Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, medel, Västergötland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, medel, Västergötland
Arrangörsorganisationer: IK Gandvik / Lidköpings VSK
Datum: lördag 25 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 663 anmälda deltagare.

D21 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Elvira BjörklundTrollhättans SOK970513
Elin ClassonOK Orinto952323
Amanda HallénTrollhättans SOK306491
Elin HanssonHjobygdens OK29160
Emilia HenryssonTibro OK9920917
Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro930409
Ella JohanssonTibro OK9711017
Martina JohanssonHestra IF7940503
Emma KindbomIF Hagen25796
Josefine KristianssonTrollhättans SOK960103
Lina LandergrenHestra IF979997
Sofia LarssonHestra IF880501
Hanna LindströmOK Tranan970903
Anna OlssonTibro OK9930809
Pernilla OlssonSkåneslättens OL9880918
Kristin SkaarRyda SK36229
Ida-Maria SvenssonTrollhättans SOK722004
Kristine SvenssonFalköpings AIK OK2125936
Karin ThernOK Skogshjortarna8263739
Ida WillénFalköpings AIK OK433239

H21 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AlbrektssonHestra IF403661
Albin AnderssonMarkbygdens OK920909
Simon AnderssonTrollhättans SOK535251
Peter ArnessonUlricehamns OK801623
Victor ArvesvedTibro OK449270
Edvin CarlssonMarkbygdens OK439893
Erik ClassonOK Orinto1420202
Pontus ForsbergOK Kullingshof9950814
Adam FredénFalköpings AIK OK914470
Filip GrahnHestra IF8009810
Erik HanssonBredareds IF9890521
Johan HellmanVänersborgs SK202455
Andreas HolmqvistHestra IF599699
Erik Ivarsson SandbergIFK Lidingö SOK9871010
Anton KarlssonOK Kullingshof1902933
Filip KarlssonIF Hagen8070397
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Mattihas KjellFrämmestads IK431232
Kristjan LaasOK Skogshjortarna7830808
Markus LarssonHestra IF953319
Martin LarssonHestra IF952219
Jesper LiderudTibro OK9403020
Erik Nilsson SimkovicsUlricehamns OK9890502
Jesper NilssonUlricehamns OK910405
Jesper SjögrenHestra IF7210182
Tommy StenkvistRyda SK8260970
Rickard StoltHestra IF831215
Ivar SörqvistMarkbygdens OK970221
Niclas TjernlundSkåneslättens OL910956
Johan TörnrothHestra IF891026
Simon WallmanOK Kullingshof7930728

D20 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Alice AronengHestra IF1998511
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna800927
Klara AxelssonEksjö SOK8141114
Malin JanssonHjobygdens OK980214
Wilma JanssonVänersborgs SK7981118
Alice SödervallIK Gandvik990218

H20 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Elias Bäcklund EkvallHalden SK9806190
Rickard DjerfHalden SK980412
Olle HedmanIF Hagen9993770
Victor HelgessonHestra IF567899
Axel JohanssonIK Gandvik249287
Emil KarlssonHestra IF9909241
Isak KällsmyrOK Kullingshof419736
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312
Viktor WassénHalden SK9881337

D18 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Moa AlsiöIF Hagen8189102
Nora AronengHestra IF244775
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Ida HelgessonHestra IF9417601
Ebba HjertbergHestra IF9000920
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Sofia JanssonHjobygdens OK510214
Elin JohanssonFrämmestads IK2060799
Elsa LindeblomHestra IF9417797
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614

H18 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Petter BergstedtMarkbygdens OK9102775
Eric BerlinTrollhättans SOK7000703
Marcus CarlssonIF Hagen9000818
Johan HolmbergIF Hagen9011120
Klas JohanssonOK Tranan9000802
Oscar KarlssonTrollhättans SOK7001125
William LundstedtMullsjö SOK8009097
Axel OlssonIF Hagen9091337
Alfred PetterssonMullsjö SOK680402
Jonas PlanckIK Gandvik452915
Hugo StrömMullsjö SOK8010518
Joar TryggöTrollhättans SOK921010
Gustav ÖstenssonOK Tranan9010103

