Anmälda deltagare till Panvåren, medel

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Panvåren, medel
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 3 mars 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 628 anmälda deltagare.

D21 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Emily B. TempleOK Pan Århus1962226
Stina BergSävedalens AIK931015
Camilla Louise BevenseeOK Pan Århus989498
Ida BobachOK Pan Århus504396
Frida BrogrenSävedalens AIK940421
Amanda ClaessonSävedalens AIK9121221
Julia DahlHelsingborgs SOK9940707
Anastasia DzianisavaSävedalens AIK8000991
Petra EklundLunds OK8006157
Lisa FolinoKarlskrona SOK900731
Alicia FribergIF Hagen8140376
Karin FägerlindCentrum OK537853
Stine Bagger HagnerOK Pan Århus553387
Agnete HorupOK Pan Århus
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Katarina LenanderVäxjö OK790111
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Hanna LindströmOK Tranan970903
Vera MüllerovaFarumTisvilde OK515442
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering8029200
Birka Øhlenschlæger NielsenOK Pan Århus9102274
Hannah PetersonMalmö OK355949
Klara PålssonSävedalens AIK950602
Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK9140827
Anne Mette SchmidtOK Pan Århus223334
Jenni SimolaFinspångs SOK2048687
Sanna SkoogKils OK951919
Filippa SpånérSävedalens AIK941234
Josefine SvenssonIFK Göteborg Orientering870618
Lise TermansenOK Pan Århus1395519
Karna ThorssonOK Linné861119
Nadiya VolynskaOK Orion895412

H21 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Loke AgmarkenHalmstad OK8010497
Daniel B. SchmidtOK Pan Århus1402415
Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus9010150
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Oskar CervinHelsingborgs SOK1325476
Oskar DanielsAttunda OK9901119
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna961017
Rasmus DjurhuusOK Pan Århus500543
Mikolaj DutkowskiRonneby OK8010192
Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering921234
Sven EngströmLinköpings OK961169
Ludvig ErikssonKils OK930703
Sergey FedatsenkaSävedalens AIK981995
Giacomo FrattariOK Pan Århus7020692
Johan Halkjær DupontOK Pan Århus8633624
Mathias HallménOK Denseln9960966
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna961023
Leon HanssonVisborgs OK9202063
Niklas Hjort IngwersenOK Pan Århus889248
Oskar HöglundMotala AIF OL7205400
Andreas HöyeFredrikstad SK9062727
Joao Pedro JaberKarlskrona SOK1444006
Jakub JirasekFarumTisvilde OK2016470
Andreas Duc JørgensenTisvilde Hegn OK8140397
Michał KalataMKS Paulinum Jelenia Góra8160889
Jeppe Kejser Dahl JensenOK Pan Århus7500400
Per LindmanFinspångs SOK960200
Torgny LindströmRonneby OK730619
Henrik MarkvardsenOK Pan Århus8635842
Mads Møller SkaugOK Pan Århus1160999
Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus9990001
Mattias NilssonOK Alehof880119
Johan NöjdFK Göingarna433787
Heino OllinSävedalens AIK551116
Stefan Frands PetersenOK Pan Århus940504
Johan RunessonTampereen Pyrintö9901120
Jeppe RuudOK Pan Århus501276
Erik SchultzLunds OK860611
Eskil SchøningOK Pan Århus931208
Bertram Kopp StannumFarumTisvilde OK888415
Arvid VågIFK Göteborg Orientering8199123
Emil ØbroOK Orion864008

D20 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Vilma BlennowFalköpings AIK OK980130
Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb440800
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Emma HagrotTäby OK9980121
Alice HultinOK Löftan9800528
Agnes KrachtTisvilde Hegn OK2049933
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Amanda RangertIK Hakarpspojkarna980409
Johanna RundqvistOK Nackhe9990807
Amelia SkalbergBredaryds SOK7980516
Lovisa TorstenssonEmmaboda Verda OK980415
Ida ØbroOK Orion681673

H20 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
Axel HalvarssonKarlskrona SOK1992212
Nils Hammaräng GripOK Orion9101917
Lasse August HelwegFarumTisvilde OK9130699
Isak HertinIK Hakarpspojkarna8635813
Emil KarlssonHestra IF9909241
Mikkel Lyskjær JensenFarumTisvilde OK8640529
August MollénOK Denseln990826
Rasmus Møller JessOK Linné8191198
Johan OlsonIK Uven980310
Johan PerssonAttunda OK7980530
Viktor SkoogKils OK981210

