Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Gällstads medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Gällstads medel
Arrangörsorganisation: Gällstadbygdens SOK
Datum: lördag 5 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 419 anmälda deltagare.

D21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BrodinSävedalens AIK2060847
Elin ClassonOK Orinto952323
Elin HanssonHjobygdens OK29160
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering771114
Filippa JohanssonJönköpings OK957344
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Leena Kuusipohja JohanssonLahden Suunnistajat-3718853
Hanna LindströmOK Tranan970903
Anna RunessonOK Vivill19685
Filippa SpånérSävedalens AIK941234
Erika ÅkessonMarkbygdens OK730108
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK530108

H21 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Michal BestaJönköpings OK920674
Erik ClassonOK Orinto1420202
Erik HanssonBredareds IF9890521
Victor HelgessonHestra IF567899
Daniel HåkanssonOK Gränsen2077543
Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering866866
Johan IngemarssonHestra IF29954
Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna781207
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK1050784
Marcus KvarndalUlricehamns OK8100300
Jonas LundgrenStora Tuna OK881226
William LundstedtMullsjö SOK8009097
Jesper NilssonUlricehamns OK910405
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Fredrik RosénJönköpings OK780625
Hugo StrömMullsjö SOK9910518
Johan TörnrothHestra IF891026
Johan WinteråsVästerbergslagens OL1423481

D18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Nora AronengHestra IF7010603
Ida HelgessonHestra IF9417601
Vendela LönkvistOK Vivill8010316
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614

H18 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel AnderssonFjärås AIK423232
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Petter BergstedtMarkbygdens OK9102775
Axel BlomFrölunda OL7000702
Hugo JohanssonOK Reftele9040421
Klas JohanssonOK Tranan9000802
David NeroNässjö OK12559
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK1010908

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia ElverlindOK Tranan9030927
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb9900414
Elin JohanssonGudhems IF1021006
Malin KindbomIF Hagen436003
Emilia ÖsterlundIK Ymer7204059

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AhlénIF Hagen445469
Anton BlomqvistMarkbygdens OK641310
Ludvig CarlbomUlricehamns OK9100202
Albin GenbergUlricehamns OK1420191
Simon HermanssonGudhems IF1030416
Anton LundOK Skogshjortarna433708
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lina JohanssonBredareds IF

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus ElmquistBredareds IF442076

D14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Stina AnderssonAnderstorps OK2095352
Matilda AspIFK Göteborg Orientering2119352
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Stella BurénIK Ymer440892
Vega EnellJönköpings OK1013071
Anna GenbergUlricehamns OK1422640
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Maja NordinUlricehamns OK354069
Wilma PetterssonOK Kullingshof444578
Julia WesthMullsjö SOK7040326
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

H14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Erik GullbrandIF Hagen2112488
Alfred HallqvistUlricehamns OK451503
Joel HolmbergUlricehamns OK2059083
Isak JohanssonOK Gisle7051007
Liam JohanssonIF Hagen9040306
Oliver JohanssonBredareds IF435764
Lukas KlangUlricehamns OK1422635
Rasmus LarssonBredareds IF551117
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Elias ThunbergOK Vivill443515
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Simon WesthMullsjö SOK7151017

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Wilma OlssonOK Tranan12333
Vilda PerssonIK Hakarpspojkarna1040808

H14 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elias DahlqvistOK Gränsen441688
Albin ElmquistBredareds IF2093313
Ludvig KarlssonBredareds IF
Aron MolanderOK Gränsen441637

D12 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Elin BlomqvistMarkbygdens OK1441310
Emilia ElverlindOK Tranan9060717
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Helena ErikssonUlricehamns OK2101667
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Agnes JohanssonIF Hagen9060218
Kajsa LarssonBurseryds IF362046
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Ella PetterssonOK Kullingshof208071
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Edit TreptowAnderstorps OK451852
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Alice WernklevIK Ymer1060607
Irma WesthMullsjö SOK7070412

