Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Torsås OK

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Torsås OK
Arrangörsorganisation: Torsås OK
Datum: lördag 5 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 268 anmälda deltagare.

D21 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Cecilia BrattOK Orion993541
Hanna JohannessonRonneby OK9812368
Annie LennartssonKalmar OK306651
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Maja PorleVäxjö OK848888
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H21 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AlmqvistNybro OK29337
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF253951
Erik AnderssonOK Orion8150120
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Mathias BlomsterRonneby OK990629
Niklas BrattOK Orion8123666
Johan EngströmOK Orion923451
Thomas JohannessonRonneby OK7670129
Anton JohanssonOK Orion9940425
Andreas JonssonOK Orion8050899
Jonathan KarlssonOK Tisaren8199509
Joel Käll KarlssonLinköpings OK7900816
Olof Larén-SandgrenOK Orion980202
Erik LennartssonSOK Viljan8212122
Torgny LindströmRonneby OK730619
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
Måns SandgrenOK Orion910200
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Albin TollOK Njudung7543288

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Edvin StrandbergKalmar OK2101805

H17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel HåkanssonRonneby OK800301

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Malva JönssonKalmar OK2104204
Hanna RingRonneby OK9020829
Naomi Van OpstalTorsås OK7030920

H16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Fabian AnderssonRonneby OK344545
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Jonathan KonradssonKalmar OK2101824
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Linus VernströmRonneby OK9040312
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723

H16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Johan HanssonSOK Viljan1906003
Gabriel HåkanssonRonneby OK9021016
Martin JohanssonRonneby OK2088995

D14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Maja BäcklundRonneby OK2057288
Louise EdvardssonRonneby OK1051001
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Judith LundqvistKalmar OK441657
Linnea SkobeKalmar OK2107443
Vendela SturekSOK Viljan997036
Lisa SwartzOK Orion8040501
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

H14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BrattOK Orion8050420
Olof EdvardssonRonneby OK1230204
Oskar ErikssonRonneby OK9005102
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Emil KreutnerSOK Viljan2054903
Melker LarssonOK Orion1041209
Ville LundgrenKalmar OK2119984
Theo LövdahlSOK Viljan2088526
Nils SwartzOK Orion8262490

H14 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo LundgrenKalmar OK2119982
Rasmus ThoreKalmar OK886237
Alfred TyrbergSOK Viljan2062795

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna BäcklundRonneby OK2057257
Emilia JakobssonNybro OK29294
Lova JönssonKalmar OK2104202
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Elvira SkobeKalmar OK42649
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Molly WirefeldtNybro OK441095

H12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid ErikssonRonneby OK9070309
Carl GlivesonRonneby OK539905
Linus HanssonSOK Viljan341696
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Walter LöfqvistSOK Viljan8061124
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Emil RingRonneby OK9061103
Wille VernströmRonneby OK9060112

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Selmer MånssonKalmar OK886236

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda BjörneldKalmar OK2801217
Alice GleisnerKalmar OK441655
Ida HanssonSOK Viljan341695

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo BäcklundRonneby OK2093559
Olle HåkanssonRonneby OK539907
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Alvin LundgrenVäxjö OK510616
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Vilgot TyrbergSOK Viljan1080312
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lieke van OpstalKOVZ43700

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jens NordalOK Skogsfalken940945

D40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linda LarssonKarlskrona SOK16687
Eva PerssonVäxjö OK434131
Malin SvenssonOK Orion740527

H40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Ingemar ErikssonRonneby OK740409
Christian HåkanssonRonneby OK9741012
Jakob JakobssonNybro OK441086

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Marina JohanssonOK Njudung9101405
Anna-Karin JonssonOK Orion18532
Magdalena JonssonNybro OK29295
Susanne LundgrenVäxjö OK343015
Ulrika RibbholmOK Njudung2059172
Annica RosengrenOK Orion1720815
Corinne StäubleOLG Galgenen1969112
Katarina SundelinOK Orion9650108

H45 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Michael AdamssonNybro OK29332
Marcus AlexanderssonKalmar OK737475
Henrik BerlinOK Orion690423
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Tobias BorgerKalmar OK616999
Anders HåkanssonOK Orion9700516
Per-Markus JönssonKalmar OK41893
Björn KarlssonKexholms SK7210176
Fredrik KarlssonNybro OK7110251
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Magnus LindstrandKalmar OK721126
Anders MårtenssonKalmar OK29284
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Henrik PeterssonNybro OK7701006
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Anders SundelinOK Orion9700716
Jonas SvenssonOK Orion720815
Mats SöderbergKalmar OK641204
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919

D50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Anne LindellKalmar OK1660819
Anna MalmqvistKalmar OK504975
Anna NyqvistKalmar OK9616999