D16 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Ronja AnderssonTrollhättans SOK7030717
Alma AppelgrenTrollhättans SOK9030210
Erica BogrenIF Hagen9020428
Sofia ElverlindOK Tranan9030927
Agnes ErikssonTrollhättans SOK452151
Moa ErikssonTrollhättans SOK9030126
Elina FredmanOK Skogshjortarna446034
Johanna FredrixonOK Skogshjortarna9030601
Alma HjertbergHestra IF8022828
Mirjam InemyrIstrums SK2041890
Ida JohanssonFrämmestads IK2060743
Malin KindbomIF Hagen8436003
Hilda MartanderTrollhättans SOK8200301
Rebecka RundbladFrämmestads IK2083767
Moa SkoogFalköpings AIK OK9031227
Elsa SonessonFalköpings AIK OK9439474
Irma SvenssonOK Klyftamo7010208
Alva SvärdhagenLidköpings VSK1030331
Emely WeihartHestra IF9021003
Erika ÅkessonMarkbygdens OK730108
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK530108

H16 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AhlénIF Hagen8031105
David AlménTrollhättans SOK610310
Lukas AndrénTibro OK9020202
Arvid BjörkTrollhättans SOK8030205
Anton BlomqvistMarkbygdens OK641310
Gustav BohmanOK Orinto2800705
Samuel BökeOK Kullingshof2093515
Ludvig CarlbomUlricehamns OK8020210
Anton CarlssonIF Hagen8030102
Lukas GustafssonIK Ymer441202
Gustav HarrysonOK Skogshjortarna2083771
Edvin HenryssonTibro OK9030614
Kalle InemyrIstrums SK443291
Erik IngemarssonHestra IF9700700
Hjalmar KällIK Gandvik2058908
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Alfred LeonTrollhättans SOK1030723
Gustav LidmanTibro OK7003125
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Olle MelénTrollhättans SOK9910060
Johan MårtenssonIF Hagen9030615
Axel NalbinMullsjö SOK8172024
Gustav OhlinOK Tranan9020607
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
Elias ThörnbladTrollhättans SOK9101910
Philip VibergRyda SK7201150
Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna2072722
Jacob ÖstermanVänersborgs SK520702

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Dea SundmarkIK Gandvik441191

D14 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna AlsiöIF Hagen8237648
Alma AnderIstrums SK443210
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Anna BackmanLidköpings VSK2052778
Alva BjörkTrollhättans SOK8051024
Kristina BohmanOK Orinto362559
Stella BurénIK Ymer440892
Matilda CederbergVänersborgs SK1040122
Emia HjortFalköpings AIK OK433609
Moa HolstenHestra IF2063885
Maja InghammarHestra IF1040613
Agnes KamforsOK Kullingshof452615
Elsa KällIK Gandvik2058978
Nora KällIK Gandvik2058981
Elsa MartanderTrollhättans SOK8050624
Stina NalbinMullsjö SOK30801
Hanna NilssonHestra IF2063807
Klara NilssonHestra IF2062004
Maja NordinUlricehamns OK354069
Linna NybergIFK Göteborg Orientering2088428
Sara OhlinOK Tranan7050808
Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna7041117
Tuva SundmarkIK Gandvik441284
Elin SvärdhagenLidköpings VSK1050421
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Ebba ThernOK Skogshjortarna9040630
Märta TrybomLidköpings VSK2095367
Hilda WaldefeldtIK Gandvik2084146
Julia WesthMullsjö SOK7040326
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna2095505
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

