Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till VÖOL-dubbeln, dag 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: VÖOL-dubbeln, dag 2
Arrangörsorganisation: Vallentuna-Össeby OL
Datum: söndag 30 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 351 anmälda deltagare.

D21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Sanna BatzSkarpnäcks OL733503
Kajsa BogrenSundbybergs IK7020226
Kristina CanowOK Österåker2060877
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Pernilla ErikssonGävle OK1891121
Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK900220
Stina HaraldssonJärla Orientering840284
Erica HellgrenOK Älvsjö-Örby888748
Sara JonassonCentrum OK800241
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Isabelle SjöbergOK Österåker759960
Lovisa WigertzLånghundra IF8010300
Maria Von SchmalenséeAttunda OK731088
Lena ÖhmanCentrum OK2083785

H21 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Tiago AiresRånäs OK1600282
Simon AnderssonOK Rodhen9402080
Harri AndréeJärla Orientering801230
David BejbomJärla Orientering9860224
Magnus BjörkOK Rodhen9102619
Anders BoströmJärfälla OK820429
Anton ForsbergStora Tuna OK931302
Tomas HolmbergCentrum OK9790804
Carl-Johan HögbergOK Linné7900601
Mattias IvaresOK Södertörn8000921
Lasse JanssonGävle OK611129
Gabor JozsaRoad to Tokyo 20202088256
Magnus KarlssonCentrum OK7206826
David KlemanTäby OK887850
Zsolt LenkeiIFK Mora OK7003117
Joel LännevallOK Roslagen8080116
Aleksandr ManoilovJärfälla OK9101815
Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL7131116
Adam NymanCentrum OK9900609
Johan NäsmanTäby OK730809
Per-Åke OlssonOK Ravinen666662
Daniel PelyheSöders-Tyresö233673
Lars Håkan SandvikAttunda OK651231
Hannes SvahnOK Ravinen9990108
Emil ThalinOK Älvsjö-Örby2048676
Jonas ÖhmanVäsby OK7002217

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid RoosOK Linné501691
Alexander SchandlOK Södertörn8371795

D16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Fanny CedstedtLånghundra IF9201717
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Sofia IversAttunda OK7020205
Tilde JonssonOK Österåker446139
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Lovisa NilssonAttunda OK452343
Johanna RoosOK Linné437403
Klara StrandOK Linné437405

H16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Otto BalckTäby OK8636979
Ture BergqvistNAIS Orienteringsklubb9102599
Emil BoströmOK Linné9020326
Erik BovalliusJärfälla OK7915915
Marcus EkmanTäby OK1551124
Viktor JemthIF Thor452706
Olle KallurOK Ravinen8030826
John McLellandOK Rodhen7421126
Albin WarvelinLånghundra IF7031030

D14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Wilma JosefssonVäsby OK1041225
Erica KarlssonOK Rodhen354265
Wilma LeicktTullinge SK9040910
Vilma NilssonAttunda OK2078299
Fredrika NordquistTäby OK1040315
Alva OláRånäs OK8041005
Miia RollerJärfälla OK7040318
Emelie RökenTäby OK1110720
Isabelle StåhlbrandtRasbo IK9040711
Sara SundqvistLånghundra IF2058896
Agnes Söllvander EklundOK Rodhen9120604
Elsa Söllvander EklundOK Rodhen9050917
Isabel UnnerudLånghundra IF2050909

H14 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BalckTäby OK8664201
Marcus BarbozaAttunda OK1209005
Aron BromanLänna IF2106029
Axel GidlundOK Linné7201144
Noa HelgarsTäby OK8050328
Elis IversAttunda OK7040211
Filip LindqvistTäby OK9659493
Elias LjungdellTäby OK1050916
Simon LundellOK Österåker2060825
Miro MårtenssonIF Thor452651
Linus NilssonOK Österåker951105
Svante SandvikAttunda OK8061030
Noah SantaliusVäsby OK2107366
Hugo SjölanderTäby OK2065123
Viktor SoneAttunda OK8040730
Axel WiknerOK Österåker682435

U3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elis HanssonIF Thor452507

D12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa NordquistTäby OK1061025
Sara RoosOK Linné37590
Alice RökenTäby OK1060116
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Märta SäfstenOK Linné2078186
Olivia UnnerudLånghundra IF2050916

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jens FochsenWaxholms OK2048648
Wilmer HagrotTäby OK7771209
Elliot LjungdellTäby OK1071016
Dondi NilssonJärla Orientering2083813
Simon TrossingTäby OK2101638

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AlmgrenSöders-Tyresö9080518
Ella LjungdellTäby OK1091016
Ida RökenTäby OK1080902
Greta SandvikAttunda OK8090716

H10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BalckTäby OK9102096
Petter LjungquistTäby OK12101
Erik SjölanderTäby OK2095104
Elias TrossingTäby OK2101604

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Eva HamplinSnättringe SK2119904
Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK2104431
Malin SundebySkogslöparna421437

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias HenrikssonCentrum OK442343

