Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Målilla OK

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Målilla OK
Arrangörsorganisation: Målilla OK
Datum: söndag 29 april 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 292 anmälda deltagare.

Alvesta SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Liam KarlssonAlvesta SOKH1426979
Åke KarlssonAlvesta SOKH6526977

Anderstorps OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kristina AreskougAnderstorps OKD452050942
Peter ValterssonAnderstorps OKH552050950

Ankarsrums OK (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ebba BergerAnkarsrums OKD12 Kort2093605
John BergerAnkarsrums OKInskolning2093620
Meja BergerAnkarsrums OKD142093602
Åke BorgerAnkarsrums OKH70448662
Andreas JohanssonAnkarsrums OKH21263765
Anna JohanssonAnkarsrums OKD21430053
Kjell JohanssonAnkarsrums OKH65263771
Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OKD65430052
Hans-Gunnar KarmstigAnkarsrums OKH7026782
Anders SvenssonAnkarsrums OKH7526780
Margareta SvenssonAnkarsrums OKD6526777

Annebergs GIF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marcus FärgAnnebergs GIFH40780206

Avesta OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lena WahssAvesta OKD709480410

Berga SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stellan HäggbrinkBerga SOKH6527105

Björkfors GOIF (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kerstin ErikssonBjörkfors GOIFD65350771
Torgny JohanssonBjörkfors GOIFH65246253
Stig JonssonBjörkfors GOIFH75350769
Inger PetterssonBjörkfors GOIFD70439623
Roland SkyttBjörkfors GOIFH80424995

Eksjö SOK (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linnéa EdvardssonEksjö SOKD129454776
Christer FolkessonEksjö SOKH6519720
Alva HagelbergEksjö SOKD128060208
Elisabeth HagelbergEksjö SOKD408070912
Lars HagelbergEksjö SOKÖppen motion 78060800
Vilmer HagelbergEksjö SOKH108090728
Gun HenrikssonEksjö SOKD6519731
Monica HenrikssonEksjö SOKD5541618
Arne KlintbergEksjö SOKH60580812
Lars-Erik SpaakEksjö SOKH6541620

Emmaboda Verda OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OKD701572001
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OKH708470220
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OKD659521016
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OKH709471101
Siv LarssonEmmaboda Verda OKD609025597
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OKH659025593
Andreas NiemiEmmaboda Verda OKH409029707
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OKD409750225

FK Boken (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus LarsenFK BokenH5015365

Forserums SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOKH7029814
Mats BirgerssonForserums SOKH8029811

Gamleby OK (19)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johnny GustafssonGamleby OKH702800695
Maja HertzogGamleby OKD12 Kort2112446
Oskar HertzogGamleby OKH10441952
Lars HolmgrenGamleby OKH50441465
Märta HolmgrenGamleby OKD12 Kort2059981
Sigrid HolmgrenGamleby OKD102801083
Ingrid JohanssonGamleby OKD5526759
Jan JohanssonGamleby OKH609541208
Yvonne JohanssonGamleby OKD559590223
Lars KarlssonGamleby OKH709016699
Ellen OlovssonGamleby OKD16452308
Richard OlovssonGamleby OKH408265224
Ingemar PerssonGamleby OKH65530318
Lena PerssonGamleby OKD6016756
Vidar PihlGamleby OKH122801115
Lena SandahlGamleby OKD7016698
Hanna StalebrantGamleby OKD142059968
Tyra StalebrantGamleby OKD122112445
Fabian ValleriusGamleby OKH168448722

Hultsfreds OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Åke ArvidssonHultsfreds OKH6528242
Elias HedHultsfreds OKH129070920
Ellen HedHultsfreds OKD1043563

Hässleby SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf IsakssonHässleby SOKH45353657
Torbjörn KvistHässleby SOKH55444229

IF Hagen (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders ErikssonIF HagenH6515658
Evamarie LundahlIF HagenD6515656
Åke WijkmarkIF HagenH5015627