D18 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Selma GumaeliusWaxholms OK9000220
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Tove JohanssonOK Alehof341708
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF2109106
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Lovisa RingHalmstad OK9536839
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb9005112
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614

H18 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AuseliusBredaryds SOK9000516
Filip BengtssonOK Orion8001337
Love CarlssonOK Orion7202474
Tim DalheimerIK Vikings OK8540022
Isac EricssonVäxjö OK9000707
Simon HardenFK Boken649447
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Hugo JakobssonEksjö SOK9016916
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Martin LammFrölunda OL1123456
William LundstedtMullsjö SOK8009097
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Gustav OlssonOK Orion600723
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Albin TollOK Njudung7543288
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb8448550
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8010211
Lasse Falck WeberFarumTisvilde OK8646100
Ludvig ZaarVäxjö OK8010222

D16 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Dicte Højbjerg AndersenHSOK.dk1408232
Sofie BodinAlmby IK9031009
Elsa EricssonLunds OK9030317
Moa ErikssonTrollhättans SOK9030126
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna1030329
Alma GustafssonSOK Aneby9021008
Elin HugossonLunds OK1020510
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Julia LindbladSävedalens AIK9990624
Nynne Høst NedergaardHSOK.dk7447744
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Thea Nordin AbajiEksjö SOK7031006
Lisa OlssonTorsås OK500523
Elin RahmOK Norrvirdarna1987406
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Siri SimonsenFIF Hillerød8626182
Moa SkoogFalköpings AIK OK9031227
Elsa SonessonFalköpings AIK OK9439474
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8030629

H16 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AlbinssonHjärnarps OL7030322
David AlménTrollhättans SOK8030415
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL618020
Arvid BjörkTrollhättans SOK8030205
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Linus BoströmOK Alehof9020310
Noel BraunVäxjö OK2032033
Oscar David Broman JensenCopenhagenO8625624
Ludvig ClassonNAIS Orienteringsklubb8000001
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Hugo EricssonVäxjö OK9085619
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Nils GrimbeckSävedalens AIK9020315
Isak HagbergKalmar OK8021021
Loke HedbergLunds OK9031205
Lukas Kjær HemmingsenFIF Hillerød8010702
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Erik JohanssonOK Alehof451065
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Olle KallerbäckVäxjö OK439618
Malte KristianssonHalmstad OK7203839
Isak LiljeholmGamleby OK8030306
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Arvid LundqvistHalmstad OK9020121
Philip MartinssonFK Finn433964
Jakob MobergOK Löftan9031206
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb8291102
Albin PerssonHalmstad OK9020522
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Hugo UnossonKalmar OK2107428
Fabian ValleriusGamleby OK8448722
Erik WikströmNAIS Orienteringsklubb2088640
Carl ÅsLunds OK9020827
Aron ÖstangårdGamleby OK8021109
Alfred ÖstergrenAlvesta SOK244646

D16 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia LindbergFK Finn418009
Tilda TräffNAIS Orienteringsklubb2088650

H16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo AuseliusBredaryds SOK9030209
Edvin SahlinOK Löftan2075260
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211

D14 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Alva BjörkTrollhättans SOK8051024
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Emilie Skov DalgaardOK Pan Århus8224011
Lisa SwartzOK Orion2058218
Ellen TollOK Njudung9619427
Alice TryggSävedalens AIK2095423
Kajsa TräffNAIS Orienteringsklubb448520
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125
Tove ValleriusGamleby OK8040601
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Lina ÅsLunds OK9060521
Hanna ÖbergGamleby OK8040629
Tuva ÖstangårdGamleby OK7050326

H14 (35)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AlbinssonHjärnarps OL7051225
Olle BorkmarHelsingborgs SOK2065336
Lucas BoströmOK Alehof9041017
Filip BrolingBredaryds SOK8051738
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Niels DalgaardKolding OK8222224
Victor EricssonHelsingborgs SOK2066532
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Olle FlorénIF Rigor2075431
Johan FochsenWaxholms OK442111
Gustav FribergHelsingborgs SOK451217
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Victor HanssonOK Löftan9040811
Gustav Kjær HemmingsenFIF Hillerød1395515
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Erik JönssonStigmännen Karlshamns OK253709
Anton KarlssonFK Finn451930
Alfred KjellénHelsingborgs SOK9021605
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
Hugo MartinssonFK Finn451925
Filip NielsenFarumTisvilde OK1408224
David OlanderLunds OK7202475
Tobias OllozFarumTisvilde OK2065758
Erik OlssonFK Åsen452403
Albin PaulssonOK Löftan9051125
Olle PetersénOK Njudung9050517
Jonathan RundqvistOK Nackhe9040709
Emil SeldénIF Rigor9201460
Arvid SkeppSävedalens AIK9040805
Marius Snedker StorgaardFarumTisvilde OK1410784
Malte StockforsLunds OK354911
Nils SwartzOK Orion2058124
Linus VernströmRonneby OK9040312
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK213760

