Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till High Chaparral-sprinten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: High Chaparral-sprinten
Arrangörsorganisation: Bredaryds SOK
Datum: söndag 10 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 598 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK9140827

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Jörgen GranefeltOK Tyr1974107
Daniel HärströmFalköpings AIK OK1860729
Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna801110
Niklas KarlssonVäxjö OK828487
Henrik KroksmyrVäxjö OK9770517
Erik StillemarkIF Hallby SOK7870327

D18 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Julia ArvidssonVimmerby OK928000
Sofia JanssonHjobygdens OK510214
Tove JohanssonOK Alehof341708
Sabine JonestrandFK Finn418002
Paulina JägstedtHalmstad OK7003086
Vendela LönkvistOK Vivill8010316
Emma NilssonAlvesta SOK9010923
Ia NyrellAlvesta SOK213723

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus FyhrSOK Aneby9010616
Emil NilssonAndrarums IF2058760

D16 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Linnea AnderssonFK Finn418008
Elin BomanSkattkärrs SOK2060891
Fanny CarlssonFK Finn418009
Alma GustafssonSOK Aneby9021008
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Emma IsidorssonOK Vivill443511
Ellen JohanssonBurseryds IF2132162
Kimberlie LeAnderstorps OK25863
Ellinor LihvOK Gränsen2058744
Frida MouchardIF Hallby SOK2107125
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Hanna OlssonIFK Sävsjö1020930
Bella PalmqvistIFK Sävsjö2081953
Elin RahmOK Norrvirdarna1987406
Clara SamuelssonOK Vivill225723
Emmy WallinFalkenbergs OK9031212

H16 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas BorängSnättringe SK9020614
Linus BoströmOK Alehof9020310
Linus BägebyOK Vivill2089022
Olle ElfströmOK Orinto7203842
Fabian EvertssonLessebo OK1030915
Isak HenningssonOK Gisle2093525
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Oscar HultgrenOK Njudung448444
Erik JohanssonOK Alehof451065
Rasmus JohanssonOK Stigen9538774
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Olle KallerbäckVäxjö OK439618
Philip MartinssonFK Finn433964
Linus NorénOK Njudung2059141
Karl PetersénOK Njudung7020210
Fabian ValleriusGamleby OK8448722
Erik ÅkessonVäxjö OK7438791
Alfred ÖstergrenAlvesta SOK244646

D14 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Clara AdolfssonAnderstorps OK451856
Stina AnderssonAnderstorps OK2095352
Matilda AspIFK Göteborg Orientering2119352
Elin BengtssonFalkenbergs OK2119980
Emelie BägebyOK Vivill443510
Emelia CarlströmFK Boken1181205
Vera ElfströmOK Orinto7209483
Felicia FyhrSOK Aneby9040321
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Alice HallOK Bävern9050510
Selma HedströmTenhults SOK1050806
Agnes HertzTenhults SOK1050606
Moa HolstenHestra IF2063885
Jenny JanssonTenhults SOK1050609
Olivia KarlssonLessebo OK408678
Elsa LarssonBurseryds IF2132152
Johanna LexellFK Finn2107502
Andrea LundellIF Hallby SOK27996
Tindra MolinFalköpings AIK OK38324
Martina NiklassonVäxjö OK9041121
Hanna NilssonHestra IF2063807
Klara NilssonHestra IF2062004
Tilda NyrellAlvesta SOK2119356
Ebba NäsmanLerums SOK9041219
Elsa RaneboFalkenbergs OK241989
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Elin RothzénOK Gisle2095202
Asta TörnkvistAnderstorps OK7171224
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354805
Tove ValleriusGamleby OK8040601

H14 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob AspIFK Göteborg Orientering249373
Oskar EricssonRonneby OK9005102
Edvin ForsbergOK Ravinen653589
Linus ForsbergOK Ravinen926535
Alexander GustafssonOK Njudung9415729
Hugo HedströmOK Bävern9050504
Victor HörnquistAnderstorps OK9451854
Isak JohanssonOK Gisle7051007
Love JonestrandFK Finn418016
Oskar JuelTenhults SOK1050526
Albin JägstedtHalmstad OK8141014
Anton KarlssonFK Finn451930
Kevin KarlssonIF Hallby SOK1050205
Liam KarlssonAlvesta SOK26979
Christoffer KärrebergFalkenbergs OK2060813
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb7887788
Hugo MartinssonFK Finn9443922
Elias NilssonAndrarums IF2058756
Olle PetersénOK Njudung9050517
Arvid RydellIF Hallby SOK1311005
Albin SamuelssonOK Vivill225725
Caspin SinaiVästerviks OK1052467
Malcolm SvenssonAnderstorps OK2095369
Elias ThunbergOK Vivill443515
Linus VernströmRonneby OK9040312
Simon ÅkessonAnderstorps OK2119767
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK213760