IFK Göteborg Orientering (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elsie HördegårdhIFK Göteborg OrienteringD10354392
Ida HördegårdhIFK Göteborg OrienteringD21771114
Johan HördegårdhIFK Göteborg OrienteringH21866866
Signe HördegårdhIFK Göteborg OrienteringD121222006

IFK Hedemora OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olle JohanssonIFK Hedemora OKH7544511

IFK Sävsjö (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Åke EckerbomIFK SävsjöH701441104
Inger EnglundIFK SävsjöD601550124
Peter EnglundIFK SävsjöH6536298
Lena JohanssonIFK SävsjöÖppen motion 31670108
Hanna OlssonIFK SävsjöD161020930
Bella PalmqvistIFK SävsjöD162081953
Bo TuressonIFK SävsjöH709470105

IK Hakarpspojkarna (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fridolf EskilssonIK HakarpspojkarnaH45691026
Isak EskilssonIK HakarpspojkarnaH147050627
Bo SöderqvistIK HakarpspojkarnaH21990110

IK Trenne Ullared (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johannes DahlbergIK Trenne UllaredU21402388
Samuel DahlbergIK Trenne UllaredH121402399
Sven-Erik DahlbergIK Trenne UllaredH551402371

Jönköpings OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lennart KammenhedJönköpings OKH80409290
Erland LingJönköpings OKH752057367
Ulla LingJönköpings OKD702078062
Helene LöfströmJönköpings OKD45229485
Johan LöfströmJönköpings OKH219512197
Pontus LöfströmJönköpings OKH50229486

Kalmar OK (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan DanielssonKalmar OKH6018589
Hugo LundgrenKalmar OKH14 Kort2119982
Petra LundgrenKalmar OKÖppen motion 32119586
Ville LundgrenKalmar OKH142119984
Stefan NormanKalmar OKH551161215
Karin Rahm BjörneldKalmar OKD402107437
Bo SalomonsonKalmar OKH60560531
Elvira SkobeKalmar OKD1242649
Linnea SkobeKalmar OKD142107443
Bertil StåhlKalmar OKH8037302
Lars-Åke ÅbergKalmar OKH70914074

Karlskrona SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Inge GötessonKarlskrona SOKH6016663
Kristin JohanssonKarlskrona SOKD6521069
Tommy OlssonKarlskrona SOKH7016659

Kexholms SK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel ErikssonKexholms SKH129071009
Magnus ErikssonKexholms SKH409740727
Mariann JohanssonKexholms SKD55610601
Björn KarlssonKexholms SKH457210176
Tomas KarlssonKexholms SKH507671026
Markus LjungqvistKexholms SKH14643216
Jimmy NicklassonKexholms SKH50225165

KOVZ (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lieke van OpstalKOVZD3543700

Lessebo OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kurt BergstrandLessebo OKH7517587
Göran KarlssonLessebo OKH7017581

Linköpings OK (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders BergLinköpings OKH559630527
Inger BergLinköpings OKD55620929
Lotta BorgLinköpings OKD509680622
Anna EnbergLinköpings OKD10701201
Christian EnbergLinköpings OKH409740304
Inger GuståsLinköpings OKD507670904
Anders KnutssonLinköpings OKH407407046
Anna KullbergLinköpings OKD507651016
Ebba SkullmanLinköpings OKD12435795
Pelle SkullmanLinköpings OKH659520520

Mullsjö SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOKD707206830
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOKH757206820

Nybro OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Michael AdamssonNybro OKH4529332
Alvin JakobssonNybro OKU2895300
Emilia JakobssonNybro OKD1229294
Jakob JakobssonNybro OKH21441086
Karolina KarlssonNybro OKÖppen motion 7710331
Ros-Mari KarlssonNybro OKD70776222
Caroline LiljebjörnNybro OKD50815538
Leif LindströmNybro OKH751396333

