Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Panvåren, sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Panvåren, sprint
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 3 mars 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 601 anmälda deltagare.

D21 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Petra EklundLunds OK8006157
Alicia FribergIF Hagen8140376
Louise HaneUmeå OK2089233
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Marie JinnemoHjärnarps OL7716069
Mathilde Nørgård KrachtFarumTisvilde OK1404081
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Ebba Lindgren HermanssonLunds OK
Hanna LindströmOK Tranan970903
Vera MüllerovaFarumTisvilde OK515442
Jenni SimolaFinspångs SOK2048687
Sanna SkoogKils OK951919
Sara SöderblomÄtrans IF262379
Karna ThorssonOK Linné861119

H21 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Ola AnderssonOK Orion8060797
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Ludvig ErikssonKils OK930703
Jonatan FridolfssonOK Gränsen7921219
Johan HagströmFalkenbergs OK920605
Jonas HammarskiöldOK Skogsfalken970315
Nils Hammaräng GripOK Orion9101917
Viktor HenmyrOK Vilse 879860706
Martin HogedalOK Alehof9800322
Daniel HåkanssonOK Gränsen8194906
Oskar HöglundMotala AIF OL7205400
Andreas HöyeFredrikstad SK9062727
Joao Pedro JaberKarlskrona SOK1444006
Jakub JirasekFarumTisvilde OK2016470
Leo Karlsson ForsbergOK Vilse 878139913
Asger Skytte KirkegaardFarumTisvilde OK681753
Joel KristianssonSkåneslättens OL940833
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Johan NöjdFK Göingarna433787
Heino OllinSävedalens AIK551116
Carl Emil Schøier KovstedFarumTisvilde OK681849
Dag StridhOK Nolaskogsarna208172
Kevin StåhlOK Hammaren952413

D20 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8638876
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Emma HagrotTäby OK9980121
Agnes KrachtFarumTisvilde OK2049933
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Amelia SkalbergBredaryds SOK7980516
Ebba SöderlundFK Göingarna7981106
Lovisa TorstenssonEmmaboda Verda OK980415
Ida ØbroOK Orion8646087

H20 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Mathias BlomsterRonneby OK990629
Niklas CarlssonSundbybergs IK1425172
Oreste GarbaniEksjö SOK8141298
Lasse August HelwegFarumTisvilde OK9130699
Mikkel Lyskjær JensenFarumTisvilde OK8640529
Rasmus Møller JessOK Linné8191198
Johan PerssonAttunda OK7980530
Adam SegerslättSkåneslättens OL9981030
Viktor SkoogKils OK981210
Erik WinbladhKarlskrona SOK7991118

D18 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AronssonHässleholms OK9010501
Elin BlomkvistSkattkärrs SOK916000
Elin DjupsjöHalmstad OK2075163
Matilda JohannessonFrölunda OL2058809
Tove JohanssonOK Alehof341708
Paulina JägstedtHalmstad OK7003086
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Lovisa RingHalmstad OK9536839
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb9005112
Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna8088166
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702
Maja TenghagenHärlövs IF8010914
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H18 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Noah BechtelFK Friskus-Varberg1520216
Simon BjörklundSävedalens AIK2065327
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Love CarlssonOK Orion7202474
Tim DalheimerIK Vikings OK8540022
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Daniel GlimténOK Löftan2112427
Simon HardenFK Boken649447
Daniel HellbergLunds OK7205946
Malte Kjær HemmingsenFarumTisvilde OK9050400
Hugo HåkanssonIK Ymer7001113
Hugo JakobssonEksjö SOK9016916
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Martin LammFrölunda OL1123456
Mattias LevinSvaide Roma SOK550290
Albin LindgrenVisborgs OK8010626
Elias LjungqvistSävedalens AIK7750778
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Per NordholmSävedalens AIK882211
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Gustav RuneforsVäxjö OK7000611
Jakob Schøier KovstedFarumTisvilde OK681848
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Jonas SoldiniEksjö SOK8641420
Olle SvangrenGotlands Bro OK1162149
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb8448550
Lasse Falck WeberFarumTisvilde OK500448
Ludvig ZaarVäxjö OK8010222
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK8010213

