Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, sprint, Småland

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, sprint, Småland
Arrangörsorganisation: SOK Aneby
Datum: lördag 19 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

OK Njudung (28)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Melker ElofssonOK NjudungH189010306
Alexander GustafssonOK NjudungH149415729
Dennis GustafssonOK NjudungH40449216
Felicia GustafssonOK NjudungD12345050
Bo HultgrenOK NjudungH5017247
Oscar HultgrenOK NjudungH16448444
Evanna JohanssonOK NjudungD127060517
Jonny JohanssonOK NjudungH507661124
Marina JohanssonOK NjudungD459101405
Matti JohanssonOK NjudungH128170517
Jan-Ola KarlssonOK NjudungH608023045
Amanda KarmetunOK NjudungD167021126
Cecilia KarmetunOK NjudungD407750915
Joakim KarmetunOK NjudungH457730821
Wilhelm KarmetunOK NjudungH127760520
Margareta LarssonOK NjudungD70727645
Stefan G LarssonOK NjudungH709450325
Linus NorénOK NjudungH162059141
Karl PetersénOK NjudungH167020210
Olle PetersénOK NjudungH149050517
Anders PeterssonOK NjudungH451700509
Ulrika RibbholmOK NjudungD452059172
Johan SandlundOK NjudungH21947575
Arne SvenssonOK NjudungH75345319
Ulf SvenssonOK NjudungH65536373
Albin TollOK NjudungH187543288
Dennis TollOK NjudungH509101429
Ellen TollOK NjudungD149619427

Annonser