Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Panvåren, natt

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Panvåren, natt
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: fredag 2 mars 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 601 anmälda deltagare.

D21 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Frida BrogrenSävedalens AIK940421
Julia DahlHelsingborgs SOK9940707
Petra EklundLunds OK8006157
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna919396
Alicia FribergIF Hagen8140376
Karin FägerlindCentrum OK537853
Caroline Edel Gjøtterup FrederiksenOK Pan Århus1401709
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Mathilde Nørgård KrachtFarumTisvilde OK1404081
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Maria MagnussonSävedalens AIK809092
Vera MüllerovaFarumTisvilde OK515442
Birka Øhlenschlæger NielsenOK Pan Århus9102274
Klara PålssonSävedalens AIK950602
Sofia SalomonssonLinköpings OK1989110
Anne Mette SchmidtOK Pan Århus223334
Sanna SkoogKils OK951919
Filippa SpånérSävedalens AIK941234
Andrea SvenssonOK Tisaren960996
Elin SvenssonNässjö OK930129
Josefine SvenssonIFK Göteborg Orientering870618
Moa SvenssonNässjö OK950530

H21 (45)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel B. SchmidtOK Pan Århus1402415
Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering8060729
Erik BerzellJärla Orientering9950503
Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus9010150
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Anders CarlssonIFK Göteborg Orientering516780
Rasmus DjurhuusOK Pan Århus500543
Mathias DrageOK Tisaren9449449
Mikolaj DutkowskiRonneby OK8010192
Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering921234
Sven EngströmLinköpings OK961169
Ludvig ErikssonKils OK930703
Emil FolinoKarlskrona SOK500544
Giacomo FrattariOK Pan Århus7020692
Jonatan FridolfssonOK Gränsen7921219
Johan Halkjær DupontOK Pan Århus8633624
Jonas HammarskiöldOK Skogsfalken970315
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna961023
Leon HanssonVisborgs OK9202063
Niklas Hjort IngwersenOK Pan Århus889248
Daniel HåkanssonOK Gränsen8194906
Oskar HöglundMotala AIF OL7205400
Andreas HöyeFredrikstad SK9062727
Joao Pedro JaberKarlskrona SOK1444006
Jeppe Kejser Dahl JensenOK Pan Århus7500400
Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering8645081
Joel KristianssonSkåneslättens OL940833
Per LindmanFinspångs SOK960200
Simon LundinFinspångs SOK940902
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna9992415
Henrik MarkvardsenOK Pan Århus8635842
Mads Møller SkaugOK Pan Århus1160999
Anton NilssonJärla Orientering9950130
Mattias NilssonOK Alehof880119
Heino OllinSävedalens AIK551116
Stefan Frands PetersenOK Pan Århus940504
Johan RunessonTampereen Pyrintö9901120
Jeppe RuudOK Pan Århus501276
Carl Emil Schøier KovstedFarumTisvilde OK681849
Eskil SchøningOK Pan Århus931208
Bertram Kopp StannumFarumTisvilde OK888415
Kevin StåhlOK Hammaren952413
Johan WikströmSävedalens AIK880917
Arvid VågIFK Göteborg Orientering8199123
Emil ØbroOK Orion864008

H21 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid HenrikssonJärla Orientering864747
Johan NöjdFK Göingarna433787

D20 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Vilma BlennowFalköpings AIK OK980130
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8638876
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Emma HagrotTäby OK9980121
Alice HultinOK Löftan9800528
Agnes KrachtFarumTisvilde OK2049933
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Johanna RundqvistOK Nackhe9990807
Fanny SundbladEksjö SOK9201726
Elin WihlborgOK Gynge9904200
Ida ØbroOK Orion8646087

H20 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Niklas CarlssonSundbybergs IK1425172
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna9903265
Lasse August HelwegFarumTisvilde OK9130699
Emil KarlssonHestra IF9909241
Mikkel Lyskjær JensenFarumTisvilde OK8640529
Rasmus Møller JessOK Linné8191198
Johan OlsonIK Uven980310
Johan PerssonAttunda OK7980530
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824
Adam SegerslättSkåneslättens OL9981030
Viktor SkoogKils OK981210

