Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Lillomarka OL (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Line Bar NathanLillomarka OLD45681798
Assaf Bar-NathanLillomarka OLH401396365
Netta Bar-NathanLillomarka OLD16681794
Nov Bar-NathanLillomarka OLH12681783
Ingrid BlindheimLillomarka OLD16681793
Terje BlindheimLillomarka OLH50681792
Vebjørn BlindheimLillomarka OLH13681799
Håkon BogasonLillomarka OLH13681788
Eskil BrændenLillomarka OLH13980360
Rasmus EastwoodLillomarka OLH13681796
Steinar EastwoodLillomarka OLH452107322
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OLD40681784
Torbjørn LundebyLillomarka OLH13681797
Jonathan WoodhouseLillomarka OLH13681789

Annonser