Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 9 november 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 1765 anmälda deltagare.

D21 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Linnéa BäckströmHestra IF9097750
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8005300
Elin DahlinDomnarvets GOIF810223
Kateryna DzemaSävedalens AIK9200156
Anastasia DzianisavaSävedalens AIK8000991
Therese EkströmHalmstad OK7840125
Alicia FribergIF Hagen7003242
Linnea GustafssonOK Gynge529220
Helen HanstockÖstersunds OK891216
Emilia HenryssonTibro OK9920917
Sofia HolmgårdKils OK701212
Karin HåkanssonOK Gränsen2077555
Sara HägnanderLidköpings VSK1971010
Hanna HänströmOK Ravinen9809051
Sara IvarssonOK Kullingshof930813
Marie JinnemoHjärnarps OL7716069
Frida KjellmanLidköpings VSK7441177
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Maria LundStenungsunds OK2081973
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK1193192
Carina SvenssonBredaryds SOK888519
Sara SöderblomÄtrans IF262379
Elin Falk SörqvistIF Thor9037235
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL7940480

H21 (44)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell AlmgrenOK Ravinen351142
Henrik AnderssonOK Gynge9840403
Peter AnderssonSöders-Tyresö740517
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Andreas ClaessonOK Kullingshof202453
Jacob EnbergHalmstad OK9000810
Oskar ErikssonOK Älgen8447271
Conny ErixonOK Kullingshof8444536
Tobias ErixonOK Kullingshof8444544
Sergey FedatsenkaSävedalens AIK981995
John GabrielssonSävedalens AIK1996070
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Johan HagströmFalkenbergs OK920605
Mikael HindgårdBredareds IF
Martin HogedalOK Alehof9800322
Daniel HåkanssonOK Gränsen2077543
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Torgny LindströmRonneby OK730619
Björn LundquistOK Ravinen2089174
Mikael MellegårdLidköpings VSK2095481
Allan MogensenOK Ravinen1170373
August MollénOK Denseln8119991
Johan NilssonHultsfreds OK402680
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Mattias OlofssonOK Enen9133379
Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering830808
Samuel PihlströmOK Landehof9010308
Damien RenardOK Denseln800220
Erik RåbergOK Landehof860712
Henrik SandströmOK Ravinen330938
Philip StensbyTibro OK242268
Anton SundströmBredareds IF
Magnus SödervallIK Gandvik8399399
Fredrik SörqvistSigtuna OK9025194
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312
Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL1121076
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL9840913
Göran ThimbergSöders-Tyresö2048775
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
James TurtonÖstersunds OK1950612
Jacob VikströmTolered-Utby Ol-klubb8308310
Emil WingstedtHalden SK750509

D20 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Elinor DelinFK Åsen7990428
Cecilia DjerfVästerbergslagens OL980928
Moa ErlandssonVimmerby OK9990311
Kajsa IsidorssonOK Vivill8225797
Malin JanssonHjobygdens OK980214
Tove JohanssonOK Alehof341708
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212
Elin LoodIK Gandvik341359
Olivia LönkvistOK Vivill8225714
Julia StrömUlricehamns OK9910518

H20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll7202590
Ludvig EkNyköpings OK9991313
Håkon KornmoPorsgrunn OL
Adam LiljaOK Enen981027
Jesper NyströmIF Thor9730480

D18 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Nora AeglerEksjö SOK8261101
Elise AusenPorsgrunn OL2077258
Evelina BergSöders-Tyresö556789
Lovisa BlomgrenSOK Aneby8000523
Karolina DjerfVästerbergslagens OL8182818
Ebba HjertbergHestra IF9000920
Amanda JanssonOK Djerf727106
Sofia JanssonHjobygdens OK510214
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1470465
Paulina JägstedtHalmstad OK7003086
Elsa LindeblomHestra IF9417797
Kamilla LomeHamar OK980369
Vendela LönkvistOK Vivill8010316
Emma NilssonAlvesta SOK9010923
Signe NilssonNyköpings OK9010529
Maren NorderudIL Tyrving1470544
Linn PeterssonOK Vivill443520
Beata PetterssonGotlands Bro OK355914
Lovisa RingHalmstad OK9536839
Ingeborg RognstadHadeland OL1428375
Alva RyttherVästerbergslagens OL9000529
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb9005112
Malva SteenOK Enen9000523
Martina SundelinOK Orion1401354
Klara WallinderGöteborg-Majorna OK9010511
Kajsa WardOK Vivill2089005
Hanne VassendPorsgrunn OL927808
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK2078174
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H18 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Noah BechtelFK Friskus-Varberg1520216
Olle BergstedtMarkbygdens OK9010102
Pontus BierfeldtÄrla IF8000914
Jostein Svaland DaleVang OL8628577
Tim DalheimerIK Vikings OK8540022
Ola EklundKatrineholms OK7010703
Isac EricssonVäxjö OK9000707
Erik ErikssonOK Älgen8110110
Albin FalkNyköpings OK8010628
Ville FontellOK Enen2058231
Simon FreylandEksjö SOK7100028
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Daniel GlimténOK Löftan2112427
Erik HanssonKarlskrona SOK2095412
Casper HedarOK Tor8011205
Ludvig HolmqvistOK Tor8010508
Hugo HåkanssonIK Ymer7001113
Samuel HåkanssonRonneby OK800301
Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna801110
Andreas JohanssonLidköpings VSK1712001
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Anton KarlssonMariestads FK7010326
Mattias LevinSvaide Roma SOK7667812
Erik LundStenungsunds OK2088601
Rasmus MathisenPorsgrunn OL7208211
Njaal Ellegaard MelbyVang OL8632906
Emil NilssonAndrarums IF2058760
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK1010908
Anton SegermanIF Thor9983087
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL8634080
Albin StrömbergOK Gynge9130005
Emil SundströmOK Orinto2058893
Aron ThorénRonneby OK1010529
Johan Kristian UndelandIF Sturla
Adrian VartiaOK Löftan9960310
Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF341752
Gustav ÅmanOK Vilse 878002110
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021
Gustav ÖstenssonOK Tranan9010103

D16 (132)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FK8030512
Emma AlmgrenOK Ravinen2101635
Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro2095118
Klara AnderssonDomnarvets GOIF7100602
Olivia AspIFK Göteborg Orientering902937
Netta Bar-NathanLillomarka OL681794
Maja BergqvistKorsnäs IF OK1127615
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL9122002
Ingrid BlindheimLillomarka OL681793
My BlixtAvesta OK596406
Tilda BorgströmAvesta OK440227
Ebba CarneliusOK Hällen1021107
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK9990222
Tyra DernfalkVästerbergslagens OL9021023
Sofia DjerfVästerbergslagens OL8113118
Alice EkNyköpings OK9031011
Emma EliassonDomnarvets GOIF7030801
Emma EliassonFK Friskus-Varberg9030520
Sofia ElverlindOK Tranan9030927
Mira EnellJönköpings OK1791799
Astrid ErikssonUlricehamns OK2101651
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna8030329
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering8020808
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL7209760
Elina FredmanOK Skogshjortarna446034
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK682230
Marieluise Schmitt GranHalden SK520718
Amanda GranqvistOK Ravinen1030414
Caroline GuttkeNyköpings OK9030621
Elsa GörasLeksands OK9201605
Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö1030516
Ida HallinSurahammars SOK2058282
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Ellen HannrupIF Thor8030729
Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb9900414
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK
Sanna HedbergOK Södertörn9020925
Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF1552002
Eira HertinIK Hakarpspojkarna9030924
Alma HjertbergHestra IF8022828
Tiril HolenKonnerud IL
Une HoltermannPorsgrunn OL
Lina HällstenStora Tuna OK2089268
Ida HänströmTäby OK8030327
Selma HøivoldKongsberg OL2060860
Ine InstanesIF Sturla9460302
Malene InstanesIF Sturla9560302
Emma IsidorssonOK Vivill443511
Oda Isnes TyseEiker OL7210942
Emma IvarssonOK Kullingshof9022002
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL7208378
Mille JægtvikKonnerud IL1470506
Frida JardingNyköpings OK9032003
Synne Marie JenssenHalden SK7208236
Emilie JohansenSandefjord OK237619
Emilia JohnssonOK Kåre747576
Isabella JoonsLeksands OK2041836
Malva JönssonKalmar OK2104204
Elsa KarlssonOK Landehof9030104
Julia KarlssonOK Skogsfalken7102210
Amanda KarmetunOK Njudung7021126
Tiril KihleKonnerud IL
Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb9160203
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ellinor LihvOK Gränsen2058744
Ebba LindOK Skärmen9020220
Elsa LinderOK Hällen2058123
Elvira LjungbergOK Skogsfalken9201714
Maria LogrenSjövalla FK9020424
Johanna Sofie LongfjeldModum O-lag2089219
Olivia LundstedtSjövalla FK8030518
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK7022003
Smilla MogensenOK Ravinen2083808
Konstanse MoholthKongsberg OL1399771
Alva NiklassonKolbotn o Skimt OL980356
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Elsa NilssonDomnarvets GOIF8020920
Thea NordinKorsnäs IF OK1038147
Klara NordströmKils OK8031114
Marion NustadØyer/Tretten if
Alva NyströmIF Thor7203709
Ellen OhrtSol Tranås352414
Hanna OlssonIFK Sävsjö1020930
Louise OlssonMölndal Outdoor IF449294
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna600927
Bella PalmqvistIFK Sävsjö2081953
Klara PerssonHalmstad OK9101418
Rebecka PihlströmOK Landehof803010
Sofia RaskKungälvs OK1030124
Hanna RingRonneby OK9020829
Tove RingiOK Kåre620523
Linn RistoOK Linné1030611
Martina RizziEksjö SOK8120102
Astrid RognstadHadeland OL1428384
Hanna RothLinköpings OK449520
Hedda RöstinOK Ravinen1420203
Moa SahlstedtSol Tranås352434
Clara SamuelssonOK Vivill8021010
Alma SandVästerbergslagens OL7208376
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Tove SjöbergTullinge SK9030623
Martine SkjelsvikLillehammer OK7209781
Hanna SkoglundSol Tranås19952
Moa SkoogFalköpings AIK OK9031227
Hedda Slang-SundsetvikHalden SK7201817
Hedda SpangbergKonnerud IL442097
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK1071003
Ella StenilsOK Hällen7020720
Lise Hermann StrømSandefjord OK1401758
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108
Irma SvenssonOK Klyftamo7010208
Emma SvidénSöders-Tyresö1000811
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL7020926
Alva SvärdhagenLidköpings VSK1030331
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Vendela SöderqvistOK Kåre9431432
Iselin SørensenIF Sturla1250602
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK2121990
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8030629
Alma WallmanVästerbergslagens OL7208377
Karin WedmanVästerbergslagens OL2089350
Emely (Jå2018) WeihartHestra IF9021003
My VelanderSurahammars SOK446087
Emma WesterlundNyköpings OK1030610
Rebecka WestlundKils OK8030718
Tilde WickströmOK Tor7203749
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK1984057
Erika ÅkessonMarkbygdens OK730108
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK530108
Mari ØverbyKongsberg OL9002503

