Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, sprint, Småland

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: DM, sprint, Småland
Arrangörsorganisation: SOK Aneby
Datum: lördag 19 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 470 anmälda deltagare.

Anderstorps OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stina AnderssonAnderstorps OKD142095352
Geir Inge FolkestadAnderstorps OKH50302617
Hjalmar FolkestadAnderstorps OKH12302620
Vera FolkestadAnderstorps OKD10451855
Niclas HörnquistAnderstorps OKH40451858
Victor HörnquistAnderstorps OKH149451854
Asta TörnkvistAnderstorps OKD147171224

Ankarsrums OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Meja BergerAnkarsrums OKD142093602
Åke BorgerAnkarsrums OKH70448662
Anna JohanssonAnkarsrums OKD21430053
Anders SvenssonAnkarsrums OKH7526780
Margareta SvenssonAnkarsrums OKD6526777

Annebergs GIF (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunvor ArbinAnnebergs GIFD65448640
Stefan ArbinAnnebergs GIFH60448629
Jan-Olov ErikssonAnnebergs GIFH60216598
Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIFD5527736
Roland SandahlAnnebergs GIFH7027739

Bottnaryds IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars FranssonBottnaryds IFH7528228

Boxholm-Mjölby OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OLH557630331
Emil BruhnBoxholm-Mjölby OLH21344469

Bredaryds SOK (15)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maria AnderssonBredaryds SOKD60409705
Filip BrolingBredaryds SOKH148051738
Axel ElmbladBredaryds SOKH168200206
Anton GunnarssonBredaryds SOKH16519094
Mattias GunnarssonBredaryds SOKH459731011
Mikael HanssonBredaryds SOKH55249534
Moa HanssonBredaryds SOKD20984091
Tuva NylundBredaryds SOKD147203843
Ellen SigvardsonBredaryds SOKD167020614
Carina SvenssonBredaryds SOKD50888519
Filip TrofastBredaryds SOKH208221299
Magnus TrofastBredaryds SOKH458160269
Anne TuressonBredaryds SOKD5525404
Åsa Wadensjö LeoBredaryds SOKD501396222
Katarina ÖstbergBredaryds SOKD2139491

Eksjö SOK (26)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Julia AbajiEksjö SOKD127060114
Cecilia BerganderEksjö SOKD21870303
Hugo DjurstedtEksjö SOKH189010528
Susanna DjurstedtEksjö SOKD459690724
Anders EdvardssonEksjö SOKH45710909
Linnéa EdvardssonEksjö SOKD129454776
Emma ErikssonEksjö SOKD1627750
Sanna FastEksjö SOKD208080198
Simon FreylandEksjö SOKH187100028
Alva HagelbergEksjö SOKD128060208
Elisabeth HagelbergEksjö SOKD408070912
Tilda HagelbergEksjö SOKD148040331
Vilmer HagelbergEksjö SOKH108090728
Monica HenrikssonEksjö SOKD5541618
Klara HöglundEksjö SOKD187429479
Pelle HöglundEksjö SOKH45439448
Hugo JakobssonEksjö SOKH189016916
Pelle JakobssonEksjö SOKH102104174
Arne KlintbergEksjö SOKH60580812
Monica KollbergEksjö SOKD551240461
Stefan KollbergEksjö SOKH558652935
Lina LudvigssonEksjö SOKD3529808
Ann-Christine LööfEksjö SOKD55344415
Thea Nordin AbajiEksjö SOKD167031006
Mattis PerssonEksjö SOKH18838408
Gabriella S BerganderEksjö SOKD208487432

Emmaboda Verda OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OKD701572001
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OKD659521016
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OKH709471101
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OKD409750225
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OKD70444608

Falköpings AIK OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OKH7030674

FK Finn (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anneli KarlssonFK FinnD50343186
Anton KarlssonFK FinnH14451930
Fredrika KindlundhFK FinnD16344149
Lotten KindlundhFK FinnD188200020
Hugo MartinssonFK FinnH149443922

Forserums SOK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOKH7029814
Ann-Marie BirgerssonForserums SOKD7529812
Mats BirgerssonForserums SOKH8029811
Alf OlssonForserums SOKH7529815
May-Sofie OlssonForserums SOKD7029816

