Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, lång, Västergötland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, lång, Västergötland
Arrangörsorganisationer: OK Mark / Skene Sim o IS
Datum: söndag 23 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 489 anmälda deltagare.

D21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Alice AronengHestra IF1998511
Elin ClassonOK Orinto952323
Linda HallbergBredareds IF8101060
Sara IvarssonOK Kullingshof930813
Lisa JohanssonOK Tranan9980514
Martina JohanssonHestra IF7940503
Emma KindbomIF Hagen25796
Karin ThernOK Skogshjortarna8263739
Ida WillénFalköpings AIK OK433239

H21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonMarkbygdens OK920909
Erik ClassonOK Orinto1420202
Johan DelvertOK Orion910323
David HanssonMarkbygdens OK504227
Erik HanssonBredareds IF9890521
Andreas HolmqvistHestra IF599699
Christian HolmqvistHestra IF850621
Anton KarlssonOK Kullingshof1902933
Filip KarlssonIF Hagen8070397
Karl LarssonOK Skogshjortarna202452
Jesper SjögrenHestra IF7210182
Rickard StoltHestra IF831215
Ivar SörqvistMarkbygdens OK970221
Johan TörnrothHestra IF891026

D21 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elvira BjörklundTrollhättans SOK970513
Elin HanssonHjobygdens OK29160
Johanna KarlssonUlricehamns OK9830502
Sofia LarssonHestra IF880501

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alice SödervallIK Gandvik990218

H20 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Victor HelgessonHestra IF567899
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Emil KarlssonHestra IF9909241
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312
Eskil TryggöTrollhättans SOK9990321

D18 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Moa AlsiöIF Hagen8189102
Sofi AnderssonIK Gandvik9000406
Nora AronengHestra IF7010603
Ebba HjertbergHestra IF9000920
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Elin JohanssonFrämmestads IK2060799
Maja KindlundOK Tranan1957630
Elsa LindeblomHestra IF9417797
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614

H18 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Petter BergstedtMarkbygdens OK9102775
Eric BerlinTrollhättans SOK7000703
Marcus CarlssonIF Hagen9000818
Johan HolmbergIF Hagen9011120
Klas JohanssonOK Tranan9000802
William LundstedtMullsjö SOK8009097
Axel OlssonIF Hagen9091337
Joar TryggöTrollhättans SOK921010
Gustav ÖstenssonOK Tranan9010103

D16 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Ronja AnderssonTrollhättans SOK7030717
Alma AppelgrenTrollhättans SOK9030210
Sofia ElverlindOK Tranan9030927
Agnes ErikssonTrollhättans SOK
Astrid ErikssonUlricehamns OK2101651
Moa ErikssonTrollhättans SOK9030126
Elina FredmanOK Skogshjortarna446034
Alma HjertbergHestra IF8022828
Mirjam InemyrIstrums SK2041890
Ida JohanssonFrämmestads IK2060743
Malin KindbomIF Hagen8436003
Vera PetterssonFalköpings AIK OK511130
Rebecka RundbladFrämmestads IK2083767
Moa SkoogFalköpings AIK OK9031227
Elsa SonessonFalköpings AIK OK9439474
Irma SvenssonOK Klyftamo7010208
Emely WeihartHestra IF9021003

H16 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AhlénIF Hagen8031105
David AlménTrollhättans SOK610310
Gustav BohmanOK Orinto2800705
Samuel BökeOK Kullingshof2093515
Ludvig CarlbomUlricehamns OK8020210
Anton CarlssonIF Hagen8030102
Olle ElfströmOK Orinto7203842
Albin GenbergUlricehamns OK1420191
Lukas GustafssonIK Ymer441202
Gustav HarrysonOK Skogshjortarna2083771
Edvin HenryssonTibro OK9030614
Erik IngemarssonHestra IF9700700
Hjalmar KällIK Gandvik2058908
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Gustav LidmanTibro OK7003125
Anton LundOK Skogshjortarna433708
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Johan MårtenssonIF Hagen9030615
Axel NalbinMullsjö SOK8172024
Gustav OhlinOK Tranan9020607
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna2072722
Jacob ÖstermanVänersborgs SK520702