H14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Love JonestrandFK Finn418016
Isac LindbergFK Finn418028

D12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AbajiEksjö SOK7060114
Filippa BraunVäxjö OK1060223
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna18654
Klara FribergHelsingborgs SOK2065350
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg247828
Emily JohnsenHSOK.dk435320
Alma KjellénHelsingborgs SOK1200205
Josefine LindbergFK Finn418006
Liv LundsgaardOK Kontinent2075332

H12 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Oliver CarlidenHalmstad OK444064
Jens FochsenWaxholms OK2048648
Petter FochsenWaxholms OK8071106
Filip GummessonNybro OK433821
Noah GöthEksjö SOK1470592
Filip HanssonOK Löftan8060706
Johan JönssonStigmännen Karlshamns OK253706
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Noah KorallMotala AIF OL670211
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Nils PerssonOK Tyringe2123427
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216
Viggo WulffOK Gränsen2059137
Carl ÖbergGamleby OK2062779
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK213800

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lova ElvingFK Finn418012

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elias PerssonHelsingborgs SOK1061227

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emmy EllbringFK Finn2104147
Lisa JohnssonFK Finn1080419
Elsa KorallMotala AIF OL923010
Sonia KurashovaFK Åsen1080909
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Hilma TrofastJönköpings OK8078008

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg247889
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Emil DalgaardKolding OK7575758
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Hannes HolmbergOK Gränsen2072727
Lukas HultOK Gränsen2075320
Elis OlssonHelsingborgs SOK1873997
Felix SvenssonJönköpings OK2801073

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Karin ElfvingDomnarvets GOIF8205100
Marie SvenssonFK Åsen9821120

H35 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
Henrik EklundLunds OK9790527
Jonathan GunnarssonMalmö OK820218
Daniel HasselströmMotala AIF OL7800715
Rikard HultOK Gränsen2075488
Peter LöfåsDomnarvets GOIF911111
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Erik OlssonHelsingborgs SOK42628
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Emanuel StridMalmö OK9101404

D40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Maria BraunVäxjö OK1075121
Marion BüchliOLG Suhr8444448
Linda CorneliussonOK Löftan7781229
Sandra HanssonFrölunda OL2085407
Cecilia KarmetunOK Njudung7750915
Anna KorallMotala AIF OL8060811
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK770422
Johanna MobergOK Löftan1780405
Linda NordinEksjö SOK527278
Sara WulffOK Gränsen2075452

H40 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AnderssonHalmstad OK9741203
Henrik BengtssonFalkenbergs OK780128
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Morgan CarlidenHalmstad OK16445
Patrik CorneliussonOK Löftan8310778
Anders DalgaardKolding OK7575751
Niklas FlorénIF Rigor2075406
Mikael GummessonNybro OK24753
Marcus HanssonFrölunda OL11303
Henrik HellborgCentrum OK441705
Jonas HåkanssonEksjö SOK450686
Christian RotvikerCentrum OK760129
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK1046021
Mikael TrofastJönköpings OK8078078
Petter ValleriusGamleby OK9200677

D45 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Josefine AlbinssonOK Skogsfalken9690301
Marie AlbinssonHjärnarps OL1700626
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Susanne Barkholt WiklundTrollhättans SOK8414141
Anki BlennowFalköpings AIK OK246096
Lotta EnbergHalmstad OK9519295
Annika EricssonVäxjö OK8091269
Åsa EricssonLunds OK9690311
Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna18683
Cecilia FochsenWaxholms OK2050861
Jessica HallrosMotala AIF OL427062
Jeanette HenningssonLunds OK1406438
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg27508
Marina JohanssonOK Njudung9101405
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Helena SonessonFalköpings AIK OK439475
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531