Gamleby OK (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Susanne GranGamleby OKD45452364
Isak LiljeholmGamleby OKH168030306
Vidar PihlGamleby OKH122801115
Hanna StalebrantGamleby OKD142059968
Anja SvenssonGamleby OKD141453214
Fabian ValleriusGamleby OKH168448722
Tove ValleriusGamleby OKD148040601
Carl ÖbergGamleby OKH122062779
Hanna ÖbergGamleby OKD148040629
Aron ÖstangårdGamleby OKH168021109
Tuva ÖstangårdGamleby OKD147050326

Gränna-Bygdens OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Monika HjellströmGränna-Bygdens OKD459070569
Philip HjellströmGränna-Bygdens OKH509660611
Göran JanssonGränna-Bygdens OKH7017994
Elliott RehnGränna-Bygdens OKH121555011
Siri RehnGränna-Bygdens OKD101496586
Conny SimonssonGränna-Bygdens OKH55403472

Halden SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agnes LeoHalden SKD21940407

Helsingborgs SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Torbjörn LageHelsingborgs SOKH6517929

Hjobygdens OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunnar BrystHjobygdens OKH751939504
Kajsa TofténHjobygdens OKD7013684

IFK Sävsjö (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nils LinderIFK SävsjöH122057338
Hanna OlssonIFK SävsjöD161020930
Max OlssonIFK SävsjöH122081947
Petra OlssonIFK SävsjöD452081961
Bella PalmqvistIFK SävsjöD162081953
Bo TuressonIFK SävsjöH709470105

IK Hakarpspojkarna (73)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ola AllvinIK HakarpspojkarnaH5018603
Hugo AlmquistIK HakarpspojkarnaH182050832
Sonny AnderssonIK HakarpspojkarnaH70441288
Lena BarkestamIK HakarpspojkarnaD7018609
Svante BjurgrenIK HakarpspojkarnaH601560511
Arto BlomdahlIK HakarpspojkarnaH55890706
Åsa CarlströmIK HakarpspojkarnaD4544640
Staffan DittmerIK HakarpspojkarnaH70504810
Susanne DittmerIK HakarpspojkarnaD60540127
Martin DjerfIK HakarpspojkarnaH21961017
Pia EliassonIK HakarpspojkarnaD127621829
Anna EnvallIK HakarpspojkarnaD45710627
Ebba EnvallIK HakarpspojkarnaD20980715
Isa EnvallIK HakarpspojkarnaD18680329
Matti EnvallIK HakarpspojkarnaH50655565
Meja EnvallIK HakarpspojkarnaD1218601
Stefan ErikssonIK HakarpspojkarnaH50343726
Fridolf EskilssonIK HakarpspojkarnaH45691026
Ida EskilssonIK HakarpspojkarnaD161030329
Isak EskilssonIK HakarpspojkarnaH147050627
Signe EskilssonIK HakarpspojkarnaD1218654
Åsa EskilssonIK HakarpspojkarnaD4518683
Felix FrykfeldtIK HakarpspojkarnaH127060707
Adam GranstedtIK HakarpspojkarnaH211940513
Anette GranstedtIK HakarpspojkarnaD50680124
Bo GranstedtIK HakarpspojkarnaH55630504
Emmy GranstedtIK HakarpspojkarnaD149040605
Lukas GranstedtIK HakarpspojkarnaH18719000
Sara GranstedtIK HakarpspojkarnaD189000718
Gabriella GustafssonIK HakarpspojkarnaD21970703
Markus HederskogIK HakarpspojkarnaH219107180
Eira HertinIK HakarpspojkarnaD16991303
Isak HertinIK HakarpspojkarnaH208635813
Joar HertinIK HakarpspojkarnaH188200121
Albin HjellströmIK HakarpspojkarnaH169001224
Hilda Holmqvist JohanssonIK HakarpspojkarnaD161020927
Peter JacobssonIK HakarpspojkarnaH50680309
Gert JonssonIK HakarpspojkarnaH55621230
Stig KarlsmoIK HakarpspojkarnaH7518659
Frida KarlssonIK HakarpspojkarnaD1218677
Klas KarlssonIK HakarpspojkarnaH451010031
Olle KarlssonIK HakarpspojkarnaH14660555
Per LindgrenIK HakarpspojkarnaH6018676
Ebba LindmanIK HakarpspojkarnaD18551414
Emil LingIK HakarpspojkarnaH129201713
Emma LingIK HakarpspojkarnaD169193710
Erik LingIK HakarpspojkarnaH169005268
Sandra LingIK HakarpspojkarnaD149050730
Maya LjubezIK HakarpspojkarnaD167020525
Anna OlinIK HakarpspojkarnaD409740509
Emma OlinIK HakarpspojkarnaD149050814
Markus OlinIK HakarpspojkarnaH459200662
Oscar OlinIK HakarpspojkarnaH169101918
Bengt OlssonIK HakarpspojkarnaH501553158
Hanna PalmIK HakarpspojkarnaD21720714
Minna PalmIK HakarpspojkarnaD129060606
Andreas RangertIK HakarpspojkarnaH509680706
Helena RangertIK HakarpspojkarnaD45680308
Stella RangertIK HakarpspojkarnaD141040802
Tova RangertIK HakarpspojkarnaD147783709
Måns SandahlIK HakarpspojkarnaH127138777
Stefan SandahlIK HakarpspojkarnaH45720811
Adrian SjödinIK HakarpspojkarnaH141504169
Johan SjödinIK HakarpspojkarnaH501931828
Joakim SpångbergIK HakarpspojkarnaH452119897
Alice Svensson FinndahlIK HakarpspojkarnaD20992121
Evelina Svensson FinndahlIK HakarpspojkarnaD16930108
Joel Svensson FinndahlIK HakarpspojkarnaH141050708
Lars SvenssonIK HakarpspojkarnaH50670108
Emil ÖhlundIK HakarpspojkarnaH188011021
Kalle ÖhlundIK HakarpspojkarnaH141396641
Mattias ÖhlundIK HakarpspojkarnaH161396453
Sofia ÖhlundIK HakarpspojkarnaD121396405