D12 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AnderssonAlvesta SOK7060313
Lilly AxelssonJönköpings OK451945
Elvina BergdahlOK Orinto2800840
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Tindra DavidssonOK Bävern9994000
Kajsa ElfströmOK Orinto9989063
Pia EliassonIK Hakarpspojkarna7621829
Tilde ElmerssonIFK Sävsjö2057308
Lova ElvingFK Finn418012
Ronja GlanshedVäxjö OK2801173
Linnea Grahn EskilssonLunds OK23007
Felicia GustafssonOK Njudung345050
Alva HagelbergEksjö SOK8060208
Tilde Hertz-JensenFalkenbergs OK2060822
Märta HolmgrenGamleby OK2112429
Lea JohannesdalSkattkärrs SOK1221207
Elin JohanssonBurseryds IF2132163
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Wilma JönssonÖrkelljunga FK8060907
Erika KjellsonLessebo OK2125989
Lovisa KroksmyrVäxjö OK1484367
Wilma KroksmyrVäxjö OK1361375
Kajsa LarssonBurseryds IF2132173
Emma LindénVäxjö OK2075447
Frida LindénVäxjö OK2075318
Leah LindqvistFalkenbergs OK343467
Nellie NilssonOK Vivill19680
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Ebba RanbroHelsingborgs SOK1175971
Frida RothzénOK Gisle2075277
Linnéa SandströmOK Älme7070219
Jenny SeverinssonFalkenbergs OK2058171
Ebba SkullmanLinköpings OK435795
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Elisa SvenssonFalkenbergs OK241953
Stina SvenssonVimmerby OK2094497
Mira WallinFalkenbergs OK9071010

H12 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Jonatan BarthOK Orinto2114671
Felix BlombergIF Hallby SOK1091306
Walter BlomqvistJönköpings OK2112544
Vincent DahmTjalve IF Norrköping1061023
Oliver EdvardssonHjobygdens OK435912
Isac ElingforsVäxjö OK1352641
Arvid EricssonRonneby OK9070309
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK302620
Albin FranzénOK Södertörn8060000
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna7060707
Gustaf GusedFalkenbergs OK2119987
Oliver HammarFalköpings AIK OK1555015
Isak HertzTenhults SOK1000805
Axel HäggAnderstorps OK2075189
Matti JohanssonOK Njudung8170517
Elliot JägstedtHalmstad OK445109
Emil KarlssonOK Bävern435254
Oskar KarlssonBredaryds SOK347490
Alvin LönkvistOK Vivill2089048
Gustav NilssonAlvesta SOK9071021
Alfred NybergSkattkärrs SOK1060224
Max OlssonIFK Sävsjö2081947
Valter RoothVäxjö OK1060426
Leon RybergFalkenbergs OK2060876
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Elias SamuelssonOK Vivill225733
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna7138777
Casper SandströmÖrkelljunga FK1399745
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216
Albert SvenssonFK Finn1071001
Henning SöderhjelmOK Stigen2087028
Simon WenzinOK Södertörn8090000
Wille VernströmRonneby OK9060112
Viggo WulffOK Gränsen8297890
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK213800

D10 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AhlOK Norrvirdarna1081214
Kajsa BengtssonAlvesta SOK1712208
Lova BergdahlOK Orinto451565
Emmy EllbringFK Finn2104147
Vera FolkestadAnderstorps OK451855
Elsa HallOK Bävern9080623
Ella Hertz-JensenFalkenbergs OK2060828
Sigrid HolmgrenGamleby OK2112436
Klara JohanssonSOK Aneby7080706
Lisa JohnssonFK Finn1080419
Lovisa LexellFK Finn2107518
Olivia LindgrenFalkenbergs OK2060826
Tuva MolinFalköpings AIK OK227844
Wilma MolinFalköpings AIK OK1555014
Ella NybergSkattkärrs SOK1080522
Tuva ThuressonFalkenbergs OK2093358
Molly ValleriusGamleby OK254739