D16 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro2095118
Klara AnderssonOK Orion1060302
Sofie BodinAlmby IK9031009
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Emma EliassonFK Friskus-Varberg9030520
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna1030329
Unni GranforsIF Rigor7720921
Alma GustafssonSOK Aneby9021008
Kajsa HeydenLunds OK7031204
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Elin HugossonLunds OK1020510
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb9160203
Olivia LarssonLunds OK9564765
Selma LarssonLunds OK7030731
Agnes LindblomMalmö OK9020728
Elvira LjungbergOK Skogsfalken9201714
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Nellie NilssonOK Orion9587749
Thea Nordin AbajiEksjö SOK7031006
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna600927
Emelie RengmyrIF Rigor2075361
Hanna RingRonneby OK9020829
Clara SamuelssonOK Vivill225723
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Ellen SigvardsonBredaryds SOK7020614
Siri SimonsenFIF Hillerød8626182
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Tilda TräffNAIS Orienteringsklubb2088650
Cecilia UhlemannKolding OK7206307
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8030629
Moa WallenborgLunds OK450714

H16 (46)

NamnOrganisationBricknummer
Brian AhlmAndrarums IF772424
David AlménTrollhättans SOK8030415
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL618020
Hugo AuseliusBredaryds SOK9030209
Axel BechtelFK Friskus-Varberg1912221
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Linus BoströmOK Alehof9020310
Oscar David Broman JensenFarumTisvilde OK8625624
Ludvig ClassonNAIS Orienteringsklubb8000001
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Isak HagbergKalmar OK8021021
Loke HedbergLunds OK9031205
Lukas Kjær HemmingsenFIF Hillerød8010702
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg9030829
Erik JohanssonOK Alehof451065
Erik JohanssonFK Boken2057275
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Malte KristianssonHalmstad OK7203839
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Isak LiljeholmGamleby OK8030306
Johan LundStenungsunds OK2081957
Arvid LundqvistHalmstad OK9020121
Jakob MobergOK Löftan9031206
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb8291102
Isak OlssonStigsökarna1020302
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Karl PetersénOK Njudung7020210
Edvin SahlinOK Löftan2075260
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Gabriel SteffertOK Tyringe2089472
Lucas TreldalLunds OK8333875
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Hugo UnossonKalmar OK2107428
Fabian ValleriusGamleby OK8448722
Erik WikströmNAIS Orienteringsklubb2088640
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Johan VinbladLunds OK7020514
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211
Erik ÅkessonVäxjö OK7438791
Carl ÅsLunds OK9020827
Aron ÖstangårdGamleby OK8021109

D14 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Ida AnderssonOK Löftan8620600
Linn BjörneldKalmar OK2104231
Sofia EdmanHelsingborgs SOK1416191
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg451439
Alice OlvegårdFK Göingarna428997
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Linnea SkobeKalmar OK2107443
Hanna StalebrantGamleby OK2059968
Lisa SwartzOK Orion2058218
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Anja SvenssonGamleby OK1453214
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Alice TryggSävedalens AIK2095423
Kajsa TräffNAIS Orienteringsklubb448520
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125
Tove ValleriusGamleby OK8040601
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Hanna ÖbergGamleby OK8040629
Tuva ÖstangårdGamleby OK7050326

H14 (41)

NamnOrganisationBricknummer
Isak AnderssonLunds OK2084123
Oskar BlomOK Löftan9143404
Olle BorkmarHelsingborgs SOK2065336
Lucas BoströmOK Alehof9041017
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Niels DalgaardKolding OK8222224
Martin EkFrölunda OL2058811
Victor EricssonHelsingborgs SOK2066532
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Olle FlorénIF Rigor2075431
Johan FochsenWaxholms OK442111
Gustav FribergHelsingborgs SOK451217
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Victor HanssonOK Löftan9040811
Gustav Kjær HemmingsenFIF Hillerød1395515
Gustav L. HolmbergFIF Hillerød8150404
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Albin JägstedtHalmstad OK8141014
Alfred KjellénHelsingborgs SOK9021605
Noah KrikströmHjärnarps OL8050410
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
Magnus LundsgaardOK Kontinent2800735
Filip NielsenFarumTisvilde OK1408224
David OlanderLunds OK7202475
Tobias OllozFarumTisvilde OK2065758
Erik OlssonFK Åsen452403
David PerssonHelsingborgs SOK2107596
Simon PerssonOK Gränsen452716
Olle PetersénOK Njudung9050517
Jonathan RundqvistOK Nackhe9040709
Albin SamuelssonOK Vivill225725
Emil SeldénIF Rigor9201460
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Marius Snedker StorgaardFarumTisvilde OK1410784
Malte StockforsLunds OK354911
Nils SwartzOK Orion2058124
Axel TenghagenHärlövs IF683614
Casper TuressonHärlövs IF8051120
Linus VernströmRonneby OK9040312