H12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar Andrén SkoglundOK Vivill443504
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK302620
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
William JosefssonOK Kullingshof2093527
Erik KindlundOK Tranan364896
Edvin LennartsonUlricehamns OK2088546
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Melvin LundOK Skogshjortarna433701
Alvin LönkvistOK Vivill2089048
Adam NeroNässjö OK660902
Olle NordinUlricehamns OK12464

H12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Joar BlomqvistBredareds IF7070713
Viggo PerssonIK Hakarpspojkarna1160626

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Vera DahlbergJönköpings OK787341
Vera FolkestadAnderstorps OK451855
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering354392
Alice LarssonBredareds IF435761
Meja PetterssonOK Kullingshof452866
Hilma TrofastJönköpings OK8078008

H10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Albin ThunbergOK Vivill443518

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa GassnerUlricehamns OK2089257

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas ClaessonOK Kullingshof202453
Magnus GassnerUlricehamns OK2089407
Niklas JambrénGöteborgs SK262732

D40 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Nina AhlénIF Hagen445426
Malin AnderssonUlricehamns OK1422648
Susanne AxelssonJönköpings OK28659
Susanne BiörsOK Tranan760028
Katarina EnbomVänersborgs SK9761202
Maria IngemarssonHestra IF29951
Jenny JohanssonOK Gisle7602060
Christine LundOK Skogshjortarna450489
Jenny MartinssonJönköpings OK7776913
Maria Rosén ThelinJönköpings OK740104
Annika WesthMullsjö SOK7750604

H40 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus BoivieVaggeryds SOK1595159
Robert EnbomVänersborgs SK9760229
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF740419
Johan PerssonUlricehamns OK25706
Conny RantzowHestra IF771210
Joakim SpångbergIK Hakarpspojkarna2119897
Magnus SundmarkIK Gandvik8016321
Per ThunbergOK Vivill443519
Mikael TrofastJönköpings OK8078078
Peter WernklevIK Ymer7771114

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna AspIFK Göteborg Orientering13959
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Johanna HallqvistUlricehamns OK451502
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb1720727
Annika JohanssonOK Tranan616851
Ulrika KindlundOK Tranan9720311
Ulrika LjungIK Ymer1141415
Kajsa NordinUlricehamns OK512464

H45 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Greger AhlénIF Hagen445497
Thomas AnderssonOK Tranan710600
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Tobias Den BraverOK Gränsen8400048
Johan ElmquistBredareds IF442055
Anders HolmbergOK Vivill43795
Stefan HåkanssonIK Ymer2041896
Martin JakobssonHammarkinds OK7204899
Kenneth JohanssonOK Tranan700915
Ulf JohanssonOK Gisle7005180
Anders KindbomIF Hagen25795
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Torbjörn LönkvistOK Vivill2089038
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208

D50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg262377
Ing-Marie AronengBredareds IF44447
Susann BerntssonOK Reftele28643
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK9009693
Maria HolmbergJönköpings OK445466
Anna JohanssonJönköpings OK9650706
Helena JohanssonOK Gisle8230563
Gunnel SvenssonOK Tranan640212
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK246022
Lena TuressonBurseryds IF1967083
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK9670715

H50 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna18603
Stefan AronengHestra IF7651216
Richard BlomFrölunda OL650913
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK302617
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg352499
Claes HagstrandLerums SOK670709
Lars HelgessonHestra IF8162274
Jan HildingHestra IF1414485
Håkan JohanssonGudhems IF36237
Kjell JohanssonIF Hagen2072796
Per JohanssonOK Reftele28639
Graham KempGöteborg-Majorna OK33362
Anders LarssonHammarby IF OF1670507
Jens LindströmTibro OK341026
Bengt OlssonIK Hakarpspojkarna1553158
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna9680706
Jan SkoglundOK Vivill443503
Jan TuressonBurseryds IF650723
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering7670531
Peter ÖstenssonOK Tranan443694

