Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Visborgs OK (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Frida AnderssonVisborgs OKU1441954
Johan BergiusVisborgs OKH162059976
Oscar BromanVisborgs OKU2441979
Felix BäckstädeVisborgs OKH168020612
Klara BäckstädeVisborgs OKD148041014
Neo CederqvistVisborgs OKH118070916
Siri EngströmVisborgs OKU1441939
Gustav HellminVisborgs OKH102126116
Albin Lindh SporreVisborgs OKH13244982
Alva Lindh SporreVisborgs OKD1018082
Josef NygrenVisborgs OKU2441968
Adam ÖsterdahlVisborgs OKH168030119

Annonser