H14 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Noel BengtssonOK Skogshjortarna2083778
Walter BodinGällstadbygdens SOK33540
Johan ErikssonOK Skogsvargarna9050329
Erik GullbrandIF Hagen8205790
Alfred HallqvistUlricehamns OK451503
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna2095552
Joel HolmbergUlricehamns OK2059083
Filip IngemarssonHestra IF444094
Liam JohanssonIF Hagen8040306
Oliver JohanssonBredareds IF435764
Otto LarssonOK Tranan1050615
Rasmus LarssonBredareds IF551117
Oscar NystrandOK Klyftamo436044
Edvin OckbornTrollhättans SOK9050222
Jonas OlssonOK Amne448538
Petter RybergMariestads FK244621
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Carl StadigIK Gandvik2058929
Albin SundströmHestra IF450564
Tom WeihartHestra IF9051121
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Simon WesthMullsjö SOK7151017
Emanuel ZitkaUlricehamns OK9101922

H14 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav AnderssonOK Skogshjortarna
Aron MolanderOK Gränsen441637
Alvin RösehagVänersborgs SK9202080

D12 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AhlénIF Hagen8060616
Hilda AhlgrenIK Gandvik2058948
Ida AnderssonVänersborgs SK9070512
Elin BlomqvistMarkbygdens OK1441310
Greta DelinRyda SK217413
Klara EberlénOK Skogshjortarna2104358
Emilia ElverlindOK Tranan9060717
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Elin ForsbergIK Gandvik2084149
Erika FredrixonOK Skogshjortarna433705
Ida HederIK Gandvik2058964
Alice HultLidköpings VSK2109391
Elsie HäggmarkMarkbygdens OK7203435
Agnes JohanssonIF Hagen9060218
Sofia JonssonLidköpings VSK441195
Alice KlintefeltLidköpings VSK2093272
Hannah LandergrenHestra IF9061006
Aida MehmedagicIK Gandvik2084103
Emilia MellegårdLidköpings VSK2095435
Maja NymanVänersborgs SK9060323
Emy PetterssonIK Gandvik2106300
Frida SkoglundUlricehamns OK2101656
Stina ThernOK Skogshjortarna8061220
Nanna TorénHestra IF2093649
Alice WahlbergFalköpings AIK OK439473
Amie WahllöfFrämmestads IK2083764
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Irma WesthMullsjö SOK7070412
Hanna WidegrenIK Gandvik2058950
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna2104387

H12 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonIK Gandvik441226
Viggo AnderssonTrollhättans SOK9577765
Joar BlomqvistBredareds IF7070713
Johan FriskIF Hagen431407
Hugo GustavssonTibro OK444650
Oliver HammarFalköpings AIK OK1555015
Viktor HedströmOK Skogshjortarna2095506
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Egon KarlsonLidköpings VSK421595
Erik KindlundOK Tranan364896
Edvin LennartsonUlricehamns OK2088546
Eskil LeonTrollhättans SOK1060409
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Eskil SöderlundUlricehamns OK2089310
Axel VibergRyda SK9060908
Julius WiklundFalköpings AIK OK960902
Calle WärnOK Skogshjortarna1071222

H12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonRyda SK217480
Oliver EdvardssonHjobygdens OK435912
Olle NordinUlricehamns OK12464

D10 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia BerglundLidköpings VSK2095387
Elsa BremerMariestads FK600004
Tea BremerMariestads FK226388
Ebba EberlénOK Skogshjortarna2089338
Olivia GustafssonTrollhättans SOK7080516
Elsa IngemarssonHestra IF2058324
Ellen KarlssonOK Skogshjortarna19559
Minna KvarndalUlricehamns OK500600
Alice LarssonBredareds IF2123844
Leonie LichtenbergBredareds IF442080
Astrid LindgrenLidköpings VSK202305
Evelina LindgrenLidköpings VSK2109381
Ida SylvanVänersborgs SK1660626
Alma Van OostenIK Gandvik2084132
Nikki WeihartHestra IF1111199
Elvira ÅhlundVänersborgs SK448906

