Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

D13 (82)

NamnOrganisationBricknummer
Clara AdolfssonAnderstorps OK451856
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg451475
Ida AnderssonOK Löftan8620600
Julia AnderssonOK Tor2052694
Greta AndréDegerfors OK1438774
Hanna AnängenNyköpings OK9050717
Maja AxelssonLerums SOK8050305
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Irma BergDomnarvets GOIF442043
Anja BergerDomnarvets GOIF8445795
Moa BergqvistKorsnäs IF OK1240505
Moa BirkebækStora Tuna OK9050726
Linn BjörneldKalmar OK2104231
Hedda BorgströmAvesta OK442234
Elsa BrandtDomnarvets GOIF8050920
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF8051010
Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK9050903
Lovisa DjerfVästerbergslagens OL8112118
Karin Halsaa DolvenAsker SK
Tova DuellHestra IF2104276
Ingeborg EikåsSandefjord OK1401765
Felicia EliassonDalaportens OL1052002
Alva ErssonIFK Mora OK7205503
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Emelie ForslundKristinehamns OK354375
Lea FribergOK Vivill443508
Anna GenbergUlricehamns OK1422640
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK1190605
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö1150503
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre262163
Nora Christine HansenAsker SK7203412
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Sigrid HaugeSarpsborg OL7202442
Lovis HellstenNyköpings OK1050607
Maren HenriksenVang OL7206834
Moa HolstenHestra IF2063885
Sanna HörnellDomnarvets GOIF2062020
Sandra Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK7000521
Elsa KaipeOK Kåre1051003
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK550530
Emma KarlssonOK Landehof446300
Ida KarlssonOK Gränsen2077566
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8421336
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Matilda LekbergSävedalens AIK226963
Enni LundbergOK Kåre2065373
Anna LundqvistFK Friskus-Varberg247836
Emilia LundstedtSjövalla FK8050428
Sara MartiniAsker SK1080405
Anja MickelsonAvesta OK8050211
Hanna NilssonHestra IF2063807
Klara NilssonHestra IF2062004
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb8050716
Mira NordinKorsnäs IF OK1051117
Julia NordvallDomnarvets GOIF449232
Alice NykvistDalaportens OL442251
Sara OhlinOK Tranan7050808
Alva OláRånäs OK8041005
Emma OlinIK Hakarpspojkarna9050814
Hilda PeterssonVäxjö OK1050506
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL
Alma PetterssonGotlands Bro OK423357
Ella PetterssonSävedalens AIK8051216
Johanna PihlströmOK Landehof449786
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb8266684
Nathalie RingströmRydboholms SK2126000
Amanda RådströmOK Enen2095261
Maren Aure SkogedalAsker SK427998
Linnea StenbaekOK Skogshjortarna2109222
Karolina SunnanhagenStora Tuna OK344352
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Emelie SvärdIF Thor8050802
Elin SvärdhagenLidköpings VSK1050421
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Ebba UlvagårdenVäxjö OK7050915
Isabel UnnerudLånghundra IF2050909
Martha WisløffAsker SK
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK1049694
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna2095505
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

Annonser