D12 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AbajiEksjö SOK7060114
Elin AnderssonOK Löftan8628168
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Frida EmilssonFK Åsen2104137
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna18654
Klara FribergHelsingborgs SOK2065350
Anna JohannessonFrölunda OL443350
Alice JohanssonFK Boken2063886
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg247828
Hannah JosefssonOK Skogsfalken1071105
Alma KjellénHelsingborgs SOK1200205
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Liv LundsgaardOK Kontinent2075332
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Emma PerssonHalmstad OK445115
Sanna SigvardsonBredaryds SOK345031
Elvira SkobeKalmar OK42649
Tyra StalebrantGamleby OK2112445
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Smilla ThomassonFK Göingarna8071216
My WallenborgLunds OK42606

H12 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonLunds OK2084122
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Jens FochsenWaxholms OK2048648
Petter FochsenWaxholms OK8071106
Andy GranforsIF Rigor2058860
Filip GummessonNybro OK433821
Noah GöthEksjö SOK1470592
Filip HanssonOK Löftan8060706
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Elliot JägstedtHalmstad OK445109
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Noah KorallMotala AIF OL670211
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Felix LindOK Tyr8060905
Danilo MobergOK Tyr8060520
Noah MulariOK Vilse 87205260
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Elias PerssonHelsingborgs SOK1061227
Nils PerssonOK Tyringe2123427
Elias SamuelssonOK Vivill225733
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216
Eskil SoelbergAndrarums IF2083867
Viggo WulffOK Gränsen2059137
Carl ÖbergGamleby OK2062779

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Edith BergenfurSkattkärrs SOK47295
Elsa KorallMotala AIF OL923010
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Hilma TrofastJönköpings OK8078008

H10 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg247889
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Emil DalgaardKolding OK7575758
Rasmus DalgaardKolding OK7575759
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Hannes HolmbergOK Gränsen2072727
Lukas HultOK Gränsen2075320
Olle HåkanssonRonneby OK539907
Pelle JakobssonEksjö SOK231362
Atle KulstadSkåneslättens OL7080221
Olle LindquistKarlskrona SOK444735
Elis OlssonHelsingborgs SOK1873997
Elias PalmertzHelsingborgs SOK7080628
Anton SoelbergAndrarums IF2083857
Felix SvenssonJönköpings OK2801073

D35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Linda JinnemoHjärnarps OL7716068
Lisa KjellénHelsingborgs SOK2089340
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK7791202
Emelie SvalinVänersborgs SK800707
Marie SvenssonFK Åsen9821120

H35 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik EklundLunds OK9790527
Daniel HasselströmMotala AIF OL7800715
Rikard HultOK Gränsen2075488
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Erik OlssonHelsingborgs SOK42628
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Henrik RothHjärnarps OL7810326

D40 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna446071
Marion BüchliOLG Suhr8444448
Marie CarlssonFrölunda OL2078008
Lotta EnbergHalmstad OK9519295
Ann HyvönenSkattkärrs SOK8652930
Sara JägstedtHalmstad OK445105
Cecilia KarmetunOK Njudung7750915
Anna KorallMotala AIF OL8060811
Jenny LindblomMalmö OK7501114
Linda LönnebergTäby OK30052
Karin Rahm BjörneldKalmar OK2107437
Sara WulffOK Gränsen2075452