H10 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes AnderssonVänersborgs SK9090312
Linus ClaessonUlricehamns OK1422649
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Johannes HolmbergUlricehamns OK2059032
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Anton JohanssonOK Amne448590
Sebastian JonssonLidköpings VSK2095440
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Gustav KarlssonUlricehamns OK9091209
Walter KrantzIK Gandvik452943
Theo LarssonOK Tranan1080117
Teo PalmérUlricehamns OK7206298
Hampus SahlénIF Hagen2072788
Jonatan SahlénIF Hagen2095275
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259
Albin SchröderOK Skogshjortarna2104385
Melker SundströmHestra IF450570
Olof TholénOK Skogshjortarna2089318
Sven TholénOK Skogshjortarna2095517
Oscar WärnOK Skogshjortarna1100120
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK7080701

D35 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrika FredrikssonGudhems IF1983082
Johanna KarlssonUlricehamns OK9830502
Sandra LaasOK Skogshjortarna9810916
Lina PalmérUlricehamns OK7206309
Maria SahlénIF Hagen8000424
Emelie SvalinVänersborgs SK800707
Malin SörstrandIstrums SK790707

H35 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonFrämmestads IK28489
Erik BengtssonFK Åsen696669
Morgan BodinGällstadbygdens SOK352988
Andreas ClaessonOK Kullingshof202453
Johan HöögMariestads FK10137
Linus IsebornFrämmestads IK780914
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK9800117
Marcus KvarndalUlricehamns OK8100300
Tobias WängrothOK Skogshjortarna7790207

D40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Nina AhlénIF Hagen8140418
Katarina EnbomVänersborgs SK9761202
Åsa HedströmOK Skogshjortarna2095545
Maria IngemarssonHestra IF29951
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK1450943
Johanna SundströmHestra IF2063882
Annika WesthMullsjö SOK7750604
Kristina ÅhlundVänersborgs SK7781110

H40 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AnderssonIstrums SK441236
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna2083774
Patrik CarlbomUlricehamns OK9100202
Robert EnbomVänersborgs SK9760229
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Kristian GustafssonOK Skogshjortarna19515
Gustav JonssonOK Skogshjortarna2089319
Max KarleOK Skogshjortarna446008
Anders LarssonOK Skogshjortarna37462
Max LarssonOK Tranan1040575
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF740419
Johan PerssonUlricehamns OK25706
Anders PåhlmanIstrums SK760408
Niklas SahlénIF Hagen8007409
Patrik SöderlundUlricehamns OK2135527
Andréas ThernOK Skogshjortarna781002
Magnus VedinTrollhättans SOK1770226
Johan ÅhlundVänersborgs SK7740608

D45 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AnderssonIF Hagen19264
Therése AnderssonRyda SK260955
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Susanne BarkholtTrollhättans SOK8414141
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Marika ElverlindOK Tranan7879897
Gunilla FredmanOK Skogshjortarna450483
Sofia GustafssonTrollhättans SOK721121
Johanna HallqvistUlricehamns OK451502
Jenny JohanssonIK Ymer441283
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna450485
Maria Krafft HelgessonHestra IF9160258
Kajsa NordinUlricehamns OK512464
Jenny NymanVänersborgs SK25121
Ann-Sophie OhlinOK Tranan720507
Ulrika RundbladFrämmestads IK449551
Anna-Karin RybergOK Klyftamo19291
Anna-Karin SärénHestra IF351484
Carina WallgrenIstrums SK263612
Sara ÅbergHestra IF25369
Sofia ÖstenssonOK Tranan443691

H45 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy AnderssonVänersborgs SK730227
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Ronnie BohmanOK Orinto448333
Per CarlssonIF Hagen445417
Mathias FredrixonOK Skogshjortarna2801215
Jonas GustafssonTrollhättans SOK7000254
Per HolmbergUlricehamns OK417596
Magnus HomannOK Orinto701214
Johan IngemarssonHestra IF29954
Håkan JanssonVänersborgs SK264604
Magnus KarlssonRyda SK2087240
Mats KindlundOK Tranan9710611
Bengt LarssonBredareds IF720728
Gary LarssonOK Skogshjortarna7721206
Olof MartanderTrollhättans SOK7710811
Jonas MelénTrollhättans SOK452107
Johan OckbornTrollhättans SOK9701102
Jan OlaussonMarkbygdens OK7101112
David OlssonIF Hagen449382
Fredrik PlumppuHestra IF1996785
Håkan SonessonFalköpings AIK OK439469
Fredrik SundströmHestra IF354082
Patrik SvedjenäsOK Skogshjortarna2083795
Erik TholénOK Skogshjortarna720411
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208