H10 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Selvin AnderssonOK Bävern435253
Anton CarlströmFK Boken1080305
Gustav FlinkOK Bävern234593
Malte GranefeltOK Tyr8081118
Rasmus GripFalkenbergs OK2060857
Johan GusedFalkenbergs OK2119968
Vilmer HagelbergEksjö SOK8090728
Rufus HedströmOK Bävern9000403
Alwin HärströmFalköpings AIK OK29433
Hugo JanssonTenhults SOK1080918
Wiggo JönssonÖrkelljunga FK8081231
Elias KarlssonOK Bävern435257
Hampus KarlssonOK Bävern2041833
Tage MöllerströmJönköpings OK8080128
Karl Hugo NilssonOK Orinto2114693
Viggo NäsmanLerums SOK444010
Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna1081114
Arvid RosanderSOK Aneby9730904
Assar Rosén ThelinJönköpings OK1100510
Hampus SahlénIF Hagen2072788
Elgot SinaiVästerviks OK1760817
Albin StamfjordFalkenbergs OK306571
Truls SvedbergLessebo OK256486
Felix SvenssonJönköpings OK2801073
Albin ThunbergOK Vivill443518
Erik WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354806
Wilhelm WestströmAlvesta SOK
Theo ZaninottiGamleby OK1100329

D35 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Viktoria AhlströmEmmaboda Verda OK8209091
Marie AugustssonOK Bävern449257
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Sandra DavidssonOK Bävern9993000
Anna EkIF Hallby SOK1259720
Caroline GreenOK Vivill19678
Jenny GreenOK Vivill19700
Anna HammarFalköpings AIK OK1555002
Jessica KarmetunOK Bävern2045153
Lina LudvigssonEksjö SOK29808
Camilla MatanovicVästerviks OK2132773
Jenny NybergSkattkärrs SOK1830402
Maria SahlénIF Hagen8000424
Emma SöderhjelmOK Stigen2107560

H35 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias KarlssonOK Bävern17677
Mikael M KarlssonOK Bävern9731013
Jakob LexellFK Finn2101745
Mikael NybergSkattkärrs SOK1810706
Jesper ThuressonHalmstad Garnisons IF2050978
Petter ValleriusGamleby OK9200677
Christophe ZaninottiGamleby OK1999007

D40 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Anneli ArvidssonVimmerby OK449503
Susanne AxelssonJönköpings OK28659
Stina BorängSnättringe SK448865
Marion BüchliOLG Suhr8444448
Ulrika ForsbergOK Ravinen41836
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Jenny JohanssonOK Gisle7602060
Sara JägstedtHalmstad OK445105
Maria LarssonBurseryds IF2089345
Mona LindénVäxjö OK2075211
Gudrun PetterssonOK Reftele1170194
Linda RanbroHelsingborgs SOK2062190
Maria Rosén ThelinJönköpings OK8040104
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK1450943
Anna WikströmHästveda OK9102606
Sara WulffOK Gränsen2075452

H40 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik AugustssonOK Bävern9730914
Daniel AxelssonMålilla OK7203833
Jonas BergdahlOK Orinto7300345
Karl-Oskar BrunnsgårdOK Reftele448864
Nils-Anders BrunnsgårdOK Reftele7770116
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Björn DavidssonOK Bävern9995000
Ingemar EricssonRonneby OK740409
Jörgen GlanshedVäxjö OK7750907
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Dennis GustafssonOK Njudung449216
Niclas HörnquistAnderstorps OK451858
Mattias JohannesdalSkattkärrs SOK1090476
Martin JohanssonOK Orinto448331
Ulrik JohanssonOK Bävern2045159
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Tobias MöllerströmJönköpings OK8123077
Karl NilssonOK Orinto7705045
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Niklas SahlénIF Hagen8007409
Cave SinaiVästerviks OK1070992
Frans SvenssonFK Finn28884
Per ThunbergOK Vivill443519
Johan TibbelinVimmerby OK8241276

