Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vårdubbeln, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vårdubbeln, lång
Arrangörsorganisation: OK Skogsfalken
Datum: söndag 25 mars 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 573 anmälda deltagare.

D21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Emma BergmanOK Pan-Kristianstad912189
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna970703
Ewa GwóźdźOK Orion8625543
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Amanda JohanssonOK Orion9960701
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett502537
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering8029200
Stina NeroMullsjö SOK260864
Josephine RegnellVäxjö OK8094052
Nadiya VolynskaOK Orion895412

H21 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF253951
Erik AnderssonOK Orion895404
Ola AnderssonOK Orion8060797
Marcus BerggrenNyköpings OK930901
Aleksander BernaciakOK Orion504030
Emil FolinoKarlskrona SOK500544
Adam GeorgssonKarlskrona SOK920330
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Joao Pedro JaberKarlskrona SOK1444006
Joel Käll KarlssonLinköpings OK7900816
Olof Larén-SandgrenOK Orion980202
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad870208
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett7203669
Daniel NilssonSkåneslättens OL615009
Martin NilssonStigmännen Karlshamns OK959697
Simon NilssonEksjö SOK860303
Pontus PeterssonOK Orion920215
Isak PrellnerSkåneslättens OL980100
Oskar RøenVaregg Fleridrett7210956
Måns SandgrenOK Orion910200
Denys ShcherbakovRonneby OK1007048
Lucas SundbladEksjö SOK970502
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad9510053
Fredrik WennermarkSävedalens AIK942310
Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering626746

D21 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Lisa FolinoKarlskrona SOK900731

D20 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AxelssonEksjö SOK8141114
Vilma BlennowFalköpings AIK OK980130
Sanna FastEksjö SOK519281
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad9980503
Gabriella S BerganderEksjö SOK8487432
Fanny SundbladEksjö SOK9201726

H20 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof AxelssonFK Göingarna7981025
Oreste GarbaniEksjö SOK8141298
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett502278
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna8230199
Nils Hammaräng GripOK Orion9101917
Oscar JohanssonKarlskrona SOK9990331
Andreas JonssonOK Orion8050899
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1011980
Hugo LillieströmOK Roxen990911
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
Emil PetterssonKarlskrona SOK990824

D18 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Wilma BerganderEksjö SOK670428
Ebba BerglinOK Orion7010812
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Vera ChiusoleEksjö SOK9190101
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna680329
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna9000718
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Lotten KindlundhFK Finn8200020
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK9000089
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK9004388
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Nelli OlvegårdFK Göingarna2126223
Maja PorleVäxjö OK848888
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad9000205
Ellen WahlbomOK Orion632800
Lovisa WeidenSkåneslättens OL9010419
Elvira WildheimFK Friskus-Varberg640055
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614

H18 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Filip BengtssonOK Orion8001337
Isac EricssonVäxjö OK9000707
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Victor HanssonJönköpings OK9000524
Allan HedbergLunds OK8110228
Joar HertinIK Hakarpspojkarna8200121
Hugo HåkanssonIK Ymer7001113
Hugo JakobssonEksjö SOK9016916
Lukas KatvalaKarlskrona SOK9000724
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett9992003
Oscar ModigOK Pan-Kristianstad8000417
Axel OlssonIF Hagen9091337
Gustav OlssonOK Orion9000723
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Julius PukeYstads OK2058168
Gustav RuneforsVäxjö OK7000611
Hugo SetthagenOK Tranan9010107
Anton SilierJärfälla OK8010415
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Jonas SoldiniEksjö SOK8641420
Kristian F. ThomassenVaregg Fleridrett7204870
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8010211
Jonas WepferKarlskrona SOK8640282

D16 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Embla CinthioSkåneslättens OL9021228
Agnes DjurstedtEksjö SOK9030425
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Alma GustafssonSOK Aneby9021008
Eira HertinIK Hakarpspojkarna423244
Julia KarlssonOK Skogsfalken7102210
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Emma LingIK Hakarpspojkarna9193710
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Thea Nordin AbajiEksjö SOK7031006
Ellen OlovssonGamleby OK452308
Sofia PalmFK Boken575799
Ella PerssonEksjö SOK1727087
Hanna RingRonneby OK9020829
Nellie RydlundHässleholms OK8442363
Moa SkoogFalköpings AIK OK9031227
Elsa SonessonFalköpings AIK OK9439474
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108
Amanda SvenssonOK Orion2062074
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8030629

H16 (26)

