Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Sarpsborg OL (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLD169122002
Heidi BørstadSarpsborg OLD55330836
Sigrid HaugeSarpsborg OLD137202442
Ole IngesenSarpsborg OLH50451063
Tone Karina IngesenSarpsborg OLD50451067
Marie Lindløv JensenSarpsborg OLD181470465
Øystein JensenSarpsborg OLH501470576
Lars Emil KnudsenSarpsborg OLÖppen motion 5330837
Wenche LindløvSarpsborg OLD50330838
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OLH11209152
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLD14209194
Espen SvaeSarpsborg OLH45
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OLD217940480
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLH11

Annonser