D45 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Veronica AdolfssonAnderstorps OK2050979
Annika AnderssonOK Orinto7300346
Johanna AspIFK Göteborg Orientering13959
Maria AspIFK Göteborg Orientering1040519
Agneta BomanSkattkärrs SOK2060893
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Ann BägebyOK Vivill2089019
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK9070569
Camilla HolmqvistOK Stigen404056
Annika JohanssonOK Alehof441930
Petra OlssonIFK Sävsjö2081961
Lotta PetersénOK Njudung441022
Helena RangertIK Hakarpspojkarna680308
Camilla SvenssonBurseryds IF2132161

H45 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik ArvidssonVimmerby OK440949
Thomas BomanSkattkärrs SOK2060900
Johan DahmTjalve IF Norrköping1710506
Lasse ForsbergOK Ravinen41767
Hans JensenFalkenbergs OK2060849
Hans JohanssonOK Reftele690302
Ulf JohanssonOK Gisle7005180
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Johan LarssonOK Reftele302666
Mats LarssonBurseryds IF2089331
Jonny LindénVäxjö OK2075270
Torbjörn LönkvistOK Vivill2089038
Johan NiklassonVäxjö OK421889
Ola NilssonAlvesta SOK9690412
Mats RanbroHelsingborgs SOK7004140
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb7672080
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Robert SvenssonAnderstorps OK1417445
Torbjörn SvenssonVimmerby OK24788
Per WikströmHästveda OK9102605

D50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina AnderssonÄtrans IF1964725
Ann FranzénOK Södertörn26020
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK660616
Anneli KarlssonFK Finn343186
Tine Meyhoff PetersenHerlufsholm OK8631591
Lena PeterssonOK Alehof449292
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H50 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonAlvesta SOK7640302
Per FranzénOK Södertörn2057326
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Lars HolmgrenGamleby OK441465
Ulf HolstenHestra IF259045
Jonny JohanssonOK Njudung7661124
Per JohanssonOK Reftele28639
Peter JohanssonBurseryds IF2089316
Marko KarkulehtoOK Vilse 87660520
Anders KnudsenHerlufsholm OK8653089
Jens LindströmTibro OK341026
Johan MarsMarkbygdens OK675572
Fredrik MouchardIF Hallby SOK7640349
Hans-Olof PerssonOK Alehof2087246
Ulf PerssonBottnaryds IF7201367
Niclas PetterssonOK Reftele1129675
Håkan RydellIF Hallby SOK1220768
Niclas SjögrenOK Stigen2087020
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK213717

D55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AdolfssonOK Bävern404181
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Marita FilipssonMarkaryds FK7630326
Lena RunessonOK Vivill9590412
Elisabeth SkoglundOK Gränsen2059182

H55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas BornetunSkillingaryds FK7630808
Clas BörjessonIK Uven8337777
Anders GranqvistVärend GN OL205374
Roy JohanssonOK Skogsvargarna1341008
Ove LernåKalmar OK600524
Stefan OlofssonOK Gisle9005068
Martin WidmerOLG Suhr8181818

H60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AdolfssonOK Bävern231127
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Jan-Ola KarlssonOK Njudung8023045
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Lars LindgrenFK Finn33672
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Lars RunessonOK Vivill582612

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Margareta HeldFK Åsen9639108
Inger LindblomOK Orinto14212

H65 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Bill AnderssonHestra IF24903
Gunnar ErikssonFK Finn9501004
Kent GranqvistVästerviks OK919658
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Bernt-Ove KarlssonFK Finn33681
Jan KarlssonOK Virdarna16938
Åke KarlssonAlvesta SOK26977
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Pelle SkullmanLinköpings OK9520520

D70 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18609
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Kristina FranssonOK Virdarna16936
Solbritt GustafssonOK Virdarna13913
Gunilla HolstBottnaryds IF28207
Kristina JohanssonMullsjö SOK30802
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Margareta WikströmVäxjö AIS409766
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Leif AxelssonMålilla OK7203832
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK30674
Tommy HeldFK Åsen9818252
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Roland NilssonFalköpings AIK OK760404
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823
Bo TuressonIFK Sävsjö9470105
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Eva BergstrandVärend GN OL10316
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812

H75 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Waste ByströmOK Virdarna7430119
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK7202810
Torgny JonssonVäxjö AIS438795
Arne SvenssonOK Njudung345319
Göran ThourVärend GN OL263097
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Gunnel BörjessonIK Uven8652919

H80 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Rune AhlanderJönköpings OK37647
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Johan JanssonVäxjö OK27167

