920
Morten Mølgaard NielsenOdense OK1417067
Mattias NilssonOK Linné7907034
Sven OlssonKorsnäs IF OK720614
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb7672080
Johanes Schulte SüdhoffBrattås CK405544
Filip SjöforsOK Älme7000137
Anders SundelinOK Orion9700716
Pär SvenssonStenungsunds OK345327
Nikolay SytovMosmeridian8260000
Brett WeihartHestra IF909558
Magnus WihlborgOK Gynge9700726
Joakim ÅkessonOK Landehof2048799

D50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrika BacklundDalaportens OL652612
Hanne FoghFSK Orientering7011222
Sara HektorJärla Orientering686688
Helena KarlssonNässjö OK2093498
Anna KullbergLinköpings OK7651016
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Kristina LindOK Skärmen2062775
Wenche LindløvSarpsborg OL330838
Anna Nero NordmarkNässjö OK680720
Louise NilssonJärfälla OK7071257
Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK262667
Lena StrömbäckLinköpings OK662966
Åsa Wadensjö LeoBredaryds SOK1396222

H50 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Olof AnderssonOK Tyringe651204
Magnus BacklundSäterbygdens OK7640114
Torbjörn GrahnIK Uven444019
Bo HallbergFalköpings AIK OK8061217
Magnus HektorJärla Orientering640119
Jonas HultinOK Löftan9800110
Øystein JensenSarpsborg OL1470576
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg8080566
Mikael JungbjerGöteborgs SK14167
Johan MarsMarkbygdens OK675572
Mikael MartinssonFalkenbergs OK402864
Magnus NiklassonFalköpings AIK OK36330
Hans NilssonKungälvs OK2048652
Ulrik OlssonBrattås CK9650906
Stefan PålssonSkåneslättens OL930629
Stefan SpetzUlricehamns OK262666
Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL10508
Tomas StigssonTrollhättans SOK435331
Per WintherVästerbergslagens OL650618
Johan ZettergrenGöteborg-Majorna OK443359

D55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnderssonUlricehamns OK43027
Eva CarlssonJönköpings OK2107343
Berit DanielsenIL Tyrving590808
Claudia GreinerOC-DK Muenchen2266
Carin GustafssonJönköpings OK17845
Agneta JohanssonRydboholms SK41493
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Gunilla MartinssonFalkenbergs OK402861
Mona OlssonBrattås CK9610613
Britta SahlinVänersborgs SK610126

H55 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Per AnderssonUlricehamns OK631031
Anders AxelssonOK Skogsvargarna2106206
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Mikael BacklundDalaportens OL621404
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL17434
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL9201721
Phil ConwayGuildford Orienteers2059633
Sven-Erik DahlbergIK Trenne Ullared1402371
Sven EdvardssonSundbybergs IK7587333
Johan FalkUlricehamns OK205380
Martin GreinerOC-DK Muenchen2260
Leif HagmanIK Uven331796
Leif HelgmanOK Tyr610508
Alan HoneyBOK7654654
Roy JohanssonOK Skogsvargarna1341008
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Niclas MobergOK Tyr9020605
Göran SvenssonAlfta-Ösa OK17362
Arne SääfGudhems IF38305
Jan ThiesenHolbæk OK420166
Hans WedbergSjövalla FK2101680
Magnus WideFrölunda OL26162

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lena FromIK Stern8000715
Lene HansenHerlufsholm OK1308010
Elisabeth Hjertqvist JohanssonAvesta OK38622
Monika NilssonOK Alehof1581107
Katarina SjöholmMullsjö SOK249613
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307

H60 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael ByströmJärfälla OK9560415
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Per Kristian EkebergIL Tyrving560406
Ingmar EkelövSkåneslättens OL561106
Roy GjerdingOK Moss582495
Jörgen KarlssonAttunda OK2107209
Kjell NeroNässjö OK541106
Anders NissarJärfälla OK2093682
Lars RunessonOK Vivill582612
Kennet SandströmOK Stigen27714
Frede ScheyeHerlufsholm OK7508016
Bengt SvenssonOK Gisle452999
Lennart VamlingFrölunda OL362508
Erik ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK17159

D65 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Titti BergendahlOK Måsen9520605
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Gunnel GillenäsKristinehamns OK28937
Kerstin GustafssonOK Gränsen17895
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Karin LarssonOK Kompassen9500417
Carol SandsBOK8242318
Kerstin SvenskOK Hällen510627

H65 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AlfredssonUddevalla OK520210
Lars-Inge AnderssonOK Räven36860
Arne BogrenOK Vivill19689
Anders DahlgrenHagaby GoIF Örebro536679
Kim FolanderFSK Orientering7207947
Peter FoppenMinor5753
Lars GustafssonOK Gränsen17897
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna247544
Björn JägerströmIK Uven14350
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Björn NilssonOK Nackhe25274
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Paul NorénOK Södertörn944415
Tomas OlaussonAskersunds OK682416
Gert OlssonTockarps IK258594
Oke PeltolaTurun Suunnistajat7211104
Tim SandsBOK9531171
Pelle SkullmanLinköpings OK9520520
Ulf SvenssonOK Njudung536373
Hans TrofastTenhults SOK526837

D70 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna505560
Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK25754
Ulla-Britt FlansbjerKinnaströms SK17415
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Vega SlottnerJönköpings OK28051