H16 (172)

NamnOrganisationBricknummer
Kristian Fredriksen AasAsker SK
David AlménTrollhättans SOK610310
Fabian AnderssonRonneby OK1020503
Lukas AndrénTibro OK9020202
Isak AnängenNyköpings OK8020713
Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK1020312
Hugo AuseliusBredaryds SOK9030209
Martin AusenPorsgrunn OL902990
Emil AxelssonLerums SOK8020625
Axel BechtelFK Friskus-Varberg1912221
Linus BenjaminssonLidköpings VSK1030301
Tim BergbomSöders-Tyresö895455
Johan BergiusVisborgs OK2059976
Mikkel BerglundRingerike OL7000155
Martin BirkelundAsker SK
Linus BjørkeHalden SK
Even Amundsen BjørkliRingerike OL1451733
Anton BlomqvistMarkbygdens OK8341310
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Gustav BohmanOK Orinto2800705
David BorgSödertälje-Nykvarn OF9200690
Erik BrandtDomnarvets GOIF8021231
Hugo BremerMariestads FK600004
Thobias BrodinIFK Mora OK1408116
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF8020421
Arvid BylundIF Thor1279018
Felix BäckstädeVisborgs OK8020612
Samuel BökeOK Kullingshof2093515
Ludvig CarlbomUlricehamns OK8020210
Jesper CarlssonIK Uven2109255
Jonas CarlssonStora Tuna OK9431492
Lucas ChavdaSöders-Tyresö2067102
Ivo Cousins ClarhällSöders-Tyresö2089387
Olaf Halsaa DolvenAsker SK
Vetle DrageKongsberg OL9020722
Felix DrejmoOK Landehof9712120
Johan EgerKongsberg OL1700300
Jonas EikåsSandefjord OK7207491
Sixten EkbladhSol Tranås9480525
Arvid EkströmStenungsunds OK7030208
Olle ElfströmOK Orinto7203842
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SK
Hugo EricssonVäxjö OK9085619
Albin EronnLinköpings OK621621
Jonathan EylertsenHalden SK1112003
Sander Tonjer FingarsenElverum OK1508031
Felix FinsrudAsker SK
Erik FredrikssonStora Tuna OK30787
Jakob Gadefors-NauHaninge SOK9822709
Albin GenbergUlricehamns OK1420191
Albin GezeliusIFK Mora OK8652907
Grunde Gjedtjernet IsaksætreIFK Göteborg Orientering442129
Stellan GradinAndrarums IF9030429
Jacob GrahnIK Uven9991337
Karl GranathOK Kåre520030
Mattis GranströmNAIS Orienteringsklubb8030314
Jakob GunnarssonLerums SOK9020130
Markus HalvarssonLeksands OK431445
Gustav HarrysonOK Skogshjortarna2083771
Rolf HaugKongsberg OL881888
Loke HedbergLunds OK8031205
Alf Kristian HelleHalden SK7208231
Aron HellgrenIF Thor8030126
Edvin HellstenNyköpings OK9030929
Isak HenningssonOK Gisle2093525
Edvin HenryssonTibro OK9030641
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Andreas HolmqvistNyköpings OK9174174
Wilmer HolmqvistSjövalla FK444022
Oscar HultgrenOK Njudung8423070
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Gabriel HåkanssonRonneby OK9021016
Erik IngemarssonHestra IF9700700
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK8020828
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg9030829
Erik JohanssonOK Alehof451065
Jacob JohanssonLidköpings VSK1572003
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Olle KallerbäckVäxjö OK439618
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK1021815
Anton KastrupSävedalens AIK8298500
Ossian KihlströmDalaportens OL2075424
Hugo KindbornOK Hällen7030129
Tage KinellIFK Göteborg Orientering8629807
Lukas KlausenIF Sturla9070203
Joachim KnudsenIF Sturla1240196
Simen KolbergsrudRøyken O-lag561485
Halvard KornmoPorsgrunn OL
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Eilev KvaaleAsker SK9144886
Kasper LagerströmNyköpings OK9787293
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Gustav LidmanTibro OK7003125
Emrik LindFK Herkules2077553
Gaute LindaasElverum OK421758
Mats LindaasElverum OK421757
Rasmus LindbergAvesta OK2800751
Axel LindgrenNyköpings OK9030501
Christoffer LindgrenOK Kåre7962466
Egil LissmyrIFK Mora OK1130203
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb440779
Johan LundStenungsunds OK2101918
Jakob LundbergTolered-Utby Ol-klubb452875
Karl LundinOK Hällen7023003
Melker LundinOK Hällen7020330
Arvid LundqvistHalmstad OK9020121
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF8030429
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Tobias MathisenPorsgrunn OL7208212
Olav MelheimIF Sturla7204914
Jakob MobergOK Löftan9031206
Axel NalbinMullsjö SOK8172024
Erik NilssonDalaportens OL1020502
Melvin NilssonHärlövs IF7090110
Gustav NorbergOK Hällen7030726
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK1234888
Linus NorénOK Njudung2059141
Henrik NorgrenStora Tuna OK9030515
Albin NyqvistOK Landehof9030731
Daniel NystuenRøyken O-lag1418101
Klockar-Eskil NääsLeksands OK8031230
Fabian OdénFjärås AIK2079771
Gustav OhlinOK Tranan9020607
Oscar OlinIK Hakarpspojkarna9101918
Isak OlssonStigsökarna1020302
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Sander Solheim OttesenIF Sturla1060867
Albin PerssonHalmstad OK8020522
Elias PerssonFjärås AIK7030326
Hampus PerssonOK Enen2078137
Karl PetersénOK Njudung7020210
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL7020108
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185
Mathias Skourup RognebakkeBuskerud o-krets1180367
Anders RosenvoldPorsgrunn OL
Edvin SahlinOK Löftan9024207
Sigurd Saxe SandvikHalden SK1031117
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
Simen Aure SkogedalAsker SK427997
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
Sigurd SmemoIF Sturla8255786
Filip StorellHaninge SOK9030817
William SturessonLerums SOK9990402
Erik SundelinOK Orion1401311
Folke SvangrenGotlands Bro OK9012000
Henry SvensVästerbergslagens OL1408743
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK8626589
Erik ThoressonAndrarums IF9020610
Jakob TorgersenHalden SK2021864
Lucas TreldalLunds OK8333875
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Anton UllerKils OK602303
Hugo UnossonKalmar OK2107428
Gustav WallmanMatteus SI7541117
Alexander WestlingFK Friskus-Varberg247900
Philip VibergRyda SK7201150
Jakob WidelundOK Kåre1140803
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Ole Henrik WoxholthAsker SK
Simen VågeAsker SK
Atle Nikolai WølloKongsberg OL1404076
Sondre YtterbøAsker SK9020810
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211
Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK1025858
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453
Adam ÖsterdahlVisborgs OK8030119
Alfred ÖstergrenAlvesta SOK244646