H40 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik BengtssonFalkenbergs OK780128
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Anders DalgaardKolding OK7575751
Niklas FlorénIF Rigor2075406
Mikael GummessonNybro OK24753
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Marcus HanssonFrölunda OL11303
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK1050784
Ola KrikströmHjärnarps OL8197706
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK1046021
Mikael ThomassonFK Göingarna2095443
Henrik UhlemannKolding OK8636967

D45 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AuseliusBredaryds SOK433435
Sara ElfvingRonneby OK700413
Anna EnvallIK Hakarpspojkarna710627
Cecilia FochsenWaxholms OK2050861
Susanne GranGamleby OK452364
Anna HagströmFalkenbergs OK402876
Jessica HallrosMotala AIF OL427062
Maria HarrieLunds OK19824
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg27508
Sara LarssonOK Bävern902944
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK9700107
Hanna PalmIK Hakarpspojkarna720714
Annica RosengrenOK Orion1720815
Maria TuressonHärlövs IF8010323
Susanne WallenborgLunds OK699331
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531

H45 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonOK Löftan9201711
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Håkan AuseliusBredaryds SOK433433
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK710209
Hans BirganderHelsingborgs SOK9700315
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Johan GranforsIF Rigor9730522
Pontus GustavssonLunds OK8402708
Johan HanssonOK Löftan8070171
Marcus HenningssonLunds OK2059996
Jesper David JensenFarumTisvilde OK1401495
Pär JohannessonFrölunda OL1690614
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken438779
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Göran KimellGotlands Bro OK9711122
Jens KovstedFarumTisvilde OK1403076
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Michael NilssonAndrarums IF9721231
Heide PerssonAndrarums IF8182834
Filip SjöforsOK Älme7000137
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Jens SörvikLunds OK8409307
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269
Magnus WallenborgLunds OK42609

D50 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Carina AronssonHässleholms OK441839
Anne BodinAlmby IK640200
Bente Kjær HemmingsenFIF Hillerød2035226
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Marianne KirkegaardFarumTisvilde OK899045
Helena KristianssonHässleholms OK7681220
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Anne LindellKalmar OK1660819
Lucy LouTibro OK29273
Iben MaagSøllerød OK1411280
Lena PeterssonOK Alehof449292
Sandra SimonsenFIF Hillerød1406285
Ina SkalbergBredaryds SOK19747
Helen SkoogKils OK9670905
Sarah StutzOLG Suhr8230367
Gunnel SvenssonOK Tranan640212
Ingela ThoressonAndrarums IF8191268
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H50 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlströmHelsingborgs SOK9680405
Henrik AlbahnLyngby OK888950
Thomas BorneFrölunda OL231396
Joachim FribergIF Hagen8196587
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg352499
Bo HallbergFalköpings AIK OK8061217
Mats HolmbergOK Gränsen421468
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb8171167
Jonas JönssonOK Tyringe213900
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Sten Skytte KirkegaardFarumTisvilde OK9005292
Klaus KrischanEnnstal8118881
Magnus NiklassonFalköpings AIK OK36330
Alex OttesenBallerup OK702200
Thomas PerssonOK Gränsen441649
Mats PeterssonStigmännen Karlshamns OK1415667
Per SigvardsonBredaryds SOK7680527
Olle SjöforsOK Älme435822
Mats SöderbergKalmar OK641204
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Tim Falck WeberFarumTisvilde OK8635839
Gert WildheimFK Friskus-Varberg247845
Krzysztof WrzesińskiWKS Śląsk8636526