D14 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna AlsiöIF Hagen8237648
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Alva BjörkTrollhättans SOK8051024
Kristina BohmanOK Orinto362559
Matilda CederbergVänersborgs SK1040122
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK2078247
Vera ElfströmOK Orinto7209483
Anna GenbergUlricehamns OK1422640
Moa HolstenHestra IF2063885
Maja InghammarHestra IF1040613
Agnes KamforsOK Kullingshof452615
Stina NalbinMullsjö SOK30801
Hanna NilssonHestra IF2063807
Klara NilssonHestra IF2062004
Sara OhlinOK Tranan7050808
Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna7041117
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Ebba ThernOK Skogshjortarna9040630
Julia WesthMullsjö SOK7040326
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna2095505
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

H14 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Noel BengtssonOK Skogshjortarna2083778
Johan ErikssonOK Skogsvargarna9050329
Erik GullbrandIF Hagen8205790
Alfred HallqvistUlricehamns OK451503
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna2095552
Joel HolmbergUlricehamns OK2059083
Filip IngemarssonHestra IF444094
Liam JohanssonIF Hagen8040306
Oliver JohanssonBredareds IF435764
Lukas KlangUlricehamns OK1422635
Otto LarssonOK Tranan1050615
Edvin OckbornTrollhättans SOK9050222
Benjamin ReulOK Orinto2058842
Alvin RösehagVänersborgs SK9202080
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Albin SundströmHestra IF8050818
Einar SörqvistMarkbygdens OK306559
Tom WeihartHestra IF9051121
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Simon WesthMullsjö SOK7151017
Emanuel ZitkaUlricehamns OK9101922

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tova DuellHestra IF2104276
Linnea StenbaekOK Skogshjortarna2109222

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carl StadigIK Gandvik2058929

D12 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AhlénIF Hagen8060616
Ida AnderssonVänersborgs SK9070512
Elvina BergdahlOK Orinto2800840
Klara EberlénOK Skogshjortarna2104358
Emilia ElverlindOK Tranan9060717
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Helena ErikssonUlricehamns OK2101667
Agnes JohanssonIF Hagen9060218
Hannah LandergrenHestra IF9061006
Emilia MellegårdLidköpings VSK2095435
Signe NygårdOK Skogshjortarna2104380
Maja NymanVänersborgs SK9060323
Frida SkoglundUlricehamns OK2101656
Stina ThernOK Skogshjortarna8061220
Nanna TorénHestra IF2093649
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Irma WesthMullsjö SOK7070412
Agnes WåkeråsRydboholms SK2115507
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna2104387

H12 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonIK Gandvik441226
Viggo AnderssonTrollhättans SOK9577765
Joar BlomqvistBredareds IF7070713
Elliot BurvallOK Orinto1418132
Algot CarlssonUlricehamns OK2115545
Viktor HedströmOK Skogshjortarna2095506
Robin HildingHestra IF2104282
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Erik KindlundOK Tranan364896
Edvin LennartsonUlricehamns OK2088546
Adrian Oscott LindholmOK Skogshjortarna2104377
Eskil SöderlundUlricehamns OK2089310
Julius WiklundFalköpings AIK OK960902
Calle WärnOK Skogshjortarna1071222

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba EberlénOK Skogshjortarna2089338
Ellen HederströmLerums SOK1110221
Elsa IngemarssonHestra IF2058324
Ellen KarlssonOK Skogshjortarna19559
Minna KvarndalUlricehamns OK500600
Nikki WeihartHestra IF1111199

H10 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes AnderssonVänersborgs SK9090312
Malte AnderssonTrollhättans SOK9601465
Alvin BerglöfOK Skogshjortarna2131992
Linus ClaessonUlricehamns OK1422649
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Johannes HolmbergUlricehamns OK2059032
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Gustav KarlssonUlricehamns OK9091209
Mårten LarssonMarkbygdens OK2077911
Theo LarssonOK Tranan1080117
Malte PalmérUlricehamns OK820202
Teo PalmérUlricehamns OK7206298
Theo RydénMullsjö SOK2083980
Hampus SahlénIF Hagen2072788
Jonatan SahlénIF Hagen2095275
Albin SchröderOK Skogshjortarna2104385
Melker SundströmHestra IF450570
Olof TholénOK Skogshjortarna2089318
Oscar WärnOK Skogshjortarna1100120
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK7080701