D50 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AlsiöIF Hagen343129
Helena AnderssonMarkbygdens OK203804
Ing-Marie AronengBredareds IF44447
Agneta BerlinTrollhättans SOK217458
Maria BogrenIF Hagen15696
Gunilla EdgrenTrollhättans SOK9959697
Nina GumaeliusTibro OK9681028
Caroline HagströmFalköpings AIK OK260854
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro202327
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK660616
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Helena LindmanOK Gränsen245899
Marie OlssonTibro OK29879
Ann-Charlotte SolvangOK Skogsvargarna7670628
Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK262667
Anna StombergIF Hagen9680109
Gunnel SvenssonOK Tranan640212
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK246022

H50 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Niclas AnderssonMarkbygdens OK7641109
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Göran BladOK Kullingshof444547
Peter BrämersonTibro OK641124
Jonatan BörjessonOK Skogshjortarna9660325
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Magnus EmanuelssonOK Skogsvargarna7660612
Tony GustavsenIstrums SK2104374
Stefan GustavssonTibro OK29886
Jonas HagströmFalköpings AIK OK8365100
Mats HedmanIF Hagen15603
Lars HelgessonHestra IF8162274
Jan HildingHestra IF1414485
Ulf HolstenHestra IF259045
Peter JarlTibro OK29902
Kjell JohanssonIF Hagen2072796
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu9670713
Mats KristianssonTrollhättans SOK30555
Jens LindströmTibro OK341026
Thomas LjungqvistTibro OK7043327
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426
Janne MattssonTrollhättans SOK9650815
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK2066521
Bengt NorrmanTrollhättans SOK9640304
Peter RavnellGudhems IF38338
Stefan SpetzUlricehamns OK262666
Peter StrömdahlOK Skogsvargarna650110
Patrik SvantessonTrollhättans SOK7898810
Martin SvenssonMarkbygdens OK680616
Peter TorgénIstrums SK443286
Björn ÖbergRyda SK9996633
Peter ÖstenssonOK Tranan443694

D55 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Karin B. AnderssonIF Hagen436008
Anita BodinGällstadbygdens SOK36217
Elisabeth FredrikssonGudhems IF38309
Kristin HanssonMarkbygdens OK27489
Marianne HanssonBredareds IF610304
Helene Wengholt JohnssonOK Skogshjortarna353010
Monica LaageGudhems IF41879
Helena LarssonHestra IF25363
Margareta MandingerTrollhättans SOK9020820
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK9591119
Maria SkogsbergMariestads FK409320
Maria WidmarkIF Hagen1230531

H55 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AnderssonTrollhättans SOK9030415
Anders AxelssonOK Skogsvargarna2106206
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Clas BörjessonIK Uven8337777
Peter CederbergVänersborgs SK218296
Per GustafssonRyda SK260998
Stefan GustafssonOK Skogshjortarna29029
Stig GustafssonIK Ymer441235
Bosse HaglundBredareds IF1962831
Jörgen HallénTrollhättans SOK306490
Lars HolmbergIF Hagen9610604
Stefan HornebrantTrollhättans SOK9620926
Stefan IsakssonOK Kullingshof452887
Magnus JoelssonSOK 68961018
Stefan Karlsson AlsiöIF Hagen433608
Jonas KarlssonMarkbygdens OK7611129
Lasse Karlsson-LodIstrums SK25781
Anders KjellbergOK Flundrehof433660
Kent KlassonHestra IF888863
Hans KööhlerTrollhättans SOK9630618
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Hans LindgrenOK Skogshjortarna362061
Jan LindströmIK Wilske38360
Jonas LundgrenTibro OK9408190
Magnus RamsinIstrums SK2104399
Arne SääfGudhems IF38305
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK246016
Hans VokseppOK Skogshjortarna207231