D14 (84)

NamnOrganisationBricknummer
Meja AleniusNyköpings OK9040308
Karolina AnderssonDalaportens OL1140414
Linn AnderssonOK Tyr9040809
Stina AnderssonAnderstorps OK2095352
Amanda AxelsonEiker OL
Linnea AxelssonÅmåls OK1040624
Anna BackmanLidköpings VSK2052778
Marie Lien BackstrømHalden SK1718001
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag9200298
Henriette BergLøten o-lag7210099
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL2060771
Alicia BjörnbergSöders-Tyresö1040120
Tilde BlixtAvesta OK521735
Elsa BobergIF Rigor8040207
Kristina BohmanOK Orinto362559
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF9200685
Elin BryggarGrycksbo IF OK9546607
Stella BurénIK Ymer440892
Maja BäcklundRonneby OK2057288
Klara BäckstädeVisborgs OK8041014
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK2078247
Emma DåsnesVang OL7750056
Vera ElfströmOK Orinto7209483
Emma EmanuelssonOK Tranan1040916
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Linn EneljungIFK Göteborg Orientering2059126
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF442070
Klara ErssonOK Kåre9040731
Josefin EylertsenHalden SK1112004
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering8040924
Miranda FredrikssonNyköpings OK7680229
Anne FrøislandVang OL345234
Ellen FunkeLeksands OK8177177
Natalie GardelinGotlands Bro OK8040425
Maja GraadIF Rigor9040324
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Ingvild GustafssonKongsberg OL8662379
Katja GustafssonNyköpings OK2065334
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Lina HolmqvistOK Tor444176
Linnea HöökFjärås AIK231003
Maja InghammarHestra IF1040613
Vilma JohanssonOK Hällen2075302
Mina Akiko JohnsenIF Sturla9555558
Linn JohnssonMatteus SI1602167
Agnes KamforsOK Kullingshof452615
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg451439
Marie KvarmeIF Sturla8450773
Annika KällmanOK Hällen355087
Maja LindénVäxjö OK451134
Judith LundqvistKalmar OK2107414
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SK1071200
Lovisa MasesStora Tuna OK7040314
Saga MattssonDalaportens OL438669
Martina NiklassonVäxjö OK9041121
Anja NilssonDomnarvets GOIF9040109
Maja NordinUlricehamns OK354069
Emma NorinSöders-Tyresö2095578
Tuva NylundBredaryds SOK7203843
Emma H OlsenHalden SK212387
Ebba OttossonGävle OK9040827
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL209194
Wilma PetterssonOK Kullingshof8040719
Stella RangertIK Hakarpspojkarna1040802
Elina ReinholdssonOK Alehof8042004
Hedda Sofie RiddervoldAsker SK
Olga RindeskogVästerbergslagens OL2060798
Tilda RosanderSOK Aneby9040201
Linnea SkobeKalmar OK2107443
Ida SvahnSöders-Tyresö895451
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Alva SvenssonFK Åsen1202004
Anna SvenssonIF Rigor1040611
Ebba ThernOK Skogshjortarna9040630
Ellen TollOK Njudung9619427
Asta TörnkvistAnderstorps OK7171224
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626
Matilda WallströmSävedalens AIK1040217
Julia WesthMullsjö SOK7040326
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Sandra WiduchKarlskrona SOK8041104
Ina ÅmanOK Vilse 878011018

D13 (82)

NamnOrganisationBricknummer
Clara AdolfssonAnderstorps OK451856
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg451475
Ida AnderssonOK Löftan8620600
Julia AnderssonOK Tor2052694
Greta AndréDegerfors OK1438774
Hanna AnängenNyköpings OK9050717
Maja AxelssonLerums SOK8050305
Anna BenattiSkåneslättens OL1060811
Irma BergDomnarvets GOIF442043
Anja BergerDomnarvets GOIF8445795
Moa BergqvistKorsnäs IF OK1240505
Moa BirkebækStora Tuna OK9050726
Linn BjörneldKalmar OK2104231
Hedda BorgströmAvesta OK442234
Elsa BrandtDomnarvets GOIF8050920
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF8051010
Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK9050903
Lovisa DjerfVästerbergslagens OL8112118
Karin Halsaa DolvenAsker SK
Tova DuellHestra IF2104276
Ingeborg EikåsSandefjord OK1401765
Felicia EliassonDalaportens OL1052002
Alva ErssonIFK Mora OK7205503
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Emelie ForslundKristinehamns OK354375
Lea FribergOK Vivill443508
Anna GenbergUlricehamns OK1422640
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK1190605
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö1150503
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre262163
Nora Christine HansenAsker SK7203412
Audrey HanssonFrölunda OL2085387
Sigrid HaugeSarpsborg OL7202442
Lovis HellstenNyköpings OK1050607
Maren HenriksenVang OL7206834
Moa HolstenHestra IF2063885
Sanna HörnellDomnarvets GOIF2062020
Sandra Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK7000521
Elsa KaipeOK Kåre1051003
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK550530
Emma KarlssonOK Landehof446300
Ida KarlssonOK Gränsen2077566
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8421336
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Matilda LekbergSävedalens AIK226963
Enni LundbergOK Kåre2065373
Anna LundqvistFK Friskus-Varberg247836
Emilia LundstedtSjövalla FK8050428
Sara MartiniAsker SK1080405
Anja MickelsonAvesta OK8050211
Hanna NilssonHestra IF2063807
Klara NilssonHestra IF2062004
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb8050716
Mira NordinKorsnäs IF OK1051117
Julia NordvallDomnarvets GOIF449232
Alice NykvistDalaportens OL442251
Sara OhlinOK Tranan7050808
Alva OláRånäs OK8041005
Emma OlinIK Hakarpspojkarna9050814
Hilda PeterssonVäxjö OK1050506
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL
Alma PetterssonGotlands Bro OK423357
Ella PetterssonSävedalens AIK8051216
Johanna PihlströmOK Landehof449786
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb8266684
Nathalie RingströmRydboholms SK2126000
Amanda RådströmOK Enen2095261
Maren Aure SkogedalAsker SK427998
Linnea StenbaekOK Skogshjortarna2109222
Karolina SunnanhagenStora Tuna OK344352
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Emelie SvärdIF Thor8050802
Elin SvärdhagenLidköpings VSK1050421
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Ebba UlvagårdenVäxjö OK7050915
Isabel UnnerudLånghundra IF2050909
Martha WisløffAsker SK
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK1049694
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna2095505
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