D18 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Tove JohanssonOK Alehof341708
Tina LjungqvistLunds OK9092001
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Lovisa RingHalmstad OK9536839
Ellen WahlbomOK Orion632800
Lovisa WeidenSkåneslättens OL9010419
Elvira WildheimFK Friskus-Varberg640055
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H18 (33)

NamnOrganisationBricknummer
Simon BjörklundSävedalens AIK2065327
Tim DalheimerIK Vikings OK8540022
Gunnar EngströmLinköpings OK770212
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Daniel GlimténOK Löftan2112427
Simon HardenFK Boken649447
Daniel HellbergLunds OK7205946
Malte Kjær HemmingsenFarumTisvilde OK9050400
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Lukas KatvalaKarlskrona SOK9000724
Albin KronkvistÖrkelljunga FK9010601
Martin LammFrölunda OL1123456
Mattias LevinSvaide Roma SOK550290
Albin LindgrenVisborgs OK8010626
Elias LjungqvistSävedalens AIK7750778
William LundstedtMullsjö SOK8009097
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Gustav OlssonOK Orion600723
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Alfred PetterssonMullsjö SOK520110
Malthe PoulsenKarlskrona SOK8635888
Gustav RuneforsVäxjö OK7000611
Jakob Schøier KovstedFarumTisvilde OK681848
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Hugo StrömMullsjö SOK9910518
Olle SvangrenGotlands Bro OK1162149
Thorsten SvenssonFinspångs SOK826010
Albin TollOK Njudung7543288
Adrian VartiaOK Löftan9011128
Lasse Falck WeberFarumTisvilde OK8646100
Ludvig ZaarVäxjö OK8010222
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK8010213

D16 (34)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro2095118
Klara AnderssonOK Orion1060302
Sofie BodinAlmby IK9031009
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Moa ErikssonTrollhättans SOK9030126
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna1030329
Unni GranforsIF Rigor7720921
Kajsa HeydenLunds OK7031204
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Hilma HolmströmHärlövs IF8020414
Elin HugossonLunds OK1020510
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb9160203
Selma LarssonLunds OK7030731
Linnea LeijonHärlövs IF7030527
Julia LindbladSävedalens AIK9990624
Agnes LindblomMalmö OK9020728
Tuva LövdahlSOK Viljan2083990
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622
Lisa OlssonTorsås OK500523
Sofia PalmFK Boken575799
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna600927
Klara PerssonHalmstad OK9101418
Hanna RingRonneby OK9020829
Nellie RydlundHässleholms OK8442363
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Ellen SigvardsonBredaryds SOK7020614
Moa SkoogFalköpings AIK OK9031227
Elsa SonessonFalköpings AIK OK9439474
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Moa WallenborgLunds OK8031002

H16 (46)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred AhltinMalmö OK887876
David AlménTrollhättans SOK8030415
Arvid BjörkTrollhättans SOK8030205
Linus BoströmOK Alehof9020310
Noel BraunVäxjö OK2032033
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Stellan GradinAndrarums IF9030429
Nils GrimbeckSävedalens AIK9020315
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Felix GustafssonLunds OK7030912
Isak HagbergKalmar OK8021021
Loke HedbergLunds OK9031205
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK8020828
Erik JohanssonOK Alehof451065
Erik JohanssonFK Boken2057275
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Olle KallerbäckVäxjö OK439618
Malte KristianssonHalmstad OK7203839
Agust KronkvistÖrkelljunga FK9130829
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Arvid LundqvistHalmstad OK9020121
Philip MartinssonFK Finn433964
Jakob MobergOK Löftan9031206
Melvin NilssonHärlövs IF7090110
Isak OlssonStigsökarna1020302
Albin PerssonHalmstad OK9020522
Karl PetersénOK Njudung7020210
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
Erik ThoressonAndrarums IF9020610
Lucas TreldalLunds OK8333875
Hugo UnossonKalmar OK2107428
Fabian ValleriusGamleby OK8448722
Albin WeidenSkåneslättens OL9030525
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Johan VinbladLunds OK7020514
Erik ÅkessonVäxjö OK7438791
Carl ÅsLunds OK9020827
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225
Aron ÖstangårdGamleby OK8021109