H50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonOK Skogsfalken9201724
Anders BlomqvistOK Skogsfalken9660822
Peter EkdahlEmmaboda Verda OK9651108
Johan JacobssonOK Orion9681010
Tomas KarlssonKexholms SK7671026
Lars-Ola LarssonOK Orion670124
Jimmy NicklassonKexholms SK225165
Anders NilssonOK Orion450881
Klas NilssonOL Norska8019640
Magnus PorleVäxjö OK777929
Dennis TollOK Njudung9101429

D55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EklundVäxjö OK8130161
Kristina JohanssonKalmar OK600325
Lena SwartzOK Orion9620620
Carina SvärdOK Orion41589
Eva TollsternVäxjö AIS25585

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Jan AnderssonKalmar OK26131
Paul IripFK Göingarna2115533
Ove LernåKalmar OK600524
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Stefan NormanKalmar OK1161215
Gustaf TorenstamEmmaboda Verda OK439616

D60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Bente KällVäxjö OK9560113
Siv LarssonEmmaboda Verda OK9025597
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Mona PalmLessebo OK17547
Berit RuneforsVäxjö OK15943

H60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CarlssonSOK Viljan241510
Thomas DagsbergOK Orion2075166
Jan DanielssonKalmar OK18589
Lars EklundVäxjö OK16848
Per-Ivan EngströmOK Orion417688
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Inge GötessonKarlskrona SOK16663
Peter JoelssonÅlems OK408157
Eskil JohanssonOK Orion262491
Mats KarlssonKarlskrona SOK244074
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Torbjörn SandebäckÅlems OK27137
Dan SjöholmHalmstad OK300924
Olle SjösäterRonneby OK28688
Ola SvenssonOK Orion18558
Adrie Van OpstalTorsås OK7206337

D65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla AnderssonKarlskrona SOK16669
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Vanja GummessonNybro OK29326
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Ann-Helen LinnersjöOK Orion27257
Ingrid E StrömRonneby OK1521007

H65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AspvallRonneby OK302334
Roger BergvikVäxjö OK421736
Leif CarlssonSOK Viljan8460264
Karl-Axel EngströmOK Orion41588
Per Arne EvaldssonOK Gynge433626
Stellan HäggbrinkBerga SOK27105
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK9025593
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Lennart SmedenmarkRonneby OK8021216
Göran SvensonSOK Viljan520101

D70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Lena OlssonOK Orion10574
Ann-Mari PerssonVäxjö OK16000
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Aymonn AnderssonKarlskrona SOK16668
Lennart AnderssonOK Orion30357
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Lennart BohmanKarlskrona SOK16850
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Per EngqvistRonneby OK11805
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Göte GustafssonEmmaboda Verda OK15702
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Allan KarlssonÅlems OK39848
Jan-Ulf KarlssonMålilla OK9440831
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Yngve MagnussonOK Orion2104072
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Tommy PerssonVäxjö OK15984
Karl-Erik PetterssonSOK Viljan26826
Lars-Åke ÅbergKalmar OK914074

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla NilssonSOK Viljan9102779
Britt NybergNybro OK29335

H75 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Ingemar ErlandssonVäxjö OK448423
Ove ForsbergTurebergs IF SOK17441
Lars JohanssonÅlems OK2075294
Rolf JonssonNybro OK699098
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Stig KarlssonLessebo OK17565
Leif LindströmNybro OK1396333
Kjell MånssonKarlskrona SOK2050912
Ragnar OlssonRonneby OK590821
Göran ThourVärend GN OL263097

H80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Rune BengtssonRonneby OK12373
Allan HåkanssonSOK Viljan428957
Heino OtsKalmar OK581130
Lars PerssonVäsby OK440052
Leif SjögrenOK Orion18567
Bertil StåhlKalmar OK37302

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henry GustafssonÅlems OK1200144

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar JohanssonRonneby OK537911
Emelie ThoreKalmar OK886234

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Meja HåkanssonRonneby OK741000
Alice JohanssonOK Orion306884
Elmar LeistraKarlskrona SOK
Nathan LeistraKarlskrona SOK

U2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar EdvardssonRonneby OK1020206
Alvin JakobssonNybro OK895300
Olle JohanssonRonneby OK

Öppen motion 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria Espenkrona HåkanssonRonneby OK9730710
Hanna KlingsellKalmar OK2101807

Öppen motion 3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Louise KlingsellKalmar OK2104210
Olof LundqvistKalmar OK2107415
Emmelie TyrbergSOK Viljan341691

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper KlingsellKalmar OK2104211
Magnus LeuenbergerOK Orion2123533
Maria LeuenbergerOK Orion2123356
Petra LundgrenKalmar OK2119586

Öppen motion 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina KarlssonNybro OK710331

Öppen motion 8 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav BäcklundRonneby OK9781009
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Lars KreutnerSOK Viljan2054914

Annonser