NamnOrganisationBricknummer
David AlménTrollhättans SOK8030415
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Hugo EricssonVäxjö OK9085619
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna9116257
Lukas GustafssonIK Ymer441202
Isak HagbergKalmar OK8021021
Loke HedbergLunds OK9031205
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Erik JohanssonFK Boken2057275
Olle KallerbäckVäxjö OK439618
Agust KronkvistÖrkelljunga FK9130829
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Isak LiljeholmGamleby OK8030306
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Axel NalbinMullsjö SOK8172024
Melvin NilssonHärlövs IF7090110
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Fabian ValleriusGamleby OK8448722
Albin WeidenSkåneslättens OL9030525
Emil ViktorssonOK Skogsfalken7203835
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Aron ÖstangårdGamleby OK8021109

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa LjungIK Ymer1141414

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211

D14 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Ida BenattiSkåneslättens OL1050128
Meja BergerAnkarsrums OK2093602
Stella BurénIK Ymer440892
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Ellen LindforsBjörkfors GOIF2093566
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Alice OlvegårdFK Göingarna428997
Emmy PalmFK Boken880044
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Linnea RydlundHässleholms OK8041225
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Paula SilierJärfälla OK30250
Hanna StalebrantGamleby OK2059968
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Anja SvenssonGamleby OK1453214
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354805
Tove ValleriusGamleby OK8040601
Julia WesthMullsjö SOK7040326
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Anna ViktorssonOK Skogsfalken7203836
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824
Hanna ÖbergGamleby OK8040629
Tuva ÖstangårdGamleby OK7050326

H14 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken420033
Hugo BjörkhammerBjörkfors GOIF8050728
Simon BååthSävedalens AIK444049
Elis BönnerBjörkfors GOIF2119503
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Erik ErikssonOK Skogsfalken9122004
Oskar ErikssonRonneby OK9005102
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Victor JosefssonOK Skogsfalken1051223
Albin KjellbergBjörkfors GOIF2093500
Samuel KleinBjörkfors GOIF2093453
Melker LarssonOK Orion1041209
Vilmer LindströmOK Skogsfalken9050102
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Nils SwartzOK Orion8262490
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna1050708
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF2119505
Axel TenghagenHärlövs IF8040706
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Linus VernströmRonneby OK9040312
Simon WesthMullsjö SOK7151017
Gustav ÅkessonSkåneslättens OL2079719

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
My FridströmKarlskrona SOK7040815
Agnes OlssonOK Skogsfalken1111005

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Casper PegardOK Gynge246394

D12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Ida EkholmBjörkfors GOIF451466
Frida EmilssonFK Åsen2104137
Alice JohanssonFK Boken2063886
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Hannah JosefssonOK Skogsfalken1071105
Alva LindforsBjörkfors GOIF2093562
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Frida SamuelssonBjörkfors GOIF2093476
Katie SamuelssonBjörkfors GOIF2093569
Tyra StalebrantGamleby OK2112445
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Olivia TillanderYstads OK12028
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Alice WernklevIK Ymer1060607
Irma WesthMullsjö SOK7070412

H12 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Arvid ErikssonRonneby OK9070309
Matti JohanssonOK Njudung8170517
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Erik KarlssonOK Skogsfalken7022307
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Axel KjellvågOK Skogsfalken9201595
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Filip MyrénOK Orion9071219
Olof OlssonOK Skogsfalken1070314
Carl-Johan OlvegårdFK Göingarna448826
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Nils PerssonOK Tyringe2123427
Edvin SanderSkåneslättens OL1060316
Wille VernströmRonneby OK9060112
Viggo WulffOK Gränsen2059137
Carl ÖbergGamleby OK2062779

H12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Jakob ÅkessonSkåneslättens OL2089213

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Klara PalmFK Boken2078099
Elin RydströmOK Skogsfalken1080606
Olivia SvenssonFK Åsen1081218

H10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Olof HertinIK Hakarpspojkarna9090307
Eric KjellvågOK Skogsfalken9201586
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Atle KulstadSkåneslättens OL7080221
Elias LindströmRonneby OK1080223
Alvin LundgrenVäxjö OK510616
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Valter SanderSkåneslättens OL1080929
Oliwer SjökvistOK Orion755557
Felix SvenssonJönköpings OK2801073
Fabian TillanderYstads OK12037

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad7922001
Marie SvenssonFK Åsen9821120

D40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Lotta EkbergÖrkelljunga FK1399754
Martina KarlssonOK Vilse 87260796
Martina LindbergIK Ymer1240417
Sarah LindströmRonneby OK770601
Linda NordinEksjö SOK527278
Camilla SelinFK Göingarna26690

