Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H12 (69)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Joel AllmungsLeksands OK8060521
Johan AnderssonIK Gandvik8061018
Oscar AnderssonOK Tyr9061012
Zebastian ArdforsOK Löftan1546143
Nov Bar-NathanLillomarka OL681783
Simon BerglundKarlsbyhedens OK1668681
Mathias BirkelundAsker SK
Alex BrickarpSol Tranås19918
Martin BryggenHalden SK
Linus BååthSävedalens AIK446274
Oliver CarlidenHalmstad OK444064
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Hugo EkströmOK Tyr8060612
Jacob EylertsenHalden SK1112006
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK8060422
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna7060707
Simon GrahnIK Uven8061337
Petter GranathSvärdsjö SOK418084
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
Filip HanssonOK Löftan8060706
Simon HanssonIF Rigor2075325
Pontus HedbergKarlsbyhedens OK1803283
Anton HedströmSöders-Tyresö2077251
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Primus HäggbomTolered-Utby Ol-klubb1410154
Walter HällåsOK Löftan8061211
Felix JohanssonOK Alehof441947
Matti JohanssonOK Njudung8170517
Ted JohnssonMatteus SI1411382
Anton JonssonOK Tyr9201633
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Erik KindlundOK Tranan364896
Ola LeireGöteborg-Majorna OK2093439
Sixten LjungströmMariestads FK555601
Ludvig MedinTolered-Utby Ol-klubb1470533
Noah MulariOK Vilse 87500976
Pelle NilssonKarlsbyhedens OK1724326
Erik NorinSöders-Tyresö2095226
Johan OlarsLeksands OK2065370
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Mikkel RastadAsker SK
Emil RingRonneby OK9061103
Samuel RingströmOK Landehof2048793
Valter RoothVäxjö OK1060426
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK8060507
Axel RydgrenTolered-Utby Ol-klubb1521005
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Sverre Karenus SandvikHalden SK21481
Albin SkottÅmåls OK9060210
Gustav StorellHaninge SOK445264
Edwin SundlingOK Njudung2058921
Eskil SöderlundUlricehamns OK2089310
Malte SöderlundKarlsbyhedens OK1225810
Hugo ThoressonAndrarums IF421411
Simon TolestamIF Rigor2101829
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg2119708
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb7079845
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg9060424
Olle WallmanVästerbergslagens OL7789755
Charlie WennbergTolered-Utby Ol-klubb2126053
Wille VernströmRonneby OK9060112
Axel VibergRyda SK9060908
Erik WihlborgOK Gynge9060824
Viggo WulffOK Gränsen8297890
Sixten WågbergNAIS Orienteringsklubb9957957
Isak ÖgrenSävedalens AIK446226
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK213800

Annonser