IK Vista (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunnar AnderssonIK VistaH70353538
Ulrika GustafssonIK VistaD50650507

Jönköpings OK (36)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Leif AsplundJönköpings OKH60421589
Lilly AxelssonJönköpings OKD12451945
Susanne AxelssonJönköpings OKD4028659
Martin BeijerJönköpings OKH358480110
Anders BlomqvistJönköpings OKH408002496
Walter BlomqvistJönköpings OKH122112544
Alfred ClaessonJönköpings OKH12449367
Arvid ClaessonJönköpings OKH209812281
Benjamin ClaessonJönköpings OKH168021023
Gabriel ClaessonJönköpings OKH14449368
Lovisa DahlbergJönköpings OKU128002
Maria DahlbergJönköpings OKÖppen motion 428006
Vera DahlbergJönköpings OKD10787341
Per EnellJönköpings OKÖppen motion 42112538
Sofia EnellJönköpings OKD402109192
Vega EnellJönköpings OKD141311071
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OKD7528059
Ida GeorgssonJönköpings OKD14441127
Annika GustafssonJönköpings OKD55449363
Lennart GustafssonJönköpings OKH65451942
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OKD509009693
Maritha HenrikssonJönköpings OKD5541697
Jenny MartinssonJönköpings OKD407776913
Bo MöllerströmJönköpings OKU1208097
Tage MöllerströmJönköpings OKH108080128
Tobias MöllerströmJönköpings OKÖppen motion 78123077
Assar Rosén ThelinJönköpings OKH101100510
Maria Rosén ThelinJönköpings OKD408040104
Carin RosjöJönköpings OKD45771498
Ida RosjöJönköpings OKD149040921
Krister RosjöJönköpings OKH50687522
Felix SvenssonJönköpings OKH102801073
Fredrik SvenssonJönköpings OKH457105240
Alma TrofastJönköpings OKU18078010
Hilma TrofastJönköpings OKD108078008
Mikael TrofastJönköpings OKH408078078