H40 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Henrik AnderssonHässleholms OK9771215
Magnus EmilssonFK Åsen15906
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Ingemar ErikssonRonneby OK740409
Martin GummessonFK Finn7412301
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Johan GustafsonLunds OK7771015
Michael HusénOK Pan-Kristianstad42024
Jonas HåkanssonEksjö SOK450686
Olof IngemarssonKarlskrona SOK7601281
Jörgen JohanssonKarlskrona SOK7408000
Markus KleinBjörkfors GOIF2050755
Martin LindforsBjörkfors GOIF445888
Henrik ModigOK Pan-Kristianstad741018
Mattias NilssonBjörkfors GOIF8140774
Richard OlovssonGamleby OK8265224
Jonas PrellnerSkåneslättens OL17411
Johan SanderSkåneslättens OL9101727
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad7622001
Patrik SjökvistOK Orion7509080
Robert SvenssonBjörkfors GOIF2119494
Petter ValleriusGamleby OK9200677
Peter WernklevIK Ymer7771114

D45 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Louise AxelssonFK Göingarna717478
Josefina BerglundFK Boken2063832
Anki BlennowFalköpings AIK OK246096
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Sara ElfvingRonneby OK700413
Annika EricssonVäxjö OK8091269
Susanne GranGamleby OK452364
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Jenny JohanssonIK Ymer441283
Anna-Karin JonssonOK Orion18532
Maria LangVästerviks OK9721023
Ulrika LjungIK Ymer1141415
Marie MarkholmSkåneslättens OL744744
Maria ModigOK Pan-Kristianstad710300
Anna PrellnerSkåneslättens OL450455
Suzanne QvistAndrarums IF421413
Annica RosengrenOK Orion1720815
Carina RydlundHässleholms OK8301270
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Malin WeidenSkåneslättens OL449728

H45 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik BerlinOK Orion690423
Magnus CinthioSkåneslättens OL9691211
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Torstein HoleNydalens SK730717
Anders HåkanssonOK Orion9700516
Jonas HöstHjärnarps OL980723
Johan JensenSkåneslättens OL438134
Dan JohanssonFK Boken2057274
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Michael LönnHjärnarps OL8631097
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Magnus OlssonTorsås OK500723
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Håkan PalmFK Boken7102160
Conny RaskHjärnarps OL9731124
Anders SelinFK Göingarna16277
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Håkan SonessonFalköpings AIK OK439469
Anders SundelinOK Orion9700716
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Magnus ThörnbladRonneby OK344550
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269
Henrik WeidenSkåneslättens OL450443
Christer ÖbergGamleby OK452366

D50 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Leila EkmanYstads OK341969
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna680124
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK9009693
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Helena KarlssonNässjö OK2093498
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Andrea SilierJärfälla OK1728
Anne SvantessonHjärnarps OL9650111
Ingela ThoressonAndrarums IF8191268
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK246022
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H50 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Magnus BlennowFalköpings AIK OK640527
Mattias BååthSävedalens AIK9680115
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Niklas EdvardssonFK Göingarna671112
Mikael GustafssonOK Gynge264154
Michael HertinIK Hakarpspojkarna10011
Johan JacobssonOK Orion9681010
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Pontus JonssonOK Orion903020
Tomas KarlssonKexholms SK7671026
Henrik LarssonFK Göingarna26692
Lars-Ola LarssonOK Orion670124
Magnus LarssonFK Göingarna9670106
Sven LundgrenVäxjö OK342078
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Mats PeterssonStigmännen Karlshamns OK1415667
Magnus PorleVäxjö OK777929
Peter PukeYstads OK2101712
Frank SteinerJärfälla OK7001856
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Tomas WestlundOK Pan-Kristianstad7205502
Gert WildheimFK Friskus-Varberg247845
Björn ÅkessonSkåneslättens OL2083861

D55 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Tina HagårdRävetofta OK601224
Kristina JohanssonKalmar OK600325
Jane MelinGöteborg-Majorna OK7600927
Ann NilssonMarkaryds FK600926
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Christina SternerTockarps IK7630502
Lena SwartzOK Orion9620620
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H55 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Thommy BergmanStigmännen Karlshamns OK1151060
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL17434
Mats BrorssonTockarps IK7590415
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna630504
Pesho HedbergLunds OK7000666
Thomas HenmyrOK Vilse 87600812
Glen HåkanssonVäxjö OK262721
Paul IripFK Göingarna2115533
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
Ove LernåKalmar OK600524
Hans MelinGöteborg-Majorna OK9620325
Göran MånssonStigmännen Karlshamns OK902943
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Johnny NimvikFK Åsen620325
Lars SvantessonHjärnarps OL9630518
Jan SvenssonOK Orion2062057
Ulf WidemarkYstads OK342354
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK246016

D60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela EkelövSkåneslättens OL581203
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad29773
Bente KällVäxjö OK9560113
Ingrid LarssonFK Göingarna26658
Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK1570402
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Lena PerssonGamleby OK16756
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Eva WildmarkFK Boken304871