H70 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Carl-Eric AnderssonFjärås AIK262658
Lennart BohmanKarlskrona SOK16850
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Bengt BörjessonOK Alehof11508
Jan FlansbjerKinnaströms SK17416
Weine FredrikssonKFUM Örebro OK1947081
Christer GillenäsKristinehamns OK28936
Anders JohanssonAvesta OK9441208
Stig LandstorpOK Tor7460126
Göran LarssonOK Kompassen600109
Dag LorénOK Frisene501513
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Frank MensinkMinor994111
Jørgen Chr. NielsenFIF Hillerød202080
Sören SvenssonSjövalla FK302450
Bengt SörensenJönköpings OK28038
Ove ThorssonIK Trenne Ullared578285

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonor GrönvallKFUM Örebro OK16116

H75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Leif CarlssonGällstadbygdens SOK25749
Mogens JensenHolbæk OK681674
Holger MikkelsenOdense OK2075097
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995
Kay SvenssonOK P49430630

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gunni EkbergÄtrans IF10038

H80 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Rune BengtssonRonneby OK12373
Roland BrandshageSävedalens AIK14727
Bernt PeterssonAlvesta SOK7061028
Håkan SkogumMarkbygdens OK17091

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henrik HallbergIK Uven14328

D21 Motion (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna KarlssonUlricehamns OK9830502

H21 Motion (1)

NamnOrganisationBricknummer
Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad9402150

D40 Motion (8)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AxelssonJönköpings OK28659
Anikken G. DybvikStokke IL
Ulla EinarssonKungälvs OK9990419
Karin HemmingsVimmerby OK33675
Pernilla LundbergIK Gandvik2058965
Karin NorlanderOK Nackhe981936
Hanna Pansell EdvardssonEksjö SOK9770417
Jeanette PerssonOK Löftan9750806

H40 Motion (5)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus ClassonOK Stigen421781
Kenneth DybvikStokke IL
Tommy ErikssonNässjö OK2093489
Tony HolmbergOK Tylöskog8343434
Oskar SvarfvarSjövalla FK2088307

D50 Motion (8)

NamnOrganisationBricknummer
Monica BrönnestamOK Gipen451125
Elisabet DahlbergIK Trenne Ullared1402372
Bibbi GustafssonOK Gipen451105
Anna HagmanFjärås AIK443275
Anna Martinsson-KarlssonStockholmspolisens IF OF36017
Hilde MoholthKongsberg OL1399790
Eva NilssonKungälvs OK450858
Annika WessmarkOK Flundrehof419721

H50 Motion (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AnderssonTrollhättans SOK610310
Magnus HagmanFjärås AIK443299
Jon MoholthKongsberg OL1399787

D60 Motion (2)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro LiljequistHeleneholms IF17724
Gunilla SandströmOK Stigen27712

H60 Motion (1)

NamnOrganisationBricknummer
Göran LiljequistOK Älme1463986

Inskolning (4)

NamnOrganisationBricknummer
Benjamin KrabekOdense OK1422364
Mio KvarndalUlricehamns OK263624
Mikkel Mølgaard NielsenOdense OK
Adam NorlanderOK Nackhe15736

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea DufvaSundsvalls OK2104400
Erik HägerstrandKungälvs OK253871
Benjamin Birk NielsenAalborg OK8306609
Alma TrofastJönköpings OK8078010

U2 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg2123600
Joel BjörkmanKungälvs OK2062139
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared1402388
Arvid HägerstrandKungälvs OK234504
Minna KvarndalUlricehamns OK500600
Vidar LarssonIF Thor2083975
Magnus Mølgaard NielsenOdense OK1416974
Anders SigvardtOdense OK1416976
Malte StenhagNässjö OK2095123

Öppen motion 3 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lil AlfredssonUddevalla OK551741
Ellen HeymanIF Rigor2075491
Johanne KrabekOdense OK1417064
Liv LindOK Skärmen2062773
Anna LindenauOK Alehof2112552
Ellen Winther MortensenOK Pan Århus302022
Charlotte RennuitOdense OK
Alice SigvardtOdense OK
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1270313
Krister WessmarkOK Flundrehof7972258

Öppen motion 4 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg
Jörgen StenhagNässjö OK2095134
Anneli WihlborgOK Gynge28961

Öppen motion 5 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg2119723
Anna-Karin BromsFK Friskus-Varberg2101535
Per LennartssonNässjö OK2075497
Åse NilssonOK Landehof444074
Robin NyqvistKungälvs OK7890522
Kjell RehnströmOK Reftele28655
Annette SeldénIF Rigor446166
Charlotte StenhagNässjö OK2078071
Lea TaraldsvikSarpsborg OL2083987
Sven TolestamIF Rigor2101819
Göran TörnbergOK Skogsvargarna2054985
Katarina VartiaOK Löftan9701027

Öppen motion 6 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ian McKenzieUringa Orienteers1400067

Öppen motion 7 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Olof BjörkmanKungälvs OK2085399
Marie EckerlidSävedalens AIK263504
Martin EnströmTrollhättans SOK1522522Etapp 1, medel, Etapp 3, lång, jaktstart
Björn Ketil HansenSarpsborg OL2083991
Annika IsidorssonOK Vivill225774
Kajsa IsidorssonOK Vivill8225797Etapp 1, medel, Etapp 2, lång
Anders LarssonOK Landehof439703
Klas SkogOK Gipen451146
Thomas VinbladLunds OK340605

Öppen motion 8 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emma BacklundSävedalens AIK940410
Linda CorneliussonOK Löftan7781229
Lars HarrieLunds OK9681114
Maria Høyer StaugaardFIF Hillerød500121
Pontus KastrupFK Herkules2089481Etapp 1, medel
Jesper Skovsborg MortensenHvalsø OK302021
Preben MortensenHvalsø OK347338

Öppen motion 9 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrik StaugaardFIF Hillerød701070

Annonser