Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

D12 (73)

NamnOrganisationBricknummer
Lina AhlstedtÅmåls OK2093571
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro2095109
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb8060928
Greta BladlundKarlsbyhedens OK1096940
Elin BlomqvistMarkbygdens OK1441310
Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF449121
Hanna BäcklundRonneby OK2057257
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Celia DaviesAsker SK
Klara EberlénOK Skogshjortarna2104358
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Maja EliassonDomnarvets GOIF730130
Nellie EliassonDalaportens OL1061003
Emilia ElverlindOK Tranan9060717
Helena ErikssonUlricehamns OK2101667
Tuva EspelinAsker SK
Silje Ruud FossheimAsker SK
Felice GardelinGotlands Bro OK8070424
Elin GezeliusIFK Mora OK8060416
Sigrid Schmitt GranHalden SK560121
Minna GruvefeldtIFK Göteborg Orientering2126155
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK1060326
Alva HagelbergEksjö SOK8060208
Pauline HaglundIFK Hedemora OK443206
Ylva HanssonOK Kåre9102610
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg247832
Malin HållHJS-Vansbro OK452770
Elsie HäggmarkMarkbygdens OK7203435
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg2089479
Linnea JunevikLeksands OK1060704
Lova JönssonKalmar OK2104202
Alva KarlssonMariestads FK7060908
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering8000079
Åse KjerkreitHalden SK224951
Siri KleinOK Vilse 87205272
Lovisa KroksmyrVäxjö OK1484367
Wilma KroksmyrVäxjö OK1361375
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Signe KullanderSävedalens AIK9061016
Saga KällstrandÅmåls OK2093598
Ella LaineDegerfors OK8400014
Hillevi LarssonOK Enen262578
Thea LewisOK Vilse 87205271
Una NastadAsker SK
Nora NordlundOK Kåre29696
Frida OdénFjärås AIK450810
Lisa OhrtSol Tranås19912
Alice OlssonMölndal Outdoor IF1414495
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Matilda PerssonOK Enen2088577
Ulrika PerssonGotlands Bro OK451556
Wilma ReinholdssonOK Alehof8061007
Alice ReintzGotlands Bro OK451552
Isabell RosenbergOK Vilse 879040106
Alva SahlinOK Löftan7820567
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Elvira SkobeKalmar OK1015250
Sara Storm-AnderssonOK Tyr8220270
Nanna SundelinOK Orion1401388
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK7210096
Stina ThernOK Skogshjortarna8061220
Nanna TorénHestra IF2093649
Lina UllerKils OK8060927
Miranda WallströmSävedalens AIK9060310
Alice WernklevIK Ymer1060607
Ida WestfältGotlands Bro OK205413
Lina WidelundOK Kåre352976
Astrid Juli YtterbøAsker SK9060721
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK2101772

Annonser