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sandra LaasOK Skogshjortarna9810916
Maria SahlénIF Hagen8000424
Emelie SvalinVänersborgs SK800707
Malin SörstrandIstrums SK790707

H35 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AnderssonSjövalla FK9790201
Andreas ClaessonOK Kullingshof202453
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK9800117
Marcus KvarndalUlricehamns OK8100300
Kristjan LaasOK Skogshjortarna7830808
Mikael MellegårdLidköpings VSK2095481
Daniel SundqvistOK Orinto7692964

D40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Nina AhlénIF Hagen8140418
Caroline AnderssonTrollhättans SOK8200677
Malin AnderssonUlricehamns OK1422648
Susanne BiörsOK Tranan760028
Linnéa BäckströmHestra IF9097750
Katarina EnbomVänersborgs SK9761202
Åsa HedströmOK Skogshjortarna2095545
Johanna SundströmHestra IF2063882

H40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AndreassonOK Skogshjortarna15956
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna2083774
Patrik CarlbomUlricehamns OK9100202
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Kristian GustafssonOK Skogshjortarna19515
Gustav JonssonOK Skogshjortarna2089319
Max LarssonOK Tranan1040575
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF740419
Anders PåhlmanIstrums SK760408
Magnus SundmarkIK Gandvik8016321
Patrik SöderlundUlricehamns OK2135527
Andréas ThernOK Skogshjortarna781002
Magnus WåkeråsRydboholms SK18861

D45 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Helena BååthHestra IF25382
Gunilla FredmanOK Skogshjortarna450483
Sofia GustafssonTrollhättans SOK721121
Johanna HallqvistUlricehamns OK451502
Annika JohanssonOK Tranan616851
Jenny JohanssonIK Ymer441283
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna450485
Maria Krafft HelgessonHestra IF9160258
Jenny NymanVänersborgs SK25121
Ann-Sophie OhlinOK Tranan720507
Ulrika RundbladFrämmestads IK449551
Anna-Karin RybergOK Klyftamo19291
Anna-Karin SärénHestra IF351484
Helena SödervallIK Gandvik519400
Sara ÅbergHestra IF25369
Sofia ÖstenssonOK Tranan443691

H45 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Greger AhlénIF Hagen8120926
Tommy AnderssonVänersborgs SK730227
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Ronnie BohmanOK Orinto448333
Per CarlssonIF Hagen445417
Mathias FredrixonOK Skogshjortarna2801215
Anders GenbergUlricehamns OK2088941
Per HolmbergUlricehamns OK417596
Magnus HomannOK Orinto701214
Anders IngemarssonHestra IF29959
Johan IngemarssonHestra IF29954
Martin JakobssonHammarkinds OK7204899
Martin JohanssonOK Orinto448331
Björn KarlssonOK Orinto630801
Anders KindbomIF Hagen25795
Mats KindlundOK Tranan9710611
Johan KällIK Gandvik2059000
Gary LarssonOK Skogshjortarna7721206
Jonas MelénTrollhättans SOK452107
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK9069226
Fredrik PlumppuHestra IF1996785
Håkan SonessonFalköpings AIK OK439469
Fredrik SundströmHestra IF354082
Brett WeihartHestra IF909558
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208

D50 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AlsiöIF Hagen343129
Anneli AnderssonIK Gandvik680712
Helena AnderssonMarkbygdens OK203804
Ing-Marie AronengBredareds IF44447
Agneta BerlinTrollhättans SOK217458
Gunilla EdgrenTrollhättans SOK9959697
Caroline HagströmFalköpings AIK OK260854
Eva HägnanderLidköpings VSK1441111
Carina IvarssonOK Kullingshof9671201
Pia Käck FritzellGudhems IF642421
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Kristina NilssonOK Tranan11834
Annette ReulOK Orinto2058829
Ann-Charlotte SolvangOK Skogsvargarna7670628
Annica TholénOK Skogshjortarna405517
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK246022
Charlotte ÖstermanVänersborgs SK615465