U1 (59)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlOK Norrvirdarna1110602
Tim AhlströmEmmaboda Verda OK15725
Agnes AnderssonFalkenbergs OK2119970
Saga AronssonLessebo OK256460
Isac BardIF Hallby SOK1259718
Leon BardIF Hallby SOK1259719
Melker BengtssonAlvesta SOK1993721
Oskar BerggrenIFK Sävsjö36248
Viktor BerggrenIFK Sävsjö217208
Norah BlomqvistJönköpings OK330865
Elliot BodinIF Hallby SOK1259716
Clara BomanSkattkärrs SOK2060870
Ella BrunnsgårdOK Reftele218266
Arvid BöhmVästerviks OK2132784
Ella BöhmVästerviks OK2132785
Elin BöregårdFalkenbergs OK2120003
Niklas Costa SegerstråleOK Reftele348389
Anna DacklingLessebo OK256434
Alexander EkIF Hallby SOK1259701
Bertil EliassonOK Norrvirdarna2083828
Elisabet EliassonOK Norrvirdarna2083884
Jens EliassonIK Hakarpspojkarna7120217
Emil EreltOK Norrvirdarna1120905
Arvid GredegårdIF Hallby SOK1259709
Hannes GredegårdIF Hallby SOK1259708
Alma HedbergVästerviks OK2132771
Tor HenkowIF Hallby SOK1259705
Johanna HörnquistAnderstorps OK451854
Loke JagetegFalkenbergs OK7973546
Edvin JohannesdalSkattkärrs SOK1240413
Wilma JohanssonTenhults SOK453123
Filippa LandeliusLessebo OK408676
Elina LindénVäxjö OK262722
Alicia LindgrenFalkenbergs OK2120005
Inez LingFalkenbergs OK13759
Tim LoreforsIF Hallby SOK446176
Britta MalmborgBurseryds IF46788
Stina MalmborgBurseryds IF29442
Alice MatanovicVästerviks OK2132772
David MatanovicVästerviks OK2132774
Emil NordqvistVästerviks OK2132776
Oliver Petersson MarkusOK Norrvirdarna1120206
Hanna SchüllerqvistVästerviks OK2132778
Ida SchüllerqvistVästerviks OK2132779
Olle SjöbergHelsingborgs SOK1416198
Leon SjöholmOK Norrvirdarna1100309
Stella SjöholmOK Norrvirdarna2083819
Axel StamfjordFalkenbergs OK2119999
Tilja SvedbergLessebo OK256482
Anton SvenssonLessebo OK408680
Felicia SvenssonJönköpings OK7607300
Ruben SöderströmVästerviks OK2132782
Selma SöderströmVästerviks OK2132783
Sixten ThunbergOK Vivill443517
Nils TryggesonOK Norrvirdarna2083802
Kimberly WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354807
Vidar ValleriusGamleby OK9200670
Karin WestströmAlvesta SOK1181928
Hugo ÅkessonAnderstorps OK2075137

U2 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander AnderssonFalkenbergs OK2119964
Filip BarthOK Orinto451562
Samuel BernhardtFalkenbergs OK2119967
Nike BlombergIF Hallby SOK1072408
Agnes BöregårdFalkenbergs OK2120004
Alma EreltOK Norrvirdarna1090411
Amanda FyhrSOK Aneby343019
Felicia FärmLessebo OK256438
Alva HaraldssonIF Hallby SOK1259712
Hugo HasselqvistFalkenbergs OK2060836
Olle HedströmTenhults SOK1408124
Marie HibsonFalkenbergs OK2120009
Sofie HibsonFalkenbergs OK2119995
Hjalmar HäggAnderstorps OK2126049
Hjalmar HörnquistAnderstorps OK451860
Filippa KarkulehtoOK Vilse 871110706
Anton KroksmyrVäxjö OK1110511
Emma LindblomLessebo OK256487
Thilly LindqvistLessebo OK256452
Thyra LindqvistLessebo OK256453
Stina LoreforsIF Hallby SOK446173
Alice MalmborgBurseryds IF46793
Bo MöllerströmJönköpings OK208097
Oskar RanbroHelsingborgs SOK1239558
Signe RanbroHelsingborgs SOK1784737
Leah RingdahlAlvesta SOK
Anja RydellIF Hallby SOK1170308
Jonatan SahlénIF Hagen2095275
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259
Lava-Li SinaiVästerviks OK1012072
Alva SunnenellFalkenbergs OK2119986
Alva SvenssonFK Finn1071109
Alvin SvenssonLessebo OK256448
Ylva SöderhjelmOK Stigen2089484
Emmi SöderlindLessebo OK256444
Olle TryggesonOK Norrvirdarna761217
Fanny ValleriusGamleby OK2112447
Gry ValleriusGamleby OK452387
Oskar WallinFalkenbergs OK2060887
Emma WikströmHästveda OK2075201
Jon WikströmHästveda OK2075127
Belle WildeLessebo OK256439

