Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, natt, Västergötland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, natt, Västergötland
Arrangörsorganisationer: OK Mark / Skene Sim o IS
Datum: fredag 21 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 215 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Elin ClassonOK Orinto952323
Linda HallbergBredareds IF8101060
Sara IvarssonOK Kullingshof930813
Emma KindbomIF Hagen25796
Stina NeroMullsjö SOK260864
Emelie SvalinVänersborgs SK800707
Karin ThernOK Skogshjortarna8263739

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonMarkbygdens OK920909
Victor ArvesvedTibro OK449270
Erik ClassonOK Orinto1420202
Johan DelvertOK Orion910323
Filip KarlssonIF Hagen8070397
Jesper SjögrenHestra IF7210182
Ivar SörqvistMarkbygdens OK970221
Johan TörnrothHestra IF891026

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alice AronengHestra IF1998511

H20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Victor HelgessonHestra IF567899
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Emil KarlssonHestra IF9909241
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312

D18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Elin JohanssonFrämmestads IK2060799
Tove JohanssonOK Alehof341708
Maja KindlundOK Tranan1957630
Elsa LindeblomHestra IF9417797
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614

H18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Petter BergstedtMarkbygdens OK9102775
Marcus CarlssonIF Hagen9000818
William LundstedtMullsjö SOK8009097
Axel OlssonIF Hagen9091337
Gustav ÖstenssonOK Tranan9010103

D16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Moa ErikssonTrollhättans SOK9030126
Johanna FredrixonOK Skogshjortarna9030601
Alma HjertbergHestra IF8022828
Ida JohanssonFrämmestads IK2060743
Malin KindbomIF Hagen8436003
Vera PetterssonFalköpings AIK OK511130
Moa SkoogFalköpings AIK OK9031227
Irma SvenssonOK Klyftamo7010208

H16 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav BohmanOK Orinto2800705
Samuel BökeOK Kullingshof2093515
Ludvig CarlbomUlricehamns OK8020210
Anton CarlssonIF Hagen8030102
Edvin HenryssonTibro OK9030614
Erik IngemarssonHestra IF9700700
Erik JohanssonOK Alehof451065
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Johan MårtenssonIF Hagen9030615
Axel NalbinMullsjö SOK8172024
Gustav OhlinOK Tranan9020607
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna2072722

D14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Kristina BohmanOK Orinto362559
Vera ElfströmOK Orinto7209483
Moa HolstenHestra IF2063885
Elsa MartanderTrollhättans SOK8050624
Klara NilssonHestra IF2062004
Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna7041117
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Ebba ThernOK Skogshjortarna9040630
Julia WesthMullsjö SOK7040326
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna2095505
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

H14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Noel BengtssonOK Skogshjortarna2083778
Johan ErikssonOK Skogsvargarna9050329
Alfred HallqvistUlricehamns OK451503
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna2095552
Joel HolmbergUlricehamns OK2059083
Lukas KlangUlricehamns OK1422635
Benjamin ReulOK Orinto2058842
Alvin RösehagVänersborgs SK9202080
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Albin SundströmHestra IF8050818
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Simon WesthMullsjö SOK7151017

D12 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ida AnderssonVänersborgs SK9070512
Elvina BergdahlOK Orinto2800840
Kajsa ElfströmOK Orinto9989063
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Hannah LandergrenHestra IF9061006
Emilia MellegårdLidköpings VSK2095435
Stina ThernOK Skogshjortarna8061220
Nanna TorénHestra IF2093649
Irma WesthMullsjö SOK7070412
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna2104387

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor HedströmOK Skogshjortarna2095506
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Edvin LennartsonUlricehamns OK2088546

H10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes AnderssonVänersborgs SK9090312
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Melker SundströmHestra IF450570
Nils TholénOK Skogshjortarna2104383
Olof TholénOK Skogshjortarna2089318

H35 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas ClaessonOK Kullingshof202453
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK9800117
Marcus KvarndalUlricehamns OK8100300
Kristjan LaasOK Skogshjortarna7830808
Mikael MellegårdLidköpings VSK2095481
Martin SchagerlindTrollhättans SOK9810428