H13 (97)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken8420033
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Elias AndenæsAsker SK
Axel AnderssonIF Thor444248
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb8050701
Melwin ArvidssonIF Rigor340614
Hugo AtterbrandOK Kåre9050219
Mathias AxelsonEiker OL1003765
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb8150102
Noel BengtssonOK Skogshjortarna2083778
Rasmus BerglundRingerike OL7000033
Vebjørn BlindheimLillomarka OL681799
Oskar BlomOK Löftan9143404
Håkon BogasonLillomarka OL681788
Eskil BrændenLillomarka OL980360
Love BylundIF Thor1977786
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Olle DalinOK Kåre8050124
Rasmus EastwoodLillomarka OL681796
Alvin EdbäckOK Kåre2087219
Brage EikåsSandefjord OK1392673
Odin EkNyköpings OK9050617
Axel ErikssonStora Tuna OK1051206
Ludvig EronnLinköpings OK7000044
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna7050627
Olle FlorénIF Rigor7193430
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL7202439
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL7209761
Gabriel GjoneSandefjord OK1401872
Adam GranhageSjövalla FK2058274
Linus HallinSurahammars SOK2075444
Rasmus HedarOK Tor7050818
Pontus HedinTolered-Utby Ol-klubb2065219
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb2104136
Isak HolmgårdKils OK1050604
Alvin HuuvaTolered-Utby Ol-klubb
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Elias HällstenStora Tuna OK2089055
Victor HörnquistAnderstorps OK9451854
Rasmus JakobssonDegerfors OK9201644
Isak JohanssonOK Gisle7051007
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK7170405
Anton KarlssonFK Finn451930
Casper KarlssonOK Tor7772005
Noah KrikströmHjärnarps OL8050410
Elia KämpeÖrkelljunga FK9051030
Rasmus LarssonBredareds IF551117
Emil LindbladSävedalens AIK9990826
Albin Lindh SporreVisborgs OK244982
Ivar LissmyrIFK Mora OK1050904
Torbjørn LundebyLillomarka OL681797
Erik LundquistOK Ravinen2089160
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
Albin Lundvik-BarkeliusDalaportens OL1050415
Olle MalmströmLinköpings OK2109304
Hugo MartinssonFK Finn9443922
Hannes MogensenOK Ravinen1050430
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF8030507
Miro MårtenssonIF Thor452651
Nils NiklassonKolbotn o Skimt OL980355
Elias NilssonAndrarums IF2058756
Elias NyqvistOK Landehof9050720
Oscar NystrandOK Klyftamo436044
Olof OlssonOK Kåre352980
Albin PaulssonOK Löftan9051125
Olle PetersénOK Njudung9050517
Olle RingiOK Kåre550912
Arvid RothLinköpings OK1050520
Petter RybergMariestads FK244621
Emil SeldénIF Rigor9201460
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL
Erik SlättOK Alehof2075420
Henrik Repstad StoremyrPorsgrunn OL
Axel StyreniusTolered-Utby Ol-klubb452835
Albin SundströmHestra IF8050818
Nils SwartzOK Orion8262490
Malcolm SvenssonAnderstorps OK2095369
Wille SöderqvistOK Kåre9050309
Malte ThelanderHaninge SOK9050604
Elias ThoresenHalden SK
Elias ThunbergOK Vivill443515
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL2063728
Tom WeihartHestra IF9051121
Albin VelanderSurahammars SOK2058279
Anton VelanderSurahammars SOK2058280
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Simon WesthMullsjö SOK8200517
Fredrik WestlundKils OK8050515
Rasmus WidelundOK Kåre1140905
Liam WingstedtHalden SK510118
Jonathan WoodhouseLillomarka OL681789
Simon ÅkessonAnderstorps OK2119767
Emil ÅslundSol Tranås9898988
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641

H14 (100)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander AhlsénSödertälje-Nykvarn OF8040908
Gustav AnderssonOK Löftan8619635
Isak AnderssonLunds OK2084123
Herman Lien BackstrømHalden SK1716001
Oskar BaklidKonnerud IL24768
Victor BeischerIK Uven8040530
Edvin BerggrenOK Hedströmmen7041018
David BerglundIF Thor428880
Erik BernerssonOK Enen432993
Mikael BirkelundAsker SK
Axel BjörkmanSjövalla FK2112553
Lucas BoströmOK Alehof9041017
Trym Holme BrinchAsker SK
Magnus BrodinPorsgrunn OL
Filip BrolingBredaryds SOK8051738
Peder BryggenHalden SK
Simon BååthSävedalens AIK444049
Gustav CarlssonOK Landehof2087208
Jakob CarlssonStora Tuna OK9431491
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Måns EliassonIK Hakarpspojkarna7639273
Alfons EnellSol Tranås19901
Oskar EricssonRonneby OK9005102
Tarje EspelinAsker SK
Hannes EssungerSjövalla FK8001004
Jonathan FlodmanGotlands Bro OK445811
Emil Ruud FossheimAsker SK
Gunnar FovaeusSävedalens AIK9457768
Benjamin GjoneSandefjord OK1401873
Joel GolsäterKorsnäs IF OK2077949
Karl GranforsOK Landehof2087216
Gustav GranströmNAIS Orienteringsklubb8010405
Axel GrimbeckSävedalens AIK9040525
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Alfred HallqvistUlricehamns OK451503
Andreas HandinOK Löftan9102625
Martin HanssonIF Rigor2075323
Victor HanssonOK Löftan9040811
Mattias HedinSöders-Tyresö2067110
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna2095552
Joel HolmbergUlricehamns OK2059083
Ebbe HolmqvistSjövalla FK8041106
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL36519
Jakob IngelströmOK Gynge9101539
Filip IngemarssonHestra IF444094
Viktor JemthIF Thor452706
Alfred JohanssonOK Alehof209894
Eric JohanssonOK Kåre352952
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Anton JosefssonOK Gisle2123592
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna660555
John KinnanderMatteus SI2119376
Lars LienGjø-Vard OL9187270
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb7887788
Daniel LindDalaportens OL570901
Martin Johannessen LinneboAsker SK
Simon LjungkvistOK Alehof2054990
Ville LundgrenKalmar OK2119984
Eric LuthmanDegerfors OK2088685
Halvor LøkenKongsberg OL7207031
Ole GunnarKleppa MadslienLillehammer OK7070804
Martin Nøkleby MellingRingerike OL9102119
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre7041110
Viktor NorbergStora Tuna OK9041026
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK1234795
Vilmer NybergAsker SK
Mathias NyhaugAsker SK
Oscar NymanOK Gipen33569
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122100
Edvard PetterssonGotlands Bro OK8223189
Jakob RastadAsker SK
William RebaneKils OK8200401
Benjamin ReulOK Orinto2058842
Joel RingströmOK Landehof2048798
Jonathan RundqvistOK Nackhe9040709
William RönnborgIK Uven8451916
Alvin RösehagVänersborgs SK9202080
Simon SahlinSjövalla FK2112215
Olle SandströmOK Ravinen438676
Albin SjöblomOK Kåre8040323
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Arvid SkeppSävedalens AIK9040805
Anders SkoglundSol Tranås352402
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL9040225
Ludvig Solheim HattestadLillehammer OK
Teo StruckOK Ravinen2048659
Hannes SvenssonRonneby OK812368
Henrik SvenssonOK Ravinen2060765
Olle ThimbergSöders-Tyresö2093568
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL
Edvin TolestamIF Rigor2075494
Lucas WannerAvesta OK9041227
Linus VernströmRonneby OK9040312
Jonatan WickströmOK Tor7000295
Axel WågbergNAIS Orienteringsklubb9957958
Hugo ÅkerbergOK Löftan257304
Melker ÅkessonOK Landehof8040721
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK2075476
Albin ÖrnvallBoxholm-Mjölby OL2083887
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK213760

D12 (73)

NamnOrganisationBricknummer
Lina AhlstedtÅmåls OK2093571
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro2095109
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb8060928
Greta BladlundKarlsbyhedens OK1096940
Elin BlomqvistMarkbygdens OK1441310
Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF449121
Hanna BäcklundRonneby OK2057257
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb2800761
Celia DaviesAsker SK
Klara EberlénOK Skogshjortarna2104358
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Maja EliassonDomnarvets GOIF730130
Nellie EliassonDalaportens OL1061003
Emilia ElverlindOK Tranan9060717
Helena ErikssonUlricehamns OK2101667
Tuva EspelinAsker SK
Silje Ruud FossheimAsker SK
Felice GardelinGotlands Bro OK8070424
Elin GezeliusIFK Mora OK8060416
Sigrid Schmitt GranHalden SK560121
Minna GruvefeldtIFK Göteborg Orientering2126155
Sofia GustafssonGöteborg-Majorna OK1060326
Alva HagelbergEksjö SOK8060208
Pauline HaglundIFK Hedemora OK443206
Ylva HanssonOK Kåre9102610
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg247832
Malin HållHJS-Vansbro OK452770
Elsie HäggmarkMarkbygdens OK7203435
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Evanna JohanssonOK Njudung7060517
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg2089479
Linnea JunevikLeksands OK1060704
Lova JönssonKalmar OK2104202
Alva KarlssonMariestads FK7060908
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering8000079
Åse KjerkreitHalden SK224951
Siri KleinOK Vilse 87205272
Lovisa KroksmyrVäxjö OK1484367
Wilma KroksmyrVäxjö OK1361375
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Signe KullanderSävedalens AIK9061016
Saga KällstrandÅmåls OK2093598
Ella LaineDegerfors OK8400014
Hillevi LarssonOK Enen262578
Thea LewisOK Vilse 87205271
Una NastadAsker SK
Nora NordlundOK Kåre29696
Frida OdénFjärås AIK450810
Lisa OhrtSol Tranås19912
Alice OlssonMölndal Outdoor IF1414495
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Matilda PerssonOK Enen2088577
Ulrika PerssonGotlands Bro OK451556
Wilma ReinholdssonOK Alehof8061007
Alice ReintzGotlands Bro OK451552
Isabell RosenbergOK Vilse 879040106
Alva SahlinOK Löftan7820567
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Elvira SkobeKalmar OK1015250
Sara Storm-AnderssonOK Tyr8220270
Nanna SundelinOK Orion1401388
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK7210096
Stina ThernOK Skogshjortarna8061220
Nanna TorénHestra IF2093649
Lina UllerKils OK8060927
Miranda WallströmSävedalens AIK9060310
Alice WernklevIK Ymer1060607
Ida WestfältGotlands Bro OK205413
Lina WidelundOK Kåre352976
Astrid Juli YtterbøAsker SK9060721
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK2101772