Öppen motion 1 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Marie CarlströmFK Boken1721017
Maria Fyhr BodinIF Hallby SOK1259715
Anna HaraldssonIF Hallby SOK1259713
Alexandra HenkowIF Hallby SOK1259704
Jennie LandrudIF Hallby SOK1259714
Michael NilssonAndrarums IF9721231
Anna RothzénOK Gisle7602262
Helena SvenssonOK Vilse 87205239

Öppen motion 4 (39)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AhlOK Norrvirdarna8646071
Colin AxelssonJönköpings OK451950
Mattias BardIF Hallby SOK1259717
Rickard BarthOK Orinto451563
Carolin BlombergIF Hallby SOK1101173
Mikael BlombergIF Hallby SOK1259703
Maria DacklingLessebo OK256485
Jonas EkIF Hallby SOK1259702
Åsa ElmerssonIFK Sävsjö7505180
Emma EreltOK Norrvirdarna1820511
Mikael FyhrSOK Aneby341636
Annika GranqvistVärend GN OL364907
Olof GredegårdIF Hallby SOK1259706
Sofie GredegårdIF Hallby SOK1259707
Anna GöranssonIFK Sävsjö9810110
Mikael HallOK Bävern9800222
Karin HedströmTenhults SOK2106167
Angelica JohanssonSOK Aneby442377
Anton JohanssonSOK Aneby9050827
Caroline JönssonÖrkelljunga FK17152
Magnus JönssonÖrkelljunga FK8080907
Meja KarlssonLessebo OK256436
Maria KroksmyrVäxjö OK1780329
Camilla LoreforsIF Hallby SOK1259710
Martin LoreforsIF Hallby SOK1259711
Barbro LudvigssonForserums SOK29807
Camilla MalmborgBurseryds IF2132187
Mario MatanovicVästerviks OK2132775
Marie MouchardIF Hallby SOK2107573
Robert NorénOK Njudung441054
Magnus NyrellAlvesta SOK213733
Susanne NyrellAlvesta SOK213735
Ulf PalmqvistIFK Sävsjö2081974
Eleinor SchüllerqvistVästerviks OK2132777
Jesper SchüllerqvistVästerviks OK2132780
Sara SjöholmOK Norrvirdarna1848484
Pelle SöderströmVästerviks OK2132781
Anders WestströmAlvesta SOK244137
Åsa WestströmAlvesta SOK2057383

Öppen motion 7 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AhlOK Norrvirdarna9997799
Jonny AxelssonJönköpings OK441133
Håkan BengtssonAlvesta SOK10319
Martin CarlströmFK Boken1721124
Lena ElfströmOK Orinto448332
Fredrik ElingforsVäxjö OK1352642
Fredrik EreltOK Norrvirdarna1975107
John GabrielssonSävedalens AIK1996070
Arvid HammarFK Herkules438445
Annika IsidorssonOK Vivill225774
Henrik JohanssonSOK Aneby2048769
Morgan LandeliusLessebo OK256437
Gustav MalmborgBurseryds IF2132180
Patrik MarkusOK Norrvirdarna1908745
Morgan NilssonHestra IF2104273
Andreas NäsmanLerums SOK446216
Bert OlofssonOK Kompassen2087114
Maria Petersson MarkusOK Norrvirdarna1429357
Per RoothVäxjö OK1781222
Patrik RothLessebo OK256471
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK1126121
Pontus SjöholmOK Norrvirdarna1811121
Pär SundkvistOK Gränsen2077571
Morgan SvenssonLessebo OK256447
Henrik SöderlindLessebo OK256440
Martina SöderlindLessebo OK256442
Jan VernströmRonneby OK2083972
Maria VernströmRonneby OK9913499

Annonser