D55 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonLunds OK9000888
Annette BondeBallerup OK8640550
Mia GustafssonOK Kåre620414
Tina HagårdRävetofta OK601224
Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna263749
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Annette OlofssonOK Skogshjortarna353006
Ingrid RoosMotala AIF OL7205403
Lena RunessonOK Vivill9590412
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK9591119
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Lena SwartzOK Orion9620620
Annika SvenssonSolna OK409781
Lena WraaFarumTisvilde OK1402964
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AxelssonOK Skogsvargarna2106206
Jonas BornetunSkillingaryds FK7630808
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Clas BörjessonIK Uven8337777
Roger DjupsjöHalmstad OK2075162
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF350573
Lars GustafssonOK Kåre8020961
Pesho HedbergLunds OK7000666
Roy JohanssonOK Skogsvargarna7926862
Mats KensbyOK Tyr9600207
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Christer MannfolkUlricehamns OK600708
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Pelle OlofssonOK Skogshjortarna405521
Bengt OlssonEslövs FK630912
Christer SkoogKils OK9590119
Pär StenbergOK Skogshjortarna44424
Lennart StenssonHelsingborgs SOK9600722
Lars SöderlundFK Göingarna351116
Martin WidmerOLG Suhr8181818

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hanne FrostBallerup OK1428720
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK2081945
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Lena LarssonSala OK9571015
Marita LarssonMarkbygdens OK9990703
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Lotta ValentinGustavsbergs OK2078259

H60 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Nils-Olof BodinAlmby IK540216
Christer FranssonMotala AIF OL7205405
Thomas HjertFalköpings AIK OK560522
Ole JensenTisvilde Hegn OK680035
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Mats LindqvistSävedalens AIK580101
Arne LundStenungsunds OK2081968
Karl MollénOK Denseln1551209
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Sten SegerslättSkåneslättens OL9570119

D65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Miriam AsvarischViking Orientering354565
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK2078297
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Lisbeth OlssonKungälvs OK14515
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605
Eva TykessonRävetofta OK9070530

H65 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Sten BlomströmIK Stern9511113
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK15223
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Lennart JakobssonTibro OK2800478
Stig JohanssonHelsingborgs SOK8490529
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Keld JohnsenTisvilde Hegn OK8201150
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Göran LarssonSala OK8636984
Matz LarssonGustavsbergs OK2078159
Hans-Åge MortensenViking Orientering7202754
Kent R NilssonAndrarums IF9490705
Peter NørgaardBallerup OK8050005
Anders PerssonOK Vilse 8710145
Ulf SvenssonOK Njudung536373

D70 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BengtssonOK Kompassen16187
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Kristina JohanssonVänersborgs SK26609
Inge JørgensenOK Roskilde362410
Margareta LarssonOK Njudung727645
Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK14493
Karin PerssonOK Tyringe970478
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Lilian SamuelssonKungälvs OK340294
Torill SvendsenFrosta OK25270
Kajsa TofténHjobygdens OK13684

H70 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Lennart AlmströmIK Stern429819
Agne BengtssonOK Kompassen987000
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Jan BojlingSolna OK19204
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering2059187
Henry DjurbäckMarkbygdens OK28809
Åke EckerbomIFK Sävsjö1441104
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK807547
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Jerry MartinssonOK Motala9900752
Håkan NilssonMalmö OK511010
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Karsten RichardtKøge OK680027
Leif SandgrenFrosta OK671202
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Erland SvensonFrölunda OL419699
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Bo TuressonIFK Sävsjö9470105
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130

D75 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10266
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812
Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK214392
Lotta GranholmLinköpings OK861861
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Ulla LindheIK Stern7201252
Ulla NilssonSOK Viljan9102779
Britt RangertIK Ymer9434343
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H75 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Leif LindströmNybro OK1396333
Björn LinnersjöOK Orion27256
Åke NordbergOK Klyftamo204693
Paul SchannongMalmö OK17530
Ole SvendsenOK Roskilde501138
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207

D80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnel BörjessonIK Uven8652919
Gun HanssonYstads OK450325
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476

H80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Göran HektorLinköpings OK708090
Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF33437

D85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423

Öppen motion 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Liv PalmertzHelsingborgs SOK42049
Lowe PalmertzHelsingborgs SOK23034

Öppen motion 4 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Tanja DalheimerIK Vikings OK8647656
Gunvor Skytte KirkegaardFarumTisvilde OK345334
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg1691008
Annette SeldénIF Rigor446166
Anna SöderströmOK Stigen421789

Öppen motion 7 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lars HarrieLunds OK9681114
Tilda HarrieLunds OK41481
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK2057311
Maria PollMölndal Outdoor IF449513
Mikael SöderströmOK Stigen355971

Annonser