Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Gällstads sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Gällstads sprint
Arrangörsorganisation: Gällstadbygdens SOK
Datum: söndag 27 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 155 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Sara HelanderDomnarvets GOIF810510
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Sara IvarssonOK Kullingshof930813
Emilia JohanssonOK Gisle241195
Linda NeroMullsjö SOK9005000
Emilia SvärmOK Gisle7840429
Ida WillénFalköpings AIK OK433239

H21 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Johan FilipssonMarkaryds FK25943
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Mats HolmbergOK Gränsen421468
Rikard HultOK Gränsen1428830
Daniel HåkanssonOK Gränsen2077543
Martin KlassonUlricehamns OK
Erik MartinssonLinköpings OK8308205
Erik NeroMullsjö SOK9061155
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK1010908
Urban RingströmRydboholms SK2101769
Daniel SundqvistOK Orinto7692964
Viggo WulffOK Gränsen8297890

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maja KindlundOK Tranan1957630

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Klas JohanssonOK Tranan9000802

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Astrid ErikssonUlricehamns OK2101651
Emma IvarssonOK Kullingshof9022002

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anton BlomqvistMarkbygdens OK641310
Ludvig CarlbomUlricehamns OK8020210
Isak HenningssonOK Gisle2093525
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen ArneborgUlricehamns OK2077930
Stella BurénIK Ymer440892
Hanna NilssonHestra IF2063807
Klara NilssonHestra IF2062004
Maja NordinUlricehamns OK354069
Ebba NäsmanLerums SOK9041219
Elin RothzénOK Gisle2095202

H14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Tim AnderssonOK Tranan12431
Noel BengtssonOK Skogshjortarna2083778
Isak JohanssonOK Gisle7051007
Oliver JohanssonBredareds IF435764
Lukas KlangUlricehamns OK1422635
Otto LarssonOK Tranan1050615
Rasmus LarssonBredareds IF551117
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Elin BlomqvistMarkbygdens OK1441310
Helena ErikssonUlricehamns OK2101667
Mira FlansbjerKinnaströms SK203806
Elsie HäggmarkMarkbygdens OK7203435
Wilma PalmqvistOK Tranan1070608
Ella PetterssonOK Kullingshof208071
Frida RothzénOK Gisle2075277
Frida SkoglundUlricehamns OK2101656
Alice WernklevIK Ymer1060607
Agnes WåkeråsRydboholms SK2115507

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Erik ArneborgUlricehamns OK2079655
Joar BlomqvistBredareds IF7070713
Elliot BurvallOK Orinto1418132
William JosefssonOK Kullingshof2093527
Erik KindlundOK Tranan364896
Edvin LennartsonUlricehamns OK2088546
Olle NordinUlricehamns OK12464

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alice LarssonBredareds IF435761
Cornelia MellbergOK Kullingshof2093540
Meja PetterssonOK Kullingshof452866

H10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Elias BengtssonOK Tranan2059057
Ludvig BurvallOK Orinto2112240
Linus ClaessonUlricehamns OK2119802
Hannes HolmbergOK Gränsen2072727
Linus HolmbergOK Gränsen2072800
Lukas HultOK Gränsen2075320
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Mio KlassonUlricehamns OK
Theo LarssonOK Tranan1080117
Gustav LindqvistOK Gisle354073
Viggo NäsmanLerums SOK444010

D40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne BiörsOK Tranan760028
Kristina FlansbjerKinnaströms SK17417
Jenny JohanssonOK Gisle7602060
Terese LarssonOK Tranan1040612
Jenny MartinssonJönköpings OK7776913
Sara WulffOK Gränsen2075452

H40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna2083774
Patrik CarlbomUlricehamns OK9100202
Lars ErikssonUlricehamns OK1401394
Max LarssonOK Tranan1040575
Peter WernklevIK Ymer7771114
Magnus WåkeråsRydboholms SK18861

D45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa CarlströmIK Hakarpspojkarna44640
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK9070569
Ulrika KindlundOK Tranan9720311

H45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AnderssonOK Tranan710600
Kenneth JohanssonOK Tranan700915
Ulf JohanssonOK Gisle7005180

H50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Roger CarlssonOK Tranan12416

H55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AlmgrenBorås GIF403963
Clas BörjessonIK Uven8337777
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Christer MannfolkUlricehamns OK600708
Stefan OlofssonOK Gisle9005068

D60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Marianne KlassonUlricehamns OK7570826
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Monica MartinssonOK Tranan540504
Kristina SvenningFalköpings AIK OK408893
Ann SvärmOK Gisle7080657

H60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AnderssonUlricehamns OK9101531
Jörgen IvarssonHestra IF9581202
Bengt KlassonUlricehamns OK7580108
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie LarssonSOK 681950061
Inger LindblomOK Orinto14212

H65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Kent KardellLjungskile FK7500718
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413

D70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna505560
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Kajsa TofténHjobygdens OK13684

H70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Roland BomanUlricehamns OK33625
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Dag LorénOK Frisene501513
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK25756
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK28526
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan450655
Göran SvanBorås GIF7511772

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid HermanssonIK Ymer9431010
Britt RangertIK Ymer9434343

H75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Lars FranssonBottnaryds IF28228
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Lars LjungbergTrollhättans SOK717445

D80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Vivi-Anne BylundRydboholms SK2123820
Gunnel BörjessonIK Uven8652919
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476

H80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Gunnar BylundRydboholms SK225123
Sten HjelmOK Tranan12445
Bernt JohanssonOK Gisle205365
Erland OlssonDalsjöfors GoIF343249

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Adelia BurvallOK Orinto2112241

U2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes BlomqvistBredareds IF1100812
Gustaf IngelsboOK Tranan9100415
Elsa PalmqvistOK Tranan1100216

Öppen motion 2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Stephanie BaidaUlricehamns OK2119786
Pernilla NilssonHestra IF2104257
Knut SvenningFalköpings AIK OK408892

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf ClaessonUlricehamns OK2119786
Andreas NäsmanLerums SOK446216
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof452881
Åsa PetterssonOK Kullingshof452876

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Morgan NilssonHestra IF2104273
Mattias PalmqvistOK Tranan1197612

Annonser