D60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Monica AbrahamssonGudhems IF540201
Birgitta AnderssonFrämmestads IK28487
Kerstin AnderssonRyda SK260956
Eva AndreassonMarkbygdens OK1954043
Anita EklöfIK Ymer540528
Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK246052
Elise JohanssonFalköpings AIK OK550913
Anne KaillIK Omega9541215
Catharina KarlssonTrollhättans SOK452119
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Gunilla LarssonBredareds IF1570415
Monica MartinssonOK Tranan540504
Margareta NetzTrollhättans SOK27755
Eva Rabe MagnussonIF Hagen15628
Pia SvenssonFalköpings AIK OK550815
Inger WesterbergIF Hagen9551116

H60 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Jan AlbertssonIstrums SK25660
Magnus AnderssonUlricehamns OK9101531
Svante AndrénTibro OK9580614
Thomas HjertFalköpings AIK OK8056052
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna543112
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK431231
Anders JohanssonHestra IF570720
Stefan JohanssonTrollhättans SOK9580504
Johan KarlssonTrollhättans SOK30545
Per-Olof LarssonHestra IF525371
Peter LarssonTrollhättans SOK26625
Thomas LundgrenTrollhättans SOK9560421
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK341100
Uno MagnussonIF Hagen15629
Jerker NetzTrollhättans SOK7570412
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Owe TörnrothHjobygdens OK9560619

D65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne1525601
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu7010526
Ann-Christin LarssonOK Frisene42844
Britt-Marie LarssonSOK 681950061
Evamarie LundahlIF Hagen15656
Gisela LöfvingTibro OK11887
Lizkulla PetterssonMarkbygdens OK15741
Marianne RosénIK Ymer36441

H65 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Bill AnderssonHestra IF24903
Bo AnderssonFalköpings AIK OK1038652
Ingvar AnderssonOK Amne1525500
Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK38896
Hans EkbergTrollhättans SOK1531029
Lars EkbergTrollhättans SOK1531028
Jan-Åke EmilssonGudhems IF530316
Anders ErikssonIF Hagen15658
Ove FlinkIK Albion25778
Per FredrikssonOK Skogshjortarna500410
Bernhard GrenaboHjobygdens OK1951607
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Bo HerderssonMarkbygdens OK7510722
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Lennart JakobssonTibro OK520531
Robert JessenFrämmestads IK1393073
Kent JogelandIK Ymer347460
Bertil JohanssonOK Skogshjortarna940309
Per-Ola JohnssonOK Kullingshof17298
Kjell KaminskyIF Hagen1428388
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Anders KumlinIK Ymer1501114
Anders KäckMariestads FK417634
Lars LarssonOK Frisene42845
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Håkan OlssonHjobygdens OK13656
Sten OlssonOK Klyftamo508805
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Torgny PetterssonMarkbygdens OK15740
Roland SvenssonOK Skogsstjärnan2112551
Tommy WesterbergIF Hagen661414

D70 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Eva AlsinIK Ymer7470816
Barbro AnderssonOK Skogshjortarna505560
Bibbi AppelgrenMariestads FK30333
Barbro BörjesonOK Skogshjortarna19601
Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK25754
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Evy GabrieliiBredareds IF2093301
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL44556
Eva HöijeOK Skogsstjärnan15039
Eva IsakssonOK Skogshjortarna19509
Berith IvehagFrämmestads IK37365
Kristina JohanssonVänersborgs SK26609
Britta LarssonOK Frisene42846
Monica LarssonOK Tranan12065
Kajsa TofténHjobygdens OK13684
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Bengtåke AnderssonOK Amne15261
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Kurt BodinGällstadbygdens SOK36356
Roland BomanUlricehamns OK33625
Mats ElofssonHerrljunga SK Skid o OL419700
Per GranevikJönköpings OK17869
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo19286
Reits HallOK Amne715250
Styrbjörn JanssonIF Hagen15692
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK807547
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK9440525
Stig JohanssonFalköpings AIK OK7480322
Sven-Erik JohanssonOK Skogsstjärnan226038
Bo KlamfeltTibro OK9470221
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Göran LitzellOK Kullingshof17266
Dag LorénOK Frisene501513
Vidar LöfvingTibro OK11885
Ingmar OlssonHerrljunga SK Skid o OL44562
Christer OttossonOK P47686783
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK30793
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130