D40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AlmgrenSöders-Tyresö1393128
Åsa BergSigtuna OK25191
Ingela ErikssonGävle OK18820
Eva HallstenTäby OK2048633
Marianne HenkeAttunda OK26060
Louise JohanssonOK Roslagen262999
Michaela LundellOK Österåker2060831
Åsa SjölanderTäby OK2095110
Jessica SöllvanderOK Rodhen9780501
Charlotte WiknerOK Österåker682441

H40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AnderssonSöders-Tyresö740517
Jonas ErikssonLänna IF760526
Torbjörn GillsparrOK Österåker2123566
Stefan GranathVäsby OK353097
Per GöthssonTäby OK2058774
Joakim HelgarsTäby OK2060839
Niclas PeterssonCentrum OK306612
Eric RollerJärfälla OK606013

D45 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Madelene BarbozaAttunda OK1213290
Sofie BergendahlIF Thor9834329
Cecilia FochsenWaxholms OK2050861
Nina IversAttunda OK7700211
Katrin JosefssonVäsby OK1416192
Malin KvarnefalkJärfälla OK2077336
Lisa LeicktTullinge SK44838
Lena NilssonAttunda OK2078262
Anna Karin OlmIF Thor41176
Anna StrandAttunda OK658287

H45 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BoströmOK Linné1406186
Jonas EklundOK Rodhen9721223
Rickard EkmanOK Roslagen1690920
Asbjörn GrøvlenJärfälla OK9690122
Christophe HerlyOK Södertörn2119883
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK2089359
Ulrik IversAttunda OK7691127
Andreas KrafftLänna IF646444
Magnus LennartssonJärfälla OK7730205
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Johan LindqvistTäby OK8140673
Stefan NorlinIFK Enskede2093253
Daniel OlmIF Thor38911
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK8388704
Petri SantaliusVäsby OK2107448
Jonas StåhlbrandtRasbo IK1942112
Mårten WaldenfjordJärfälla OK7721010

D50 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne BovalliusJärfälla OK7660126
Maria ColeVäsby OK660430
Carin HomannJärfälla OK2115600
Jeanette JonssonOK Österåker450576
Maria KvarnlöfOK Roslagen9200279
Annika LindbergAttunda OK620320
Åsa Marknell DewittLänna IF981312
Kristina MarteliusAttunda OK9661101
Ulla MolinAttunda OK8000064
Carina NilssonTäby OK204974
Monica RoosAttunda OK9670501
Evonne StrandOK Linné437408
Anna SundbergOK Södertörn9660316
Gunilla ThunstedtJärfälla OK30294
Annette WigertzLånghundra IF950524

H50 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK2077350
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK640315
Ola BovalliusJärfälla OK7671014
Conny ForsbergLånghundra IF601337
Pontus GilleOK Roslagen9681029
Peter HambäckLånghundra IF9726138
Kenneth HermanssonSigtuna OK7881199
Ola HultinOK Roslagen7731377
Johan JakobssonLånghundra IF9670923
Patrik LeicktTullinge SK780757
Johan LundvallTäby OK9660206
Mikael NordquistTäby OK9201465
Stefan NordströmSigtuna OK7660718
Lars NymanKristinehamns OK7640113
Lars OlssonOK Linné449127
Kalle PerssonOK Österåker903140
Per SchölinTäby OK37852
Fredrik SoneAttunda OK9701112
Bo StrandOK Linné437407
Daniel UnnerudLånghundra IF8090100

D55 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Annika ArdellOK Rodhen630405
Madelene BjernulfSundbybergs IK306805
Carina DoyleSundbybergs IK448875
Maria HallmansVäsby OK562116
Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK2089373
Kia NordströmTäby OK30044
Birgitta SkoglundOK Roslagen219978
Dorothe SpillmannIF Thor8246810
Annika SvenssonSolna OK409781

H55 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AnderssonOK Österåker501796
Mats AronssonBromma-Vällingby SOK2059169
Nigel ColeVäsby OK626466
Peter EnokssonOK Österåker42478
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF350573
Mats JavehedTäby OK9631002
Anders LundJärfälla OK43047
Peter LundbergJärfälla OK591201
Leif MörkforsJärfälla OK2067139
Jan NettelbjerJärfälla OK2087185
Anders NilssonTäby OK1021802
Janne NilssonCentrum OK2066561
Thomas NilssonStora Tuna OK14832
Peter NordströmTäby OK450335
Anders S NybergSäterbygdens OK27308
Johan SkoglundOK Roslagen219979
Anders SöderbärgOK Roslagen9621025
Hans ThorOK Linné304951
Roger TinglöfVäsby OK426795
Sven WigertzLånghundra IF9010302

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth BybergerSolna OK409782
Helena EkbrinkIF Thor7140857
Lena LarssonSala OK9571015
Anneli LindqvistGustavsbergs OK682488
Monica OhlinRånäs OK38503
Anne-Chr SchunnessonAttunda OK550402
Lotta ValentinGustavsbergs OK2078259