Kalmar OK (24)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna ArvidssonKalmar OKD21920406
Maria ArvidssonKalmar OKD21870317
Linn BjörneldKalmar OKD142104231
Matilda BjörneldKalmar OKD102801217
Olle BjörneldKalmar OKH452104243
Isak HagbergKalmar OKH168021021
Lukas HagbergKalmar OKH148001712
Martin HagbergKalmar OKH451721729
Kristina JohanssonKalmar OKD55600325
Jonathan KonradssonKalmar OKH162101824
Linda Kraft UnossonKalmar OKD4515089
Ove LernåKalmar OKH55600524
Anne LindellKalmar OKD501660819
Hugo LundgrenKalmar OKH142119982
Ville LundgrenKalmar OKH142119984
Judith LundqvistKalmar OKD142107414
Karin Rahm BjörneldKalmar OKD402107437
Adrian SkobeKalmar OKH182088520
Linnea SkobeKalmar OKD142107443
Viktor SkobeKalmar OKH452088543
Filippa SöderbergKalmar OKD161426461
Mats SöderbergKalmar OKH50641204
Hugo UnossonKalmar OKH162107428
Stefan UnossonKalmar OKH552104226

Kexholms SK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agnes ErikssonKexholms SKU29100712
Axel ErikssonKexholms SKH129071009
Magnus ErikssonKexholms SKH409740727
Martina ErikssonKexholms SKÖppen motion 49790503
Mariann JohanssonKexholms SKD55610601

Malungs OK Skogsmårdarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jakob LööfMalungs OK SkogsmårdarnaH219992415

Målilla OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Daniel AxelssonMålilla OKH407203833
Leif AxelssonMålilla OKH707203832
Jan-Ulf KarlssonMålilla OKH709440831

NAIS Orienteringsklubb (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Viktor WaernqvistNAIS OrienteringsklubbH188010211

Nybro OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Filip GummessonNybro OKH12433821
Mikael GummessonNybro OKH4024753
Ros-Mari KarlssonNybro OKD70776222
Henrik PeterssonNybro OKH457701006
Molly WirefeldtNybro OKD12441095

Nässjö OK (21)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Åsa Flink-SvenssonNässjö OKD5029408
Kerstin GunnarssonNässjö OKD7029382
Rune GunnarssonNässjö OKH75245832
Helena KarlssonNässjö OKD502093498
Maja LaxNässjö OKD122132247
Malte LaxNässjö OKU22132144
Anna LennartssonNässjö OKD402077916
Smilla LennartssonNässjö OKD142075322
Måns LennermoNässjö OKH3529373
Simon LennermoNässjö OKH2129377
Lars LundqvistNässjö OKH60202579
Anna Nero NordmarkNässjö OKD50680720
Adam NeroNässjö OKH12660902
David NeroNässjö OKH1812559
Kjell NeroNässjö OKH60541106
Frida PerssonNässjö OKD21604039
Patrik PerssonNässjö OKH5029409
Linda SahlinNässjö OKD147960602
Peter SahlinNässjö OKH50202571
Ebba StenhagNässjö OKD122078090
Moa SvenssonNässjö OKD21950530

OK Bävern (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik AugustssonOK BävernH459730914
Björn DavidssonOK BävernH409995000
Sandra DavidssonOK BävernD359993000
Tindra DavidssonOK BävernD129994000
Jessica ElmerssonOK BävernD45988150
Alice HallOK BävernD149050510
Elsa HallOK BävernD109080623
Emil JohanssonOK BävernH209809250
Stina JohanssonOK BävernD189000202
Sara LarssonOK BävernD45902944
Linus LundbergOK BävernH188010829
Linnéa SigfridssonOK BävernD12417332

OK Gisle (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isak JohanssonOK GisleH147051007
Jenny JohanssonOK GisleD407602060
Ulf JohanssonOK GisleH457005180
Anton JosefssonOK GisleH142104127
Elin RothzénOK GisleD142095202
Frida RothzénOK GisleD122075277

OK Gränsen (18)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon BjörnehällOK GränsenH181000524
Tobias Den BraverOK GränsenH458400048
Mats FridénOK GränsenH351790521
Tobias HaagOK GränsenH452059125
Hannes HolmbergOK GränsenH102072727
Linus HolmbergOK GränsenH102072800
Mats HolmbergOK GränsenH50421468
Daniel HåkanssonOK GränsenH212077543
Harald HåkanssonOK GränsenH8517884
Sari HåkanssonOK GränsenD5017893
Ida KarlssonOK GränsenD142077566
Ellinor LihvOK GränsenD162058744
Aron MolanderOK GränsenH14441637
Simon PerssonOK GränsenH14452716
Thomas PerssonOK GränsenH50441649
Elisabeth SkoglundOK GränsenD552059182
Sara WulffOK GränsenD402075452
Viggo WulffOK GränsenH128297890