Nässjö OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik MartinssonNässjö OKH14 Kort1280104
Anna Nero NordmarkNässjö OKD50680720
Adam NeroNässjö OKH12660902
David NeroNässjö OKH1812559
Kjell NeroNässjö OKH60541106
Elin SvenssonNässjö OKD21930129
Magnus SvenssonNässjö OKH5019756
Moa SvenssonNässjö OKD21950530

OK Bävern (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stina JohanssonOK BävernD219000202
Linus LundbergOK BävernH218010829
Rune TuressonOK BävernH6017654

OK Denseln (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alma BrantvallOK DenselnU22075148
Hilda BrantvallOK DenselnD121810170
Otto BrantvallOK DenselnU22075437

OK Njudung (16)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alexander GustafssonOK NjudungH149415729
Oscar HultgrenOK NjudungH16448444
Evanna JohanssonOK NjudungD127060517
Matti JohanssonOK NjudungH128170517
Jan-Ola KarlssonOK NjudungH602059178
Joakim KarmetunOK NjudungH457730821
Margareta LarssonOK NjudungD70727645
Stefan G LarssonOK NjudungH709450325
Linus NorénOK NjudungH16 Kort2059141
Karl PetersénOK NjudungH167020210
Olle PetersénOK NjudungH149050517
Anders PeterssonOK NjudungH451700509
Maria SundbergOK NjudungD45345270
Arne SvenssonOK NjudungH75345319
Ulf SvenssonOK NjudungH65536373
Albin TollOK NjudungH217543288

OK Orion (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas DagsbergOK OrionH602075166

OK Roxen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik HelanderOK RoxenH219191315
Christer SandhOK RoxenH709898533

OK Stigen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Camilla HolmqvistOK StigenD45404056
Rasmus JohanssonOK StigenH169538774

OK Vilse 87 (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kerstin TjernlundOK Vilse 87D559600831
Tore TjernlundOK Vilse 87H609090958

Ronneby OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Håkan ForsmanRonneby OKH60560619
Roland KarlssonRonneby OKH752126005
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OKD601571127
Olle SjösäterRonneby OKH6028688
Gullevi SvenssonRonneby OKD701213148

Skåneslättens OL (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Saga ChristensenSkåneslättens OLD12353082
Tuva ChristensenSkåneslättens OLU218548
Pia OlssonSkåneslättens OLD21234922

SOK Aneby (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tommy OlaussonSOK AnebyH652048741
Karin ÖhlinSOK AnebyD509650327

SOK Viljan (40)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karl-Evert AnnegårdSOK ViljanH707471222
Majvie AnnegårdSOK ViljanD65858890
Lukas BergforsSOK ViljanH14 Kort427841
Åsa BergforsSOK ViljanD50960005
Leif CarlssonSOK ViljanH658460264
Stefan CarlssonSOK ViljanH60241510
William ElfstrandSOK ViljanH14 Kort262638
Amalia ErlandssonSOK ViljanD129672818
Olle ErlandssonSOK ViljanH169979904
Axel EvebornSOK ViljanH167030109
Gustav EvebornSOK ViljanH147171104
Johan EvebornSOK ViljanH45443330
Göran GabrielssonSOK ViljanH8026810
Ida HanssonSOK ViljanD10341695
Linus HanssonSOK ViljanH12341696
Filip HultbergSOK ViljanH102062796
Klara HultbergSOK ViljanD141050223
Tord HultbergSOK ViljanH21559911
Allan HåkanssonSOK ViljanH80428957
Emil KreutnerSOK ViljanH142054903
Erik LennartssonSOK ViljanH218212122
Peter LindSOK ViljanH50418037
Stina LindSOK ViljanD167030214
Ester LöfqvistSOK ViljanD108002072
Inez LöfqvistSOK ViljanInskolning26818
Walter LöfqvistSOK ViljanH128061124
Theo LövdahlSOK ViljanH142088526
Tony LövdahlSOK ViljanH45720731
Tuva LövdahlSOK ViljanD162083990
Roland NilssonSOK ViljanH709460113
Ulla NilssonSOK ViljanD759102779
Karl-Erik PetterssonSOK ViljanH7026826
Elin RindstigSOK ViljanD167020224
Emma RindstigSOK ViljanD14451078
Våge RindstigSOK ViljanH4529322
Göran SvensonSOK ViljanH65520101
Hans SvensonSOK ViljanH659189469
Anna SvenssonSOK ViljanD45710623
Alfred TyrbergSOK ViljanH14 Kort2062796
Vilgot TyrbergSOK ViljanH101080312

