Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

U1 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlOK Norrvirdarna1110602
Frida AnderssonVisborgs OK441954
Zamuel ArdforsOK Löftan1111211
Ztella ArdforsOK Löftan2122066
Alfred ArnellOK Löftan244666
Hilma AxelssonGöteborg-Majorna OK2123404
Myra BedinHjobygdens OK435905
Oskar BerggrenIFK Sävsjö36248
Jakob Bredland EidAsker SK
Mathias Bredland EidAsker SK
Tage EkbergGöteborg-Majorna OK2126041
Siri EngströmVisborgs OK441939
Emil EreltOK Norrvirdarna1120905
Sonja FagerholmHalmstad OK2123810
Mailis HolmqvistSjövalla FK1011164
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK1863355
Emma LagerströmRonneby OK2132127
Jonatan LundgrenFK Friskus-Varberg247873
Solan LøkenOK Moss7062012
Alva MellegårdLidköpings VSK2109396
Charlie MulariOK Vilse 87500972
William MulariOK Vilse 87500973
Mille NorinMatteus SI1110821
Liv PalmertzHelsingborgs SOK7120430
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OK1110926
Oliver Petersson MarkusOK Norrvirdarna1120206
Saga PetterssonHjobygdens OK435909
Alinda RundqvistOK Nackhe9730518
Leon SjöholmOK Norrvirdarna1100309
Stella SjöholmOK Norrvirdarna2083828
Gabriel SlättOK Alehof2119730
Trym StorhaugRøyken O-lag7070775
Märta SörmanHjobygdens OK435911
Jonathan ThorssonRyda SK452895
Sixten ThunbergOK Vivill443517
Idrunn Van AgthovenMariestads FK417640
My ÖsterlundMatteus SI1720908

Annonser