Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H10 (67)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AhlstedtÅmåls OK2093570
Joar AnderssonVäxjö OK7907255
Johannes AnderssonVänersborgs SK9090312
Malte AnderssonMatteus SI1440217
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg2123600
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg2126055
Alvin BerglöfOK Skogshjortarna2131992
Arvid BjörnstamOK Skogshjortarna2126093
Hugo BäcklundRonneby OK2093559
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Arvid ErikssonÅmåls OK2093577
Jakob FjellnerMatteus SI1090916
Folke FranssonFK Friskus-Varberg1090817
Vilmer HagelbergEksjö SOK8090728
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg2089105
Gustav HellminVisborgs OK2126116
Olof HertinIK Hakarpspojkarna9090307
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Hannes HolmbergOK Gränsen2072727
Joel HolmgårdKils OK9080305
Lukas HultOK Gränsen2075320
Olle HåkanssonRonneby OK539907
Gustaf IngelsboOK Tranan9100415
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg2089329
Nils JohnssonMatteus SI1411384
Sebastian JonssonLidköpings VSK2095440
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Gustav KarlssonUlricehamns OK9091209
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Gabriel LaineDegerfors OK1780925
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK1080812
Linus LindénVäxjö OK2088549
Elias LindströmRonneby OK1080223
William LännhultEds SK2093255
Selmer LøkenOK Moss7092008
Maximilian MellqvistSjövalla FK14054
Karl Hugo NilssonOK Orinto2114693
Henry NordströmKils OK8091123
Mio NorinMatteus SI1081129
Noah OlssonStigsökarna7080106
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK1090821
Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna1081114
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL8303018
Herman PetterssonSävedalens AIK8080422
Gustav RexOK Landehof2048787
Jakob RingströmOK Landehof2073336
Arvid RosanderSOK Aneby9730904
William RönnFK Friskus-Varberg7081005
Albin SchröderOK Skogshjortarna2104385
Simon SkottÅmåls OK9100128
Emil SternerOK Gränsen2077580
Melker SundströmHestra IF450570
Oskar SöderbergOK Skogsfalken9090828
Olof TholénOK Skogshjortarna2089318
Albin ThunbergOK Vivill443518
Hugo TolestamIF Rigor2101816
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415658
Adam UllbergSvaide Roma SOK434035
Marcus UnborgAlfta-Ösa OK7100519
Sindre Van AgthovenMariestads FK555604
Vilgot VikströmTolered-Utby Ol-klubb8091119
Ville WingstedtHalden SK902806
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1090501

Annonser