Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, sprint, Blekinge

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, sprint, Blekinge
Arrangörsorganisation: OK Skogsfalken
Datum: söndag 27 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 183 anmälda deltagare.

D21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Ewa GwóźdźOK Orion8625543
Tilda JohanssonOK Orion9960409
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Maja PetterssonKarlskrona SOK920809
Martina SundelinOK Orion1401354

H21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8030380
Albin AnderssonVäxjö OK7902114
Ola AnderssonOK Orion8060797
Aleksander BernaciakOK Orion504030
Mathias BlomsterRonneby OK990629
Leo Karlsson ForsbergOK Vilse 878139913
Torgny LindströmRonneby OK730619
Pontus PeterssonOK Orion920215
John D SöderbergOK Skogsfalken820825
Lars ThorénRonneby OK9850917
Theodor WahlbomOK Orion8096908
Johan WennermarkOK Orion8421000
Linus VernströmRonneby OK9040312

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Erik HanssonKarlskrona SOK2095412
Aron ThorénRonneby OK1010529

D16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Elin EmilssonOK Skogsfalken620202
Julia KarlssonOK Skogsfalken7102210
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Elvira LjungbergOK Skogsfalken9201714
Nellie NilssonOK Orion9587749
Hanna RingRonneby OK9020829
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110

H16 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Martin JohanssonRonneby OK2088995
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Erik SundelinOK Orion1401311
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Emil ViktorssonOK Skogsfalken7203835
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723

D14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes BerlinKarlskrona SOK449545
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Vilma EngströmOK Orion2057315
Enni LindskogOK Älme9010404
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Anna ViktorssonOK Skogsfalken7203836
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

H14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken8420033
Johan BjörckOK Älme9926040
Axel BrattOK Orion8050420
Oskar ErikssonRonneby OK9005102
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Victor JosefssonOK Skogsfalken1051223
Melker LarssonOK Orion1041209
Melker OlssonStigmännen Karlshamns OK1050600
Nils SwartzOK Orion8262490
Hannes SvenssonRonneby OK812368

D12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Alva EngströmOK Orion2057337
Ronja GlanshedVäxjö OK2801173
Hannah JosefssonOK Skogsfalken1071105
Siri KleinOK Vilse 87205272
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Isabell RosenbergOK Vilse 879040106
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Linnéa SandströmOK Älme7070219
Nanna SundelinOK Orion1401388
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724

H12 (15)

NamnOrganisationBricknummer
David ArvmyrenOK Orion7090233
Arvid ErikssonRonneby OK9070309
Carl GlivesonRonneby OK1418122
Alfons JohansenOK Vilse 87205258
Emil JohanssonOK Skogsfalken10196
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Erik KarlssonOK Skogsfalken7022307
Axel KjellvågOK Skogsfalken9201595
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Ville LindskogOK Älme1200706
Noah MulariOK Vilse 87205260
Filip MyrénOK Orion9071219
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Emil RingRonneby OK9061103
Wille VernströmRonneby OK9060112

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen EinarssonOK Vilse 87205261
Olivia MyrénOK Orion9090817
Hilma PaulinOK Vilse 8710119

H10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Joar AnderssonVäxjö OK7907255
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Eric KjellvågOK Skogsfalken9201586
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Linus LindénVäxjö OK2088549
Elias LindströmRonneby OK1080223
Filip PaulinOK Vilse 87205242
Albin PerssonKarlskrona SOK
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Oskar SöderbergOK Skogsfalken9090828
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jennie SaleskogRonneby OK1977119
Malin SvenssonOK Orion740527

H40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Mattias EngströmOK Orion9771210
Ingemar ErikssonRonneby OK740409
Jörgen GlanshedVäxjö OK7750907
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Jörgen JohanssonKarlskrona SOK7408000
Jon LindskogOK Älme1197408

D45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Jessica BjörckOK Älme720224
Sara ElfvingRonneby OK700413
Helena GummessonKarlskrona SOK1100373
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Linda IngemarssonKarlskrona SOK16858
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Annica RosengrenOK Orion1720815
Malin ÅmanOK Vilse 8710170

H45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik BerlinOK Orion690423
Anders HåkanssonOK Orion9700516
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Åke LarssonStigmännen Karlshamns OK302351
Anders SundelinOK Orion9700716
Mikael WiduchKarlskrona SOK1705705

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Paula AndraeOK Vilse 879003366
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Katarina SundelinOK Orion9650108

H50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas BrattOK Orion8123666
Ulf JungstrandOK Skogsfalken8180360
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Anders NilssonOK Orion450881
Mats PeterssonStigmännen Karlshamns OK1415667
Anders PetterssonKarlskrona SOK650221
Anders SaleskogRonneby OK1968062

D55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnel HanssonKarlskrona SOK2095236
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Lena SwartzOK Orion9620620
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AnderssonOK Orion209696
Thomas HenmyrOK Vilse 87600812
Göran MånssonStigmännen Karlshamns OK8180361
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Christer SvenssonRonneby OK438663
Jörgen SvenssonRonneby OK631115

D60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Arja IngvarssonOK Vilse 8710131
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127

H60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Tore TjernlundOK Vilse 879090958

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Ann-Helen LinnersjöOK Orion27257
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Mats IngvarssonOK Vilse 8710156
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Anders PerssonOK Vilse 87500979
Lennart SmedenmarkRonneby OK8021216
Bengt StrindhagenOK Orion860413
LarsOwe StrömRonneby OK448518
Lars SvenssonOK Vilse 8710162

D70 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Siw BlomqvistOK Vilse 8710159
Rosita KarlssonVäxjö AIS29462
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Elsa SvenssonOK Vilse 879876542
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Conny BerggrenVäxjö AIS25596
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815

H75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Ragnar OlssonRonneby OK590821

H80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rune BengtssonRonneby OK12373
Leif SjögrenOK Orion18567

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Gustaf ArvmyrenOK Orion2800757
Elin JohanssonOK Skogsfalken404379
Inez KjellvågOK Skogsfalken9201641
Mattis LindströmRonneby OK933907

Annonser