Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vårracet, dag 3, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vårracet, dag 3, medel
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: söndag 18 mars 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 46 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa EkelinKFUM Örebro OK770519
Annie LennartssonKalmar OK306651
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523

H21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF253951
Rasmus Bøtker LaursenKalmar OK
Mikolaj DutkowskiRonneby OK8010192
Joao Pedro JaberKarlskrona SOK1444006
Michał KalataMKS Paulinum Jelenia Góra8160889
Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK7207543

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna JohannessonRonneby OK9812368

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad931227

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa SöderbergKalmar OK1426461

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Herman AlbinssonOK Skogsfalken2801200
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa SwartzOK Orion2058218

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken420033
Nils SwartzOK Orion2058124

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Filip MyrénOK Orion9071219
Carl ÅkessonOK Orion2107531

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sonia KurashovaFK Åsen1080909

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marie RubérLinköpings OK1800929

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301

H45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta BorgLinköpings OK9680622
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Anne LindellKalmar OK1660819
Lena StrömbäckLinköpings OK662966

H50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Jyrki NieminenLounais-Hämeen Rasti1201068
Marko VirtaTurun Suunnistajat1201044
Krzysztof WrzesińskiWKS Śląsk8636526

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228

H55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf JungstrandOK Skogsfalken505605
Ove LernåKalmar OK600524
Göran MånssonStigmännen Karlshamns OK902943
Johnny NimvikFK Åsen620325

H60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jan DanielssonKalmar OK18589
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000

H65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anders ForsstedtSöders-Tyresö7777666

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Olof ÅkessonOK Orion2107525

Öppen motion 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabet JannerRonneby OK9650504
Elena KurashovaFK Åsen1980316

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
David BengtssonFK Åsen800430

Annonser