H45 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Håkan AuseliusBredaryds SOK433433
Erik BengtssonFK Åsen696669
Hans BirganderHelsingborgs SOK9700315
Peter BraunVäxjö OK1700416
Lars DahlHärlövs IF234427
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Magnus EricssonVäxjö OK908561
Mats EriksonLunds OK7207837
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna691026
Tomas FridénOK Gränsen1710923
Johan HanssonOK Löftan8070171
Magnus HanssonOK Löftan7730628
Magnus HedmanKungälvs OK7142856
Fredrik HugossonLunds OK690610
Jesper David JensenFarumTisvilde OK1401495
Thomas JohanssonGamleby OK9690111
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Jan LagerHalmstad OK9700328
Jonny LagerströmRonneby OK2122018
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK9720129
Michael NilssonAndrarums IF9721231
Magnus OlssonTorsås OK500723
Håkan SonessonFalköpings AIK OK439469
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269
Martin TryggSävedalens AIK2101575
Christer ÖbergGamleby OK452366

D50 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Anne BodinAlmby IK640200
Anna EkSödertälje-Nykvarn OF651501
Hillevi ErikssonOK Linné344510
Bente Kjær HemmingsenFIF Hillerød2035226
Sari HåkanssonOK Gränsen17893
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Maria KleijnSödertälje-Nykvarn OF51254
Helena KristianssonHässleholms OK7681220
Malin LammFrölunda OL1680711
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Anne LindellKalmar OK1660819
Lucy LouTibro OK29273
Iben MaagFarumTisvilde OK1411280
Lena PeterssonOK Alehof449292
Sandra SimonsenFIF Hillerød1406285
Ina SkalbergBredaryds SOK19747
Helen SkoogKils OK9670905
Sarah StutzOLG Suhr8230367
Ingela ThoressonAndrarums IF8191268
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK246022
Pia ÖstangårdGamleby OK2059938

H50 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlströmHelsingborgs SOK9680405
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Magnus BlennowFalköpings AIK OK640527
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK670528
Thomas BorneFrölunda OL231396
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Anders EricssonLunds OK9670506
Joachim FribergIF Hagen8196587
Bo HallbergFalköpings AIK OK8061217
Pesho HedbergLunds OK7000666
Mats HolmbergOK Gränsen421468
Kennet HorvathHalmstad OK7565038
Jonas HultinOK Löftan9800110
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb8171167
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg8080566
Magnus JohanssonOK Löftan1366622
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Fredrik JönssonMotala AIF OL7205411
Klaus KrischanEnnstal8118881
Per KällvikÅmåls OK9650831
Magnus NiklassonFalköpings AIK OK36330
Hans-Olof PerssonOK Alehof2087246
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Mats PeterssonStigmännen Karlshamns OK1415667
Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb28798
Mats SöderbergKalmar OK641204
Dennis TollOK Njudung9101429
Tim Falck WeberFarumTisvilde OK8635839
Krzysztof WrzesińskiWKS Śląsk8636526
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK213717

D55 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Mia GustafssonOK Kåre620414
Tina HagårdRävetofta OK601224
Kristina JohanssonKalmar OK600325
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Siri KlausenBallerup OK601221
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Ann NyströmIF Hagen610331
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Ingrid RoosMotala AIF OL7205403
Lena RunessonOK Vivill9590412
Annika SvenssonSolna OK409781
Lena WraaFarumTisvilde OK1402964
Pia VångellLinköpings OK920414
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AnderssonTrollhättans SOK9030415
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Clas BörjessonIK Uven8337777
Stefan DahlHelsingborgs SOK7630518
Lars GustafssonOK Kåre8020961
Jörgen HallénTrollhättans SOK306490
Håkan HåkanssonOK Gränsen17892
Magnus JoelssonSOK 68961018
Roy JohanssonOK Skogsvargarna7926862
Magnus JosefssonSävedalens AIK9600219
Ulf JungstrandOK Skogsfalken505605
Mats KensbyOK Tyr9600207
Hans KööhlerTrollhättans SOK9630618
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Hans LindgrenOK Skogshjortarna362061
Stefan LundOK Linné620799
Christer MannfolkUlricehamns OK600708
Stefan OlofssonOK Gisle9005068
Helge Lang PedersenFarumTisvilde OK500489
Christer SkoogKils OK9590119
Håkan SvenssonBredaryds SOK25417
Lars SöderlundFK Göingarna351116
Martin WidmerOLG Suhr8181818
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK246016

D60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Hanne FrostBallerup OK1428720
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Lena LarssonSala OK9571015
Marita LarssonMarkbygdens OK9990703
Siv LarssonEmmaboda Verda OK9025597
Monika NilssonOK Alehof1581107
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Lena PerssonGamleby OK16756
Pia SvenssonFalköpings AIK OK550815
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Lotta ValentinGustavsbergs OK2078259
Inger WesterbergIF Hagen9551116