D14 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Alva BjörkTrollhättans SOK8051024
Linn BjörneldKalmar OK2104231
Märta HenningssonLunds OK2088982
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg451439
Enni LindskogOK Älme9010404
Alice OlvegårdFK Göingarna428997
Johanna OttossonÖrkelljunga FK8200505
Emmy PalmFK Boken880044
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Joanna PerssonOK Tyringe1223000
Linnea RydlundHässleholms OK8041225
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Ellen TollOK Njudung9619427
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125
Tove ValleriusGamleby OK8040601
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Hanna ÖbergGamleby OK8040629
Tuva ÖstangårdGamleby OK7050326

H14 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor AhltinMalmö OK256858
Isak AnderssonLunds OK2084123
Oskar BlomOK Löftan9143404
Olle BorkmarHelsingborgs SOK2065336
Lucas BoströmOK Alehof9041017
Simon BååthSävedalens AIK444049
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Victor EricssonHelsingborgs SOK2066532
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Olle FlorénIF Rigor2075431
Johan FochsenWaxholms OK442111
Gustav FribergHelsingborgs SOK451217
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Victor HanssonOK Löftan9040811
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Alfred KjellénHelsingborgs SOK9021605
Noah KrikströmHjärnarps OL8050410
Elia KämpeÖrkelljunga FK9051030
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
Theo LövdahlSOK Viljan2088526
Hugo MartinssonFK Finn451925
Filip NielsenFarumTisvilde OK1408224
David OlanderLunds OK7202475
Tobias OllozFarumTisvilde OK2065758
David PerssonHelsingborgs SOK2107596
Olle PetersénOK Njudung9050517
Jonathan RundqvistOK Nackhe9040709
Emil SeldénIF Rigor9201460
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Arvid SkeppSävedalens AIK9040805
Marius Snedker StorgaardFarumTisvilde OK1410784
Malte StockforsLunds OK354911
Casper TuressonHärlövs IF8051120
Linus VernströmRonneby OK9040312

D12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Saga ChristensenSkåneslättens OL353082
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna18654
Klara FribergHelsingborgs SOK2065350
Alice JohanssonFK Boken2063886
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Sara LjungqvistLunds OK9060715
Maja NymanVänersborgs SK9060323
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Emma PerssonHalmstad OK445115
Sanna SigvardsonBredaryds SOK345031
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
My WallenborgLunds OK42606
Lina ÅsLunds OK9060521

H12 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonLunds OK2084122
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg247889
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Jens FochsenWaxholms OK2048648
Petter FochsenWaxholms OK8071106
Andy GranforsIF Rigor2058860
Filip HanssonOK Löftan8060706
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Ville LindskogOK Älme1200706
Otto NybergÖrkelljunga FK1399746
Carl-Johan OlvegårdFK Göingarna448826
Nils PerssonOK Tyringe2123427
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216
Hugo ThoressonAndrarums IF421411
Viggo WulffOK Gränsen2059137
Carl ÖbergGamleby OK2062779

H35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
Daniel HasselströmMotala AIF OL7800715
Martin HogedalOK Alehof9800322
Rikard HultOK Gränsen2075488

D40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Maria HelmerssonHässleholms OK9741007
Ann HyvönenSkattkärrs SOK8652930
Anna KorallMotala AIF OL8060811
Linda LönnebergTäby OK30052
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK9750225
Karin Rahm BjörneldKalmar OK2107437
Camilla SelinFK Göingarna26690

H40 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonHässleholms OK9771215
Håkan AnderssonHalmstad OK9741203
Henrik BengtssonFalkenbergs OK780128
Patrik CorneliussonOK Löftan8310778
Magnus EmilssonFK Åsen15906
Niklas FlorénIF Rigor2075406
Henrik HellborgCentrum OK441705
Jan HjortFalköpings AIK OK750422
Jon LindskogOK Älme1197408
Fredrik StåhlHjärnarps OL7201377
Mikael TrofastJönköpings OK8078078
Petter ValleriusGamleby OK9200677

D45 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Susanne BarkholtTrollhättans SOK8414141
Anki BlennowFalköpings AIK OK246096
Sara ElfvingRonneby OK700413
Lotta EnbergHalmstad OK9519295
Cecilia FochsenWaxholms OK2050861
Jeanette HenningssonLunds OK1406438
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Marina JohanssonOK Njudung9101405
Sara LarssonOK Bävern902944
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK9700107
Hanna PalmIK Hakarpspojkarna720714
Anna SvenssonSOK Viljan710623
Susanne WallenborgLunds OK699331

