Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vårracet, dag 2, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vårracet, dag 2, lång
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: lördag 17 mars 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 54 anmälda deltagare.

D21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa EkelinKFUM Örebro OK770519
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523

H21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF253951
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Mikolaj DutkowskiRonneby OK8010192
Joao Pedro JaberKarlskrona SOK1444006
Michał KalataMKS Paulinum Jelenia Góra8160889
Lucas SundbladEksjö SOK970502

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Isac EricssonVäxjö OK9000707
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad931227

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa SöderbergKalmar OK1426461

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo EricssonVäxjö OK9085619

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa SwartzOK Orion2058218

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken420033
Nils SwartzOK Orion2058124

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Filip MyrénOK Orion9071219
Carl ÅkessonOK Orion2107531

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sonia KurashovaFK Åsen1080909

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marie RubérLinköpings OK1800929

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK7207543

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sara ElfvingRonneby OK700413
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301

H45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Magnus EricssonVäxjö OK908561
Björn KarlssonKexholms SK7210176
Stefan PeterssonKalmar OK2054938

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta BorgLinköpings OK9680622
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Anne LindellKalmar OK1660819
Lena StrömbäckLinköpings OK662966

H50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BlomqvistOK Skogsfalken9660822
Tomas KarlssonKexholms SK7671026
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Jyrki NieminenLounais-Hämeen Rasti1201068
Marko VirtaTurun Suunnistajat1201044
Krzysztof WrzesińskiWKS Śląsk8636526

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228

H55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf JungstrandOK Skogsfalken505605
Ove LernåKalmar OK600524
Göran MånssonStigmännen Karlshamns OK902943
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Johnny NimvikFK Åsen620325

H60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jan DanielssonKalmar OK18589
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000
Håkan HenmyrOK Vilse 8710116

H65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anders ForsstedtSöders-Tyresö7777666

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Olof ÅkessonOK Orion2107525

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elena KurashovaFK Åsen1980316

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabet JannerRonneby OK9650504
Helen NilssonHärlövs IF500918

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
David BengtssonFK Åsen800430

Annonser