Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ronnebymedeln

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ronnebymedeln
Arrangörsorganisation: Ronneby OK
Datum: lördag 21 april 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 264 anmälda deltagare.

D21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Cecilia BrattOK Orion993541
Sofia DahlHärlövs IF9990617
Siri JeppsonKatrineholms OK940507
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Katarina LenanderVäxjö OK790111
Caroline LindelöwHärlövs IF8102600
Hanna WåhlinOK Skogsfalken920831

H21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Johan EngströmOK Orion923451
Daniel EvaldssonVäxjö OK760125
Joao Pedro JaberKarlskrona SOK1444006
Olof Larén-SandgrenOK Orion980202
Johan MyrénOK Orion18543
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Pontus PeterssonOK Orion920215
Måns SandgrenOK Orion910200
Theodor WahlbomOK Orion8096908

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik HanssonKarlskrona SOK2095412

D16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Julia KarlssonOK Skogsfalken7102210
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Elvira LjungbergOK Skogsfalken9201714
Lisa OlssonTorsås OK9020523
Hanna RingRonneby OK9020829
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Amanda SvenssonOK Orion2062074
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Filippa SöderbergKalmar OK1426461

H16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Fabian AnderssonRonneby OK344545
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Hugo EricssonVäxjö OK9085619
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Isak HagbergKalmar OK8021021
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Olle KallerbäckVäxjö OK439618
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Erik OscarssonOK Orion2065300
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Hugo UnossonKalmar OK2107428
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723

H16 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Simon ElmRonneby OK9102777
Gabriel HåkanssonRonneby OK9021016
Martin JohanssonRonneby OK2088995
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211

D14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda Ekengren KarlssonTorsås OK1470571
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
My FridströmKarlskrona SOK7040815
Agnes OlssonOK Skogsfalken1111005
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Anna ViktorssonOK Skogsfalken7203836
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

H14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BrattOK Orion8050420
Oskar ErikssonRonneby OK9005102
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Victor JosefssonOK Skogsfalken1051223
Melker LarssonOK Orion1041209
Nils SwartzOK Orion8262490
Hannes SvenssonRonneby OK812368
Linus VernströmRonneby OK9040312

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Hannah JosefssonOK Skogsfalken1071105
Siri KleinOK Vilse 87205272
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Selma LeopoldOK Orion7070108
Thea LewisOK Vilse 87205271
Sara LjungqvistLunds OK9060715
Isabell RosenbergOK Vilse 879040106
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724

H12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Arvid ErikssonRonneby OK9070309
Kasper FagerKarlskrona SOK7060207
Carl GlivesonRonneby OK539905
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Erik KarlssonOK Skogsfalken7022307
Axel KjellvågOK Skogsfalken9201595
Nico MankonenKarlskrona SOK2800744
Filip MyrénOK Orion9071219
Olof OlssonOK Skogsfalken1070314
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Emil RingRonneby OK9061103
Wille VernströmRonneby OK9060112

H12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alfons JohansenOK Vilse 87205258
Noah MulariOK Vilse 87205260

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hilma PaulinOK Vilse 8710119

H10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Joar AnderssonVäxjö OK7907255
Jakob ElmRonneby OK2077380
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Isak EngOK Pan-Kristianstad750300
Eric KjellvågOK Skogsfalken9201586
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Erik LeopoldOK Orion7080122
Filip PaulinOK Vilse 87205242
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Olle SchybergOK Skogsfalken2115583
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Eva GustafssonVäxjö OK7912134
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad7922001

D40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Marie EngOK Pan-Kristianstad780721
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK770422
Malin SvenssonOK Orion740527

H40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Jörgen JohanssonKarlskrona SOK7408000
Anders LeopoldOK Orion9771005
Daniel MillbournOK Skogsfalken781005
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad7622001
Peter WirenstedtKarlskrona SOK9132413

D45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Louise AxelssonFK Göingarna717478
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Catrine OlssonTorsås OK721229
Annica RosengrenOK Orion1720815