OK Njudung (28)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Melker ElofssonOK NjudungH189010306
Alexander GustafssonOK NjudungH149415729
Dennis GustafssonOK NjudungH40449216
Felicia GustafssonOK NjudungD12345050
Bo HultgrenOK NjudungH5017247
Oscar HultgrenOK NjudungH16448444
Evanna JohanssonOK NjudungD127060517
Jonny JohanssonOK NjudungH507661124
Marina JohanssonOK NjudungD459101405
Matti JohanssonOK NjudungH128170517
Jan-Ola KarlssonOK NjudungH608023045
Amanda KarmetunOK NjudungD167021126
Cecilia KarmetunOK NjudungD407750915
Joakim KarmetunOK NjudungH457730821
Wilhelm KarmetunOK NjudungH127760520
Margareta LarssonOK NjudungD70727645
Stefan G LarssonOK NjudungH709450325
Linus NorénOK NjudungH162059141
Karl PetersénOK NjudungH167020210
Olle PetersénOK NjudungH149050517
Anders PeterssonOK NjudungH451700509
Ulrika RibbholmOK NjudungD452059172
Johan SandlundOK NjudungH21947575
Arne SvenssonOK NjudungH75345319
Ulf SvenssonOK NjudungH65536373
Albin TollOK NjudungH187543288
Dennis TollOK NjudungH509101429
Ellen TollOK NjudungD149619427

OK Norrvirdarna (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Edvin AnderssonOK NorrvirdarnaH21970803
Elias AnderssonOK NorrvirdarnaH20992410
Isac AnderssonOK NorrvirdarnaD161031011
Jonas AnderssonOK NorrvirdarnaH5010318
Anna MattssonOK NorrvirdarnaD451700601

OK Pan-Kristianstad (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lena Eliasson-LööfOK Pan-KristianstadD21810722

OK Roxen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hugo LillieströmOK RoxenH20990911

OK Virdarna (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Berit ByströmOK VirdarnaD757430315
Waste ByströmOK VirdarnaH757430119

OK Vivill (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Helen AhlstrandOK VivillD5044543
Clara SamuelssonOK VivillD16225723
Elias SamuelssonOK VivillH12225733
Ola SamuelssonOK VivillH4544542

OK Älme (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jessica BjörckOK ÄlmeD45720224
Johan BjörckOK ÄlmeH149926040
Enni LindskogOK ÄlmeD149010404
Jon LindskogOK ÄlmeH401197408
Ville LindskogOK ÄlmeH121200706
Linnéa SandströmOK ÄlmeD127070219

Skillingaryds FK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonas BornetunSkillingaryds FKH557630808
Torild BornetunSkillingaryds FKH807750921
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FKH757202810
Christer DuvekSkillingaryds FKH5028284

Skåneslättens OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OLD207990627

SOK Aneby (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David DackeSOK AnebyU22077489
Lisa EkegrenSOK AnebyD129060114
Alexander JohanssonSOK AnebyH10341627
Klara JohanssonSOK AnebyD107080706
Arvid RosanderSOK AnebyH109730904
Isabella StenbergSOK AnebyD10341631
Olof WalfridssonSOK AnebyH8517122
Viktor WretbäckSOK AnebyU2341644

SOK Viljan (31)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karl-Evert AnnegårdSOK ViljanH707471222
Majvie AnnegårdSOK ViljanD65858890
Lukas BergforsSOK ViljanH14427841
Ann BrenanderSOK ViljanD55343860
Anna HanssonSOK ViljanD45403062
Johan HanssonSOK ViljanH161906003
Linus HanssonSOK ViljanH12341696
Filip HultbergSOK ViljanH102062796
Klara HultbergSOK ViljanD141050223
Tord HultbergSOK ViljanH40559911
Allan HåkanssonSOK ViljanH85428957
Emil KreutnerSOK ViljanH142054903
Lars KreutnerSOK ViljanH502054914
Peter LindSOK ViljanH507909255
Stina LindSOK ViljanD167030214
Stefan LöfqvistSOK ViljanH358002072
Walter LöfqvistSOK ViljanH128061124
Theo LövdahlSOK ViljanH142088526
Tony LövdahlSOK ViljanH45720731
Tuva LövdahlSOK ViljanD162083990
Roland NilssonSOK ViljanH709460113
Ulla NilssonSOK ViljanD759102779
Elin RindstigSOK ViljanD167020224
Emma RindstigSOK ViljanD14451078
Våge RindstigSOK ViljanH4529322
Vendela SturekSOK ViljanD14997036
Göran SvensonSOK ViljanH65520101
Hans SvensonSOK ViljanH659189469
Anna SvenssonSOK ViljanD45710623
Alfred TyrbergSOK ViljanH142062795
Vilgot TyrbergSOK ViljanH101080312