Stjärnorps SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kjell SvenssonStjärnorps SKH401090274

Tenhults SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stefan ElmquistTenhults SOKH6527959
Ulrika WahlströmTenhults SOKD5027988

Torsås OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stig KarlssonTorsås OKH75341095
Adrie Van OpstalTorsås OKH607206337
Naomi Van OpstalTorsås OKD167030920

Vaggeryds SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOKD709002070

Vimmerby OK (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kenneth AntonssonVimmerby OKH602094500
Julia ArvidssonVimmerby OKD21928000
Frida DanielssonVimmerby OKD21931104
Rickard DanielssonVimmerby OKH45690220
Agnes ErlandssonVimmerby OKD129070921
Per ErlandssonVimmerby OKH459700702
Ann-Sofie FalkVimmerby OKD55259306
Torbjörn FalkVimmerby OKH6026729
Karin HemmingsVimmerby OKÖppen motion 533675
Niklas HillströmVimmerby OKH142094496
Robert HjelmVimmerby OKH45701031
Agneta OlivestamVimmerby OKD552021312
Stina SvenssonVimmerby OKD122094497

Värend GN OL (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eva BergstrandVärend GN OLD7510316
Erling EkelöfVärend GN OLH7510312
Siv EkelöfVärend GN OLD7510313
Pär SvenssonVärend GN OLH45452579
Rasmus SvenssonVärend GN OLH21344223
Göran ThourVärend GN OLH75263097

Väsby OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars-Erik LindellVäsby OKH8041614

Västerviks OK (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Britt-Marie BjörklundVästerviks OKD7019668
Åke BjörklundVästerviks OKH7519652
Kenth CarlssonVästerviks OKH60204622
Kent GranqvistVästerviks OKH65919658
Olof HjortvidVästerviks OKH80435992
Maria LangVästerviks OKD459721023
Arne LarsenVästerviks OKH7519653
Torgny PetterssonVästerviks OKH7019656
Lennart SturessonVästerviks OKH759420318
GunBritt SvenssonVästerviks OKD75214210

Växjö AIS (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Torgny JonssonVäxjö AISH75438795
Nils KarlssonVäxjö AISH70426900
Eva TollsternVäxjö AISD5525585
Margareta WikströmVäxjö AISD70409766

Växjö OK (19)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gillis AlmVäxjö OKH8015927
Eva EklundVäxjö OKD558130161
Lars EklundVäxjö OKH6016848
Ingemar ErlandssonVäxjö OKH75448423
Amanda GustavssonVäxjö OKD122093275
Arvid GustavssonVäxjö OKU22093619
Jennie GustavssonVäxjö OKÖppen motion 77805266
Johan JanssonVäxjö OKH8027167
Britt-Mari KarlssonVäxjö OKD7027159
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OKD70350747
Kenneth LindblomVäxjö OKH7027174
Laila MalmqvistVäxjö OKD7515950
Lars-erik MalmqvistVäxjö OKH8515960
Ann-Mari PerssonVäxjö OKD7016000
Eva PerssonVäxjö OKD40434131
Eva PetterssonVäxjö OKD6515961
Magnus PorleVäxjö OKH50777929
Krister SandbladVäxjö OKH751420201
Werner TörnblomVäxjö OKH802058133

Ålems OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henry GustafssonÅlems OKH851200144
Peter JoelssonÅlems OKH60408157
Lars JohanssonÅlems OKH752075294
Allan KarlssonÅlems OKH7039848
Torbjörn SandebäckÅlems OKH6027137
Ulrika SandebäckÅlems OKÖppen motion 5408166

Annonser