H60 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AlamaaIK Vikings OK42790
Ulf BurmanGustavsbergs OK8000522
Göran DoyleSundbybergs IK444664
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000
Jan GottfridssonNorbergs OK46931
Roger HagelinGustavsbergs OK42441
Lars HagrotTäby OK7570427
Göran IvarezOK Södertörn1006521
Jörgen KarlssonAttunda OK2107209
Mats LundmanOK Roslagen9795757
Svend Erik MathiassenOK Linné540123
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL550412
Thom SandvikAvesta OK43058
Stefan SundeliusJärfälla OK2057226
Leif ÅkerblomOK Österåker2078189

D65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Marita BergSigtuna OK25190
Ingrid GraneliHaninge SOK30873
Ulla GummesonVäsby OK41918
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK39742
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18744

H65 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Urban BoströmSolna OK19205
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK895424
Lars-Erik HermanssonOK Linné43985
Tommy HöglundLånghundra IF448637
Kjell JanssonLånghundra IF347037
Leif JonssonGustavsbergs OK351569
Göran LarssonSala OK8636984
Matz LarssonGustavsbergs OK2078159
Hans OhlinRånäs OK8202604
Lars Olavi PeldanEnebybergs IF445070
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18718
Lars-Åke WallOK Tisaren443223
Roland WareniusAvesta OK2075252
Thomas WesterGustavsbergs OK530519
Per ÖhlundGustavsbergs OK27266

D70 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Berit EdengrenNyköpings OK38884
Kristina ErikssonLänna IF347290
Margareta HaraldssonSigtuna OK11853
Kerstin MagnussonSkogsluffarnas OK243614
Ewa NordlundLänna IF36528
Kerstin RosengrenAttunda OK9460618
Carin RunqvistJärfälla OK30201
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Ina WidegrenSkogsluffarnas OK2088505

H70 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Ebbe AdolfssonSundbybergs IK19391
Hans AurellGävle OK1393048
Leif BergSigtuna OK9887353
Ingemar BernhedTolered-Utby Ol-klubb439406
Jan BojlingSolna OK19204
Sören ErikssonLänna IF7440808
Bengt FribergJärfälla OK42396
Anders GärderudIFK Lidingö SOK1400637
Bernt JohanssonHäverödals SK2119858
Lars JonassonJärfälla OK30214
Göran LarboAttunda OK17445
Börje LenasSkogsluffarnas OK2057282
Leif NordinAttunda OK750250
Leif NordlundLänna IF600914
Torsten PetterssonLånghundra IF9201588
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Leif StrandbergGustavsbergs OK840307
Mats TörngrenOK Linné262109
Åke WansölinSöders-Tyresö235828
Per-Johan VikforsOK Österåker429947
Bo WinanderJärfälla OK418071
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
Tomas ÅhgrenLånghundra IF770728

D75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Dagny GustavssonSigtuna OK10560
Caje JacobssonIF Thor27601
Berit LindungerHaninge SOK661212
UC Lybert ErikssonVäsby OK36555
Barbro MelvingerOK Enen10774
Margaretha NyströmLänna IF36280
Yvonne RoosAttunda OK347191

H75 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Kurt AnderssonEnebybergs IF895433
Kurt BoströmOK Linné7207651
Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK1310401
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö10407
Bengt ErikssonVäsby OK36281
Stellan FehrnströmEnebybergs IF500598
Ove ForsbergTurebergs IF SOK17441
Urban GullbergOK Linné29762
Bo HedlundIFK Enskede38458
Hugo IsgrenIFK Enskede38623
Sven JacobssonIF Thor27602
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK9420223
Sören JohanssonSala OK9431024
Leif LundquistEnebybergs IF227349
Rolf LöfqvistSöders-Tyresö36557
Leif MagnussonSkogsluffarnas OK2122007
Sven-Olov NorlinRimbo SOK2089178
Lars RoosAttunda OK1060839
Thord RådbergOK Roslagen253786
Christer SolbreckLånghundra IF29824
Bo SundénKarlsbyhedens OK2068901

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ann SjöbergEnebybergs IF246000
Margareta WallénTäby OK2115480

H80 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf AnderssonRimbo SOK7516043
John BerglundAlfta-Ösa OK13944
Lennart ErikssonOK Enen12532
Lars-Erik LindellVäsby OK41614
Stig RoosOK Linné42471
John VallinOK Hedströmmen236930
Ulf ÅströmOK Roslagen2083840

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AlmgrenSöders-Tyresö36241

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elis EklundOK Rodhen9110504
Holger SäfstenOK Linné2088535
Kai UnnerudLånghundra IF9201450

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Wilhelm LindquistOK Enen15304

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik JohanssonOK Linné2123830
Torbjörn LindquistOK Enen7750911
Anna TrossingTäby OK12154
Anne WimanTäby OK30019

Öppen motion 7 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Nayara GillsparrOK Österåker2125944
Carina GullbergOK Österåker631210
Petra LjungdellTäby OK2060875
Peter OláRånäs OK8328562
Kristina TinglöfDegerfors OK9101403

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Nicklas BerneklintWaxholms OK1535563
Seth WimanTäby OK544294

Annonser