H45 (33)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Erik BengtssonFK Åsen696669
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Tobias Den BraverOK Gränsen8400048
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Johan GranforsIF Rigor9730522
Pontus GustavssonLunds OK8402708
Johan HanssonOK Löftan8070171
Magnus HanssonOK Löftan7730628
Magnus HedmanKungälvs OK7142856
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Marcus HenningssonLunds OK2059996
Fredrik HugossonLunds OK690610
Johan JensenSkåneslättens OL438134
Dan JohanssonFK Boken2057274
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Göran KimellGotlands Bro OK9711122
Fredrik KorallMotala AIF OL710229
Jens KovstedFarumTisvilde OK1403076
Jan LagerHalmstad OK9700328
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Tony LövdahlSOK Viljan720731
Michael NilssonAndrarums IF9721231
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Heide PerssonAndrarums IF8182834
Anders SelinFK Göingarna16277
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Jens SörvikLunds OK8409307
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269
Magnus WallenborgLunds OK42609
Christer ÖbergGamleby OK452366

D50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anne BodinAlmby IK640200
Anna EkSödertälje-Nykvarn OF651501
Sari HåkanssonOK Gränsen17893
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Petra KorallMotala AIF OL29500
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Anne LindellKalmar OK1660819
Lena PeterssonOK Alehof449292
Kristina SpångbergLunds OK9648846
Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna441010
Ingela ThoressonAndrarums IF8191268

H50 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Staffan AhltinMalmö OK2083837
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Joachim FribergIF Hagen8196587
Tony GustavsenIstrums SK2104374
Bo HallbergFalköpings AIK OK8061217
Mats HolmbergOK Gränsen421468
Jonas HultinOK Löftan9800110
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna24428
Magnus JohanssonOK Löftan1366622
Per JohanssonMotala AIF OL7205414
Fredrik JönssonMotala AIF OL7205411
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Klaus KrischanEnnstal8118881
Urban LarssonSödertälje-Nykvarn OF2066585
Magnus NiklassonFalköpings AIK OK36330
Torbjörn OttossonÖrkelljunga FK8196805
Thomas PerssonOK Gränsen441649
Steen StausholmFarumTisvilde OK887787
Mats SöderbergKalmar OK641204
Tim Falck WeberFarumTisvilde OK8635839
Gert WildheimFK Friskus-Varberg247845
Mikael ÖhgrenSävedalens AIK451954

D55 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonLunds OK9000888
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Mia GustafssonOK Kåre620414
Tina HagårdRävetofta OK601224
Kristina JohanssonKalmar OK600325
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Ingrid RoosMotala AIF OL7205403
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Annika SvenssonSolna OK409781
Lena WraaFarumTisvilde OK1402964
Pia VångellLinköpings OK920414
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AxelssonOK Skogsvargarna2106206
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Stefan DahlHelsingborgs SOK7630518
Lars GustafssonOK Kåre8020961
Pesho HedbergLunds OK7000666
Håkan HåkanssonOK Gränsen17892
Roy JohanssonOK Skogsvargarna7926862
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
Mats KensbyOK Tyr9600207
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Johnny NimvikFK Åsen620325
Bengt OlssonEslövs FK630912
Gert PetterssonLunds OK8443322
Christer SkoogKils OK9590119

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Lena LarssonSala OK9571015
Siv LarssonEmmaboda Verda OK9025597
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Monika NilssonOK Alehof1581107
Lotta ValentinGustavsbergs OK2078259
Katarina ÖstlingOK Skogshjortarna302590

H60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Jan ArvidssonOK Skogshjortarna435785
Nils-Olof BodinAlmby IK540216
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Christer FranssonMotala AIF OL7205405
Thomas HjertFalköpings AIK OK560522
Tomas KarlssonOK Skogshjortarna2109213
Karl MollénOK Denseln1551209
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Sten SegerslättSkåneslättens OL9570119
Dan SjöholmHalmstad OK300924

D65 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AldénOK Kolmården442312
Miriam AsvarischViking Orientering354565
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK2078297
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Lisbeth OlssonKungälvs OK14515
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Eva TykessonRävetofta OK9070530