D75 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10266
Ingrid HermanssonIK Ymer9431010
Ulla HöökOK Klyftamo19267
Margareta JohanssonTrollhättans SOK2058250
Ulla LindheIK Stern7201252
Anita NordbergOK Klyftamo248521
Anne-Catrine PerssonMariestads FK15037
Inga PerssonOK Skogshjortarna14612
Britt RangertIK Ymer9434343
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Gunnel SvenssonIK Ymer28463
Lena WaernTrollhättans SOK2123366

H75 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Leif CarlssonGällstadbygdens SOK25749
Ivan ErnvidUlricehamns OK1940128
Åke GatelidOK Skogshjortarna2083775
Lennart HöijeOK Skogsstjärnan2112403
Knut HöökOK Klyftamo19265
Kenneth IvehagFrämmestads IK37384
Kjell JohanssonDalsjöfors GoIF41944
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Lennart KarlssonTrollhättans SOK28492
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Lars-Erik LarssonOK Amne1245045
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Lars-Erik NilssonMariestads FK15016
Åke NordbergOK Klyftamo204693
Sigvard OscarssonIstrums SK25611
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995
Harry SundbergOK Klyftamo19295
Kay SvenssonOK P49430630
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

D80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Vivi-Anne BylundRydboholms SK2123820
Margareta HolmbergIF Hagen15602
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476
Britta SahlIF Hagen15617
Brita SärdquistIK Ymer27628

H80 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Rune AhlanderJönköpings OK37647
Harry BrandkvistTidaholm SOK Sisu231230
Gunnar BylundRydboholms SK225123
Ingemar HolmbergIF Hagen30690
Leif JohanssonTrollhättans SOK30552
Per LarssonJönköpings OK409289
Bernt OlssonOK Klyftamo2123373
Erland OlssonDalsjöfors GoIF343249
Kjell PerssonMariestads FK702005
Kurt RydinOK Tranan12446
Gunnar WaernTrollhättans SOK449658

D85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ruth NyströmOK Amne15266

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stig SahlIF Hagen15616

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mio KvarndalUlricehamns OK263624

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes JohanssonBredareds IF2123852
Amanda JonssonLidköpings VSK2109372
Pennie SvedjenäsOK Skogshjortarna19543

U2 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar GustafssonTrollhättans SOK448911
Stina KlintefeltLidköpings VSK2095446
Lovisa KristianssonTrollhättans SOK208684
Selma MartanderTrollhättans SOK351094
Annie SchröderOK Skogshjortarna2109210
Emilia WängrothOK Skogshjortarna1144191

Öppen motion 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Linda AppelkvistBredareds IF306390
Alma GullbrandIF Hagen2135410

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Birgit LichtenbergBredareds IF2123887

Öppen motion 5 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AnderssonVänersborgs SK25101
Thomas AsplundOK Skogsvargarna15890
Sofia DelinRyda SK721204
Viktoria FredrixonOK Skogshjortarna2072745
Fredrik LeonTrollhättans SOK1081273
Reimar LichtenbergBredareds IF2123882
Johan SchröderOK Skogshjortarna2109239
Berkley StaggOK Skogsvargarna7886688

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karl DelinRyda SK225685
Anna HammarFalköpings AIK OK1555002
Anna JohanssonFrämmestads IK2060712

Öppen motion 8 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ola HoltbringOK Amne245051
Eva ÖhrvallOK Skogshjortarna2083765
Henrik ÖhrvallOK Skogshjortarna2072721

Öppen Motion Trial (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sophie SvedjenäsOK Skogshjortarna2089301

Annonser