Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Svaide Roma SOK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Vera EngelbrektssonSvaide Roma SOKU2434023
Aston GustafssonSvaide Roma SOKH11434021
Mattias LevinSvaide Roma SOKH187667812
Olof LevinSvaide Roma SOKH119071023
Ellen NybomSvaide Roma SOKU2434034
Adam UllbergSvaide Roma SOKH10434035
Tyra ÖforsSvaide Roma SOKD10408971

Annonser