H65 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Bo AnderssonFalköpings AIK OK1038652
Sten BlomströmIK Stern9511113
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF1428373
Kent GranqvistVästerviks OK919658
Bernhard GrenaboHjobygdens OK1951607
Kaare HanssonMalmö OK433494
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK895424
Anders HedinMotala AIF OL421326
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Göran LarssonSala OK8636984
Matz LarssonGustavsbergs OK2078159
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK9025593
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Hans-Åge MortensenViking Orientering7202754
Kent R NilssonAndrarums IF9490705
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Anders PerssonOK Vilse 8710145
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Ken RagnarssonOK Kompassen9707606
Kenth SundgrenSkåneslättens OL8100081
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared1402373

D70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Inge JørgensenOK Roskilde362410
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK14493
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Runar AldénOK Kolmården2048646
Lennart AlmströmIK Stern429819
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Jan BergströmAndrarums IF216340
Jan BojlingSolna OK19204
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Hans M CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK807547
Stig JohanssonFalköpings AIK OK7480322
Leif KarlssonFrosta OK27905
Janne LindholmFrosta OK27900
Dag LorénOK Frisene501513
Leif MalmHärlövs IF555448
Jerry MartinssonOK Motala9900752
Håkan NilssonMalmö OK511010
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Karsten RichardtKøge OK680027
Leif SandgrenFrosta OK671202
Christer SandhOK Roxen9898533
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130

D75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10266
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK214392
Ulla LindheIK Stern7201252
Britt RangertIK Ymer9434343
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903

H75 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Björn LinnersjöOK Orion27256
Roland OffrellFrosta OK8001962
Bertil OttossonFK Göingarna910018
Ole SvendsenOK Roskilde501138
Arne SvenssonOK Njudung345319
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207

H80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Stig BengtssonMotala AIF OL7205413
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK860636

Öppen motion 3 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Klas BogsjöHelsingborgs SOK2089076
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Sofia EdmanHelsingborgs SOK1416191
Emmy EllbringFK Finn2104147
Lova ElvingFK Finn418012
Eric FridénOK Gränsen2800750
Mats FridénOK Gränsen1790521
Annika JohanssonOK Alehof441930
Lisa JohnssonFK Finn1080419
Love JonestrandFK Finn418016
Anneli KarlssonFK Finn343186
Alma KjellénHelsingborgs SOK1200205
Jakob LexellFK Finn2101745
Lovisa LexellFK Finn2107518
Felicia LindbergFK Finn418009
Isac LindbergFK Finn418028
Josefine LindbergFK Finn418006
Maria LindbergFK Finn418025
Anna LindqvistOK Stigen421789
Ulla NilssonSOK Viljan9102779
Åke NordbergOK Klyftamo204693
Claes OlvegårdFK Göingarna448823
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307

Öppen motion 5 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Tanja DalheimerIK Vikings OK8647656
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg2104176
Elena KurashovaFK Åsen1980316
Axel NilssonÖrkelljunga FK9583631
Ebba NilssonÖrkelljunga FK2106186
Fredrik NilssonÖrkelljunga FK2106196
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg1691008
Annette OlofssonOK Skogshjortarna353006
Pelle OlofssonOK Skogshjortarna405521
Tobias PerssonOK Tyringe15759
Annette SeldénIF Rigor446166
Hanna StalebrantGamleby OK2059968
Tyra StalebrantGamleby OK2112445
Mikael SöderströmOK Stigen355971

Öppen motion 7 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas Duc JørgensenFarumTisvilde OK8140397
Helen NilssonHärlövs IF500918
Staffan OlssonStigsökarna8070040
Emelie RengmyrIF Rigor2075361
Maria TuressonHärlövs IF8010323

Öppen motion 8 (9)

NamnOrganisationBricknummer
David BengtssonFK Åsen800430
Anna BjärbyFrosta OK421160
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Elinor DelinFK Åsen7990428
Jakub JirasekFarumTisvilde OK2016470
Björn NilssonHärlövs IF516516
Lennart StenssonHelsingborgs SOK9600722
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Lukas WittenbecherLunds OK2104001

Öppen motion 9 (3)

NamnOrganisationBricknummer
André BjärbyFrosta OK28778
Axel HalvarssonKarlskrona SOK1992212
Anna SameliusVisborgs OK244980

Annonser