D11 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AnderssonOK Löftan8628168
Ida AnderssonVänersborgs SK9070512
Moa BengtssonOK Skogshjortarna2112327
Elvina BergdahlOK Orinto2800840
Alice BrandtOK Löftan9070320
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg451445
Kajsa ElfströmOK Orinto9989063
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Nellie EngdahlOK Skogshjortarna2104382
Agnes ErlandssonVimmerby OK9070921
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna18654
Elma FribergOK Vivill443509
Daniella GjoneSandefjord OK9110868
Amanda GustavssonVäxjö OK2093275
Emelina HolmqvistSjövalla FK450117
Alice HultLidköpings VSK2109391
Emma Aune JakobsenOK Moss308937
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg247828
Sofia JonssonLidköpings VSK441195
Linnea Kimell TynnvallGotlands Bro OK9717273
Ebba KopkaIFK Göteborg Orientering2088437
Hilda LindénVäxjö OK2079773
Evelina LindsjöSävedalens AIK1448611
Vilma LöfgrenOK Skogshjortarna2109234
Julia LönnHalmstad OK2074539
Emilia MellegårdLidköpings VSK2095435
Miranda NiklassonVäxjö OK9070603
Signe NygårdOK Skogshjortarna2104380
Wilma PalmqvistOK Tranan1070608
Emma PerssonHalmstad OK445115
Ella PetterssonOK Kullingshof444578
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Maja ThimbergSöders-Tyresö2089189
Edit TreptowAnderstorps OK451852
My WallenborgLunds OK8071020
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Irma WesthMullsjö SOK7070412
Minna WingstedtHalden SK701013
Erle Elise WoldOK Moss2107523
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna2104387

H12 (69)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Joel AllmungsLeksands OK8060521
Johan AnderssonIK Gandvik8061018
Oscar AnderssonOK Tyr9061012
Zebastian ArdforsOK Löftan1546143
Nov Bar-NathanLillomarka OL681783
Simon BerglundKarlsbyhedens OK1668681
Mathias BirkelundAsker SK
Alex BrickarpSol Tranås19918
Martin BryggenHalden SK
Linus BååthSävedalens AIK446274
Oliver CarlidenHalmstad OK444064
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Hugo EkströmOK Tyr8060612
Jacob EylertsenHalden SK1112006
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK8060422
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna7060707
Simon GrahnIK Uven8061337
Petter GranathSvärdsjö SOK418084
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
Filip HanssonOK Löftan8060706
Simon HanssonIF Rigor2075325
Pontus HedbergKarlsbyhedens OK1803283
Anton HedströmSöders-Tyresö2077251
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Primus HäggbomTolered-Utby Ol-klubb1410154
Walter HällåsOK Löftan8061211
Felix JohanssonOK Alehof441947
Matti JohanssonOK Njudung8170517
Ted JohnssonMatteus SI1411382
Anton JonssonOK Tyr9201633
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Erik KindlundOK Tranan364896
Ola LeireGöteborg-Majorna OK2093439
Sixten LjungströmMariestads FK555601
Ludvig MedinTolered-Utby Ol-klubb1470533
Noah MulariOK Vilse 87500976
Pelle NilssonKarlsbyhedens OK1724326
Erik NorinSöders-Tyresö2095226
Johan OlarsLeksands OK2065370
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Mikkel RastadAsker SK
Emil RingRonneby OK9061103
Samuel RingströmOK Landehof2048793
Valter RoothVäxjö OK1060426
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK8060507
Axel RydgrenTolered-Utby Ol-klubb1521005
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Sverre Karenus SandvikHalden SK21481
Albin SkottÅmåls OK9060210
Gustav StorellHaninge SOK445264
Edwin SundlingOK Njudung2058921
Eskil SöderlundUlricehamns OK2089310
Malte SöderlundKarlsbyhedens OK1225810
Hugo ThoressonAndrarums IF421411
Simon TolestamIF Rigor2101829
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg2119708
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb7079845
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg9060424
Olle WallmanVästerbergslagens OL7789755
Charlie WennbergTolered-Utby Ol-klubb2126053
Wille VernströmRonneby OK9060112
Axel VibergRyda SK9060908
Erik WihlborgOK Gynge9060824
Viggo WulffOK Gränsen8297890
Sixten WågbergNAIS Orienteringsklubb9957957
Isak ÖgrenSävedalens AIK446226
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK213800

H11 (44)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar AlexanderssonIF Rigor2109306
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering2109400
Mikael BergOK Enen1112215
Alex BergerTolered-Utby Ol-klubb452824
Joar BlomqvistBredareds IF7070713
Elliot BurvallOK Orinto1418132
Neo CederqvistVisborgs OK8070916
Martin EkdahlTolered-Utby Ol-klubb2801239
Arvid EricssonRonneby OK9070309
Simen Dalen EriksenAsker SK
Andy GranforsIF Rigor2058860
Aston GustafssonSvaide Roma SOK434021
Elias HedHultsfreds OK9070920
Viktor HedströmOK Skogshjortarna2095506
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Theander HulthénMölndal Outdoor IF9081109
Samuel JakobssonOK Skogshjortarna2107383
Alfons JohansenOK Vilse 87500974
Arvid JosefssonOK Vivill19693
William JosefssonOK Kullingshof2093527
Erik KarlssonOK Skogsfalken7022307
Olof LevinSvaide Roma SOK9071023
Malte LjungkvistOK Alehof2075327
Oscar LundquistOK Ravinen2089185
Gustav NilssonAlvesta SOK9071021
Erik NyströmTolered-Utby Ol-klubb452462
Brage Fuglseth OlsenAsker SK
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL209152
Elliott RehnGränna-Bygdens OK1555011
Theo RistoOK Linné1071126
Vilmer RybergMariestads FK2109193
Elias SamuelssonOK Vivill8170925
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna7138777
Emil SkeppSävedalens AIK9070823
Axel SlättOK Alehof2075487
Eskil SoelbergAndrarums IF7050912
Rasmus SternerOK Gränsen8194910
Walter SöderqvistOK Kåre431433
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK1696016
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL
Calle WärnOK Skogshjortarna1071222
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1070623
Eric ÅhlÅmåls OK9070108
Edvin ÅttingLinköpings OK1070318

D10 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AhlOK Norrvirdarna1081214
Elin AlmgrenSöders-Tyresö9080518
Ella AnderssonOK Löftan8626752
Zmilla ArdforsOK Löftan2107537
Elsa ArvidssonSjövalla FK452033
Cornelia BerglundLidköpings VSK2095387
Matilda BjörneldKalmar OK2801217
Elsa BremerMariestads FK409328
Tea BremerMariestads FK226388
Molly BrickarpSol Tranås19939
Ebba EberlénOK Skogshjortarna2089338
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering8080628
Tyra FlinkFjärås AIK1090122
Molly GraadIF Rigor2075345
Cornelia HällåsOK Löftan7080521
Vera HöglundSjövalla FK2088301
Elsa IngemarssonHestra IF2058324
Elin JonssonSjövalla FK2101683
Wilma JonssonOK Tyr1415337
Elin KarlssonOK Landehof11363
Elina KarlssonFK Herkules1080319
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg451497
Alice KällstrandÅmåls OK2093584
Astrid LindgrenLidköpings VSK202305
Evelina LindgrenLidköpings VSK2109381
Alva Lindh SporreVisborgs OK18082
Linnea LundstedtSjövalla FK2078158
Sara LönnHalmstad OK2139138
Nike Mair HasslerSöders-Tyresö2139741
Elin NilssonKarlskrona SOK7205498
Agnes PaulssonOK Löftan9081011
Amanda PehrsonGöteborg-Majorna OK231164
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318
Meja PetterssonOK Kullingshof452866
Linnéa RexOK Landehof2048786
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK448720
Majken RosenqvistOK Löftan2075237
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Linnea UnborgAlfta-Ösa OK7652583
Moa WallströmSävedalens AIK14704
Jonna ÅhlÅmåls OK9091216
Tyra ÖforsSvaide Roma SOK408971