D55 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Marie AnderssonTenhults SOK27979
Eva CarlssonJönköpings OK2107343
Marianne HanssonBredareds IF610304
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Helena LarssonHestra IF25363
Jane MelinGöteborg-Majorna OK7600927
Annika PeterssonBurseryds IF29445
Lena RunessonOK Vivill9590412
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK600115
Christina SöderblomÄtrans IF600802
Lena ThuressonRydboholms SK18869
Anne TuressonBredaryds SOK25404

H55 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AttforsSävedalens AIK610307
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Christer BorgGöteborg-Majorna OK9110619
Jonas BornetunSkillingaryds FK7630808
Johan ByströmKFUK-KFUM Göteborg26198
Clas BörjessonIK Uven8337777
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Pär ClaessonSävedalens AIK721000
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK234493
Gunnar GustavssonOK Reftele28633
Bosse HaglundBredareds IF1962831
Roger HallgrenIFK Göteborg Orientering354390
Per-Gunnar JohanssonOK Reftele9621123
Lennart JosefssonRydboholms SK7600928
Kent KlassonHestra IF888863
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Hans MelinGöteborg-Majorna OK9620325
Jan-Eric RemängMullsjö SOK351748
Stefan SvenssonBredaryds SOK7630921
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK246016
Håkan WåhlanderFrölunda OL239875
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK9030463
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK17083

D60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Monica AbrahamssonGudhems IF540201
Maria AnderssonBredaryds SOK409705
My EngströmLerums SOK30160
Anne JohanssonOK Tranan13738
Marianne KlassonUlricehamns OK7570826
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Gunilla LarssonBredareds IF1570415
Monica MartinssonOK Tranan540504
Katarina SjöholmMullsjö SOK249613
Ann SvärmOK Gisle7080657

H60 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AnderssonUlricehamns OK9101531
Svante BjurgrenIK Hakarpspojkarna1560511
Martin EickhoffSävedalens AIK405542
Jörgen IvarssonHestra IF9581202
Mikael JohanssonOK Gisle8111257
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK9540930
Jan-Ola KarlssonOK Njudung2059178
Bengt KlassonUlricehamns OK7580108
Lennart LarssonJönköpings OK9550413
Per-Olof LarssonHestra IF525371
Kjell NeroNässjö OK541106
Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK14044
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Thomas SjöholmMullsjö SOK249615
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK1570804
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK550401
Sven SundströmBredareds IF2088949
Bengt SvenssonOK Gisle452999
Arne SvärmOK Gisle7540419
Owe TörnrothHjobygdens OK9560619

D65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin GustafssonOK Gränsen17895
Marion HallstenUddevalla OK1500423
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Margareta JohanssonHalmstad OK7520808
Monica KnutssonSävedalens AIK520616
Ann-Christin LarssonOK Frisene42844
Britt-Marie LarssonSOK 681950061
Inger LindblomOK Orinto14212
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK25473
Marianne SjöbergOK Gränsen17888

H65 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlbinssonBredaryds SOK520922
Håkan AnderssonMarkbygdens OK7521201
Jan AnderssonFjärås AIK423231
Hans EkbergTrollhättans SOK1531029
Jan-Åke EmilssonGudhems IF530316
Kent ErikssonLerums SOK446293
Per FredrikssonOK Skogshjortarna500410
Lars GrehnMullsjö SOK8420823
Bernhard GrenaboHjobygdens OK1951607
Lars GustafssonOK Gränsen17897
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Kent JogelandIK Ymer347460
Per-Ola JohnssonOK Kullingshof17298
Björn JägerströmIK Uven14350
Sören KarlssonMullsjö SOK9609007
Anders KumlinIK Ymer1501114
Lars LarssonOK Frisene42845
Jan LenhammarOK Gränsen530604
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Stefan MillegårdSävedalens AIK511004
Håkan OlssonHjobygdens OK13656
Torbjörn OlssonGöteborg-Majorna OK14031
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Ulf SvenssonOK Njudung536373
Hans TrofastTenhults SOK526837
Kenneth WalterssonBredaryds SOK25444
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared1402373