H50 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Niclas AnderssonMarkbygdens OK7641109
Stefan AronengHestra IF7651216
Svante BerglundUlricehamns OK435830
Peter BrämersonTibro OK641124
Jonatan BörjessonOK Skogshjortarna9660325
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Magnus EmanuelssonOK Skogsvargarna7660612
Lars HelgessonHestra IF8162274
Jan HildingHestra IF1414485
Kjell JohanssonIF Hagen2072796
Per JohanssonOK Reftele28639
Graham KempGöteborg-Majorna OK33362
Henry LarssonBredareds IF242038
Thomas LjungqvistTibro OK7043327
Erik LösethFalköpings AIK OK1660331
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK2066521
Peter Lillen NilssonOK Tranan1196411
Bengt NorrmanTrollhättans SOK9640304
Anders SandbergMarkbygdens OK1418151
Henrik StadigIK Gandvik2084141
Peter StrömdahlOK Skogsvargarna650110
Patrik SvantessonTrollhättans SOK7898810
Magnus SödervallIK Gandvik8399399
Peter TorgénIstrums SK443286
Peter ÖstenssonOK Tranan443694

D55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnderssonUlricehamns OK7620922
Kristin HanssonMarkbygdens OK27489
Marianne HanssonBredareds IF610304
Marie HögstrandMarkbygdens OK7621222
Agneta JohanssonRydboholms SK41493
Helene Wengholt JohnssonOK Skogshjortarna353010
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Helena LarssonHestra IF25363
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Maria WidmarkIF Hagen1230531

H55 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Per AnderssonUlricehamns OK631031
Anders AxelssonOK Skogsvargarna2106206
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Peter CederbergVänersborgs SK218296
Håkan ErikssonOK Räven625530
Per GustafssonRyda SK260998
Stig GustafssonIK Ymer441235
Bosse HaglundBredareds IF1962831
Hans-Olof HolmOK Skogsvargarna7926862
Lars HolmbergIF Hagen9610604
Stefan HornebrantTrollhättans SOK9620926
Stefan IsakssonOK Kullingshof452887
Magnus JoelssonSOK 68961018
Lennart JosefssonRydboholms SK7600928
Lasse Karlsson-LodIstrums SK25781
Kent KlassonHestra IF888863
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Hans LindgrenOK Skogshjortarna362061
Christer MannfolkUlricehamns OK600708
Arne SääfGudhems IF38305
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK246016
Hans VokseppOK Skogshjortarna207231

D60 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK246052
Anne JohanssonOK Tranan13738
Elise JohanssonFalköpings AIK OK550913
Inger JohanssonOK Klyftamo19288
Jane JohanssonIstrums SK2041843
Anne KaillIK Omega8041215
Catharina KarlssonTrollhättans SOK452119
Marianne KlassonUlricehamns OK7570826
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Gunilla LarssonBredareds IF1570415
Kristina Roos LarssonBredareds IF38251
Monica MartinssonOK Tranan540504
Eva Rabe MagnussonIF Hagen15628
Katarina SjöholmMullsjö SOK249613
Inger WesterbergIF Hagen9551116

H60 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AnderssonUlricehamns OK9101531
Svante AndrénTibro OK9580614
Johan CarlssonTrollhättans SOK30545
Thomas HjertFalköpings AIK OK8056052
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna543112
Jörgen IvarssonHestra IF9581202
Anders JohanssonHestra IF570720
Stefan JohanssonTrollhättans SOK9580504
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK9540930
Tomas KarlssonOK Skogshjortarna2109213
Bengt KlassonUlricehamns OK7580108
Lennart LarssonHestra IF25362
Per-Olof LarssonHestra IF525371
Thomas LundgrenTrollhättans SOK9560421
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK341100
Jerker NetzTrollhättans SOK7041256
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Thomas SjöholmMullsjö SOK249615

D65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne1525601
Catherine DawsonGafanhori9102190
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Berit KlamfeltTibro OK11892
Britt-Marie LarssonSOK 681950061
Marianne RosénIK Ymer36441