D40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linnéa BäckströmHestra IF9097750
Johanna SundströmHestra IF2063882
Annika WesthMullsjö SOK7750604

H40 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna2083774
Magnus DahlinIK Gandvik730628
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Jan HjortFalköpings AIK OK750422
Jonas LarssonMarkbygdens OK2077910
Johan LidénOK Landehof1416207
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF740419
Magnus SundmarkIK Gandvik8016321
Magnus SödervallIK Gandvik8399399
Andréas ThernOK Skogshjortarna781002
Magnus VedinTrollhättans SOK1770226
Linus VictorzonMullsjö SOK452940

D45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AnebreidMullsjö SOK700388
Johanna HallqvistUlricehamns OK451502
Annika JohanssonOK Tranan616851

H45 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy AnderssonVänersborgs SK730227
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Ronnie BohmanOK Orinto448333
Mathias FredrixonOK Skogshjortarna2801215
Johan HanssonOK Löftan8070171
Per HolmbergUlricehamns OK417596
Magnus HomannOK Orinto701214
Johan IngemarssonHestra IF29954
Martin JohanssonOK Orinto448331
Björn KarlssonOK Orinto630801
Anders KindbomIF Hagen25795
Mats KindlundOK Tranan9710611
Olof MartanderTrollhättans SOK7710811
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK9069226
Fredrik PlumppuHestra IF1996785
Fredrik SundströmHestra IF354082
Erik TholénOK Skogshjortarna720411
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Kristina NilssonOK Tranan11834
Annette ReulOK Orinto2058829
Ann-Charlotte SolvangOK Skogsvargarna7670628
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK246022

H50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AronengHestra IF7651216
Peter BrämersonTibro OK641124
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Bo HallbergFalköpings AIK OK8061217
Lars HelgessonHestra IF8162274
Jan HildingHestra IF1414485
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu9670713
Thomas LjungqvistTibro OK7043327
Erik LösethFalköpings AIK OK1660331
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lena ArnoldssonMullsjö SOK8141041
Marie HögstrandMarkbygdens OK7621222
Maria WidmarkIF Hagen1230531

H55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Per AnderssonUlricehamns OK631031
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Peter CederbergVänersborgs SK218296
Håkan ErikssonOK Räven625530
Lars HolmbergIF Hagen9610604
Stefan IsakssonOK Kullingshof452887
Lasse Karlsson-LodIstrums SK25781
Bengt KlassonOK Orinto662266
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Arne SääfGudhems IF38305
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK246016

D60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jane JohanssonIstrums SK2041843
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Gunilla LarssonBredareds IF1570415
Monica MartinssonOK Tranan540504
Inger WesterbergIF Hagen9551116

H60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Svante AndrénTibro OK9580614
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna543112
Jörgen IvarssonHestra IF9581202
Anders JohanssonHestra IF570720
Bengt JonssonHestra IF2109135
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Per-Olof LarssonHestra IF525371
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne1525601

H65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Bill AnderssonHestra IF24903
Ingvar AnderssonOK Amne1525500
Hans EkbergTrollhättans SOK1531029
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna247544
Bertil JohanssonOK Skogshjortarna940309
Per-Ola JohnssonOK Kullingshof17298
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Tommy WesterbergIF Hagen661414

D70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro BörjesonOK Skogshjortarna19601
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Dag LorénOK Frisene501513
Kent OlaussonOK Orinto9913579
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL44562
Göran RubendahlOK Skogshjortarna28439
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Britt RangertIK Ymer9434343
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903

H75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Ivan ErnvidUlricehamns OK1940128
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna7019555
Åke GatelidOK Skogshjortarna2083775
Bertil IngemarssonHestra IF29939
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Lars-Erik LarssonOK Amne1245045

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Frida SkoglundUlricehamns OK2101656

Öppen motion 4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik CarlbomUlricehamns OK9100202

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas JohanssonFrämmestads IK2060742
Anna JohanssonFrämmestads IK2060712
Henrik ÖhrvallOK Skogshjortarna2072721

Annonser