D70 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna505560
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18609
Barbro BörjesonOK Skogshjortarna19601
Evy GabrieliiBredareds IF2093301
Kristina JohanssonVänersborgs SK26609
Rosa JohanssonIK Uven14373
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Margareta LarssonOK Njudung727645
Monica LarssonOK Tranan12065
Ulla LingJönköpings OK2078062
May-Sofie OlssonForserums SOK29816
Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK14043
Vega SlottnerJönköpings OK28051
Marianne SöderbergIFK Lidingö SOK15104
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Leif BjörkmanIK Ymer342347
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Staffan DittmerIK Hakarpspojkarna504810
Ingemar GustafssonBottnaryds IF443226
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Benny IvarssonFjärås AIK19235
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK807547
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK25756
Lars-Olof PetterssonOK Tranan404397
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK30793
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK28526
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK14122
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan450655
Rune SandbergUddevalla OK550523
Åke SjöbergOK Gränsen17887
Göran SvanBorås GIF7511772
Sören SvenssonSjövalla FK302450
Bengt SörensenJönköpings OK28038
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Lars WürsigJönköpings OK421587

D75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10266
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK28059
Ingrid HermanssonIK Ymer9431010
Mariann KjellbergBredareds IF36465
Ulla LindheIK Stern7201252
Inga PerssonOK Skogshjortarna14612
Gunnel SvenssonIK Ymer28463

H75 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Birger AronssonBredareds IF44441
Lars FinbomOK Landehof14594
Lars FranssonBottnaryds IF28228
Åke GatelidOK Skogshjortarna2083775
Gunnar GrönkvistBottnaryds IF28230
Bo GustafssonOK Gränsen27696
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Stig JohanssonMarkbygdens OK28527
Hans KarlssonOK Orinto19115
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Erland LingJönköpings OK2057367
Alf OlssonForserums SOK29815
Bengt OlssonMarkbygdens OK18406
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995
Arne SvenssonOK Njudung345319
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer28464
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

D80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Vivi-Anne BylundRydboholms SK2123820
Gunnel BörjessonIK Uven8652919
Gunni EkbergÄtrans IF10038
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476

H80 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Rune AhlanderJönköpings OK37647
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Gunnar BylundRydboholms SK225123
Sten HjelmOK Tranan12445
Bernt JohanssonOK Gisle205365
Lennart KammenhedJönköpings OK409290
Per LarssonJönköpings OK409289
Sven-Erik LundAnderstorps OK2050934
Göran OlofssonFjärås AIK1371107
Erland OlssonDalsjöfors GoIF343249
Kurt RydinOK Tranan12446

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ville GassnerUlricehamns OK
Mio KvarndalUlricehamns OK263624

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Minna KvarndalUlricehamns OK500600

U2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes BlomqvistBredareds IF1100812
Gustaf IngelsboOK Tranan9100415
Elsa PalmqvistOK Tranan1100216

Öppen motion 3 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla ElmquistBredareds IF2093332
Sofia EnellJönköpings OK2109192
Ann-Helen JohanssonOK Reftele218237
Åsa PetterssonOK Kullingshof452876
Ulf SkogmanMarkbygdens OK203817

Öppen motion 5 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Maria LarssonBurseryds IF2089345
Lisa LjungIK Ymer1141414
Urban MolanderOK Gränsen441669
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof452881
Renita PåsseIF Hagen2072764
Anton SundströmBredareds IF
Viktor SundströmBredareds IF

Öppen motion 7 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Helena BlomqvistMarkbygdens OK941310
Anders LundOK Skogshjortarna450481
Mattias PalmqvistOK Tranan1197612
Anders SwedinLidköpings VSK2052779

Öppen motion Trail (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mats LarssonBurseryds IF2089331

Annonser