H65 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Bill AnderssonHestra IF24903
Ingvar AnderssonOK Amne1525500
Hans EkbergTrollhättans SOK1531029
Lars EkbergTrollhättans SOK1531028
Mats EricssonOK Skogshjortarna2083790
Per FredrikssonOK Skogshjortarna500410
Lars GrehnMullsjö SOK8420823
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Lennart JakobssonTibro OK520531
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna247544
Bertil JohanssonOK Skogshjortarna940309
Per-Ola JohnssonOK Kullingshof17298
Anders KumlinIK Ymer1501114
Lars LarssonOK Frisene42845
Rune LarssonOK Skogshjortarna2072793
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Håkan OlssonHjobygdens OK13656
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Tommy WesterbergIF Hagen661414

D70 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Eva AlsinIK Ymer7470816
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna505560
Harriet AnderssonOK Skogshjortarna450490
Barbro BörjesonOK Skogshjortarna19601
Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK25754
Evy GabrieliiBredareds IF2093301
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL44556
Eva HöijeOK Skogsstjärnan15039
Inger JönssonIK Ymer30358
Britta LarssonOK Frisene42846
Monica LarssonOK Tranan12065
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Ingvar BergmanOK Tranan12437
Leif BjörkmanIK Ymer342347
Roland BomanUlricehamns OK33625
Roy DawsonGafanhori9102785
Mats ElofssonHerrljunga SK Skid o OL419700
Sture GrytheimElfsborg SOK448660
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Kurt JohanssonSvenljunga OK25886
Stig JohanssonFalköpings AIK OK7480322
Bo KlamfeltTibro OK9470221
Ted LiivrandOK Skogshjortarna9032032
Dag LorénOK Frisene501513
Leif LöfTrollhättans SOK1470226
Ingvar MarsKinnaströms SK44729
Bengt MattssonOK Orinto30510
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK25756
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL44562
Christer OttossonOK P47686783
Karl Evert SvenssonIF Hagen445454
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130

D75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid HermanssonIK Ymer9431010
Mariann KjellbergBredareds IF36465
Britt RangertIK Ymer9434343
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Gunnel SvenssonIK Ymer28463
Lena WaernTrollhättans SOK2123366
Ingrid ÅhlundSvenljunga OK25888

H75 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Leif CarlssonGällstadbygdens SOK25749
Åke GatelidOK Skogshjortarna2083775
Lennart HöijeOK Skogsstjärnan2112403
Bertil IngemarssonHestra IF29939
Kjell JohanssonDalsjöfors GoIF41944
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Per-Olof JohanssonOK Klyftamo248530
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Lars-Erik LarssonOK Amne1245045
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer28464
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

D80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Vivi-Anne BylundRydboholms SK2123820
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476
Brita SärdquistIK Ymer27628

H80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Sten HjelmOK Tranan12445
Ingemar HolmbergIF Hagen30690
Erland OlssonDalsjöfors GoIF343249
Kurt RydinOK Tranan12446
Karl-Eric WannbergIK Omega9915216

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mio KvarndalUlricehamns OK263624

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Annie SchröderOK Skogshjortarna2109210

U2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Einar GranatMarkbygdens OK438490
Edvard Oscott LindholmOK Skogshjortarna
Gabriel Oscott LindholmOK Skogshjortarna

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Stephanie BaidaUlricehamns OK2119786
Johanna BerglöfOK Skogshjortarna2131998
Ulf ClaessonUlricehamns OK2119802

Öppen motion 5 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AnderssonVänersborgs SK25101
Thomas AsplundOK Skogsvargarna15890
Viktoria FredrixonOK Skogshjortarna2072745
Nina OlssonFalköpings AIK OK343115
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof452881
Berkley StaggOK Skogsvargarna7886688

Öppen motion 7 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Marthin AnderssonIK Gandvik452953
Andreas JohanssonFrämmestads IK2060742
Anna JohanssonFrämmestads IK2060712
Anders SjöbergOK Reftele9650818

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas SahlénIF Hagen8007409

Annonser

Mila