H10 (67)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AhlstedtÅmåls OK2093570
Joar AnderssonVäxjö OK7907255
Johannes AnderssonVänersborgs SK9090312
Malte AnderssonMatteus SI1440217
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg2123600
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg2126055
Alvin BerglöfOK Skogshjortarna2131992
Arvid BjörnstamOK Skogshjortarna2126093
Hugo BäcklundRonneby OK2093559
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Arvid ErikssonÅmåls OK2093577
Jakob FjellnerMatteus SI1090916
Folke FranssonFK Friskus-Varberg1090817
Vilmer HagelbergEksjö SOK8090728
Jarvis HanssonFrölunda OL2085398
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg2089105
Gustav HellminVisborgs OK2126116
Olof HertinIK Hakarpspojkarna9090307
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Hannes HolmbergOK Gränsen2072727
Joel HolmgårdKils OK9080305
Lukas HultOK Gränsen2075320
Olle HåkanssonRonneby OK539907
Gustaf IngelsboOK Tranan9100415
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg2089329
Nils JohnssonMatteus SI1411384
Sebastian JonssonLidköpings VSK2095440
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Gustav KarlssonUlricehamns OK9091209
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Gabriel LaineDegerfors OK1780925
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK1080812
Linus LindénVäxjö OK2088549
Elias LindströmRonneby OK1080223
William LännhultEds SK2093255
Selmer LøkenOK Moss7092008
Maximilian MellqvistSjövalla FK14054
Karl Hugo NilssonOK Orinto2114693
Henry NordströmKils OK8091123
Mio NorinMatteus SI1081129
Noah OlssonStigsökarna7080106
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK1090821
Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna1081114
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL8303018
Herman PetterssonSävedalens AIK8080422
Gustav RexOK Landehof2048787
Jakob RingströmOK Landehof2073336
Arvid RosanderSOK Aneby9730904
William RönnFK Friskus-Varberg7081005
Albin SchröderOK Skogshjortarna2104385
Simon SkottÅmåls OK9100128
Emil SternerOK Gränsen2077580
Melker SundströmHestra IF450570
Oskar SöderbergOK Skogsfalken9090828
Olof TholénOK Skogshjortarna2089318
Albin ThunbergOK Vivill443518
Hugo TolestamIF Rigor2101816
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1415658
Adam UllbergSvaide Roma SOK434035
Marcus UnborgAlfta-Ösa OK7100519
Sindre Van AgthovenMariestads FK555604
Vilgot VikströmTolered-Utby Ol-klubb8091119
Ville WingstedtHalden SK902806
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb1090501

D35 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Erika JensenÅmåls OK263986
Charlotte JosefssonOK Vivill17799
Johanna KarlssonUlricehamns OK9830502
Michaela KällstrandÅmåls OK7905301
Maria LönnHalmstad OK2068996
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK7791202
Karolina SvenssonFK Åsen1790702

H35 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AnderssonVäxjö OK7902114
Fredrik EkströmHalmstad OK7790316
Jonas FagerholmHalmstad OK828510
Audun FingarsenElverum OK1181082
Michael ForslundKristinehamns OK402606
Martin HedHultsfreds OK43997
Erik HulthénMölndal Outdoor IF9667665
Erik JakobsenOK Moss1422639
Marcus JosefssonOK Vivill9790715
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK9800117
Linus LännhultEds SK2107314
Johan MickelåkerAndrarums IF8230479
Urban RingströmRydboholms SK2101769
Per SternerOK Gränsen28210
Daniel SundqvistOK Orinto7692964

D40 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlinderSjövalla FK2078185
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb9761110
Therese DahlströmOK Alehof1061007
Lotta EkbergÖrkelljunga FK1399754
Katarina EnbomVänersborgs SK9761202
Tove EneljungIFK Göteborg Orientering2059136
Gunilla GlimténOK Löftan449164
Jennie GustavssonVäxjö OK7805266
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Anna HaglundLeksands OK2138940
Maria HolmqvistSjövalla FK9750325
Emma HultLidköpings VSK2109397
Anna JanssonOK Djerf227210
Malin JonssonOK Tyr1771123
Cecilia KarmetunOK Njudung7750915
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL681784
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK9750225
Ann-Christine NilssonGällstadbygdens SOK2107163
Karin Rahm BjörneldKalmar OK2107437
Ida ThunbergOK Vivill443516
Annika WesthMullsjö SOK7750604
Anja WingstedtHalden SK2032
Hanne WoldOK Moss8140474
Sara WulffOK Gränsen2075452

H40 (46)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AlinderSjövalla FK2078298
Jerker AnderssonOK Tyr1974888
Marcus AnderssonMatteus SI770610
Assaf Bar-NathanLillomarka OL1396365
Stefan BergOK Enen1380895
Mattias BerglundLidköpings VSK2109398
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna2083774
Gustav BäcklundRonneby OK9781009
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Patrik CarlbomUlricehamns OK9100202
Patrik CorneliussonOK Löftan8310778
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg9740218
Magnus EmilssonFK Åsen15906
Robert EnbomVänersborgs SK9760229
Henrik EricksonUlricehamns OK760511
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Ingemar EricssonRonneby OK740409
Lars ErikssonUlricehamns OK1401394
Bertil EronnLinköpings OK1975090
Henrik HallinSurahammars SOK9102587
Daniel HällåsOK Löftan1780406
Peter JohanssonVäxjö OK244655
Ulf JonareLinköpings OK2089266
Niclas KinnanderMatteus SI9120274
Ola KrikströmHjärnarps OL8197706
Henrik KroksmyrVäxjö OK9770517
Daniel KämpeÖrkelljunga FK1399774
Martin LindsjöSävedalens AIK449826
Anders LundeVarteig OL7202433
Øyvind LøkenOK Moss7101977
Karl NilssonOK Orinto7705045
Lars NordvallDomnarvets GOIF449224
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK7206333
Fredrik PerssonHalmstad OK437490
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Martin PetterssonSävedalens AIK740325
Mattias RehnGränna-Bygdens OK1697827
Sune SoelbergAndrarums IF2083872
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK8168438
Patrik SöderlundUlricehamns OK2135527
Patrik SöderqvistOK Kåre750505
Per ThunbergOK Vivill443519
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb7517840
Magnus UnborgAlfta-Ösa OK7679699
Jakob WedmanVästerbergslagens OL446200
Peter WernklevIK Ymer7771114

D45 (50)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AuseliusBredaryds SOK433435
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Runa Lien BackstrømHalden SK1970164
Line Bar NathanLillomarka OL681798
Annika BechtelFK Friskus-Varberg1489209
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF38647
Tanja DalheimerIK Vikings OK8171270
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK7720429
Annika EricssonVäxjö OK8091269
Anna ErikssonOK Älgen747284
Annika FjellnerMatteus SI2065275
Ulrika GranforsIF Rigor446159
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK717171
Anna HagströmFalkenbergs OK402876
Christina HallinOK Milan9690227
Johanna HallqvistUlricehamns OK451502
Annica HenryssonTibro OK341073
Pia HjertströmFK Friskus-Varberg247840
Erica HållHJS-Vansbro OK907091
Annika JohanssonOK Alehof441930
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna450485
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg27508
Pia JohanssonOK Landehof7711124
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Martina KarlssonOK Vilse 87260796
Nina KastrupFK Herkules2107417
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen452133
Maria LillieströmOK Roxen9690823
Gisela LindFK Herkules2059027
Marie NilssonHärlövs IF1973013
Petra OlssonIFK Sävsjö2081961
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL9197008
Petra RosénVäxjö OK421888
Liselott RothLinköpings OK425179
Jorun RuudAsker SK
Anna-Karin RybergOK Klyftamo19291
Ulrika RåbergOK Tyr226274
Anne SkoglundSol Tranås352403
Katarina SundelinOK Orion9650108
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Maria TuressonHärlövs IF8010323
Anna UllerKils OK8281272
Susanne WallenborgLunds OK699331
Hilde VassendPorsgrunn OL923401
Carola VeltmanOK Skogshjortarna9200676
Tina WestlundKils OK2060895
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531
Marie ÅsbergOK Hedströmmen445518
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK14712

H45 (71)

