Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, sprint, Blekinge

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, sprint, Blekinge
Arrangörsorganisation: OK Skogsfalken
Datum: söndag 27 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

OK Orion (41)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klara AnderssonOK OrionD161060302
Lennart AnderssonOK OrionH7030357
Ola AnderssonOK OrionH218060797
Peter AnderssonOK OrionH55209696
David ArvmyrenOK OrionH127090233
Gustaf ArvmyrenOK OrionU12800757
Henrik BerlinOK OrionH45690423
Aleksander BernaciakOK OrionH21504030
Axel BrattOK OrionH148050420
Niklas BrattOK OrionH508123666
Alva EngströmOK OrionD122057337
Mattias EngströmOK OrionH409771210
Vilma EngströmOK OrionD142057315
Ewa GwóźdźOK OrionD218625543
Anders HåkanssonOK OrionH459700516
Filip HåkanssonOK OrionH168130416
Jenny HåkanssonOK OrionD458021031
Oliver HåkanssonOK OrionH148151022
Tilda JohanssonOK OrionD219960409
Melker LarssonOK OrionH141041209
Ann-Helen LinnersjöOK OrionD6527257
Filip MyrénOK OrionH129071219
Olivia MyrénOK OrionD109090817
Anders NilssonOK OrionH50450881
Nellie NilssonOK OrionD169587749
Pontus PeterssonOK OrionH21920215
Annica RosengrenOK OrionD451720815
Leif SjögrenOK OrionH8018567
Bengt StrindhagenOK OrionH65860413
Anders SundelinOK OrionH459700716
Erik SundelinOK OrionH161401311
Katarina SundelinOK OrionD509650108
Martina SundelinOK OrionD211401354
Nanna SundelinOK OrionD121401388
Lena SwartzOK OrionD559620620
Lisa SwartzOK OrionD148040501
Nils SwartzOK OrionH148262490
Hedda SvenssonOK OrionD149050409
Malin SvenssonOK OrionD40740527
Theodor WahlbomOK OrionH218096908
Johan WennermarkOK OrionH218421000

Annonser