H60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Jan ArvidssonOK Skogshjortarna435785
Nils-Olof BodinAlmby IK540216
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000
Christer FranssonMotala AIF OL7205405
Krister GumaeliusWaxholms OK9580728
Thomas HjertFalköpings AIK OK560522
Jörgen IvarssonHestra IF9581202
Rolf LundHSOK.dk887789
Karl MollénOK Denseln1551209
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Conny SahlinVänersborgs SK15886
Bengt SchwartzOK Kolmården7070600
Jørgen SkaarupBallerup OK500108
Tomas VångellLinköpings OK2079665

D65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AldénOK Kolmården442312
Miriam AsvarischViking Orientering354565
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK2078297
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Lisbeth OlssonKungälvs OK14515
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Eva TykessonRävetofta OK9070530

H65 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Bo AnderssonFalköpings AIK OK1038652
Håkan AnderssonMarkbygdens OK7521201
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF1428373
Kent GranqvistVästerviks OK919658
Bernhard GrenaboHjobygdens OK1951607
Kaare HanssonMalmö OK433494
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK895424
Anders HedinMotala AIF OL421326
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Lennart JakobssonTibro OK2800478
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Ulf KjellinOK Hedströmmen670212
Göran LarssonSala OK8636984
Matz LarssonGustavsbergs OK2078159
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK9025593
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Hans-Åge MortensenViking Orientering7202754
Kent R NilssonAndrarums IF9490705
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Peter NørgaardBallerup OK8050005
Gert OlssonTockarps IK258594
Ingemar PerssonGamleby OK530318
Ulf SvenssonOK Njudung536373
Jan ÅsbergHäverödals SK501114

D70 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Eva HöijeOK Skogsstjärnan15039
Eva IsakssonOK Skogshjortarna19509
Kristina JohanssonVänersborgs SK26609
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK14493
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Lilian SamuelssonKungälvs OK340294
Torill SvendsenFrosta OK25270

H70 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Runar AldénOK Kolmården2048646
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Lennart AnderssonOK Orion30357
Göran BengtssonTockarps IK13755
Jan BojlingSolna OK19204
Hans M CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Henry DjurbäckMarkbygdens OK28809
Åke EckerbomIFK Sävsjö1441104
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK807547
Dag LorénOK Frisene501513
Jerry MartinssonOK Motala9900752
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Tommy PerssonVäxjö OK15984
Karsten RichardtKøge OK680027
Erland SvensonFrölunda OL419699
Sören SvenssonSjövalla FK302450
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Bo TuressonIFK Sävsjö9470105
Jan-Olof WåhlbergIBM-Klubben9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177

D75 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Kerstin BengtssonMotala AIF OL7205416
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK214392
Brita DahlbergHässleholms OK1662309
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby2093599
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Ulla LindheIK Stern7201252
Britt RangertIK Ymer9434343
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903

H75 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Bengt HanssonOK Löftan8410217
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Lennart HöijeOK Skogsstjärnan2112403
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Flemming LarsenHSOK.dk1395512
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Arne SvenssonOK Njudung345319
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnel BörjessonIK Uven8652919
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476

H80 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Stig BengtssonMotala AIF OL7205413
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK440714
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900

D85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Nova CarlidenHalmstad OK2123437
Alvin KorallMotala AIF OL680718

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus DalgaardKolding OK7575759

Öppen motion 1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Eric FridénOK Gränsen2800750
Mats FridénOK Gränsen1790521
Helena SvenssonOK Vilse 87205239

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Annika HallénTrollhättans SOK217420

Öppen motion 5 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Tanja DalheimerIK Vikings OK8647656
Mikael FribergHelsingborgs SOK451296
Elisabet JannerRonneby OK9650504
Elena KurashovaFK Åsen1980316
Maria LeuenbergerOK Orion2123356
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg1691008
Annette SeldénIF Rigor446166
Anna ÅsLunds OK9730305

Öppen motion 7 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK8000234
Ellinor FalkVärend GN OL44396
Eva-Lena FalkVärend GN OL44390
Hans FalkVärend GN OL44394
Jenny FalkVärend GN OL37652
Johanna FalkVärend GN OL44395
Liselotte JohanssonOK Löftan1401327
Karolina KarlssonNybro OK710331
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK2057311
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Helen NilssonHärlövs IF500918
Eva OlssonFK Åsen7207836
Emelie RengmyrIF Rigor2075361
Christoffer UddénVärend GN OL

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
David BengtssonFK Åsen800430
Erik ÅsLunds OK9450045

Annonser