H60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Jan DanielssonKalmar OK18589
Ingmar EkelövSkåneslättens OL561106
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000
Stefan HermanssonTenhults SOK27960
Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK29124
Mats KarlssonKarlskrona SOK244074
Bengt LarssonFK Göingarna26651
Håkan LindbergOK Vilse 87205249
Lars LindgrenFK Finn33672
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Carl-Johan RoubertFK Finn2107207
Dan SjöholmHalmstad OK300924
Ola SvenssonOK Orion18558
Roger ThörnOK Vilse 877899999

D65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Lisa KumlinVäxjö OK15924
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520

H65 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Bo DavidssonSolna OK216534
Per Arne EvaldssonOK Gynge433626
Christer FolkessonEksjö SOK19720
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK15223
Mats IngvarssonOK Vilse 8710156
Bo JohanssonOK Vilse 87500980
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF246253
Kent KardellLjungskile FK7500718
Bernt-Ove KarlssonFK Finn33681
Jan KarlssonOK Virdarna16938
Anders KumlinIK Ymer1501114
Jörgen NilssonRonneby OK41566
Krister NilssonVäxjö OK7015986
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Gert OlssonTockarps IK258594
Ingemar PerssonGamleby OK530318
Lennart SmedenmarkRonneby OK8021216
Göran SvensonSOK Viljan520101
Hans SvensonSOK Viljan9189469
Ulf SvenssonOK Njudung536373

D70 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Solbritt GustafssonOK Virdarna13913
Ulla HåkanssonOK Gynge9460203
Susanne IngemanssonYstads OK12026
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Margareta LarssonOK Njudung727645
Ulla LindellOK Hällen570605
Eva-Britt MartnerTolered-Utby Ol-klubb11047
Torill SvendsenFrosta OK25270
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Lennart AnderssonOK Orion30357
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Roger DanielssonLinköpings OK9461001
Lars EkholmBjörkfors GOIF448329
Per-Olof FernbergIS Skanne36139
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Jörgen HallbergIK Ymer36415
Tommy HeldFK Åsen9818252
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Arne JohanssonOK Älme17705
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Leif MalmHärlövs IF555448
Jan MartnerTolered-Utby Ol-klubb11046
Håkan NilssonMalmö OK511010
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Erling SamuelssonOK Vilse 879440823
Leif SandgrenFrosta OK671202
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Lars-Åke ÅbergKalmar OK914074

D75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Ulla NilssonSOK Viljan9102779
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Elsa SvenssonOK Vilse 879876542

H75 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Ivan ErnvidUlricehamns OK1940128
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF2093468
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Stig KarlssonTorsås OK341095
Sune LindellOK Hällen16931
Leif LindströmNybro OK1396333
Erland LingJönköpings OK2057367
Björn LinnersjöOK Orion27256
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Nils-Åke NilssonHärlövs IF28568
Bertil OttossonFK Göingarna910018
Inge PerssonFK Boken2107546
Krister SandbladVäxjö OK1420201
Lennart SturessonVästerviks OK9420318
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

D80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Gun HanssonYstads OK450325
Karin LexellOK Torfinn417450

H80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Gillis AlmVäxjö OK15927
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad660818
Rune BengtssonRonneby OK12373
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Leif SjögrenOK Orion18567
Werner TörnblomVäxjö OK2058133

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kimberly WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354807

U1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Inez KjellvågOK Skogsfalken9201641
Stina KleinBjörkfors GOIF2060776
Viola OlssonOK Skogsfalken404377
Oscar RydströmOK Skogsfalken1100726
Olle SchybergOK Skogsfalken2115583

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Malva LarssonOK Orion18557
Erik WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK354806

Öppen motion 3 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob HåkanssonYstads OK12003
Wilma LindvallAndrarums IF2058733
Ayan LingIK Hakarpspojkarna439379
Ingela NilssonAndrarums IF2058734

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia BjörkhammerBjörkfors GOIF2050751
Elisabet JannerRonneby OK9650504
Kerstin OlvegårdFK Göingarna448824
Helena SonessonFalköpings AIK OK439475

Öppen motion 6 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth HåkanssonYstads OK12029
Stefan LindbergYstads OK12023
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327

Öppen motion 7 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa BjörkhammerBjörkfors GOIF8020328
Erik HanssonKarlskrona SOK2095412
Karolina KarlssonNybro OK710331
Helen NilssonHärlövs IF500918
Claes OlvegårdFK Göingarna448823
Helén ÅkessonSkåneslättens OL2083897

Öppen motion 8 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Stefan DjurstedtEksjö SOK9690507
Björn NilssonHärlövs IF516516
Olha PanchenkoIFK Mora OK502558

Öppen motion 9 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556

Annonser