NamnOrganisationBricknummer
Per Olav AndersenVang OL37027
Henrik AnderssonOK Löftan9201711
Johan AnderssonHultsfreds OK765241
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Peter AspIFK Göteborg Orientering1700325
Dag AusenPorsgrunn OL226766
Per BaierTolered-Utby Ol-klubb8000509
Lars BerglundRingerike OL7000072
Urban BillingHultsfreds OK8181270
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Martin BobergIF Rigor702105
Ronnie BohmanOK Orinto448333
Johan ByströmTolered-Utby Ol-klubb26198
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Steinar EastwoodLillomarka OL2107322
Jo Børre EikåsSandefjord OK981890
Fredrik EnbergHalmstad OK9451287
Robert EneljungIFK Göteborg Orientering2059133
Per ErlandssonVimmerby OK9700702
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna691026
Andreas FagerbergVäxjö OK2093593
Anders GenbergUlricehamns OK2088941
Johan HanssonOK Löftan8070171
Anders HedbergOK Södertörn9690609
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb1971093
Per HolmbergUlricehamns OK417596
Magnus HomannOK Orinto701214
Patrik IngelströmOK Gynge9015774
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg2104176
Knut Ivar JohansenSandefjord OK237621
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken438779
Martin JohanssonOK Orinto448331
Ulf JohanssonOK Gisle7005180
Pontus JohnssonMatteus SI720817
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Per-Markus JönssonKalmar OK7609888
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna1010031
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Pontus KastrupFK Herkules2089481
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering8629806
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL9690320
Joakim KopkaIFK Göteborg Orientering1423490
Gary LarssonOK Skogshjortarna7721206
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering2059104
Daniel LeibundgutOLV Hindelbank8090666
Peter LekbergSävedalens AIK720202
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb438665
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL7208221
Johan NiklassonVäxjö OK421889
Magnus NordströmKils OK690321
Arild NyhaugAsker SK
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF452727
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof452881
Andreas PihlströmOK Landehof445485
Fredrik PlumppuHestra IF1996785
Håkan RundqvistOK Nackhe9990104
Mats RönnborgIK Uven17662
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK1126121
Tore SandvikHalden SK7720530
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Erik SkoglundSol Tranås352418
Anders SundelinOK Orion9700716
Espen SvaeSarpsborg OL
Martin SvenssonIF Rigor1701125
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Magnus WihlborgOK Gynge9700726
Sverre WisløffAsker SK
Jörgen ÅhlÅmåls OK9710105
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048217

D50 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen9641214
Gunilla BergSöders-Tyresö850985
Karin FreylandSOK Aneby7661106
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Jenny HomannOK Orinto11077
Eva HägnanderLidköpings VSK1441111
Tone Karina IngesenSarpsborg OL451067
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK660616
Anneli KarlssonFK Finn343186
Pia Käck FritzellGudhems IF642421
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Agnetha Le ClaireFK Herkules1448779
Wenche LindløvSarpsborg OL330838
Anne Kristine NorderudIL Tyrving7202464
Lena PeterssonOK Alehof449292
Annette ReulOK Orinto2058829
Tuuli SaariFK Herkules2059082
Annette SeldénIF Rigor446166
Helena SvenssonFK Herkules9967515
Heléne SvenssonKristinehamns OK245148
Ingela ThoressonAndrarums IF8191268
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK246022
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK680728
Pamela ÅstenKolbotn o Skimt OL980357

H50 (51)

NamnOrganisationBricknummer
Svante AndrénTibro OK9580614
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Terje BlindheimLillomarka OL681792
Johan BlomgrenSOK Aneby36341
Mattias BååthSävedalens AIK9680115
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg451402
Niklas CarneliusOK Hällen2048781
Jörgen DalénSala OK651115
Stefan ErikssonOK Älgen970088
Manne FreylandSOK Aneby17443
Joachim FribergIF Hagen7201321
David GabrielssonSävedalens AIK1966011
Trond GjelstadSandefjord OK8662248
Knut GjoneSandefjord OK9992608
Jan GradinAndrarums IF8060565
Mikael GustafssonOK Gynge264154
Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK1670913
Nils GustavssonLidköpings VSK7202465
Lars HagelbergEksjö SOK8060800
Paul Erik HattestadLillehammer OK
Mats HolmbergOK Gränsen421468
Lars HolmgårdKils OK8010164
Bo HultgrenOK Njudung17247
Ole IngesenSarpsborg OL451063
Øystein JensenSarpsborg OL1470576
Dan-Olof JohanssonOK Alehof2054986
Magnus JohanssonOK Löftan1366622
Pär JohanssonOK Alehof2062146
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Magnus KarlssonOK Landehof9641006
Mats LiljaOK Älgen230571
Anders LillieströmOK Roxen670702
Christer LindellLinköpings OK670511
Jens LindströmTibro OK341026
Thomas LjungqvistTibro OK7043327
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426
Johan MarsMarkbygdens OK675572
Anders NauHaninge SOK2058183
Jonas OlssonOK Roxen682203
Patrik OttossonGävle OK661122
Hans-Olof PerssonOK Alehof2087246
Per-Johan PerssonFjärås AIK650223
Kjell RistoOK Linné2061493
Anders SjöbergOK Reftele9650818
Patrik SteenOK Enen9670708
Mats SöderbergKalmar OK641204
Miguel ValeroHalden SK
Anders WestlundKils OK441107
Peter WilhelmssonKarlskrona SOK12578
Stefan ÅslundSol Tranås352408
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK213717

D55 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anita BodinGällstadbygdens SOK36217
Heidi BørstadSarpsborg OL330836
Anne FarbrotGöteborg-Majorna OK30194
Mia GustafssonOK Kåre620414
Laila B HöglundFK Herkules7620407
Margareta MandingerTrollhättans SOK9020820
Lena RunessonOK Vivill9590412
Lena SwartzOK Orion9620620
Annika SvenssonSolna OK409781

H55 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AxelssonOK Skogsvargarna2106206
Mats BernerssonOK Enen610821
Jonas BornetunSkillingaryds FK7630808
Clas BörjessonIK Uven8337777
Kenth EdinBoxholm-Mjölby OL42449
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Arne FossheimAsker SK
Pesho HedbergLunds OK8240962
Thomas HenryssonTibro OK433765
Leif JohanssonSol Tranås1960041
Roy JohanssonOK Skogsvargarna1341008
Ulf JungstrandOK Skogsfalken8180360
Mats JönssonKorsnäs IF OK9610407
Mikael KindbornOK Hällen7620919
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Peter LaudonBoxholm-Mjölby OL425060
Hans LindgrenOK Skogshjortarna362061
Øyvind Johannessen LinneboAsker SK
Pedro LundqvistLinköpings OK9612000
Christer MannfolkUlricehamns OK600708
Bengt NiklassonKolbotn o Skimt OL980358
Sven TolestamIF Rigor2101819
Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg9030322
Stefan UnossonKalmar OK2104226
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK246016
Roger ÅsbergOK Hedströmmen7413951

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lis DæhliLøten o-lag540321
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK2081945
Anne KaillIK Omega8041215
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Lena LarssonSala OK9571015
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK722005

H60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AnderssonUlricehamns OK9101531
Torbjörn BergmanSnättringe SK550603
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Jörgen IvarssonHestra IF9581202
Anders JohanssonHestra IF570720
Bengt JonssonHestra IF2109135
Bengt KlassonUlricehamns OK7580108
Per-Olof LarssonHestra IF525371
Arne LundStenungsunds OK2081968
Karl MollénOK Denseln1551209
Lars NordströmKils OK511800
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Tommy RoosFalköpings AIK OK38591
Lars RunessonOK Vivill582612
Håkan SjunnestrandSolna OK43901
Sven SundströmBredareds IF2088949

D65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK1207402
Inger LindblomOK Orinto7490413
Eva PetterssonVäxjö OK15961
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Hasse AdolfssonOK Gisle431357
Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK38896
Sigurd DæhliLøten o-lag530506
Leif Magne EggestadBodø & Omegn IF Orientering7210281
Arvid GalborgenEds SK7012551
Bent GalborgenIndre Østfold OK9121953
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Stig JohanssonHelsingborgs SOK8490529
Björn JägerströmIK Uven14350
Sven Erik JönssonOK Tyringe262133
Ulf KjellinOK Hedströmmen670212
Torbjörn LageHelsingborgs SOK17929
Göran LarssonSala OK8636984
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb1011018
Fredy SchwyterOK Gynge1234569
Bengt SöderqvistHorndals IF26963

D70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18609
Sonja JedarÅkers IF409813
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Ingrid TengelandIK Gandvik7470424
Kajsa TofténHjobygdens OK13684

H70 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK9724000
Kjell BengtssonSävedalens AIK14678
Kurt BodinGällstadbygdens SOK36356
Jan BojlingSolna OK19204
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering8470831
Hans CarlstedtSävedalens AIK725000
Hans-Erik ErikssonGävle OK38187
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Kjell JeppsonIF Rigor2075451
Pär-Erik JohanssonMarkbygdens OK9440525
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Dag LorénOK Frisene501513
Ingvar MarsKinnaströms SK44729
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK25756
Kent OlaussonOK Orinto9913579
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10266
Gunnel BörjessonIK Uven8652919
Ulla LindheIK Stern7201252
Britt RangertIK Ymer9434343

H75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805

Inskolning (8)

NamnOrganisationBricknummer
Aleksander AndenæsAsker SK
Milton FribergOK Vivill2077541
Fredrik Sundby JakobsenOK Moss
Harry KnopfHalmstad OK2066296
Gabriel KällstrandÅmåls OK262546
Alfons MickelåkerAndrarums IF256336
Anton SoelbergAndrarums IF2083867
Gustav ThorssonRyda SK452861