Sol Tranås (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna-Karin ArgusSol TranåsD601954011
Sixten EkbladhSol TranåsH169480525
Sven KäckSol TranåsH65439790
Vivianne LindstamSol TranåsD601568790
Sven-Olof LundinSol TranåsH801370129
Marie NordSol TranåsD45711003
Mattias RundgrenSol TranåsH851311011

Tenhults SOK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Per-Olof ClaéssonTenhults SOKH50421899
Karin HedströmTenhults SOKÖppen motion 42106167
Selma HedströmTenhults SOKD141050806
Hugo JanssonTenhults SOKH101080918
Jenny JanssonTenhults SOKD141050609

Vaggeryds SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus BoivieVaggeryds SOKH401595159

Vimmerby OK (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anneli ArvidssonVimmerby OKD40449503
Julia ArvidssonVimmerby OKD18928000
Patrik ArvidssonVimmerby OKH45440949
Agnes ErlandssonVimmerby OKD129070921
Moa ErlandssonVimmerby OKD209990311
Per ErlandssonVimmerby OKH459700702
Olof NilssonVimmerby OKH122094487
Agneta OlivestamVimmerby OKD552021312
Cristian OlivestamVimmerby OKH502021332
Karina SvenssonVimmerby OKD552105146
Johan TibbelinVimmerby OKH408241276

Värend GN OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars-Åke SjökvistVärend GN OLH7010320
Göran ThourVärend GN OLH75263097

Västerviks OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kent GranqvistVästerviks OKH65919658

Växjö OK (40)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Albin AnderssonVäxjö OKH357902114
Joar AnderssonVäxjö OKH107907255
Filippa BraunVäxjö OKD121060223
Martina BraunVäxjö OKD182031980
Eva EklundVäxjö OKD558130161
Lars EklundVäxjö OKH6016848
Isac ElingforsVäxjö OKH121352641
Hugo EricssonVäxjö OKH169085619
Isac EricssonVäxjö OKH189000707
Jörgen GlanshedVäxjö OKH407750907
Ronja GlanshedVäxjö OKD122801173
Eva GustafssonVäxjö OKD357912134
Amanda GustavssonVäxjö OKD122093275
Jennie GustavssonVäxjö OKD407805266
Peter JohanssonVäxjö OKH40244655
Olle KallerbäckVäxjö OKH16439618
Patrik KarlssonVäxjö OKH217871223
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OKD70350747
Lovisa KroksmyrVäxjö OKD121484367
Wilma KroksmyrVäxjö OKD121361375
Lisa KumlinVäxjö OKD6515924
Emma LindénVäxjö OKD122075447
Frida LindénVäxjö OKD122075318
Hilda LindénVäxjö OKD122079773
Johanna LindénVäxjö OKÖppen motion 4244653
Linus LindénVäxjö OKH102088549
Maja LindénVäxjö OKD14451134
Mona LindénVäxjö OKD402075211
Alicia LundgrenVäxjö OKD188010616
Alvin LundgrenVäxjö OKH10510616
Lukas LundgrenVäxjö OKH208383407
Martina NiklassonVäxjö OKD149041121
Maja PorleVäxjö OKD18848888
Josephine RegnellVäxjö OKD218094052
Valter RoothVäxjö OKH121060426
Patrik RosénVäxjö OKH50670418
Berit RuneforsVäxjö OKD6015943
Gustav RuneforsVäxjö OKH187000611
Ludvig ZaarVäxjö OKH188010222
Erik ÅkessonVäxjö OKH167438791

Ölmstad IS (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gösta LindblomÖlmstad ISH8528381

Annonser