H45 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BengtssonFK Åsen696669
Henrik BerlinOK Orion690423
Tobias BorgerKalmar OK616999
Anders HåkanssonOK Orion9700516
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken438779
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Magnus NilssonTorsås OK1470503
Magnus OlssonTorsås OK500723
Paul OlssonOK Skogsfalken1972830
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735
Anders SundelinOK Orion9700716
Jonas SvenssonOK Orion720815
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919

D50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Anne LindellKalmar OK1660819
Anna NyqvistKalmar OK9616999
Christina SmedbergOK Skogsfalken641022
Katarina SundelinOK Orion9650108

H50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonOK Skogsfalken9201724
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Niklas BrattOK Orion8123666
Johan JacobssonOK Orion9681010
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Lars-Ola LarssonOK Orion670124
Anders NilssonOK Orion450881
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Mats PeterssonStigmännen Karlshamns OK1415667
Magnus PorleVäxjö OK777929
Fredrik SmedbergOK Skogsfalken8000042
Mats SöderbergKalmar OK641204
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268

D55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Kristina JohanssonKalmar OK600325
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared1402379
Lena SwartzOK Orion9620620
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831
Eva TollsternVäxjö AIS25585
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AnderssonOK Orion209696
Thommy BergmanStigmännen Karlshamns OK1151060
Glen HåkanssonVäxjö OK262721
Ulf JungstrandOK Skogsfalken505605
Pontus LarssonOK Skogsfalken264152
Ove LernåKalmar OK600524
Stefan NormanKalmar OK1161215
Bo PeterssonLessebo OK202556
Gustaf TorenstamEmmaboda Verda OK439616

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Arja IngvarssonOK Vilse 8710131
Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK1570402
Eva Konring OlesenFIF Hillerød8631605

H60 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Mats ArnessonNybro OK17790
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Jan DanielssonKalmar OK18589
Per-Ivan EngströmOK Orion417688
Inge GötessonKarlskrona SOK16663
Torgny JeppssonKatrineholms OK262450
Mats KarlssonKarlskrona SOK244074
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Ola SvenssonOK Orion18558
Roger ThörnOK Vilse 877899999
Tore TjernlundOK Vilse 879090958
Jan WahlströmSnättringe SK9874998

D65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Ann-Helen LinnersjöOK Orion27257
Gunnel MånssonOK Vilse 8713787
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Roger BergvikVäxjö OK421736
Peter EkströmMalmö OK306135
Hans GottfridssonTorsås OK15077
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad9520818
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK15223
Mats IngvarssonOK Vilse 8710156
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Tommy OlaussonSOK Aneby2048741
Emil OlesenFIF Hillerød553547
Lennart SohlinOK Orion452530

D70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Margareta LarssonOK Njudung727645
Lena OlssonOK Orion10574
Elsa SvenssonOK Vilse 879876542
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK344432

H70 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Yngve MagnussonOK Orion10528
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823
Leif SandgrenFrosta OK671202
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Siv EkelöfVärend GN OL10313

H75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Sven-Åke GranquistHästveda OK15839
Stig KarlssonLessebo OK17565
Stig KarlssonTorsås OK341095
Leif LindströmNybro OK1396333
Roland OffrellFrosta OK8001962

H80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK440714
Leif SjögrenOK Orion18567
Bertil StåhlKalmar OK37302
Inge ÅkessonStigmännen Karlshamns OK2093390

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Herman SchybergOK Skogsfalken2125961

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Meja HåkanssonRonneby OK741000
Alice JohanssonOK Orion306884
Inez KjellvågOK Skogsfalken9201641
Viola OlssonOK Skogsfalken404377

U2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Esther AllwoodKarlskrona SOK1110514
Zeb MillbournOK Skogsfalken
Sophie WiduchKarlskrona SOK1100708

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AllwoodKarlskrona SOK1010481
Ninne MellblomKarlskrona SOK1954930
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Linda AllwoodKarlskrona SOK451392
Gunnel HanssonKarlskrona SOK2095236
Ida SchybergOK Skogsfalken2125963
Stefan UnossonKalmar OK2104226

Öppen motion 7 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina KarlssonNybro OK710331
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Oscar SchybergOK Skogsfalken1048914
Mikael WiduchKarlskrona SOK1705705

Annonser