U1 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AhlOK Norrvirdarna1110602
Frida AnderssonVisborgs OK441954
Zamuel ArdforsOK Löftan1111211
Ztella ArdforsOK Löftan2122066
Alfred ArnellOK Löftan244666
Hilma AxelssonGöteborg-Majorna OK2123404
Myra BedinHjobygdens OK435905
Oskar BerggrenIFK Sävsjö36248
Jakob Bredland EidAsker SK
Mathias Bredland EidAsker SK
Tage EkbergGöteborg-Majorna OK2126041
Siri EngströmVisborgs OK441939
Emil EreltOK Norrvirdarna1120905
Sonja FagerholmHalmstad OK2123810
Mailis HolmqvistSjövalla FK1011164
Jonna Jodal GötforsGöteborg-Majorna OK1863355
Emma LagerströmRonneby OK2132127
Jonatan LundgrenFK Friskus-Varberg247873
Solan LøkenOK Moss7062012
Alva MellegårdLidköpings VSK2109396
Charlie MulariOK Vilse 87500972
William MulariOK Vilse 87500973
Mille NorinMatteus SI1110821
Liv PalmertzHelsingborgs SOK7120430
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OK1110926
Oliver Petersson MarkusOK Norrvirdarna1120206
Saga PetterssonHjobygdens OK435909
Alinda RundqvistOK Nackhe9730518
Leon SjöholmOK Norrvirdarna1100309
Stella SjöholmOK Norrvirdarna2083828
Gabriel SlättOK Alehof2119730
Trym StorhaugRøyken O-lag7070775
Märta SörmanHjobygdens OK435911
Jonathan ThorssonRyda SK452895
Sixten ThunbergOK Vivill443517
Idrunn Van AgthovenMariestads FK417640
My ÖsterlundMatteus SI1720908

U2 (61)

NamnOrganisationBricknummer
Ville AnderssonMatteus SI1210310
Edward ArnellOK Löftan244685
Albert AxelssonOK Norrvirdarna2083825
Elsa AxelssonOK Norrvirdarna2083819
Melinda BergOK Enen1999900
Olle BlomqvistMarkbygdens OK1941310
Tilde BrickarpSol Tranås19942
Oscar BromanVisborgs OK441979
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK1417568
Ane Kristine Bredland EidAsker SK
Maja EliassonFK Friskus-Varberg247838
Vera EngelbrektssonSvaide Roma SOK434023
Alma EreltOK Norrvirdarna1090411
Matilda EricsonOK Norrvirdarna2083802
Signe FagerströmHalmstad OK2066284
Svante FlorénIF Rigor2075431
Bruno FovaeusSävedalens AIK9995273
Eric FridénOK Gränsen2800750
Linus FridénOK Gränsen2800740
Einar GranatMarkbygdens OK1090814
Ebba GranhageSjövalla FK2057376
Arvid GustavssonVäxjö OK2093619
Almer HanningOK Löftan404206
Ellen HedHultsfreds OK8100513
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg2107514
Linus HolmbergOK Gränsen2072800
Caroline Sundby JakobsenOK Moss
Irene Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK7000524
Hjalmar JohanssonOK Alehof441971
Signe JohanssonOK Gynge9110407
Simon JohanssonOK Gynge246381
Agnes KarlssonGudhems IF2109138
Johannes KarlssonGudhems IF2107549
Arvid KleinOK Vilse 87500971
Hilma KnopfHalmstad OK2066280
Anton KroksmyrVäxjö OK1110511
Alice LagerströmRonneby OK2123555
Lukas LundgrenFK Friskus-Varberg247899
Sebastian LundgrenFK Friskus-Varberg247876
Cornelia MellbergOK Kullingshof2093540
Eirik NastadAsker SK
Ellen NybomSvaide Roma SOK434034
Josef NygrenVisborgs OK441968
Sofia NystrandOK Klyftamo364881
Gaute Fuglseth OlsenAsker SK
Elsa PalmqvistOK Tranan1100216
Wille RådströmOK Enen404401
Viola RönnFK Friskus-Varberg7100623
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259
Sara SjöblomOK Klyftamo1470425
Selma Aure SkogedalAsker SK
Louise SköldOK Klyftamo1470421
Ebba SundlingOK Njudung2059990
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK7210069
Martin ThorénRøyken O-lag7080804
Ellen ThorssonRyda SK225700
Junia TorstensvikFK Friskus-Varberg2119512
Erlend ØpstadAsker SK
Helene ØpstadAsker SK
Matilda ÖsterlundMatteus SI1100717

Öppen motion 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sören AnderssonOK Tyr8468977
Vanja JinnemoHjärnarps OL7716067

Öppen motion 3 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK2093572
Kajsa BäcklundRonneby OK2093591
Jessica De Groot BoersmaRydboholms SK2078246
Maria DelinFK Åsen234451
Per EnellJönköpings OK2112538
Vega EnellJönköpings OK1311071
Linnea FagerbergVäxjö OK2093283
Jennie FagerströmHalmstad OK2066283
Anna GöranssonIFK Sävsjö9810110
Klara JedarOK Tor444186
Lena JohanssonIFK Sävsjö1670108
Linda JohanssonDegerfors OK1771205
Jessica Käck KarlssonMariestads FK448525
Sofia LagerströmRonneby OK1429535
Johanna LindénVäxjö OK244653
Agnes NilssonDomnarvets GOIF1025921
Sverre Norheim-MartinsenEj klubbansluten
Rebecka NylénDegerfors OK1999916
Ulf PalmqvistIFK Sävsjö2081974
Matilda PetterssonDomnarvets GOIF451206
Ellinor RosenbergOK Vilse 879030908
Jennie SaleskogRonneby OK1977119
Borgar Syrstad-VindenesEj klubbansluten
Oskar WardOK Vivill225705
Kinna ÅslundSol Tranås19930

Öppen motion 5 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg2119723
Håkan AuseliusBredaryds SOK433433
Carola BillingHultsfreds OK710729
Robert BillingHultsfreds OK990321
Leif BlomqvistBredareds IF1710614
Elsa BybergDomnarvets GOIF980808
Helena DalénSala OK9661219
Svea EkbladhSol Tranås352431
Janne ErikssonEds SK409569
Mats FridénOK Gränsen1790521
Bjørn Sverre GulheimKolbotn o Skimt OL7000173
Oliwer GöranssonLidköpings VSK1555148
Ellen HeymanIF Rigor2075491
Annika IsidorssonOK Vivill225797
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss
Liza JohanssonSol Tranås1822603
Jenny JohnssonLidköpings VSK2109382
Andreas JonssonLidköpings VSK2109372
Lars Emil KnudsenSarpsborg OL330837
Olof KnutssonOK Kullingshof419735
Ida KörleOK Landehof8450101
Klara LassesDomnarvets GOIF
Maja LassesDomnarvets GOIF
Jonathan LjungbergOK Skogsfalken440706
Marianne LøkenOK Moss7051977
Åza MårtenssonIF Thor1974071
Gustav NilssonHärlövs IF1103113
Magnus NilssonHärlövs IF1965090
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg1691008
Annelie WardOK Vivill2093686

Öppen motion 7 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Hans AnderssonIK Gandvik16239
Karl-Eric BackmanLidköpings VSK2052751
Christel BergOK Enen1107533
Jonas BergdahlOK Orinto7300345
Elin BirkestadOK Orinto7201385
Henrik BirkestadOK Orinto1894921
Tomas CarlssonÅmåls OK2093600
Linda CorneliussonOK Löftan7781229
Lena FlinkFjärås AIK1810306
Anna FröbergOK Roxen208662
Carl GranströmNAIS Orienteringsklubb8131174
Åsa GranströmNAIS Orienteringsklubb8270773
Marie HedarOK Tor7671221
Fredrik HöökFjärås AIK452225
Marina JohanssonOK Njudung9101405
Mats JohanssonOK Hällen2089473
Maxim JohanssonSol Tranås1525252
Jenny KällmanOK Hällen427924
Patrik LanderOK Enen2089309
Per LiedmanTolered-Utby Ol-klubb2132204
Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK1074877
Lars MelanderLidköpings VSK1957092
Petteri MuukkonenOK Trian1976001
Clas NilssonKarlskrona SOK9701209
Helen NilssonHärlövs IF500918
Ola NilssonAlvesta SOK9690412
Adam OdénFjärås AIK2800756
Ulrika OdénFjärås AIK2801090
Aksel OlsenAsker SK
Jenny OlssonStigsökarna451024
Staffan OlssonStigsökarna8070040
Anders SwedinLidköpings VSK2052779
Marie SvenssonFK Åsen9821120
Viktor ThorssonRyda SK260968
Dennis TollOK Njudung9101429
Mikael WardOK Vivill2093685

Annonser